- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Генерального прокурора України
Відповідно до Указу Президента України від 30 травня 2012 року
№ 365/2012 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та з метою заохочення і стимулювання працівників прокуратури за особисті трудові досягнення у професійній діяльності, сумлінне і зразкове виконання службових обов’язків, ініціативу в роботі, тривалу й бездоганну службу в органах прокуратури, керуючись вимогами статей
15,
48 Закону України
"Про прокуратуру" , статтею
4 Дисциплінарного статуту прокуратури України ,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Генерального прокурора України.
2. Затвердити ескізи відомчих заохочувальних відзнак Генерального прокурора України та описи до них (додатки 1 - 14).
3. Затвердити ескізи посвідчень нагрудних знаків, медалі та описи комплектів (футляр та посвідчення) до них (додатки 15 - 22).
4. Накази Генерального прокурора України:
- від 24 січня 2005 року № 501ц "Про затвердження Положення про Подяку Генерального прокурора України";
- від 16 листопада 2006 року № 2779ц "Про внесення змін до Положення про Подяку Генерального прокурора України";
-
від 25 квітня 2012 року № 42 "Про затвердження нової редакції описів до деяких відомчих нагород Генерального прокурора України" вважати такими, що втратили чинність.
Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спеціалізованих прокуратур (на правах обласних), ректору Національної академії прокуратури України, міським, районним, міжрайонним і прирівняним до них прокурорам, довести до відома всіх прокурорсько-слідчих працівників.
Генеральний прокурор України державний радник юстиції України |
В. Пшонка |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального
прокурора України
18.01.2013 №12
із змінами внесеними Наказом
від 13.11.2013 № 98
ПОЛОЖЕННЯ
про відомчі заохочувальні відзнаки Генерального прокурора України
1. Цим Положенням визначається порядок нагородження відомчими заохочувальними відзнаками працівників органів прокуратури України за особисті трудові досягнення у професійній діяльності, сумлінне і зразкове виконання службових обов’язків, ініціативу в роботі, тривалу й бездоганну службу.
2. Види відзнак:
- нагрудний знак "Почесний працівник прокуратури України";
- нагрудний знак "За довготривалу бездоганну службу в органах прокуратури";
- нагрудний знак "За сумлінну службу в органах прокуратури";
- медаль "Ветеран прокуратури України";
- Почесна грамота Генерального прокурора України;
- Грамота Генерального прокурора України;
- Подяка Генерального прокурора України.
3. Нагрудним знаком "Почесний працівник прокуратури України" можуть нагороджуватися прокурори і слідчі органів прокуратури, працівники Національної академії прокуратури України, яким присвоєно класні чини та які мають не менше 15 років вислуги, у тому числі в органах прокуратури не менше 10 років на прокурорсько-слідчих посадах, і відзначаються зразковим виконанням службових обов’язків, виявляють ініціативу та досягли високих результатів у службовій діяльності.
3.1. До 15-річного строку вислуги, передбаченого пунктом 3 цього Положення, зараховується час роботи на прокурорсько-слідчих посадах, перелічених у статтях
17 та
56 Закону України
"Про прокуратуру" . До зазначеного переліку належать особи, які працювали стажистами в органах прокуратури, старшими помічниками та помічниками прокурорів усіх рівнів, науковими співробітниками, викладачами в науково-навчальних закладах Генеральної прокуратури України, суддями, на посадах начальницького складу органів внутрішніх справ, офіцерських посадах Служби безпеки України, посадах державних службовців, які займають особи з вищою юридичною освітою, а також звільнені від роботи працівники внаслідок обрання на виборні посади в державних органах та інших установах - у разі, якщо вони мали класні чини та після закінчення повноважень повернулися в органи прокуратури.
3.2. Нагороджені нагрудним знаком "Почесний працівник прокуратури України" мають право на встановлення максимального окладу за посадою.
3.3. Стосовно працівника, нагородженого нагрудним знаком "Почесний працівник прокуратури України", звільнення з роботи як захід дисциплінарного впливу може бути застосовано лише за згодою Генерального прокурора України.
4. Нагрудним знаком "За довготривалу бездоганну службу в органах прокуратури" нагороджуються прокурори і слідчі органів прокуратури, працівники Національної академії прокуратури України, яким присвоєно класні чини, що досягли високих результатів у прокурорсько-слідчій діяльності, є взірцем сумлінного ставлення до виконання службових обов’язків і мають стаж роботи в органах прокуратури не менше 20 років.
................Перейти до повного тексту