- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 грудня 2016 р.
за № 1713/29843
Про затвердження Інструкції про порядок пломбування в морських портах суднових запірних пристроїв, призначених для скидання забруднюючих речовин та вод, що їх містять
1. Затвердити Інструкцію про порядок пломбування в морських портах суднових запірних пристроїв, призначених для скидання забруднюючих речовин та вод, що їх містять, що додається.
2. Департаменту реформування та функціонування морського та річкового транспорту забезпечити:
подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
оприлюднення цього наказу на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України.
3. Визнати таким, що втратив чинність,
наказ Міністерства транспорту України від 30 вересня 2002 року № 695 "Про затвердження Інструкції про порядок пломбування в морських торговельних і річкових портах України суднових запірних пристроїв, призначених для скидання забруднюючих речовин та вод, що їх містять", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 14 жовтня 2002 року за № 826/7114.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Є. Кравцова.
ПОГОДЖЕНО: Голова Державної служби України з безпеки на транспорті | М. Ноняк |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
інфраструктури України
05.12.2016 № 433
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 грудня 2016 р.
за № 1713/29843
ІНСТРУКЦІЯ
про порядок пломбування в морських портах суднових запірних пристроїв, призначених для скидання забруднюючих речовин та вод, що їх містять
І. Загальні положення
2. Дія цієї Інструкції поширюється на капітанів морських портів, служби капітанів морських портів (далі - Служба), капітанів і екіпажі суден, які заходять до морських портів України.
ІІ. Закриття і пломбування суднових запірних пристроїв
1. Пломбування суднових запірних пристроїв (клапанів, клинкетів, кінгстонів, захлопок, кранів, люків тощо) (далі - запірні пристрої) здійснюється з метою запобігання самовільному скиданню із суден забруднюючих речовин або вод, що їх містять, які заборонені до скидання згідно із законодавством та міжнародними договорами України.
2. Пломбуванню підлягають запірні пристрої, які спеціально призначені для безпосереднього скидання за борт судна забруднюючих речовин або вод, що їх містять (таких, як лляльні води машинно-котельних відділень, шлам та інші нафтозалишки, брудний і чистий баласт, стічні води, мийні води з трюмів, сміття). Перелік суднових запірних пристроїв, призначених для скидання забруднюючих речовин та вод, що їх містять, які повинні бути опломбовані, наведено в додатку 1 до цієї Інструкції.
Перелік пристроїв кожного судна визначається адміністрацією судна з урахуванням типу, призначення і конструктивних особливостей судна, його обладнання та систем та зазначається у відповідному судновому документі.
3. Не підлягають пломбуванню запірні пристрої, які спеціально не призначені для безпосереднього скидання за борт судна забруднюючих речовин або вод, що їх містять (зокрема тих, що призначені для здавання на портові берегові та плавучі приймальні споруди лляльних вод машинно-котельних відділень, брудного і чистого баласту, нафтозалишків, стічних і господарсько-побутових вод; для скидання за борт ізольованого баласту і стічних вод, очищених на судновій установці, яка відповідає вимогам, установленим
Міжнародною конвенцією по запобіганню забрудненню із суден 1973 року із змінами, внесеними
Протоколом 1978 року до неї, що підтверджується відповідним міжнародними свідоцтвами про запобігання забрудненню стічними водами; для перекачування всіх видів рідин у межах судна; для приймання на судно та видачі з судна палива, мастил).
................Перейти до повного тексту