1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


ПЛЕНУМ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
N 21 від 25.12.98
м.Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови Верховного Суду N 8 від 24.10.2003 )
Про внесення змін і доповнень до постанови Пленуму Верховного Суду України від 7 липня 1995 р. N 10 "Про застосування законодавства, яке забезпечує підозрюваному, обвинуваченому, підсудному право на захист" (зі змінами, внесеними постановою Пленуму від 3 грудня 1997 р. N 12)
У зв'язку з питаннями, що виникають у судовій практиці при застосуванні ст.88 КПК, Пленум Верховного Суду України
ПОСТАНОВЛЯЄ:
внести до п.18 постанови Пленуму Верховного Суду України від 7 липня 1995 р. N 10 "Про застосування законодавства, яке забезпечує підозрюваному, обвинуваченому, підсудному право на захист" (зі змінами, внесеними постановою Пленуму від 3 грудня 1997 р. N 12) такі зміни й доповнення:
після абзацу другого доповнити пункт абзацом третім такого змісту:
"За змістом ч.1 ст.88 КПК клопотання про ознайомлення з протоколом судового засідання може бути заявлено відразу ж після проголошення вироку чи іншого судового рішення, але не пізніше ніж на третю добу з дня складення протоколу. У разі пропуску цього строку питання про його поновлення вирішується відповідно до статей 89, 90 КПК. Визнати правильною практику тих судів, які при можливості за власною ініціативою і за згодою засудженого чи іншого учасника судового розгляду вручають для ознайомлення і подання письмових зауважень належно засвідчену копію протоколу судового засідання. Необхідно також мати на увазі, що відповідно до закону ознайомитися з протоколом судового засідання і подати на нього письмові зауваження можна лише в межах трьох діб з дня його складення";

................
Перейти до повного тексту