1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
14.07.2003 N 216
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 серпня 2003 р.
за N 689/8010
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державного комітету статистики N 310 від 21.08.2007 )
Про затвердження форм державних статистичних спостережень з питань ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та інструкцій щодо їх заповнення
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державного комітету статистики N 215 від 19.05.2006 )
Відповідно до статті 14 Закону України "Про державну статистику" та з метою забезпечення органів державної влади оперативною інформацією про хід виконання завдань щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити форми державних статистичних спостережень та інструкції щодо їх заповнення (додаються) і ввести їх у дію з 1 січня 2004 року:
N 1(Чорнобиль) "Звіт про переселення жителів населених пунктів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (річна);
( Пункт 1 втратив чинність в частині дії форми державного статистичного спостереження N 2 (Чорнобиль) "Звіт про прийняття жителів з населених пунктів, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у чисті зони" та інструкції щодо її заповнення згідно з Наказом Державного комітету статистики N 215 від 19.05.2006 )
N 2(Чорнобиль) "Звіт про прийняття жителів з населених пунктів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у чисті зони" (річна);
N 3(Чорнобиль) "Звіт про чисельність населення, яке проживає в зонах радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" (річна);
N 7(Чорнобиль) "Звіт про чисельність громадян, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи" (річна).
( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державного комітету статистики N 215 від 19.05.2006 )
2. Управлінню статистики населення (Стельмах Л.М.):
2.1. Організувати збирання та розроблення органами державної статистики затверджених форм державних статистичних спостережень.
2.2. Спільно з ГМУС у м. Києві (Сидоренко М.М.) внести необхідні зміни до Плану розробки та експлуатації комплексів електронної обробки статистичної інформації на 2003 рік.
3. Фінансово-економічному управлінню (Сорокіна Т.В.) забезпечити фінансування виготовлення та доставки бланків форм державних статистичних спостережень з питань ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на 2004 рік.
4. Управлінню справами (Царський В.І.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та доставкою бланкової продукції на адресу територіальних управлінь статистики.
5. Визнати таким, що втрачає чинність з 1 січня 2004 року, наказ Державного комітету статистики України "Про затвердження форм державної статистичної звітності N 1(Чорнобиль), N 2(Чорнобиль), N 3(Чорнобиль), N 7(Чорнобиль) та інструкцій щодо їх заповнення" від 12.05.2000 р. N 154, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 06.06.2000 за N 332/4553.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Держкомстату України Власенко Н.С.
Голова комітету О.Г.Осауленко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
статистики України
14.07.2003 N 216
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 серпня 2003 р.
за N 689/8010
ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1(Чорнобиль) "Звіт про переселення жителів населених пунктів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
( В тексті Інструкції слова "раз у півріччя" замінено на слова "раз у рік"; слова "районному (міському) відділу статистики" замінено на слова "районному (міському) управлінню (відділу) статистики" в усіх відмінках згідно з Наказом Державного комітету статистики N 215 від 19.05.2006 )
Звіт про переселення жителів територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у чисті зони надсилається раз у рік сільськими, селищними, міськими радами. Сільські, селищні, міські ради протягом півріччя (року) відмічають сім'ї та окремих громадян, які були включені в списки для організованого відселення (або отримали направлення на самостійне переселення та працевлаштування) і одержали в місцевій раді одноразову грошову допомогу на переселення, а також зазначають, де вони проживають і куди одержали направлення.
У кінці півріччя (року) перед складанням звіту з'ясовується, хто з них за цей час був знятий з реєстраціного обліку у населеному пункті, де проживав. У сільській місцевості дані про зняття з реєстраційного обліку беруться з документів реєстрації населення, які ведуться в місцевій раді (книги реєстрації, книги погосподарського обліку, домові книги). Для одержання відомостей про зняття з реєстраційного обліку у міських поселеннях потрібно звернутися до адресно-довідкової служби районних (міських) відділів внутрішніх справ.
У графах 1-10 зазначаються відомості про громадян, які були зняті з реєстраційного обліку у населеному пункті, де проживали. Якщо населений пункт, звідки виїхали громадяни, належить до зони безумовного обов'язкового відселення, то заповнюються графи 1-5; якщо населений пункт не належить до цієї зони, заповнюються графи 6-10. У графах 11-15 відображаються відомості про тих, хто виявив бажання відселитися та був включений до відповідних списків. У графах 16-20 наводяться дані про громадян, що повернулися до населеного пункту, у якому були раніше зареєстровані (прописані).
Під час заповнення розділу I наводяться дані щодо кожного населеного пункту даної ради, з якого відселяються сім'ї та окремі громадяни, а також у який повертаються на попереднє місце проживання. Після переліку населених пунктів підбивається підсумок щодо ради, яка складає звіт.
Під час заповнення розділу II наводяться: назва держави, назви її областей, районів (міст) у межах кожної області, назви іноземних держав, куди виїхали або бажають виїхати сім'ї та окремі громадяни з даної ради. У графах 16-20 проставляються відомості про тих, хто повернувся на попереднє місце проживання із зазначеної області, району (міста), іноземної держави. Показники щодо області повинні дорівнювати сумі показників щодо районів (міст) даної області, показники щодо України - сумі показників щодо областей, загальний підсумок - сумі показників щодо України та іноземних держав. Загальні підсумки за розділами I і II повинні дорівнювати один одному.
Відомості про кількість одинаків та сімей (терміни вживаються лише для потреб даної Інструкції) заповнюються на підставі вказаних списків і документів реєстрації населення. Одинаком уважається особа, яка за місцем проживання була зареєстрована (прописана) лише сама або була зареєстрована разом з кимось, але знята з реєстраційного обліку і виїхала сама. Під сім'єю розуміється сукупність осіб, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки. Сім'я складається з подружжя, утриманців, батьків, дітей, що не мають своїх сімей. За умови, що такі особи були зняті з реєстраційного обліку і виїхали одночасно, сім'я включається до звіту. Якщо член сім'ї був знятий з реєстраційного обліку і виїхав окремо, він включається до звіту як одинак. Особами, старшими від працездатного віку, є чоловіки, яким на дату від'їзду виповнилося 60 років, та жінки, яким виповнилося 55 років. Кількість населення (гр. 4, 9, 14, 19) обчислюється як сума одинаків і всіх членів сімей: графа 4 дорівнює сумі граф 1 і 3, графа 9 - сумі граф 6 і 8, графа 14 - сумі граф 11 і 13, графа 19 - сумі граф 16 і 18.
Районні (міські) управління (відділи) статистики надсилають звіт до обласних управлінь статистики з переліком у розділі і сільських, селищних, міських рад та населених пунктів, підпорядкованих кожній з рад.
Обласні управління статистики надсилають звіт до Головного міжрегіонального управління статистики (ГМУС) у м. Києві з переліком у розділі І районів, міст обласного значення. У розділі II наводяться: "Україна", назви регіонів України, районів та міст обласного значення (окремо щодо кожного регіону), іноземних держав.
Начальник управління
статистики населення
Держкомстату України


Л.М.Стельмах
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомстату України
14.07.2003 N 216
Державне статистичне спостереження
---------------------------------------------------------
|Конфіденційність статистичної інформації забезпечується|
| статтею 21 Закону України "Про державну статистику" |
| ( 2614-12 ) |
---------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------
|Порушення порядку подання або використання даних державних|
|статистичних спостережень тягне за собою відповідальність,|
| яка встановлена статтею 186-3 Кодексу України про |
| адміністративні правопорушення ( 80731-10 ) |
------------------------------------------------------------
ЗВІТ
про переселення жителів населених пунктів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
за січень - _________ 200_ року
--------------------------------------
| Подають |Терміни |
| |подання |
|---------------------------+--------|
|1. Сільські, селищні і |3 числа |
|міські ради - районному |після |
|(міському) управлінню |звітного| Форма N 1(Чорнобиль)
|(відділу) статистики за |періоду | річна

................
Перейти до повного тексту