1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Рішення


ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
РІШЕННЯ
18.06.2020 № 1158
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
31 серпня 2020 р.
за № 831/35114
Про затвердження Правил подання звітності учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та визнання такими, що втратили чинність, рішень виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 09 липня 2012 року № 4 і 5
( Назва Рішення із змінами, внесеними згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 122 від 17.02.2022 ) ( Із змінами, внесеними згідно з Рішеннями Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 495 від 20.05.2021 № 1137 від 11.11.2021 № 122 від 17.02.2022 № 267 від 26.04.2022 № 619 від 25.05.2023 № 195 від 15.02.2024 )
Відповідно до пункту 10 частини першої, пункту 4 частини четвертої статті 12 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Правила подання звітності учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що додаються.
2. Визнати такими, що втратили чинність:
рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 09 липня 2012 року № 4 "Про затвердження Правил надання звітності учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб", зареєстроване в Міністерстві юстиції України 27 липня 2012 року за № 1269/21581 (із змінами);
рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 09 липня 2012 року № 5 "Про порядок складання звіту про вклади фізичних осіб в учасниках Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - форма звітності № 1Ф", зареєстроване в Міністерстві юстиції України 02 серпня 2012 року за № 1314/21626 (із змінами).
3. Відділу методології, стратегічного планування та євроінтеграції разом з юридичним департаментом забезпечити подання цього рішення до Міністерства юстиції України для здійснення його державної реєстрації.
4. Управлінню зв’язків з громадськістю та міжнародними організаціями забезпечити розміщення цього рішення на офіційній сторінці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у мережі Інтернет після його державної реєстрації.
5. Це рішення набирає чинності через 30 календарних днів після дня його офіційного опублікування.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника директора - розпорядника Білай О.С.

Директор-розпорядник

С.В. Рекрут

ПОГОДЖЕНО:

Перший заступник Міністра
цифрової трансформації України




О. Вискуб
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчої
дирекції Фонду гарантування
вкладів фізичних осіб
18 червня 2020 року № 1158
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
31 серпня 2020 р.
за № 831/35114
ПРАВИЛА
подання звітності учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
I. Загальні положення
1. Ці Правила визначають перелік форм/файлів звітності, порядок і періодичність їх складання, строки та способи подання до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд).
2. У цих Правилах нижченаведені терміни вживаються в такому значенні:
вебпортал Фонду - централізоване середовище надання автоматизованих сервісів Фонду (портал звітності Фонду), яке розміщене за посиланням https://report.fg.gov.ua;
неробочий день - вихідний, святковий або інший неробочий день;
( Пункт 2 розділу I доповнено абзацом третім згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
правила роботи з вебпорталом Фонду - електронні документи, що розміщені за посиланням;
( Пункт 2 розділу I доповнено новим абзацом згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 495 від 20.05.2021 )
Реєстр файлів звітності Фонду - упорядкована та систематизована інформаційна система опису вимог до звітності, які банки формують безпосередньо для Фонду;
уповноважена особа - працівник банку, який має повноваження і від свого імені або за дорученням особи, яку він представляє, на законних підставах накладає відповідний електронний підпис на файл звітності;
XSD-схема - стандарт опису структур даних у форматі XML.
Термін "особливий період" вживається у значенні, наведеному в Законі України "Про оборону України".
( Пункт 2 розділу I доповнено новим абзацом згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
3. Ці Правила є обов’язковими для виконання учасниками Фонду. Перехідний банк подає звітність з урахуванням особливостей, встановлених додатками до цих Правил.
II. Загальні вимоги до складання і подання звітності
1. Учасники Фонду формують форми/файли звітності для Фонду в порядку, визначеному цими Правилами, з урахуванням вимог, встановлених Положенням про порядок розрахунку, нарахування і сплати зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, затвердженим рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 02 липня 2012 року № 1, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27 липня 2012 року за № 1273/21585.
2. Перелік форм/файлів звітності, що подається учасниками Фонду до Фонду, спосіб, періодичність та строк (термін) її подання наведені у додатку 1 до цих Правил.
3. Для складання форм/файлів звітності використовуються дані бухгалтерського обліку з урахуванням значень параметрів аналітичного обліку.
4. Дані форм/файлів звітності зазначаються в одиницях, установлених для кожної форми/файла звітності окремо, з округленням сум до одиниць, із збереженням підсумкових та/або балансових даних.
5. Учасник Фонду формує та надсилає до Фонду форми/файли звітності зі зведеними даними по установі в цілому з урахуванням усіх відокремлених підрозділів банка.
6. Форми/файли звітності у вигляді електронних документів подаються:
через вебпортал Фонду - для файлів звітності у форматі XML;
засобами електронного зв’язку Національного банку України - для файлів звітності "Звітний файл реєстру операцій "RO" (далі - файл_RO) та "Звітний файл реєстру контрактів (договорів, угод, правочинів) "RC" (далі - файл_RC) (далі разом - звітні файли Н).
7. Учасники Фонду подають до Фонду форми/файли звітності, які сформовані:
відповідно до вимог, встановлених Фондом - для форм/файлів звітності, які формуються безпосередньо для Фонду;
відповідно до вимог, встановлених Національним банком України - для форм/файлів звітності, які формуються для Національного банку України та подаються до Фонду.
8. Загальний опис форм/файлів звітності, які учасники Фонду формують безпосередньо для Фонду, наведений у додатках 2-8 до цих Правил.
9. Для файлів звітності у форматі XML, наведених у додатках 3-6 до цих Правил, які учасники Фонду формують безпосередньо для Фонду та подають через вебпортал Фонду, використовуються XSD-схеми.
XSD-схеми, описи контролів та складових кодів показників для форм/файлів звітності у форматі XML, які банки формують безпосередньо для Фонду, та зміни до них, затверджуються рішенням виконавчої дирекції Фонду.
Інформація про XSD-схеми, описи контролів та складових кодів показників для форм/файлів звітності у форматі XML, які банки формують безпосередньо для Фонду, та інформація про внесення до них змін із зазначенням строку (терміну) їх запровадження, розміщується на офіційному вебсайті Фонду в розділі "Для банків/Перелік звітності/Реєстр файлів звітності Фонду" (далі - сторінка Реєстру файлів звітності Фонду). Фонд повідомляє учасників Фонду про зазначені зміни листом.
( Абзац третій пункту 9 розділу II із змінами, внесеними згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 1137 від 11.11.2021 )
10. Звітні файли Н, вимоги до формування яких наведені у додатках 7 і 8 до цих Правил, учасники Фонду формують безпосередньо для Фонду та подають засобами електронного зв’язку Національного банку України.
Описи та контролі інформаційних рядків (кодів показників та їхніх значень) у розрізі складової коду показника "РРР" звітних файлів Н (для файла_RC), та зміни до них, затверджуються рішенням виконавчої дирекції Фонду.
Інформація про описи та контролі інформаційних рядків (кодів показників та їхніх значень) у розрізі складової коду показника "РРР" звітних файлів H (для файла_RC) та інформація про внесення до них змін із зазначенням строку (терміну) їх запровадження розміщується на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду.
( Абзац третій пункту 10 розділу II із змінами, внесеними згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 1137 від 11.11.2021 )
Фонд повідомляє учасників Фонду про зазначені зміни листом.
Під час формування кодів показників та значень кодів показників файлів H учасники Фонду використовують дані з АБС (ОДБ) та інших відповідних програмних комплексів, які використовуються ними у діяльності.
( Пункт 10 розділу II доповнено новим абзацом згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
Учасники Фонду зобов'язані забезпечити можливість формування звітних файлів H станом на будь-яку звітну дату, на яку подається файл з показниками статистичної звітності 01X "Дані про залишки на рахунках", який формується відповідно до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України, затверджених постановою Правління Національного банку України від 13 листопада 2018 року № 120.
( Пункт 10 розділу II доповнено новим абзацом згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
11. Подання учасниками Фонду звітності на паперових носіях, а також іншої інформації (на вимогу Фонду) здійснюється рекомендованим листом засобами поштового зв’язку, кур’єрською службою або нарочним.
12. Якщо звітність або інша інформація (на вимогу Фонду) подається до Фонду на паперових носіях, датою подання звітності до Фонду вважається:
у разі подання кур’єрською службою або нарочним - дата її реєстрації у Фонді;
у разі подання засобами поштового зв’язку - дата за поштовим штемпелем підприємства (відділення) зв’язку, що обслуговує відправника.
13. Якщо звітність подається до Фонду у вигляді файлів або електронних документів, часом і датою подання звітності вважаються:
у разі подання засобами електронного зв’язку Національного банку України - час і дата її отримання Фондом, які фіксуються в журналі статистики засобу електронного зв’язку Національного банку України;
у разі подання через вебпортал Фонду - час і дата її отримання Фондом, зафіксовані на вебпорталі Фонду.
14. Звітність, яку учасники Фонду формують безпосередньо для Фонду, зі щоденною періодичністю подання подається зі звітною датою, якою є наступний календарний день (станом на 00 годин 00 хвилин).
( Розділ II доповнено пунктом 14 згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
15. Звітність, яку учасники Фонду формують безпосередньо для Фонду, з показниками для форм/файлів звітності про залишки на кінець дня зі щоденною періодичністю подання подається:
1) за кожний робочий день;
2) за останній календарний день місяця (робочий день або неробочий день).
( Розділ II доповнено пунктом 15 згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
16. Звітність, яку учасники Фонду формують безпосередньо для Фонду, з показниками для форм/файлів звітності про обороти за період зі щоденною періодичністю подання подається і включає:
1) за робочий день - включає обороти за такий робочий день та за неробочий день, неробочі дні, що передують такому робочому дню (крім неробочого дня, неробочих днів, обороти за які подаються згідно з підпунктом 2 цього пункту);
2) за останній календарний день місяця (робочий день або неробочий день) - включає обороти за такий останній календарний день місяця та за неробочий день, неробочі дні, що йому передують.
( Розділ II доповнено пунктом 16 згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
17. Звітність, яку учасники Фонду формують безпосередньо для Фонду і яка подається з визначеною в додатку 1 до цих Правил щодекадною періодичністю, подається зі звітною датою 01, 11, 21 число місяця (станом на 00 годин 00 хвилин), крім випадків коли 10 або 20 число місяця припадає на неробочий день.
Звітність, яку учасники Фонду формують безпосередньо для Фонду і яка подається з визначеною в додатку 1 до цих Правил щодекадною періодичністю, якщо 10 або 20 число місяця припадає на неробочий день, подається зі звітною датою, якою є наступний календарний день (станом на 00 годин 00 хвилин) після останнього робочого дня у відповідній декаді (з 01 до 10 числа місяця, з 11 до 20 числа місяця).
Звітність, яку учасники Фонду формують безпосередньо для Фонду і яка подається з визначеною в додатку 1 до цих Правил щодекадною періодичністю, зі звітною датою 01 число місяця подається незалежно від того, чи припадає останній календарний день місяця на робочий день чи неробочий день.
( Розділ II доповнено пунктом 17 згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
18. Звітність, яку учасники Фонду формують безпосередньо для Фонду, з визначеною в додатку 1 до цих Правил місячною, квартальною періодичністю подання подається зі звітною датою 01 число після звітного періоду.
( Розділ II доповнено пунктом 18 згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
19. Учасник Фонду має право внести зміни до поданої ним до Фонду звітності та відповідно самостійно замінити подану/поданий форму/файл звітності:
1) для звітності, яка подається щодня та щодекади - не пізніше наступного робочого дня після закінчення строку (настання терміну) подання звітності;
( Підпункт 1 пункту розділу II із змінами, внесеними згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 495 від 20.05.2021 )
2) для іншої звітності - не пізніше другого робочого дня після закінчення строку (настання терміну) подання звітності.
20. У разі прийняття Національним банком України рішення про перенесення строків подання звітності банками до Національного банку України Фонд має право рішенням виконавчої дирекції Фонду перенести строк подання звітності до Фонду.
21. Якщо кінцевий строк (термін) подання звітності припадає на неробочий день, строк (термін) подання звітності переноситься на перший за ним робочий день.
( Абзац перший пункту 21 розділу II із змінами, внесеними згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
Якщо звітна дата звітності, яка подається щодня або щодекади, припадає на неробочий день, кінцевий строк (термін) подання такої звітності переноситься на другий за ним робочий день.
( Абзац другий пункту 21 розділу II в редакції Рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 ) ( Пункт розділу II в редакції Рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 495 від 20.05.2021 )
22. У разі внесення змін у форму/файл звітності, спосіб її/його подання, визначені цими Правилами, або введення нової форми/нового файла звітності виконавча дирекція Фонду може прийняти рішення про встановлення тестового періоду для складання та подання всіма учасниками Фонду відповідної/відповідного форми/файла звітності до Фонду.
Для складання та подання до Фонду учасником Фонду звітних файлів Н встановлюється тестовий період протягом тридцяти календарних днів з дати віднесення такого учасника Фонду до категорії проблемних.
Упродовж тестового періоду вимоги щодо складання та подання до Фонду форм/файлів звітності, установлений порядок виправлення помилок під час заповнення форм/файлів звітності не змінюються.
Допущення помилок у поданих до Фонду упродовж тестового періоду звітних файлах Н та звітності за зміненими/новими формами/файлами або способом подання не вважається порушенням порядку складання або подання відомостей до Фонду чи поданням недостовірних відомостей банком Фонду, за яке Фондом накладаються адміністративні штрафи та адміністративно-господарські санкції.
23. У разі подання до Національного банку України на його вимогу або на підставі його дозволу виправленої звітності із складу звітності, яка формується для Національного банку України та подається до Фонду, учасник Фонду зобов’язаний подати до Фонду таку виправлену звітність у строк не більше двох робочих днів з дня її подання до Національного банку України разом з поясненням причин та підстав виправлення.
Якщо виправлення звітності, зазначене в абзаці першому цього пункту, обумовлене незалежними від учасника Фонду причинами, допущення помилок у первинній звітності, які були виправлені на вимогу або на підставі дозволу Національного банку України, а також подання виправленої звітності за межами строків (термінів), встановлених пунктом 19 цих Правил, не вважається порушенням пункту 1 частини другої статті 33 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" чи поданням недостовірних відомостей банком Фонду, за яке Фондом накладаються адміністративні штрафи та адміністративно-господарські санкції.
( Абзац другий пункту 23 розділу II із змінами, внесеними згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
24. Окремо визначені у додатку 1 до цих Правил форми/файли звітності подаються банком через Національний банк України відповідно до Договору про співпрацю між Національним банком України та Фондом, укладеного згідно із статтями 55 і 56 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".
25. Особливості складання форм/файлів звітності учасниками Фонду, порядок їх подання до Фонду під час особливого періоду визначаються відповідно до законів України та нормативно-правовим актом Фонду про особливості функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб під час особливого періоду в частині подання звітності учасниками Фонду.
( Розділ II доповнено пунктом згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
III. Підписання та відправка форм/файлів звітності, що подаються до Фонду
( Назва розділу III із змінами, внесеними згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 495 від 20.05.2021 )
1. Керівники банку - учасника Фонду є відповідальними за достовірність, повноту та своєчасність надання форм/файлів звітності.
Порядок делегування повноважень щодо підписання уповноваженими особами форм/файлів звітності визначається банком у його внутрішніх документах.
Визначення осіб, уповноважених підписувати форми/файли звітності, та осіб, які тимчасово виконують обов’язки з підписання форм/файлів звітності на період відсутності уповноважених осіб, здійснюється залежно від розподілу їхніх функціональних обов’язків.
2. Уповноважена особа для підтвердження автентичності та цілісності накладає на форму/файл звітності один із таких видів електронного підпису:
1) кваліфікований електронний підпис;
2) електронний підпис Національного банку України.
3. Чинний кваліфікований сертифікат відкритого ключа уповноваженої особи, крім обов’язкових реквізитів підписувача, повинен мати ознаки приналежності сертифікату до банку, представником якого є ця уповноважена особа (повне або офіційне скорочене найменування та ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України).
4. Відправка форм/файлів звітності до Фонду здійснюється відповідно до правил роботи з вебпорталом Фонду.
( Розділ III доповнено новим пунктом 4 згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 495 від 20.05.2021 )
IV. Перевірка форм/файлів звітності на відповідність вимогам, установленим Фондом
1. Перевірка форм/файлів звітності на відповідність вимогам, встановленим Фондом, здійснюється шляхом:
1) контролю структури файлів звітності (технологічний), який здійснюється на рівні банку та Фонду. Такий контроль для файлів у форматі XML реалізується в XSD-схемі;
2) контролю, який здійснюється на рівні Фонду під час приймання файла звітності та передбачає надання інформації щодо результатів контролю, у тому числі логічного та арифметичного;
3) контролю, що здійснюється Фондом, за своєчасністю подання та повнотою звітності.
2. Фонд може застосовувати експертний контроль - контроль за якістю отриманих даних форм/файлів звітності на їх цілісність, достовірність, сумісність з даними інших джерел інформації.
3. Контроль за дотриманням цих Правил здійснюється Фондом:
дистанційно;
під час здійснення Фондом перевірок банків.
4. Фонд має право зобов’язати учасника Фонду подати виправлену звітність у разі виявлення за результатами здійсненого контролю помилок або невідповідностей у даних звітності.
5. Банк, у разі наявності у Фонду зауважень до звітності, за результатами контролю зобов’язаний надати пояснення на запит Фонду.
V. Особливості подання звітності акціонерним товариством
"Державний ощадний банк України "
1. До подання акціонерним товариством "Державний ощадний банк України" (далі - Ощадбанк) звітності до Фонду протягом трьох років з дня набуття Ощадбанком статусу учасника Фонду застосовуються норми розділів І-ІV цих Правил з урахуванням особливостей, визначених цим розділом.
2. Форма/файл звітності "Розрахунок суми початкового збору, що підлягає сплаті до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб", наведена у пункті 2 розділу І додатка 1 до цих Правил, подається Ощадбанком до Фонду одноразово в паперовій або електронній формі протягом 80 календарних днів з дня набуття Ощадбанком статусу учасника Фонду.
( Пункт 2 розділу V із змінами, внесеними згідно з Рішенням Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023 )
3. Форма/файл звітності "Розрахунок суми регулярного збору, що підлягає сплаті до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб" (файл GCCX), наведена у пункті 3 розділу І додатка 1 до цих Правил, подається Ощадбанком до Фонду через вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML, згідно з описом, наведеним у додатках 2 та 4 до цих Правил, та за XSD-схемою, контролями і описами складових кодів показників, розміщеними на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду.
4. Форма/файл звітності "Розрахунок регулярного збору у формі диференційованого збору, що підлягає сплаті до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб" (файл GLLX), наведена у пункті 4 розділу І додатка 1 до цих Правил, не подається Ощадбанком.
( Правила доповнено розділом V згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 267 від 26.04.2022 )

Директор департаменту
дистанційного та інспекційного
моніторингу діяльності банків



О.Л. Дещеня
Додаток 1
до Правил подання звітності
учасниками Фонду гарантування
вкладів фізичних осіб
(у редакції рішення виконавчої дирекції Фонду
гарантування вкладів фізичних осіб
від 25 травня 2023 року № 619
)
(пункт 2 розділу II)
Перелік
форм/файлів звітності, які подаються до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

з/п
Форма / файл Назва Періодичність подання Строк (термін) подання Спосіб подання
1 2 3 4 5 6
I. Звітність, що подається банками до Фонду безпосередньо
1 Форма № 1Ф / файл GBBX або GDDX Звіт про вклади фізичних осіб в учасниках Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - форма звітності № 1Ф 1) щомісяця (станом на 01 число місяця, наступного за звітним) - для всіх учасників Фонду;
2) щодекади - для всіх учасників Фонду;
3) щодня - для банків, віднесених до категорії проблемних (першою звітною датою для щоденних звітів є дата прийняття рішення про віднесення банку до категорії проблемних);
4) станом на дату прийняття рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, станом на дату початку процедури виведення Фондом банку з ринку та станом на наступну звітну дату - для банків, віднесених до категорії неплатоспроможних
1) не пізніше 16 години 00 хвилин 15 числа місяця, наступного за звітним;
2) не пізніше 16 години 00 хвилин першого робочого дня після звітної дати;
3) не пізніше 16 години 00 хвилин першого робочого дня після звітної дати (щоденні звіти проблемний банк починає подавати до Фонду не пізніше другого робочого дня після дня отримання ним рішення про віднесення банку до категорії проблемних);
4) не пізніше четвертого робочого дня після дня отримання банком відповідного рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних
Подається безпосередньо банком через вебпортал Фонду (https://report.fg.gov.ua) (далі - вебпортал Фонду) у вигляді файла у форматі XML (файл GBBX або GDDX) згідно з описом, наведеним у додатках 2 та 3 до до цих Правил та за XSD-схемою, контролями і описами складових кодів показників, розміщеними на офіційному вебсайті Фонду в розділі "Для банків / Перелік звітності / Реєстр файлів звітності Фонду" (далі - сторінка Реєстру файлів звітності Фонду)
2 Розрахунок суми початкового збору, що підлягає сплаті до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Одноразово - для всіх учасників Фонду (крім перехідного банку) Протягом десяти календарних днів з дня видачі банківської ліцензії Подається банком у паперовій формі, завіреній підписами керівника і головного бухгалтера банку та скріпленій відбитком печатки банку (за наявності), або в електронній формі засобами електронного зв'язку Національного банку України
3 Файл GCCX Розрахунок суми регулярного збору, що підлягає сплаті до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Щокварталу (крім випадків прийняття рішення адміністративною радою Фонду про сплату регулярного збору у вигляді диференційованого збору) - для всіх учасників Фонду, крім перехідного банку, створеного відповідно до пункту 1
частини двадцятої статті 42 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб";
щокварталу - для акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" у період, визначений розділом V Правил
Не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом Подається безпосередньо банком через вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл GCCX) згідно з описом, наведеним у додатках 2 та 4 до цих Правил, та за XSD-схемою, контролями і описами складових кодів показників, розміщеними на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду
4 Файл GLLX Розрахунок регулярного збору у формі диференційованого збору, що підлягає сплаті до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Щокварталу (у разі прийняття рішення адміністративною радою Фонду про сплату регулярного збору у вигляді диференційованого збору) - для всіх учасників Фонду, крім перехідного банку, створеного відповідно до пункту 1
частини двадцятої статті 42 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" та крім акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" у період, визначений розділом V цих Правил
Не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом Подається безпосередньо банком через вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл GLLX) згідно з описом, наведеним у додатках 2 та 5 до цих Правил, та за XSD-схемою, контролями і описами складових кодів показників, розміщеними на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду
5 Файл GVVX Звітний файл "V" - Дані про перевірку бази даних про вкладників учасника Фонду Щомісяця (станом на 01 число місяця, наступного за звітним) - для всіх учасників Фонду, крім банків, віднесених до категорії неплатоспроможних Не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним Подається безпосередньо банком через вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл GVVX) згідно з описом, наведеним у додатках 2 та 6 до цих Правил, та за XSD-схемою, контролями і описами складових кодів показників, розміщеними на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду
6 Файл_RO Звітний файл реєстру операцій "RO" (далі - файл_RO) Щодня - для банків, віднесених до категорії проблемних (першою звітною датою для щоденних файлів є дата прийняття рішення про віднесення банку до категорії проблемних) Не пізніше 16 години 00 хвилин другого робочого дня після звітної дати (банк починає подавати до Фонду не пізніше десятого робочого дня після дня отримання ним рішення про віднесення банку до категорії проблемних) Подається безпосередньо банком засобами електронного зв'язку Національного банку України у вигляді файла_RO відповідно до додатків 2 та 7 до цих Правил
7 Файл_RC Звітний файл реєстру контрактів (договорів, угод, правочинів) "RC" (далі - файл_RC) Щодекади - для банків, віднесених до категорії проблемних (першою звітною датою є дата прийняття рішення про віднесення банку до категорії проблемних) Не пізніше 16 години 00 хвилин другого робочого дня після звітної дати (банк починає подавати до Фонду не пізніше десятого робочого дня після дня отримання ним рішення про віднесення банку до категорії проблемних) Подається безпосередньо банком засобами електронного зв'язку Національного банку України у вигляді файла_RC відповідно до додатків 2 та 8 до цих Правил та відповідно до описів та контролів інформаційних рядків (кодів показників та їх значень) у розрізі складової коду показника "PPP", розміщених на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду
8 Інформація про місце та дату оприлюднення аудиторського звіту разом з річною фінансовою звітністю Щороку - для всіх учасників Фонду Протягом десяти робочих днів після оприлюднення аудиторського звіту разом з річною фінансовою звітністю Подається у вигляді листа безпосередньо банком засобами електронного зв'язку Національного банку України
II. Звітність, що подається банками до Фонду безпосередньо або через Національний банк України
1 01X Дані про залишки на рахунках 1) щодня - для банків, віднесених до категорії проблемних або неплатоспроможних (першою звітною датою для щоденних звітів є дата прийняття рішення про віднесення банку до категорії проблемних або неплатоспроможних);
2) щомісяця станом на 01 число - для всіх учасників Фонду
1) не пізніше 16 години 00 хвилин першого робочого дня після звітної дати (банк починає подавати до Фонду не пізніше другого робочого дня після дня отримання ним рішення про віднесення банку до категорії проблемних або не пізніше четвертого робочого дня після дня отримання ним рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних);
2) у строки, визначені додатком 5
до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України, затверджених постановою Правління Національного банку від 13 листопада 2018 року № 120, (далі - Правила № 120), з урахуванням пункту 42
Правил № 120
1) подається безпосередньо банком через вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 01X) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил;
2) подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 01X) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
2 02X Дані про обороти та залишки на рахунках Щомісяця - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5
до Правил № 120, з урахуванням пункту 42
Правил № 120
Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 02X) відповідно до Правил № 120
та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
3 07X Дані про цінні папери в активах банку, інвестиції в асоційовані та дочірні компанії, дебіторську заборгованість, похідні фінансові активи (за класифікаціями контрагентів і рахунків) Щомісяця - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 07X) відповідно до цих Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до цих Правил
4 08X Дані про цінні папери, випущені банком, кредиторську заборгованість, похідні фінансові зобов'язання, доходи та витрати банку (за класифікаціями контрагентів і рахунків) Щомісяця - для банків, віднесених до категорії проблемних У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 08X) відповідно до цих Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до цих Правил
5 20X Дані про обсяг залучених коштів, обов'язкові резерви, резерви за валютними деривативами, залишки на кореспондентському рахунку та стан перерахування коштів обов'язкових резервів на окремий рахунок у Національному банку України Щомісяця - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 20X) відповідно до цих Правил № 120
та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до цих Правил
6 26X Дані про залишки коштів, що розміщені в інших банках та залучені від інших банків Щомісяця станом на 01 число - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 26X) відповідно до цих Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до цих Правил
7 48X Дані про двадцять найбільших учасників банку Щокварталу - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 48X) відповідно до цих Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до цих Правил
8 4CX Дані про пов'язаних із банком осіб Щомісяця - для банків, віднесених до категорії проблемних У строки, визначені додатком 5
до Правил № 120, з урахуванням пункту 42
Правил № 120
Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 4CX) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
9 6DX Дані про дотримання пруденційних нормативів та лімітів відкритої валютної позиції Щомісяця - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 6DX) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
10 6FX Дані про контрагента / пов'язану з банком особу Щомісяця - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 6FX) відповідно до Правил № 120
та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
11 6GX Дані за договором за активними операціями з контрагентами / пов'язаними з банком особами Щомісяця - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 6GX) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
12 6HX Дані за валютами та траншами за активними операціями з контрагентами / пов'язаними з банком особами Щомісяця - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 6HX) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
13 6IX Дані за активними операціями з контрагентами / пов'язаними з банком особами Щомісяця - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5
до Правил № 120, з урахуванням пункту 42
Правил № 120
Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 6IX) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
14 6NX Дані щодо розрахунку коефіцієнта чистого стабільного фінансування (NSFR) Щодекади - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 6NX) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
15 79X Дані про включення субординованого боргу до розрахунку капіталу банку Щомісяця станом на 01 число - для банків, віднесених до категорії проблемних У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 79X) відповідно до Правил № 120
та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
16 95X Дані про афілійовані особи банку Щокварталу - для банків, віднесених до категорії проблемних У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 95X) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
17 9AX Дані про кількість працівників та складові фонду оплати праці Щокварталу - для банків, віднесених до категорії проблемних У строки, визначені додатком 6
до Правил № 120, з урахуванням пункту 42
Правил № 120
Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл 9AX) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
18 A7X Дані про структуру активів та зобов'язань за строками Щомісяця станом на 01 число - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5
до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120
Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл A7X) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
19 C5X Додаткові дані для розрахунку пруденційних нормативів Щомісяця станом на 01 число - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл C5X) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
20 D5X Дані про кредити (за класифікаціями видів кредитів та контрагентів) Щомісяця - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл D5X) (одним файлом або частинами) відповідно до Правил № 120
та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
21 D9X Дані про найбільших (прямих та опосередкованих) учасників контрагентів банку Щомісяця - для банків, віднесених до категорії проблемних У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл D9X) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
22 E8X Дані про концентрацію ризиків за пасивними операціями банку Щомісяця - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5
до Правил № 120, з урахуванням пункту 42
Правил № 120
Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл E8X) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
23 F4X Дані про суми і процентні ставки за наданими кредитами та залученими депозитами (за класифікаціями контрагентів і рахунків) Щомісяця - для банків, віднесених до категорії проблемних У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл F4X) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
24 F8X Дані про кількість кредитних договорів та обсяги заборгованості за ними Щомісяця - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл F8X) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
25 F9X Дані про операції довірчого управління Щомісяця - для банків, віднесених до категорії проблемних У строки, визначені додатком 5 до Правил № 120, з урахуванням пункту 42 Правил № 120 Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл F9X) відповідно до Правил № 120 та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
26 I5X Дані про процентні ставки за непогашеними сумами кредитів (за класифікаціями видів кредитів та контрагентів) Щомісяця - для всіх учасників Фонду У строки, визначені додатком 5
до Правил № 120, з урахуванням пункту 42
Правил № 120
Подається через Національний банк України та вебпортал Фонду у вигляді файла у форматі XML (файл I5X) відповідно до Правил № 120
та згідно з описом, наведеним у додатку 2 до Правил
( Додаток 1 із змінами, внесеними згідно з Рішеннями Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 495 від 20.05.2021, № 122 від 17.02.2022; в редакції Рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 619 від 25.05.2023; із змінами, внесеними згідно з Рішеннями Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 195 від 15.02.2024 )
Додаток 2
до Правил подання звітності
учасниками Фонду гарантування
вкладів фізичних осіб
(пункт 8 розділу II)
ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС
файлів звітності, які подаються до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
1. Цей Загальний опис застосовується для файлів звітності:
GBBX, GCCX, GDDX, GLLX, GVVX;
звітних файлів Н: Звітний файл реєстру операцій "RO" (далі - файл_RO) та Звітний файл реєстру контрактів (договорів, угод, правочинів) "RC" (далі - файл_RC);
файлів з показниками статистичної звітності (01X, 02X, 07X, 08X, 20X, 26X, 48X, 4CX, 6DX, 6FX, 6GX, 6HX, 6IX, 6NX, 79X, 95X, 9AX, A7X, C5X, D5X, D9X, E8X, F4X, F8X, F9X, I5X).
Файли звітності GCCX та GLLX не складаються і не подаються до Фонду перехідним банком, створеним відповідно до пункту 1 частини двадцятої статті 42 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".
2. Банки подають до Фонду файли звітності, визначені пунктом 1 цього Загального опису [крім звітних файлів Н (файл_RO та файл_RC)], у форматі XML.
3. Технічні вимоги щодо формування файлів звітності у форматі XML, завантаження файлів звітності через вебпортал Фонду розміщуються на вебпорталі Фонду.
Кожен із файлів звітності, що подається до Фонду у форматі XML, має містити кваліфікований електронний підпис уповноваженої особи.
Інформація про статус обробки файлів звітності у форматі XML відображається в кабінеті учасника Фонду на вебпорталі Фонду.
4. Банки формують та подають через вебпортал Фонду файли звітності у форматі XML:
1) звітні файли GBBX, GCCX, GDDX, GLLX та GVVX, які формуються банком - юридичною особою зі зведеними даними по установі в цілому з урахуванням усіх відокремлених підрозділів банка.
Вимоги до формування звітних файлів GBBX, GCCX, GDDX, GLLX та GVVX наведені у додатках 3-6 до Правил подання звітності учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, затверджених рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 18 червня 2020 року № 1158 (далі - Правила). Для формування цих файлів використовуються XSD-схеми, які розміщуються на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду.
Для файлів звітності GBBX, GCCX, GDDX, GLLX та GVVX:
використовується кодування UTF-8;
рекомендований формат назви файла звітності:
XXXX_EDRPOU_DATE.xml,
де XXXX - ідентифікатор;
EDRPOU - ідентифікаційний код банку в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (далі - код згідно з ЄДРПОУ),
DATE - звітна дата у форматі "ррррммдд";
файли складаються із заголовку (<HEAD>) та набору даних (<DATA>);
заголовок (<HEAD>) є єдиним для всіх файлів звітності та складається з:
<STATFORM> - ідентифікатор звітності;
<EDRPOU> - код згідно з ЄДРПОУ банку;
<REPORTDATE> - звітна дата у форматі "дд.мм.рррр";
задані значення мають відповідати значенням довідників, що зазначені у XSD-схемі;
десятковий роздільник у числових значеннях є ".";
дата у тілі файлу звітності має відповідати формату, зазначеному у XSD-схемі;
2) звітні файли 01X, 02X, 07X, 08X, 20X, 26X, 48X, 4CX, 6DX, 6FX, 6GX, 6HX, 6IX, 6NX, 79X, 95X, 9AX, A7X, C5X, D5X, D9X, E8X, F4X, F8X, F9X, I5X, які сформовані відповідно до Правил № 120, подаються банками безпосередньо або через Національний банк України до Фонду відповідно до договору про співпрацю між Фондом і Національним банком України, укладеним згідно із статтями 55 і 56 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб"."
5. Банки формують та подають до Фонду засобами електронного зв’язку Національного банку України звітні файли Н (файл_RO та файл_RС) з урахуванням такого:
1) звітні файли Н (файл_RO та файл_RС) формуються та подаються банком - юридичною особою (зі зведеними даними по установі в цілому з урахуванням усіх відокремлених підрозділів банка) безпосередньо до Фонду у вигляді архівного файла;
2) найменування (ім’я) звітних файлів Н (файл_RO та файл_RС) має таку структуру:
FtkRxxMd.YYN,
де F - символ, який визначає належність файла до звітності учасників Фонду перед Фондом;
t - тип файла:
"H" - файл звітності від учасника до Фонду (файл_RO та файл_RС);
"K" - файл-квитанція контролю прийому звітних файлів H від Фонду до учасника Фонду;
k - односимвольний код файла.
Відповідність символів t і k наведена в таблиці 1;
Rxx - ідентифікатор банківської установи (три останні літери ідентифікатора банку в СЕП зазначених у полі ISEP довідника банків України);
M - кодований місяць надання файла (таблиця 2);
d - кодований день місяця надання файла (таблиця 2);
у розширенні файла:
YY - код файла (RO, RC) для звітних файлів H;
N - номер посилки за поточний день (таблиця 2).
Таблиця 1
Таблиця відповідності типів файла та односимвольних кодів файла в найменуванні файла
Тип файла (t) Односимвольний код файла (k)
H H
К Н
Кодування номерів дня, місяця та номера посилки проводиться так:
номери від 1 до 9 відповідають цифрам 1-9;
номери від 10 до 35 відповідають літерам латинського алфавіту [A-Z] (таблиця 2).
Таблиця 2
Таблиця кодів номерів дня, місяця та номера посилки
Номер Код Номер Код
1 1 19 J
2 2 20 K
3 3 21 L
4 4 22 M
5 5 23 N
6 6 24 O
7 7 25 P
8 8 26 Q
9 9 27 R
10 A 28 S
11 B 29 T
12 C 30 U
13 D 31 V
14 E 32 W
15 F 33 X
16 G 34 Y
17 H 35 Z
18 I 36 0
Номер дня знаходиться в межах від 1 до 31 -> [1-9, A-V].
Номер місяця знаходиться в межах від 1 до 12 -> [1–9, A-C].
Номер посилки знаходиться в межах від 1 до 36 -> [1-9, A-Z, 0];
3) для архівування звітних файлів Н (файл_RO та файл_RС) використовується архіватор WinRAR;
4) вимоги до формування звітних файлів Н (файл_RO та файл_RС) наведені у додатках 7 і 8 до Правил;
5) для забезпечення обміну звітними файлами Н (файл_RO та файл_RС) та файлами-квитанціями контролю прийому звітних файлів H між банком і Фондом у файлі, який використовується банком для налаштування засобу електронного зв’язку Національного банку України, необхідно у задачі F до переліку вихідних файлів додати символ Н (лат.) та до переліку вхідних файлів додати символ К (лат.).
( Додаток 2 із змінами, внесеними згідно з Рішеннями Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 495 від 20.05.2021, № 619 від 25.05.2023 )
Додаток 3
до Правил подання звітності
учасниками Фонду гарантування
вкладів фізичних осіб
(пункт 8 розділу II)
ЗВІТ
про вклади фізичних осіб в учасниках Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - форма звітності № 1Ф (звітні файли "GBBX" та "GDDX")
I. Основні вимоги до формування звіту
1. Форма Звіту про вклади фізичних осіб в учасниках Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - форма звітності № 1Ф (далі - форма № 1Ф) наведена у таблиці.
Форма № 1Ф формується із чотирьох частин, опис яких наведений у розділах II та III цього додатка.
Таблиця
ЗВІТ
про вклади фізичних осіб в учасниках Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - форма № 1Ф
станом на _______________ _______ року
___________________
(найменування банку)
_______________
(код згідно з ЄДРПОУ*)
_________________
(реєстраційний номер
учасника Фонду)
___________________
(місцезнаходження банку)
(копійки)
№ з/п Назва показника Всього У тому числі
кількість вкладників сума вкладів діапазон V2 діапазон V3 діапазон V4 діапазон V5 діапазон V6
кількість сума кількість сума кількість сума кількість сума кількість сума
А Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Частина I
1 Вклади, всього 31011 11011 31021 11021 31031 11031 31041 11041 31051 11051 31061 11061
1.1 у національній валюті 31111 11111 х 11121 х 11131 х 11141 х 11151 х 11161
1.2 в іноземній валюті
[гривневий еквівалент за офіційним курсом Національного банку України (далі - НБУ)]
31211 11211 х 11221 х 11231 х 11241 х 11251 х 11261
З усіх вкладів:
2 Чисті вклади, всього 32011 12011 х 12021 х 12031 х 12041 х 12051 х 12061
2.1 у національній валюті 32111 12111 х 12121 х 12131 х 12141 х 12151 х 12161
2.2 в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) 32211 12211 х 12221 х 12231 х 12241 х 12251 х 12261
3 Іменні ощадні (депозитні) сертифікати, всього 33011 13011 х 13021 х 13031 х 13041 х 13051 х 13061
3.1 у національній валюті 33111 13111 х 13121 х 13131 х 13141 х 13151 х 13161
3.2 в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) 33211 13211 х 13221 х 13231 х 13241 х 13251 х 13261
4 Нараховані витрати, всього 34011 14011 х 14021 х 14031 х 14041 х 14051 х 14061
4.1 у національній валюті 34111 14111 х 14121 х 14131 х 14141 х 14151 х 14161
4.2 в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) 34211 14211 х 14221 х 14231 х 14241 х 14251 х 14261
Частина II
Розподіл вкладів:
5 Вклади, всього у національній валюті 31112 11112 31122 11122 31132 11132 31142 11142 31152 11152 31162 11162
6 Вклади, всього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) 31212 11212 31222 11222 31232 11232 31242 11242 31252 11252 31262 11262
7 Вклади, всього в банківських металах (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) 31312 11312 31322 11322 31332 11332 31342 11342 31352 11352 31362 11362
Частина III
8 Вклади фізичних осіб - підприємців (ФОП), всього 31413 11413 31423 11423 31433 11433 31443 11443 31453 11453 31463 11463
8.1 у національній валюті 31113 11113 х 11123 х 11133 х 11143 х 11153 х 11163
8.2 в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) 31213 11213 х 11223 х 11233 х 11243 х 11253 х 11263
З усіх вкладів
фізичних осіб - підприємців (ФОП):
8.3 чисті вклади
фізичних осіб - підприємців (ФОП), всього
32013 12013 х 12023 х 12033 х 12043 х 12053 х 12063
8.4 нараховані витрати фізичних осіб - підприємців (ФОП), всього 34013 14013 х 14023 х 14033 х 14043 х 14053 х 14063
Частина IV
9 Сума можливого відшкодування, всього, у тому числі: 35014 15014 х х х х х х х х х х
9.1 вклади на поточних рахунках 36014 16014 х х х х х х х х х х
9.2 іменні ощадні (депозитні) сертифікати, у тому числі зі строком погашення: 37014 17014 х х х х х х х х х х
9.2.1 на вимогу 37114 17114 х х х х х х х х х х
9.2.2 до 1 місяця 37214 17214 х х х х х х х х х х
9.2.3 від 1 до 2 місяців 37314 17314 х х х х х х х х х х
9.2.4 від 2 до 3 місяців 37414 17414 х х х х х х х х х х
9.2.5 від 3 до 4 місяців 37514 17514 х х х х х х х х х х
9.2.6 від 4 до 5 місяців 37614 17614 х х х х х х х х х х
9.2.7 від 5 до 6 місяців 37714 17714 х х х х х х х х х х
9.2.8 від 6 до 7 місяців 37814 17814 х х х х х х х х х х
9.2.9 від 7 до 8 місяців 37914 17914 х х х х х х х х х х
9.2.10 від 8 до 9 місяців 33314 13314 х х х х х х х х х х
9.2.11 від 9 до 10 місяців 33414 13414 х х х х х х х х х х
9.2.12 від 10 до 11 місяців 33514 13514 х х х х х х х х х х
9.2.13 від 11 до 12 місяців 33614 13614 х х х х х х х х х х
9.2.14 більше 12 місяців 33714 13714 х х х х х х х х х х
9.3 Строкові вклади, у тому числі зі строком повернення: 38014 18014 х х х х х х х х х х
9.3.1 до 1 місяця 38114 18114 х х х х х х х х х х
9.3.2 від 1 до 2 місяців 38214 18214 х х х х х х х х х х
9.3.3 від 2 до 3 місяців 38314 18314 х х х х х х х х х х
9.3.4 від 3 до 4 місяців 38414 18414 х х х х х х х х х х
9.3.5 від 4 до 5 місяців 38614 18614 х х х х х х х х х х
9.3.6 від 5 до 6 місяців 38714 18714 х х х х х х х х х х
9.3.7 від 6 до 7 місяців 38814 18814 х х х х х х х х х х
9.3.8 від 7 до 8 місяців 38914 18914 х х х х х х х х х х
9.3.9 від 8 до 9 місяців 39114 19114 х х х х х х х х х х
9.3.10 від 9 до 10 місяців 39214 19214 х х х х х х х х х х
9.3.11 від 10 до 11 місяців 39314 19314 х х х х х х х х х х
9.3.12 від 11 до 12 місяців 39414 19414 х х х х х х х х х х
9.3.13 більше 12 місяців 39514 19514 х х х х х х х х х х
9.3.14 Строкові вклади, строк дії договорів за якими закінчився і які не перераховані на поточний рахунок 38514 18514 х х х х х х х х х х
__________
* Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України.
2. До форми № 1Ф включаються дані за всіма вкладами фізичних осіб у національній, іноземній валюті, які відповідають визначеному у Законі України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" терміну "вклад", та окремо в рядку 7 форми № 1Ф - вклади в банківських металах, що склалися на кінець дня, що передує звітній даті.
Вклади в іноземній валюті та банківських металах відображаються в національній валюті України за офіційним курсом НБУ, який склався на кінець дня, що передує звітній даті.
За показниками в форми № 1Ф, за якими відсутні дані, у відповідних колонках та рядках зазначаються нулі.
До форми № 1Ф не включаються:
рахунки груп 261, 263 та розділу 33, що мають нульовий залишок;
рахунки, на яких обліковуються нараховані витрати, що мають нульові залишки, якщо відповідні рахунки груп для обліку вкладів закрито.
Інші рахунки, які мають дебетовий або нульовий залишок, в розрахунок суми вкладів включаються із сумою "0" у діапазон V2.
3. Форма № 1Ф формується з даних файлів звітності "GBBX" та "GDDX".
Для формування файлів звітності "GBBX" та "GDDX" форми № 1Ф використовуються XSD-схеми.
XSD-схеми, описи контролів та складових кодів показників для файлів звітності "GBBX" та "GDDX" розміщуються Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду відповідно до Правил подання звітності учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, затверджених рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 18 червня 2020 року № 1158 (далі - Правила).
4. Для формування файла звітності "GBBX" використовуються дані бухгалтерського обліку з урахуванням значень параметрів аналітичного обліку та файла 02Х "Дані про обороти та залишки на рахунках".
Для формування файла звітності "GDDX" використовуються дані бухгалтерського обліку з урахуванням значень параметрів аналітичного обліку та файла 01X "Дані про залишки на рахунках".
5. Учасники Фонду складають форму № 1Ф щодня, щодекади у вигляді файла "GDDX", щомісяця (станом на 01 число місяця, наступного за звітним) у вигляді файла "GBBX", а саме:
учасники Фонду, віднесені до категорії проблемних, складають форму № 1Ф щодня, щодекади та щомісяця;
учасники Фонду, віднесені до категорії неплатоспроможних, складають форми № 1Ф щодекади, щомісяця, станом на дату прийняття рішення про віднесення їх до категорії неплатоспроможних, станом на дату початку процедури виведення Фондом банку з ринку та станом на наступну звітну дату;
інші учасники Фонду складають звіти форми № 1Ф щодекади та щомісяця.
Першою звітною датою для щоденних звітів форми № 1Ф є дата прийняття рішення про віднесення банку до категорії проблемних.
Якщо звітна дата щодекадного звіту форми № 1Ф припадає на дату щоденного звіту форми №1Ф, банк має право подавати один звіт.
6. Проблемний банк починає подавати до Фонду щоденний звіт у вигляді файла звітності "GDDX" не пізніше другого робочого дня після дати отримання ним рішення НБУ про віднесення банку до категорії проблемних.
Банк, віднесений до категорії неплатоспроможних, починає подавати до Фонду щоденний звіт у вигляді файла звітності "GDDX" не пізніше четвертого робочого дня після дати отримання ним відповідного рішення НБУ.
7. Код одиниці виміру даних - 01 (копійки).
З даних файлів звітності "GBBX" та "GDDX" формується форма № 1Ф.
Формат коду показника для файлів "GBBX" та "GDDX":
LZZVT,
де L може приймати такі значення:
1 - сума;
3 - кількість;
ZZ може приймати такі значення:
10 - вклади всього;
11 - вклади всього в національній валюті;
12 - вклади всього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ);
13 - вклади всього в банківських металах (гривневий еквівалент за офіційним
курсом НБУ);
14 - вклади фізичних осіб - підприємців (ФОП);
20 - чисті вклади всього;
21 - чисті вклади в національній валюті;
22 - чисті вклади в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ);
30 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати;
31 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати в національній валюті;
32 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ);
40 - нараховані витрати всього;
41 - нараховані витрати в національній валюті;
42 - нараховані витрати в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ);
50 - сума можливого відшкодування всього;
60 - вклади на поточних рахунках всього;
70 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати всього;
71 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати на вимогу;
72 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення до 1 місяця;
73 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 1 до 2 місяців;
74 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 2 до 3 місяців;
75 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 3 до 4 місяців;
76 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 4 до 5 місяців;
77 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 5 до 6 місяців;
78 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 6 до 7 місяців;
79 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 7 до 8 місяців;
33 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 8 до 9 місяців;
34 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 9 до 10 місяців;
35 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 10 до 11 місяців;
36 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 11 до 12 місяців;
37 - іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення більш як 12 місяців;
80 - строкові вклади всього;
81 - строкові вклади до 1 місяця;
82 - строкові вклади від 1 до 2 місяців;
83 - строкові вклади від 2 до 3 місяців;
84 - строкові вклади від 3 до 4 місяців;
85 - строкові вклади, строк дії договорів за якими закінчився та які не перераховані на поточний рахунок;
86 - строкові вклади 4 до 5 місяців;
87 - строкові вклади від 5 до 6 місяців;
88 - строкові вклади від 6 до 7 місяців;
89 - строкові вклади від 7 до 8 місяців;
91 - строкові вклади від 8 до 9 місяців;
92 - строкові вклади від 9 до 10 місяців;
93 - строкові вклади від 10 до 11 місяців;
94 - строкові вклади від 11 до 12 місяців;
95 - строкові вклади більше ніж 12 місяців;
V може приймати такі значення:
1 - сума вкладів всього;
2 - сума вкладів у діапазоні V2;
3 - сума вкладів у діапазоні V3;
4 - сума вкладів у діапазоні V4;
5 - сума вкладів у діапазоні V5;
6 - сума вкладів у діапазоні V6;
T може приймати такі значення:
1 - константа для вкладів всього;
2 - константа для розподілу вкладів;
3 - константа для вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП);
4 - константа для суми можливого відшкодування.
Діапазони V1-V6 визначаються в описі складових кодів показників для форм/файлів звітності "GBBX" і "GDDX", який розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду.
8. У колонках 2, 4, 6, 8, 10, 12 зазначаються суми вкладів фізичних осіб, згруповані за їхніми розмірами. При цьому для колонок 4, 6, 8, 10, 12 визначені такі граничні значення (діапазони) розмірів вкладів:
у колонці 4 - діапазон V2;
у колонці 6 - діапазон V3;
у колонці 8 - діапазон V4;
у колонці 10 - діапазон V5;
у колонці 12 - діапазон V6.
Дані частини IV форми № 1Ф заповнюються лише за колонками 1 і 2.
II. Коди показників для файлів звітності "GBBX" та "GDDX" у частині суми вкладів
1. Коди показників частини I форми № 1Ф (файлів "GBBX" та "GDDX") у частині суми вкладів
1. Діапазон значень показників частини I форми № 1Ф визначається за загальною сумою всіх вкладів (в національній та іноземній валюті) з урахуванням нарахованих за ними відсотків одного вкладника, що відповідають визначеному у Законі України "Про систему гарантування вкладі в фізичних осіб" терміну "вклад".
За рядками 1, 1.1, 1.2, 2, 2.1, 2.2, 3, 3.1, 3.2, 4, 4.1, 4.2 форми № 1Ф дані формуються щодо кожного вкладника учасника Фонду та потрапляють у діапазони значень (колонки 4, 6, 8, 10, 12) відповідно до загального розміру всіх його вкладів та нарахованих відсотків в одному учаснику Фонду.
Рядок 1 (колонка 2) - зазначається сума рядків 1.1, 1.2.
Сума вкладів за рядком 1 (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) дорівнює сумі рядків 2, 3 і 4 відповідних колонок. Рядок 1 (колонка 2) - зазначається сума вкладів, що дорівнює сумі колонок 4, 6, 8, 10, 12.
2. Сума вкладів за рядком 1 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
11011 - сума вкладів усього;
11021 - сума вкладів усього із сумою вкладів у діапазоні V2;
11031 - сума вкладів усього із сумою вкладів у діапазоні V3;
11041 - сума вкладів усього із сумою вкладів у діапазоні V4;
11051 - сума вкладів усього із сумою вкладів у діапазоні V5;
11061 - сума вкладів усього із сумою вкладів у діапазоні V6.
3. Сума вкладів за рядком 1.1 форми № 1Ф дорівнює сумі рядків 2.1, 3.1 і 4.1.
Сума вкладів за рядком 1.1 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
11111 - сума вкладів усього в національній валюті;
11121 - сума вкладів усього в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V2;
11131 - сума вкладів усього в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V3;
11141 - сума вкладів усього в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V4;
11151 - сума вкладів усього в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V5;
11161 - сума вкладів усього в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V6.
4. Сума вкладів за рядком 1.2 форми № 1Ф дорівнює сумі рядків 2.2, 3.2 і 4.2.
Сума вкладів за рядком 1.2 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
11211 - сума вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ);
11221 - сума вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V2;
11231 - сума вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V3;
11241 - сума вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V4;
11251 - сума вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V5;
11261 - сума вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V6.
5. Сума вкладів за рядком 2 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
12011 - сума чистих вкладів усього;
12021 - сума чистих вкладів усього із сумою вкладів у діапазоні V2;
12031 - сума чистих вкладів усього із сумою вкладів у діапазоні V3;
12041 - сума чистих вкладів усього із сумою вкладів у діапазоні V4;
12051 - сума чистих вкладів усього із сумою вкладів у діапазоні V5;
12061 - сума чистих вкладів усього із сумою вкладів у діапазоні V6.
6. Сума вкладів за рядком 2.1 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
12111 - сума чистих вкладів усього в національній валюті;
12121 - сума чистих вкладів усього в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V2;
12131 - сума чистих вкладів усього в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V3;
12141 - сума чистих вкладів усього в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V4;
12151 - сума чистих вкладів усього в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V5;
12161 - сума чистих вкладів усього в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V6.
7. Сума вкладів за рядком 2.2 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
12211 - сума чистих вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ);
12221 - сума чистих вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V2;
12231 - сума чистих вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V3;
12241 - сума чистих вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V4;
12251 - сума чистих вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V5;
12261 - сума чистих вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V6.
8. Сума вкладів за рядком 3 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
13011 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів усього;
13021 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів усього із сумою вкладів у діапазоні V2;
13031 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів усього із сумою вкладів у діапазоні V3;
13041 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів усього із сумою вкладів у діапазоні V4;
13051 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів усього із сумою вкладів у діапазоні V5;
13061 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів усього із сумою вкладів у діапазоні V6.
9. Сума вкладів за рядком 3.1 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
13111 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів у національній валюті всього;
13121 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів у національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V2;
13131 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів у національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V3;
13141 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів у національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V4;
13151 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів у національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V5;
13161 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів у національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V6.
10. Сума вкладів за рядком 3.2 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
13211 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) усього;
13221 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V2;
13231 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V3;
13241 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V4;
13251 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V5;
13261 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V6.
11. Сума вкладів за рядком 4 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
14011 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами усього;
14021 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами із сумою вкладів у діапазоні V2;
14031 - сума нарахованих витрат за вкладами та ощадними (депозитними) сертифікатами із сумою вкладів у діапазоні V3;
14041 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами із сумою вкладів у діапазоні V4;
14051 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами із сумою вкладів у діапазоні V5;
14061 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами із сумою вкладів у діапазоні V6.
12. Сума вкладів за рядком 4.1 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
14111 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами в національній валюті усього;
14121 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V2;
14131 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V3;
14141 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V4;
14151 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами в національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V5;
14161 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами у національній валюті із сумою вкладів у діапазоні V6.
13. Сума вкладів за рядком 4.2 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
14211 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) усього;
14221 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V2;
14231 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V3;
14241 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V4;
14251 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V5;
14261 - сума нарахованих витрат за вкладами та іменними ощадними (депозитними) сертифікатами в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) із сумою вкладів у діапазоні V6.
2. Коди показників частини II форми № 1Ф у частині суми вкладів
1. Частина II форми № 1Ф визначає розподіл вкладів за видами валют.
Діапазон значень показників частини II форми № 1Ф визначається у розрізі видів рахунків у національній валюті, в іноземній валюті, у банківських металах за вкладами одного вкладника.
Сума вкладів одного вкладника у розрізі видів рахунків визначається окремо:
за сумою всіх вкладів з урахуванням нарахованих відсотків в національній валюті;
за сумою всіх вкладів з урахуванням нарахованих відсотків в іноземній валюті;
за сумою всіх вкладів з урахуванням нарахованих відсотків по банківських металах.
Дані частини II форми № 1Ф формуються за рядками 5-7.
2. Сума вкладів за рядком 5 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12), що відповідає визначеному у Законі України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" терміну "вклад", визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
діапазон значень показників рядка 5 форми № 1Ф визначається щодо кожного вкладника за загальною сумою всіх його вкладів з урахуванням нарахованих за ними відсотків у національній валюті;
сума вкладів за рядком 5 (колонка 2) - зазначається сума вкладів, що дорівнює сумі колонок 4, 6, 8, 10, 12 (рядок 5);
сума вкладів за рядком 5 (колонка 2) дорівнює сумі вкладів за рядком 1.1 (колонка 2);
11112 - сума вкладів усього в національній валюті для розподілу вкладів;
11122 - сума вкладів усього в національній валюті для розподілу вкладів у діапазоні V2;
11132 - сума вкладів усього в національній валюті для розподілу вкладів у діапазоні V3;
11142 - сума вкладів усього в національній валюті для розподілу вкладів у діапазоні V4;
11152 - сума вкладів усього в національній валюті для розподілу вкладів у діапазоні V5;
11162 - сума вкладів усього в національній валюті для розподілу вкладів у діапазоні V6.
3. Сума вкладів за рядком 6 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12), що відповідає визначеному у Законі України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" терміну "вклад", визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
діапазон значень показників рядка 6 форми № 1Ф визначається щодо кожного вкладника за загальною сумою всіх його вкладів з урахуванням нарахованих за ними відсотків в іноземній валюті (гривневому еквіваленті за офіційним курсом НБУ);
сума вкладів за рядком 6 (колонка 2) - зазначається сума вкладів, що дорівнює сумі колонок 4, 6, 8, 10, 12 (рядок 6);
сума вкладів за рядком 6 (колонка 2) дорівнює сумі вкладів за рядком 1.2 (колонка 2);
11212 - сума вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) для розподілу вкладів;
11222 - сума вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) для розподілу вкладів у діапазоні V2;
11232 - сума вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) для розподілу вкладів у діапазоні V3;
11242 - сума вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) для розподілу вкладів у діапазоні V4;
11252 - сума вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) для розподілу вкладів у діапазоні V5;
11262 - сума вкладів усього в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) для розподілу вкладів у діапазоні V6.
4. Сума вкладів за рядком 7 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
діапазон значень показників рядка 7 форми № 1Ф визначається щодо кожного вкладника за загальною сумою всіх його вкладів з урахуванням нарахованих за ними відсотків у банківських металах (гривневому еквіваленті за офіційним курсом НБУ);
сума вкладів за рядком 7 (колонка 2) - зазначається сума вкладів, що дорівнює сумі колонок 4, 6, 8, 10, 12 (рядок 7);
11312 - сума вкладів усього в банківських металах (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) для розподілу вкладів;
11322 - сума вкладів усього в банківських металах (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) для розподілу вкладів у діапазоні V2;
11332 - сума вкладів усього в банківських металах (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) для розподілу вкладів у діапазоні V3;
11342 - сума вкладів усього в банківських металах (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) для розподілу вкладів у діапазоні V4;
11352 - сума вкладів усього в банківських металах (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) для розподілу вкладів у діапазоні V5;
11362 - сума вкладів усього в банківських металах (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) для розподілу вкладів у діапазоні V6.
3. Коди показників частини III форми № 1Ф у частині суми вкладів
1. Діапазон значень показників частини III форми № 1Ф визначається щодо кожної фізичної особи - підприємця (ФОП), яка є вкладником, за загальною сумою всіх її вкладів з урахуванням нарахованих за ними відсотків незалежно від виду валют, що відповідають визначеному у Законі України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" терміну "вклад".
Дані частини III форми № 1Ф формуються за рядками 8, 8.1, 8.2, 8.3, 8.4.
2. Сума вкладів за рядком 8 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщується Фондом на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) всього за рядком 8 (колонка 2) - зазначається сума вкладів, що дорівнює сумі колонок 4, 6, 8, 10, 12 (рядок 8);
сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) всього за рядком 8 (колонка 2) - зазначається сума вкладів, що дорівнює сумі рядків 8.1 і 8.2 (колонка 2);
сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) всього за рядком 8 (колонка 2) - зазначається сума вкладів, що дорівнює сумі рядків 8.3 та 8.4 (колонка 2);
11413 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) усього;
11423 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V2;
11433 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V3;
11443 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V4;
11453 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V5;
11463 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V6.
3. Сума вкладів за рядком 8.1 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщено на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у національній валюті за рядком 8.1 (колонка 2) - зазначається сума коштів, що дорівнює сумі колонок 4, 6, 8, 10, 12 (рядок 8.1);
11113 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у національній валюті усього;
11123 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у національній валюті у діапазоні V2;
11133 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у національній валюті у діапазоні V3;
11143 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у національній валюті у діапазоні V4;
11153 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у національній валюті у діапазоні V5;
11163 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у національній валюті у діапазоні V6.
4. Сума вкладів за рядком 8.2 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщено на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) за рядком 8.2 (колонка 2) - зазначається сума вкладів, що дорівнює сумі колонок 4, 6, 8, 10, 12 (рядок 8.2);
11213 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) усього;
11223 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) у діапазоні V2;
11233 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) у діапазоні V3;
11243 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) у діапазоні V4;
11253 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) у діапазоні V5;
11263 - сума вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) в іноземній валюті (гривневий еквівалент за офіційним курсом НБУ) у діапазоні V6.
5. Сума вкладів за рядком 8.3 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщено на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
сума чистих вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) за рядком 8.3 (колонка 2) - зазначається сума вкладів, що дорівнює сумі колонок 4, 6, 8, 10, 12 (рядок 8.3);
12013 - сума чистих вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) усього;
12023 - сума чистих вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V2;
12033 - сума чистих вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V3;
12043 - сума чистих вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V4;
12053 - сума чистих вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V5;
12063 - сума чистих вкладів фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V6.
6. Сума за рядком 8.4 форми № 1Ф (колонки 2, 4, 6, 8, 10 і 12) визначається за кодами показників, опис складових яких розміщено на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
сума нарахованих витрат фізичних осіб - підприємців (ФОП) за рядком 8.4 (колонка 2) - зазначається сума, що дорівнює сумі колонок 4, 6, 8, 10, 12 (рядок 8.4);
14013 - сума нарахованих витрат за вкладами фізичних осіб - підприємців (ФОП) усього;
14023 - сума нарахованих витрат за вкладами фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V2;
14033 - сума нарахованих витрат за вкладами фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V3;
14043 - сума нарахованих витрат за вкладами фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V4;
14053 - сума нарахованих витрат за вкладами фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V5;
14063 - сума нарахованих витрат за вкладами фізичних осіб - підприємців (ФОП) у діапазоні V6.
4. Коди показників частини IV форми № 1Ф у частині суми вкладів
1. Частина IV форми № 1Ф визначає суму можливого відшкодування.
Дані частини IV форми № 1Ф формуються за рядками 9, 9.1, 9.2, 9.2.1-9.2.14, 9.3, 9.3.1-9.3.14 колонки 2.
Значення показників частини IV форми № 1Ф визначаються за загальною сумою всіх вкладів з урахуванням нарахованих за ними відсотків кожного вкладника (у тому числі фізичної особи - підприємця (ФОП)) незалежно від виду валюти, що відповідають зазначеному у Законі України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" терміну "вклад", у межах суми встановленого законодавством на звітну дату розміру відшкодування коштів за вкладами, з розбивкою за видами та строками вкладів, крім вкладів до 10 гривень.
Якщо у вкладника є кілька вкладів, загальний розмір яких перевищує 10,00 гривень, але розмір кожного з вкладів разом з нарахованими за цим вкладом відсотками менше ніж 10,00 гривень, такі вклади не включаються до частини IV форми № 1Ф.
Рядок 9 - зазначається сума вкладів, що дорівнює сумі даних рядків 9.1-9.3.
Якщо договором передбачено незнижувальний залишок на поточному рахунку вкладника, сума незнижувального залишку відображається в рядку 9.1.
При розподілі іменних ощадних (депозитних) сертифікатів за строками у рядках 9.2.2-9.2.14 відображаються дані щодо сертифікатів, що мають бути погашені протягом відповідного періоду, що настає за звітною датою.
Дані рядка 9.2 мають відповідати сумі даних рядків 9.2.1-9.2.14.
При розподілі строкових вкладів за строками у рядках 9.3.1-9.3.13 відображаються дані щодо строкових вкладів, які мають бути погашені протягом відповідного періоду, що настає за звітною датою.
Якщо строк дії договору строкового банківського вкладу (депозиту) закінчився і кошти за зазначеним договором не перераховано на поточний рахунок, сума вкладу відображається у рядку 9.3.14.
Дані рядка 9.3 повинні дорівнювати сумі даних рядків 9.3.1-9.3.14.
2. Якщо вкладник має кілька видів вкладів та/або сума всіх вкладів одного вкладника перевищує суму граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, частина IV заповнюється за видами та строками вкладів у такій черговості:
вклади на поточних рахунках;
строкові вклади, строк дії договорів за якими закінчився і які не перераховані на поточний рахунок;
іменні ощадні (депозитні) сертифікати на вимогу;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення до 1 місяця;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 1 до 2 місяців;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 2 до 3 місяців;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 3 до 4 місяців;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 4 до 5 місяців;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 5 до 6 місяців;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 6 до 7 місяців;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 7 до 8 місяців;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 8 до 9 місяців;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 9 до 10 місяців;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 10 до 11 місяців;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення від 11 до 12 місяців;
строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати зі строком погашення більше 12 місяців;
інші строкові вклади та іменні ощадні (депозитні) сертифікати.
При цьому, розраховані за одним вкладником дані останнього рядка, що був заповнений відповідно до цієї черговості, мають відповідати різниці між сумою, що підлягає відшкодуванню Фондом вкладнику, та сумою даних раніше заповнених рядків за таким вкладником.
3. Сума вкладів за колонкою 2 (рядки 9, 9.1, 9.2, 9.2.1-9.2.14, 9.3, 9.3.1-9.3.14) заповнюється за видами та строками вкладів у черговості, наведеній у пункті 2 цього додатка, та визначається за кодами показників, опис складових яких розміщено на сторінці Реєстру файлів звітності Фонду:
15014 - сума можливого відшкодування всього;
16014 - сума вкладів на поточних рахунках усього;
17014 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів усього;
17114 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів на вимогу;
17214 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів зі строком погашення до 1 місяця;
17314 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів зі строком погашення від 1 до 2 місяців;
17414 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів зі строком погашення від 2 до 3 місяців;
17514 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів зі строком погашення від 3 до 4 місяців;
17614 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів зі строком погашення від 4 до 5 місяців;
17714 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів зі строком погашення від 5 до 6 місяців;
17814 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів зі строком погашення від 6 до 7 місяців;
17914 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів зі строком погашення від 7 до 8 місяців;
13314 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів зі строком погашення від 8 до 9 місяців;
13414 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів зі строком погашення від 9 до 10 місяців;
13514 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів зі строком погашення від 10 до 11 місяців;
13614 - сума іменних ощадних (депозитних) сертифікатів зі строком погашення від 11 до 12 місяців;

................
Перейти до повного тексту