1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З
25.04.2005 N 188
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства охорони здоров'я N 110 від 06.03.2007 )
Про затвердження складу Постійного тендерного комітету МОЗ України та Положення про Постійний тендерний комітет МОЗ України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства охорони здоров'я N 520 від 05.10.2005 N 635 від 23.11.2005 N 713 від 14.12.2005 )
З метою забезпечення реалізації Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", на виконання Постанови Кабінету Міністрів від 27 вересня 2000 року N 1469 "Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель", наказу Міністерства економіки України від 26 грудня 2000 року N 280 "Про затвердження Положення про порядок створення та головні функції тендерних комітетів щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти", з метою покращення роботи Постійного тендерного комітету МОЗ України та забезпечення прозорості процедур закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити склад Постійного тендерного комітету МОЗ України згідно з додатком 1.
2. Затвердити Положення про Постійний тендерний комітет МОЗ України згідно з додатком 2.
3. Першому заступнику Міністра охорони здоров'я України, Голові Постійного тендерного комітету МОЗ України Ханенко С.М. забезпечити роботу Постійного тендерного комітету МОЗ України відповідно до затвердженого Положення.
4. Директору Департаменту економічного розвитку охорони здоров'я, управління фінансовими і матеріальними ресурсами (Карамушка Л.І.) здійснювати фінансування загальних витрат, пов'язаних з проведенням тендерів, за рахунок коштів, виділених в межах кошторису для проведення запланованих закупівель.
5. Визнати такими, що втратили чинність наказ МОЗ України від 03.10.2003 р. N 467 "Про затвердження складу Постійного тендерного комітету МОЗ України та Положення про Постійний тендерний комітет МОЗ України" зі всіма внесеними змінами та наказ МОЗ України від 22.03.2005 р. N 122 ( v0122282-05).
Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра Ханенко С.М.
Міністр М.Є.Поліщук
Додаток 1
до наказу МОЗ України
25.04.2005 N 188
СКЛАД
Постійного тендерного комітету МОЗ України
Голова Постійного тендерного комітету:
Снісарь В.Ф. - заступник Міністра охорони здоров'я України
Заступник Голови Постійного тендерного комітету:
Данилов С.А. - заступник Голови Державної служби лікарських
засобів та виробів медичного призначення
Члени Постійного тендерного комітету:
Бережнов С.П. - перший заступник Міністра охорони здоров'я
України
Демченко І.Б. - перший заступник Голови Державної служби
лікарських засобів та виробів медичного
призначення
Карамушка Л.І. - директор Департаменту економіки, фінансів
та майнових відносин МОЗ України
Ковальчук О.П. - в. о. начальника Юридичного управління МОЗ
України
Онищенко В.В. - в. о. Головного державного інспектора України
з контролю якості лікарських засобів
Лобода М.В. - народний депутат України, заступник Голови
Комітету з питань охорони здоров'я,
материнства та дитинства Верховної Ради
України (за згодою)
Стахівський С.М. - начальник відділу запобігання корупційним
і злочинним проявам Департаменту кадрової
політики, освіти та науки
Секретар Постійного тендерного комітету:
Юхно Л.О. - головний спеціаліст відділу державних
закупівель.
( Додаток 1 в редакції Наказів Міністерства охорони здоров'я N 520 від 05.10.2005, N 635 від 23.11.2005 - Постійний тендерний комітет діє тимчасово, терміном до 31.12.2005 р., N 713 від 14.12.2005 - Постійний тендерний комітет діє у вищезазначеному складі тимчасово, терміном до 31.12.2005 р. )
Додаток 2
до наказу МОЗ України
25.04.2005 N 188
ПОЛОЖЕННЯ
про Постійний тендерний комітет МОЗ України
1. Загальні положення
1.1. Постійний тендерний комітет МОЗ України створюється наказом МОЗ.
1.2. Постійний тендерний комітет у своїй діяльності керується чинним законодавством, наказами МОЗ України, цим Положенням та рішеннями, які приймаються самим Постійним Тендерним комітетом.
1.3. Склад Постійного Тендерного комітету, положення про Постійний тендерний комітет затверджується наказом МОЗ. Членами Постійного тендерного комітету можуть бути як працівники МОЗ в кількості не менше 5 осіб, так і, в разі потреби представники відповідних центральних органів державної влади, інших зацікавлених організацій, зокрема особи, які працюють на громадських засадах (за їх згодою). Склад Тендерного комітету формується з урахуванням частини другої статті 12 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти". Зміни до складу Постійного тендерного комітету вносяться за поданням голови Постійного тендерного комітету та оформляються наказом керівника МОЗ.
1.4. Керівництво роботою Постійного тендерного комітету здійснює його голова, на посаду якого призначається один із заступників керівника МОЗ або інша посадова особа, яка призначається керівництвом МОЗ.
Голова Постійного тендерного комітету організовує його роботу і несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій.
Голова Постійного тендерного комітету визначає функції кожного члена Постійного тендерного комітету.
За рішенням голови Постійного тендерного комітету можуть створюватись окремі робочі групи з числа членів Постійного тендерного комітету для вирішення конкретних питань, що виникають у процесі проведення процедур закупівлі, залучатись у ролі консультантів чи експертів спеціалісти структурних підрозділів замовника та інші незалежні експерти або експертні організації, рекомендації яких можуть бути використані під час визначення переможця торгів.
1.5. Робоча група з представників Постійного тендерного комітету в складі не менше трьох осіб призначається для розкриття тендерних пропозицій постачальників (виконавців).
Робоча група повинна провести процедуру розкриття тендерних пропозицій постачальників (виконавців) відповідно до вимог тендерної документації та оформити протокол про результати розкриття тендерних пропозицій.
1.6. Формою роботи Постійного тендерного комітету є засідання, які проводяться у разі потреби.
Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях Постійного тендерного комітету, приймаються простою більшістю голосів у присутності не менше двох третин членів Постійного тендерного комітету. У разі рівного розподілу голосів голос Голови Постійного тендерного комітету є ухвальним.
Рішення Постійного тендерного комітету оформляється протоколом, який підписується усіма членами Постійного тендерного комітету, які брали участь у голосуванні.
1.7. З метою забезпечення прозорості процедури закупівлі за рішенням Голови Постійного тендерного комітету на засідання Постійного тендерного комітету можуть запрошуватися без права голосу представники органів державної влади та управління, правоохоронних органів, громадських організацій, рекомендації яких можуть враховуватися під час проведення процедури закупівлі.

................
Перейти до повного тексту