1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ
НАКАЗ
25.04.2012 № 42
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Генеральної прокуратури № 12 від 18.01.2013 )
Про затвердження нової редакції описів до деяких відомчих нагород Генерального прокурора України
У зв’язку із затвердженням нової символіки - емблеми прокуратури України, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру",
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити нову редакцію описів:
- нагрудного знака "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури" (додаток № 1);
- нагрудного знака "Подяка за довготривалу бездоганну службу в органах прокуратури" (додаток № 2);
- нагрудного знака "Ветеран прокуратури України" (додаток № 3);
- нагрудного знака "Почесний працівник прокуратури України" (додаток № 4).
2. Пункт 2 наказу № 501ц від 24 січня 2005 року в частині затвердження опису нагрудного знака "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури", пункт 2 наказу № 2779ц від 16 листопада 2006 року щодо затвердження опису нагрудного знака "Подяка за довготривалу бездоганну службу в органах прокуратури" та пункт 1 наказу № 338ц від 25 лютого 2008 року в частині затвердження опису нагрудного знака "Ветеран прокуратури України" вважати такими, що втратили чинність.
3. Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, Дніпровському екологічному прокурору, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, ректору Національної академії прокуратури України, міським, районним, міжрайонним і прирівняним до них прокурорам, довести до відома всіх прокурорсько-слідчих працівників.
Генеральний
прокурор України
державний радник
юстиції України



В. Пшонка
Додаток № 1
до наказу Генерального
прокурора України
25.04.2012 № 42
ОПИС
нагрудного знака "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури"
Нагрудний знак "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури" (далі - знак) має форму рівностороннього хреста з розширеними лапами, кінці яких прикрашено кульками. Лапи хреста декоровано гільоше та заповнено синьою емаллю. Хрест накладається на сяйво. У центрі хреста розміщено емблему Генеральної прокуратури України. Основою емблеми є фігурний щит із синьої емалі з окуттям сріблястого металу. У центрі щита розташовано ваги зі сріблястого металу. Ваги спираються на стрічку із синьої емалі, яка перевита з лавровим вінком, та охоплює нижній край щита. На стрічці розміщено напис рельєфними літерами: "ЗАКОН ЧЕСТЬ ГІДНІСТЬ". Стрічка, літери та вінок виконано з золотистого металу. У верхній частині щита розміщено малий Державний Герб України.
Щит з емблемою розміщено на двох схрещених мечах із золотистого металу, розташованих вістрям донизу. Емблему покладено на лавровий вінок із золотистого металу.
Розмір хреста: 35 х 35 мм.
На зворотньому боці хреста розміщено порядковий номер.
За допомогою кільця з вушком хрест кріпиться до прямокутної колодки із золотистого металу розміром 36 х 22 мм. Колодку обтягнуто муаровою стрічкою шириною 22 мм.
На зворотньому боці колодки знаходиться застібка кріплення до одягу.
Нагрудний знак "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури" має три ступені: І, ІІ та ІІІ ступенів однакової форми, але мають різні покриття та стрічки на колодках.
Знак І ступеня - хрест та сяйво виконуються із золотистого металу.
Колодку обтягнуто муаровою стрічкою сірого кольору з синіми поздовжніми смугами.
Ширина смуг: синіх - по краях - по 1 мм, далі - сірих - по 1 мм, синіх - по 1мм, сірих - по 6,5 мм та центральної синьої - 2 мм.
Знак ІІ ступеня - хрест виконується із золотистого металу, сяйво виконується зі сріблястого металу.
Колодку обтягнуто муаровою стрічкою сірого кольору з синіми поздовжніми смугами.
Ширина смуг: синіх - по краях - по 1 мм, далі - сірих - по 1 мм, синіх - по 1мм, сірих - по 5 мм, синіх - по 2 мм та центральної ciрої - 2 мм.
Знак ІІІ ступеня - хрест та сяйво виконуються зі сріблястого металу.
Колодку обтягнуто муаровою стрічкою сірого кольору з синіми поздовжніми смугами.
Ширина смуг: синіх - по краях - по 1 мм, далі - сірих - по 1 мм, синіх - по 1 мм, сірих - по 4 мм, синіх - по 2 мм, далі - сірих - по 2 мм та центральної синьої - 2 мм.
Знаки виготовляються зі срібла не менше 800 проби.
Деталі золотистого кольору покриваються гальванічним золотом.

................
Перейти до повного тексту