1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


Угода
між Урядом України та Урядом Республіки Албанія про торговельно-економічне співробітництво
( Угоду ратифіковано Законом N 630-VI від 30.10.2008 )
Дата підписання: 25.10.2002
Дата ратифікації Україною: 30.10.2008
Дата набрання чинності для України: 18.11.2008
Уряд України та Уряд Республіки Албанія, далі "Сторони",
усвідомлюючи важливість розвитку торговельно-економічних зв'язків між Сторонами,
виходячи зі спільного бажання розвивати відносини на основі взаємного інтересу та порозуміння,
розуміючи необхідність адаптації до практики та стандартів міжнародних ринків та розширення торгівельних та економічних зв'язків,
домовились про таке:
Стаття 1
Сторони активно співпрацюватимуть з метою подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва відповідно до їхнього законодавства, норм міжнародного права, на основі рівності та взаємної вигоди Сторін, а також відповідно до положень цієї Угоди.
Стаття 2
Сторони нададуть одна одній режим найбільшого сприяння з усіх питань відносно експорту та імпорту товарів, що походять з країн Сторін, відповідно до принципів Генеральної угоди з тарифів і торгівлі (ГАТТ) та Угоди про створення Світової організації торгівлі (СОТ).
Положення цієї Угоди не поширюються на привілеї та переваги, які надані чи можуть бути надані будь-якою зі Сторін:
- сусіднім країнам з метою сприяння розвиткові прикордонної торгівлі;
- країнам, з якими будь-яка з Сторін уклала або укладе в майбутньому угоду про митний союз або зону вільної торгівлі.
Стаття 3
Сторони сприятимуть розвиткові торгівлі та виробництва, здійсненню інвестицій та інших видів економічного співробітництва в таких галузях, як електроенергетика, машинобудування, хімічна та металургійна промисловість, виробництво споживчих товарів, розвідування та розробка природних ресурсів, транспорт, телекомунікації, будівництво, інформатика, сільське господарство, харчова промисловість, туризм, послуги, та в інших сферах, що становлять взаємний інтерес.
Стаття 4
Експорт та імпорт товарів і послуг як вид економічного співробітництва між Сторонами мають здійснюватися на основі контрактів та інших угод, укладених відповідно до чинного законодавства держав Сторін між юридичними та фізичними особами держав Сторін.
Стаття 5
Сторони заохочуватимуть розвиток спільних видів діяльності шляхом сприяння та взаємного захисту інвестицій, запобігання подвійному оподаткуванню та інших прийнятних для них заходів.
Стаття 6
Сторони заохочуватимуть:
- контакти та розвиток економічного співробітництва між юридичними та фізичними особами кожної з держав Сторін;
- участь юридичних та фізичних осіб держав Сторін у виставках та ярмарках, що організовуються ними, обмін делегаціями експертів у сфері економіки та торгівлі, обмін інформацією, зокрема пов'язаною із змінами у законодавстві та урядовими економічними програмами, а також інші форми робочих контактів, які сприяють співпраці між ними.

................
Перейти до повного тексту