1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Рішення


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ
РІШЕННЯ
18.06.2013 № 1047
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
17 липня 2013 р.
за № 1198/23730
Про затвердження Положення про реєстрацію регламенту інститутів спільного інвестування
( Заголовок із змінами, внесеними згідно з Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 09/21/1037/К03 від 19.08.2024 ) ( Із змінами, внесеними згідно з Рішеннями Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 971 від 29.07.2014 № 1712 від 16.12.2014 № 407 від 21.06.2018 № 637 від 31.10.2019 № 09/21/1037/К03 від 19.08.2024 )
Відповідно до пункту 25 частини другої статті 7 та пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків" та Закону України "Про інститути спільного інвестування" Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:
( Преамбула із змінами, внесеними згідно з Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 09/21/1037/К03 від 19.08.2024 )
1. Затвердити Положення про реєстрацію регламенту інститутів спільного інвестування, що додається.
( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 09/21/1037/К03 від 19.08.2024 )
2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 6 липня 2002 року № 197 "Про затвердження Положення про реєстрацію регламенту інститутів спільного інвестування та ведення Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування", зареєстроване в Міністерстві юстиції України 14 серпня 2002 року за № 657/6945 (із змінами).
3. Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів (О. Симоненко) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (А. Заїка) забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства України.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Тарасенка.
6. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2014 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

Голова Комісії

Д. Тевелєв
ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва



М.Ю. Бродський
Протокол засідання Комісії
від 18.06.2013 р. № 31
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної комісії
з цінних паперів
та фондового ринку
18 червня 2013 року № 1047
(у редакції рішення Національної
комісії з цінних паперів
та фондового ринку
від 19 серпня 2024 року
№ 09/21/1037/К03
)
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
17 липня 2013 р.
за № 1198/23730
ПОЛОЖЕННЯ
про реєстрацію регламенту інститутів спільного інвестування
I. Загальні положення
1. Це Положення встановлює порядок реєстрації регламенту (змін до нього) пайового інвестиційного фонду (далі - пайовий фонд) та корпоративного інвестиційного фонду (далі - корпоративний фонд), реєстрації звіту про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду, підстави внесення інформації про інститути спільного інвестування до Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування та порядок видачі свідоцтва про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування (далі - свідоцтво про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру).
2. У цьому Положенні терміни вживаються у таких значеннях:
заявник - корпоративний фонд, компанія з управління активами, які здійснюють подання до НКЦПФР документів, передбачених цим Положенням;
зберігач активів інституту спільного інвестування (далі - зберігач):
для інституту спільного інвестування з публічним розміщенням - депозитарна установа - банк, яка має ліцензію на провадження діяльності із зберігання активів інститутів спільного інвестування, видану НКЦПФР, та з якою в установленому законодавством порядку укладений договір про обслуговування зберігачем активів інституту спільного інвестування (далі - договір зі зберігачем);
для інституту спільного інвестування з приватним розміщенням - депозитарна установа, яка має ліцензію на провадження діяльності із зберігання активів інститутів спільного інвестування, видану НКЦПФР, та якою в установленому законодавством порядку укладений договір зі зберігачем;
інвестиційна декларація - документ, що є невід’ємною складовою частиною регламенту інституту спільного інвестування та додатком до договору про управління активами корпоративного фонду, в якому визначаються основні напрями та обмеження інвестиційної діяльності інституту спільного інвестування;
регламент - документ, який визначає порядок, строки, умови та особливості діяльності інституту спільного інвестування;
Єдиний державний реєстр інститутів спільного інвестування (далі - Реєстр) - інформаційно-комунікаційна система, що є складовою інтегрованої підсистеми комплексного ведення реєстру інфраструктури комплексної інформаційної системи НКЦПФР (КІС), що забезпечує збирання, накопичення, захист, облік, відображення, оброблення реєстрових даних та надання реєстрової інформації щодо інститутів спільного інвестування, визначених нормативно-правовими актами НКЦПФР;
реєстраційний код за Реєстром (далі - код ЄДРІСІ) - унікальний ідентифікаційний номер інституту спільного інвестування в Реєстрі;
Свідоцтво про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру - документ, що видається НКЦПФР після реєстрації регламенту інституту спільного інвестування та засвідчує внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру;
строк діяльності інституту спільного інвестування - строк, установлений регламентом строкового інституту спільного інвестування, протягом якого інститут спільного інвестування здійснює свою діяльність.
Інші терміни вживаються у цьому Положенні у значеннях, наведених у Законах України "Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків", "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки", "Про інститути спільного інвестування", "Про депозитарну систему України", "Про публічні електронні реєстри". Терміни, що застосовуються в цьому Положенні і не визначаються цими Законами, використовуються у значеннях, визначених іншими Законами України.
3. Дія цього Положення поширюється на інститути спільного інвестування, які створюються та здійснюють свою діяльність відповідно до Закону України "Про інститути спільного інвестування" та інших нормативно-правових актів.
4. Реєстрація інституту спільного інвестування здійснюється НКЦПФР шляхом внесення відомостей (реєстрових даних) про інститут спільного інвестування до Реєстру відповідно до Порядку ведення реєстрів учасників ринків капіталу та організованих товарних ринків, затвердженого рішенням НКЦПФР від 26.08.2021 № 700, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.10.2021 за № 1385/37007 (зі змінами), з присвоєнням такому інституту спільного інвестування коду ЄДРІСІ та видачею свідоцтва про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру. Підставою для внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру є зареєстрований в установленому НКЦПФР порядку регламент інституту спільного інвестування.
5. Діяльність із спільного інвестування провадиться після внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру та отримання свідоцтва про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру.
6. Адміністративні послуги НКЦПФР з реєстрації регламенту корпоративного фонду та внесення відомостей про корпоративний фонд до Реєстру з видачею свідоцтва про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру, реєстрації звіту про результати приватного розміщення акцій корпоративного фонду з метою формування початкового статутного капіталу корпоративного фонду з видачею свідоцтва про реєстрацію випуску акцій, реєстрації регламенту пайового інвестиційного фонду та внесення відомостей про пайовий інвестиційний фонд до Реєстру з видачею свідоцтва про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру, реєстрації змін до регламенту інституту спільного інвестування є платними послугами, розміри плати за надання яких встановлено Розмірами плати за реєстраційні дії щодо учасників ринків капіталу та інших осіб, затвердженими рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13 червня 2022 року № 620, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 10 серпня 2022 року за № 909/38245.
7. Адміністративні послуги НКЦПФР з реєстрації регламенту корпоративного фонду та внесення відомостей про корпоративний фонд до Реєстру з видачею свідоцтва про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру та реєстрації звіту про результати приватного розміщення акцій корпоративного фонду з метою формування початкового статутного капіталу корпоративного фонду з видачею свідоцтва про реєстрацію випуску акцій, реєстрації регламенту пайового інвестиційного фонду та внесення відомостей про пайовий інвестиційний фонд до Реєстру з видачею свідоцтва про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру, реєстрації змін до регламенту інституту спільного інвестування надаються з урахуванням вимог, визначених Порядком надання адміністративних послуг Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, затверджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 17 листопада 2021 року № 1124, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 03 лютого 2022 року за № 147/37483.
8. Засвідчення документів, що подаються до НКЦПФР, підписами відповідних осіб підтверджує достовірність даних, наведених у таких документах.
9. Подання заявником до НКЦПФР заяви та документів і відправлення НКЦПФР заявнику повідомлень та документів, передбачених цим Положенням, здійснюється в електронній формі з урахуванням вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг офіційним каналом зв’язку засобами, визначеними окремим документом нормативно-технічного характеру, інформація про які оприлюднена на офіційному вебсайті НКЦПФР, відповідно до вимог цього документа.
У пакеті документів, подання яких до НКЦПФР передбачено цим Положенням, кожний документ, створений в електронній формі або створений як електронна копія паперового документа (сканкопія), має бути окремим файлом у форматі Portable Document Format/A (формат специфікації PDF 1.4 ISO 19005-1:2005) - PDF/А або Rich Text Format - RTF, або Excel (.xlsx), або Word (.doc) чи Word (.docx), вид якого обирається заявником самостійно, якщо інше не встановлено цим Положенням, із застосуванням кваліфікованого електронного підпису або удосконаленого електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису уповноваженої особи заявника. Якщо заявником є компанія з управління активами, кваліфікований електронний підпис або удосконалений електронний підпис, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису уповноваженої особи заявника, повинен містити ідентифікаційні дані юридичної особи - заявника, представником якої є така особа (повне або офіційне скорочене найменування та ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств і організацій України юридичної особи (далі - ідентифікаційний код), на кожному окремому електронному документі.
10. Повідомлення та документи, які відповідно до вимог цього Положення відправляються НКЦПФР заявнику офіційним каналом зв’язку, підписуються із застосуванням кваліфікованого електронного підпису службовця НКЦПФР, який наділений відповідними повноваженнями.
11. На регламент (зміни до регламенту), у разі його(їх) реєстрації, накладається кваліфікований електронний підпис службовця НКЦПФР, який наділений відповідними повноваженнями.
Накладення кваліфікованого електронного підпису службовця НКЦПФР, який наділений відповідними повноваженнями, на регламент (зміни до регламенту) є підтвердженням реєстрації регламенту (змін до регламенту) НКЦПФР.
Дата накладення кваліфікованого електронного підпису службовця НКЦПФР, який наділений відповідними повноваженнями, на регламент (зміни до регламенту) є датою реєстрації регламенту (змін до регламенту).
12. На звіт про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду, у разі його реєстрації НКЦПФР, накладається кваліфікований електронний підпис службовця НКЦПФР, який наділений відповідними повноваженнями.
Накладення кваліфікованого електронного підпису службовця НКЦПФР, який наділений відповідними повноваженнями, на звіт про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду є підтвердженням того, що звіт про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду зареєстрований НКЦПФР.
Дата накладення кваліфікованого електронного підпису службовця НКЦПФР, який наділений відповідними повноваженнями, на звіт про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду є датою реєстрації звіту про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду.
13. Подання до НКЦПФР статуту у складі пакету документів відповідно до вимог цього Положення здійснюється шляхом подання електронної копії (сканкопії) зареєстрованого статуту або надання інформації про код доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, що надає доступ до копії статуту корпоративного фонду в електронній формі у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - Єдиний державний реєстр).
Відповідальний виконавець відповідного структурного підрозділу НКЦПФР завантажує копію статуту в електронній формі, розміщеного у Єдиному державному реєстрі через портал електронних сервісів або засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, та засвідчує її своїм кваліфікованим електронним підписом, що є підтвердженням його завантаження.
Завантажена копія статуту в електронній формі, засвідчена кваліфікованим електронним підписом відповідального виконавця НКЦПФР, додається до раніше надісланого заявником пакету документів та є його невід’ємною частиною.
14. Свідоцтво про реєстрацію випуску акцій корпоративного фонду / свідоцтво про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру, видача яких передбачена цим Положенням, оформлюються в електронній формі із застосуванням кваліфікованого електронного підпису службовця НКЦПФР, який наділений відповідними повноваженнями.
У випадках, передбачених цим Положенням, заміна тимчасового свідоцтва про реєстрацію випуску акцій корпоративного фонду / свідоцтва про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру здійснюється шляхом видачі відповідного нового свідоцтва про реєстрацію випуску акцій корпоративного фонду / свідоцтва про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру в електронній формі із застосуванням кваліфікованого електронного підпису службовця НКЦПФР, який наділений відповідними повноваженнями.
У такому разі тимчасове свідоцтво про реєстрацію випуску акцій корпоративного фонду / свідоцтво про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру, що підлягають заміні, припиняють дію. У разі припинення діяльності інституту спільного інвестування та виключення його з Реєстру, свідоцтво про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру припиняє дію.
15. НКЦПФР здійснює реєстрацію звіту про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду, реєстрацію регламенту (змін до нього) та видачу свідоцтва про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру або відмовляє у відповідній реєстрації протягом 30 робочих днів з дати отримання відповідної заяви та всіх необхідних документів для здійснення зазначених дій згідно з цим Положенням.
НКЦПФР протягом строку розгляду документів має право запитувати у заявника додаткові документи та інформацію. У такому разі перебіг строків, передбачених абзацом першим цього пункту, зупиняється з дня відправлення такого запиту та продовжується з дня отримання НКЦПФР офіційним каналом зв’язку додатково запитуваних від заявника документів та/або пояснень.
Протягом строку розгляду документів заявник може самостійно надавати додаткові документи, інформацію, пояснення тощо до поданого пакету документів.
У разі якщо заявником самостійно виявлені помилки, описки тощо в поданих до НКЦПФР документах заявник має право виправити допущені помилки та надати до НКЦПФР офіційним каналом зв’язку документи з відповідними змінами на заміну раніше поданих документів не пізніше 5 робочих днів з дати надходження відповідної заяви та документів до неї. У разі надання документів з відповідними змінами з порушенням вказаного строку, вони НКЦПФР не розглядаються і не враховуються.
За письмовим зверненням заявника, поданим до НКЦПФР офіційним каналом зв’язку протягом строку розгляду його заяви та відповідних документів, про відмову від розгляду НКЦПФР цієї заяви у зв’язку з відмовою від отримання відповідної адміністративної послуги згідно з поданою заявою або з метою доопрацювання поданих документів, НКЦПФР з дати отримання такого звернення припиняє розгляд поданих відповідно до цього Положення документів та вважає їх такими, що повернуті заявнику. Після доопрацювання заявник подає документи у загальному порядку.
16. НКЦПФР залишає заяву, подану відповідно до цього Положення, без руху, якщо:
документи, що додаються до неї, подані не в повному обсязі, установленому цим Положенням;
заява та документи, що додаються до заяви, подані з порушенням вимог, встановлених пунктом 9 цього розділу.
Про залишення заяви без руху НКЦПФР інформує заявника протягом 3 робочих днів з дня отримання заяви та відповідних документів офіційним каналом зв’язку в електронній формі шляхом направлення відповідного повідомлення, що містить виявлені недоліки з посиланням на порушені вимоги цього Положення, спосіб та строк усунення недоліків, а також способи, порядок та строки оскарження рішення про залишення заяви без руху, із застосуванням кваліфікованого електронного підпису службовця НКЦПФР, який наділений відповідними повноваженнями.
За клопотанням заявника НКЦПФР може продовжити строк усунення виявлених недоліків.
У разі усунення виявлених недоліків у строк, встановлений НКЦПФР, заява про реєстрацію вважається поданою в день її первинного подання. При цьому, строк розгляду документів продовжується на строк залишення заяви про реєстрацію без руху.
II. Порядок реєстрації звіту про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду, регламенту корпоративного фонду
1. Протягом 6 місяців з дня державної реєстрації корпоративного фонду як юридичної особи корпоративний фонд зобов’язаний зареєструвати регламент.
2. Корпоративний фонд з метою реєстрації звіту про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду, регламенту корпоративного фонду та внесення відомостей про корпоративний фонд до Реєстру подає до НКЦПФР такі документи:
1) заяву про реєстрацію звіту про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду, регламенту корпоративного фонду та внесення відомостей про корпоративний фонд до Реєстру, створену в електронній формі згідно з додатком 1 до цього Положення;
2) протокол (витяг з протоколу) установчих зборів корпоративного фонду, підписаний засновниками (уповноваженими особами засновників - юридичних осіб), або рішення одноосібного засновника, підписане засновником (уповноваженою особою засновника - юридичної особи). У разі якщо одноосібним засновником є фізична особа, її підпис підлягає нотаріальному засвідченню.
Протокол (витяг з протоколу) установчих зборів (рішення одноосібного засновника) корпоративного фонду має містити рішення про:
затвердження статуту корпоративного фонду;
створення наглядової ради корпоративного фонду та обрання її членів (у разі її створення);
уповноваження представника (представників) на вчинення дій, пов’язаних із створенням корпоративного фонду;
затвердження результатів приватного розміщення акцій корпоративного фонду серед засновників;
затвердження проєктів договорів з компанією з управління активами та зберігачем активів корпоративного фонду (у разі укладення договору зі зберігачем);
3) протокол (витяг з протоколу) наглядової ради корпоративного фонду, який містить рішення щодо затвердження регламенту та інвестиційної декларації, а також інформацію про уповноважену особу корпоративного фонду на підписання та подання до НКЦПФР заяви, вказаної у підпункті 1 цього пункту, із зазначенням її прізвища, власного імені та по батькові (за наявності), підписаний головуючим на засіданні наглядової ради, або рішення одноосібного учасника корпоративного фонду щодо затвердження регламенту та інвестиційної декларації, підписане одноосібним учасником (уповноваженою особою засновника - юридичної особи). У разі якщо одноосібним засновником є фізична особа, її підпис підлягає нотаріальному засвідченню;
4) звіт про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду, створений в електронній формі, засвідчений Центральним депозитарієм цінних паперів (далі - Центральний депозитарій) шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису або удосконаленого електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису уповноваженої особи Центрального депозитарію, який повинен містити ідентифікаційні дані юридичної особи - Центрального депозитарію, представником якої є така особа (повне або офіційне скорочене найменування та ідентифікаційний код юридичної особи), згідно з додатком 2 до цього Положення;
5) статут корпоративного фонду згідно вимог пункту 13 розділу I цього Положення;
6) платіжний(і) документ(и) із зазначенням скороченого найменування корпоративного фонду, коду класифікації доходів бюджету, що підтверджує внесення заявником плати за реєстрацію регламенту корпоративного фонду та внесення відомостей про корпоративний фонд до Реєстру з видачею свідоцтва про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру та за реєстрацію звіту про результати приватного розміщення акцій з метою формування початкового статутного капіталу корпоративного фонду з видачею свідоцтва про реєстрацію випуску акцій з відміткою банку про його прийняття;
7) регламент, зміст якого має відповідати вимогам пункту 3 цього розділу, затверджений наглядовою радою (одноосібним учасником) корпоративного фонду, створений в електронній формі як окремий файл у форматі Word (.doc) чи Word (.docx), із застосуванням кваліфікованого електронного підпису або удосконаленого електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису голови наглядової ради (уповноваженого члена наглядової ради / одноосібного учасника (уповноваженої особи одноосібного учасника - юридичної особи) корпоративного фонду;
8) довідку про пов’язаних осіб корпоративного фонду згідно з додатком 3 до цього Положення, складену в електронній формі. Ця довідка складається не раніше ніж за 7 робочих днів до дати її подання;
9) договір про управління активами з компанією з управління активами;
10) договір зі зберігачем, погоджений компанією з управління активами (подається у разі укладення такого договору);
11) виписку банку щодо внесення засновником(ами) корпоративного фонду коштів на тимчасовий рахунок;
12) довідку у довільній формі про відсутність пов’язаності зберігача з компанією з управління активами та засновником(ами) корпоративного фонду (у разі укладання договору зі зберігачем), створену в електронній формі. Ця довідка складається не раніше ніж за 7 робочих днів до дати її подання;
13) протокол зборів засновників корпоративного фонду, підписаний засновниками (уповноваженими особами засновників - юридичних осіб), або рішення одноосібного засновника, підписане засновником (уповноваженою особою засновника - юридичної особи). У разі якщо одноосібним засновником є фізична особа, її підпис підлягає нотаріальному засвідченню.
Подається в разі зміни дати проведення установчих зборів засновників та/або зміни банку, в якому буде відкритий тимчасовий рахунок.
3. Регламент корпоративного фонду повинен містити:
1) повне та скорочене (за наявності) найменування корпоративного фонду, що містить його тип, вид, клас (у разі якщо фонд є спеціалізованим або кваліфікаційним) та належність до біржового або венчурного фонду;
2) ідентифікаційний код, код LEI (за наявності) корпоративного фонду;
3) місцезнаходження корпоративного фонду;
4) дату державної реєстрації корпоративного фонду відповідно до запису в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України;
5) строк діяльності корпоративного фонду (для строкового інституту спільного інвестування);
6) умови, за яких може бути здійснено заміну компанії з управління активами, зберігача (у разі укладання договору зі зберігачем), та порядок такої заміни із зазначенням дій, спрямованих на захист прав учасників корпоративного фонду;
7) порядок визначення вартості чистих активів та ціни розміщення (викупу) акцій корпоративного фонду;
8) порядок визначення розміру винагороди компанії з управління активами та покриття витрат, пов’язаних з діяльністю корпоративного фонду, що відшкодовуються за рахунок активів такого фонду;
9) порядок виплати дивідендів (для закритого корпоративного фонду, якщо можливість їх виплати передбачена статутом такого корпоративного фонду);
10) порядок та строки викупу корпоративним фондом своїх акцій, у тому числі порядок подання заявок на викуп акцій та підстави відповідно до законодавства України, за яких може бути відмовлено у прийомі таких заявок;
11) інвестиційну декларацію із зазначення пріоритетних галузей і секторів інвестування та структури активів корпоративного фонду;
12) мінімальну вартість активів, що є предметом договорів, укладених компанією з управління активами, які підлягають затвердженню наглядовою радою.
Регламент може містити інші відомості.
4. У разі відповідності поданих документів законодавству НКЦПФР здійснює реєстрацію звіту про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду, регламенту корпоративного фонду.
Одночасно з реєстрацією звіту про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду, регламенту корпоративного фонду та внесенням відомостей про корпоративний фонд до Реєстру відбувається заміна тимчасового свідоцтва про реєстрацію випуску акцій на свідоцтво про реєстрацію випуску акцій корпоративного фонду згідно з додатком 4 до цього Положення, а також видається свідоцтво про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру згідно з додатком 5 до цього Положення.
Зареєстрований звіт про результати приватного розміщення акцій серед засновників корпоративного фонду, зареєстрований регламент корпоративного фонду, а також свідоцтво про реєстрацію випуску акцій корпоративного фонду та свідоцтво про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Реєстру надсилаються заявнику офіційним каналом зв’язку разом із відповідним супровідним листом.
5. НКЦПФР не пізніше наступного робочого дня з дати видачі свідоцтва про реєстрацію випуску акцій корпоративного фонду направляє його до Центрального депозитарію засобами системи електронної взаємодії органів виконавчої влади відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 "Деякі питання документування управлінської діяльності".

................
Перейти до повного тексту