1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Н А К А З
13.06.2006 N 594
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 липня 2006 р.
за N 817/12691
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства внутрішніх справ N 252 від 29.03.2018 )
Про затвердження Інструкції про порядок охорони зброї, бойових припасів та вибухових матеріалів, які належать підприємствам, установам і організаціям, під час їх перевезення
Відповідно до Законів України "Про міліцію", "Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення", "Про перевезення небезпечних вантажів", постанови Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1993 року N 615 "Про заходи щодо вдосконалення охорони об'єктів державної та інших форм власності", з метою уникнення надзвичайних подій під час перевезення зброї, бойових припасів і вибухових матеріалів, які належать підприємствам, установам і організаціям, а також запобігання їх незаконному заволодінню на маршрутах руху
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію про порядок охорони зброї, бойових припасів та вибухових матеріалів, які належать підприємствам, установам і організаціям, під час їх перевезення (додається).
2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра генерал-майора міліції Рудіка В.М.
3. Наказ надіслати за належністю.
Міністр
ПОГОДЖЕНО: 
 
Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва 
Державний уповноважений
Антимонопольного комітету України 
Заступник Голови Служби
безпеки України
Ю.В.Луценко




А.Дашкевич

Л.Ляшенко

І.А.Герасимович
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
13.06.2006 N 594
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 липня 2006 р.
за N 817/12691
ІНСТРУКЦІЯ
про порядок охорони зброї, бойових припасів та вибухових матеріалів, які належать підприємствам, установам і організаціям, під час їх перевезення
1. Загальні положення
1.1. Цю Інструкцію розроблено відповідно до вимог Законів України "Про міліцію", "Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення", "Про перевезення небезпечних вантажів", постанови Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1993 року N 615 "Про заходи щодо вдосконалення охорони об'єктів державної та інших форм власності", наказу Міністерства внутрішніх справ України від 21.08.98 N 622 "Про затвердження Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.10.98 за N 637/3077 (зі змінами) (далі - Інструкція, затверджена наказом МВС України від 21.08.98 N 622).
1.2. Під термінами "зброя", "бойові припаси", "вибухові матеріали" необхідно розуміти положення, визначені пунктами 8.1 - 8.4, 8.6 - 8.11, 13.1 Інструкції, затвердженої наказом МВС України від 21.08.98 N 622.
1.3. Перевезення зброї, бойових припасів і вибухових матеріалів, які належать підприємствам, установам і організаціям (далі - організації), - діяльність, пов'язана з переміщенням зброї, бойових припасів і вибухових матеріалів від місця їх виготовлення чи зберігання до місця призначення.
1.4. Інструкція регулює відносини між управліннями (відділами) Державної служби охорони при головних управліннях Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, місті Києві та Київській області, управліннях МВС України в областях та місті Севастополі (далі - підрозділи ДСО), іншими підрозділами (органами) внутрішніх справ України та організаціями, що виникають у процесі охорони зброї, бойових припасів і вибухових матеріалів, які належать організаціям, під час їх перевезення (далі - охорона вантажу під час його перевезення).
2. Порядок охорони зброї, бойових припасів і вибухових матеріалів, які належать організаціям, під час їх перевезення
2.1. Охорона вантажу під час його перевезення - діяльність, спрямована на недопущення злочинних посягань на нього з боку третіх осіб з метою незаконного заволодіння ним, а також несанкціонованого доступу працівників підрозділів ДСО або відомчої воєнізованої охорони до вантажу шляхом порушення цілісності місця його перебування протягом усього періоду переміщення вантажу - від його прийняття в місці виготовлення чи зберігання до передачі в місці призначення.
2.2. Договір про охорону вантажу під час його перевезення укладається за письмовим зверненням керівника організації - перевізника вантажу лише після отримання ним в установленому порядку відповідних дозволів на його перевезення.
2.3. Охорона вантажу під час його перевезення та подання до органів внутрішніх справ даних щодо проведення цих заходів на маршрутах руху транспортних засобів працівниками підрозділів ДСО здійснюється відповідно до вимог Інструкції про організацію службової діяльності спеціальних підрозділів міліції охорони "Титан" , затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 25.11.2003 N 1432, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29.07.2004 за N 943/9542.
2.4. У разі охорони вантажу під час його перевезення працівниками відомчої воєнізованої охорони зброя використовується ними відповідно до вимог чинного законодавства та пунктів 10.2 і 18.1 Інструкції, затвердженої наказом МВС України від 21.08.98 N 622.

................
Перейти до повного тексту