- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
(Держстат)
НАКАЗ
Про внесення змін до Методологічних положень з організації державних статистичних спостережень щодо зареєстрованих громадських об’єднань, професійних спілок, політичних партій та благодійних організацій та діяльності громадських організацій
1. Унести зміни, схвалені Комісією з питань удосконалення методології та звітної документації Держстату до Методологічних положень з організації державних статистичних спостережень щодо зареєстрованих громадських об’єднань, професійних спілок, політичних партій та благодійних організацій та діяльності громадських організацій (далі – Зміни до Методологічних положень), затверджених наказом Державної служби статистики України від 30 жовтня 2013 року
№ 332 (зі змінами), виклавши їх у новій редакції, що додаються.
2. Департаменту статистики послуг (Кармазіна О. О.) здійснювати методологічне та організаційне керівництво щодо впровадження та застосування у статистичній діяльності Змін до Методологічних положень, затверджених цим наказом.
3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення Змін до Методологічних положень, затверджених цим наказом, на офіційному веб-сайті Держстату.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Іщенка А. В.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної служби
статистики України
30.10.2013 № 332 (зі змінами)
(у редакції наказу
Державної служби
статистики України
від 03.01.2017 № 1)
МЕТОДОЛОГІЧНІ ПОЛОЖЕННЯ З ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО СТАТИСТИЧНОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
Передмова
Метою розроблення цих положень є:
визначення мети й основних характеристик державного статистичного спостереження;
визначення порядку проведення та розробки, поширення та використання результатів державного статистичного спостереження;
визначення загальної схеми й організації робіт із формування сукупності одиниць державного статистичного спостереження.
I. Загальні положення
II. Визначення термінів і основних понять
III. Методологічні та організаційні аспекти проведення державного статистичного спостереження
1. Мета й основні характеристики державного статистичного спостереження
1) Метою проведення державного статистичного спостереження щодо діяльності громадських організацій, є отримання статистичної інформації щодо загальних відомостей, джерел надходжень та використання коштів громадської організації.
2) Основні характеристики державного статистичного спостереження наведено у додатку 1.
2. Форма державного статистичного спостереження
1) Для проведення державного статистичного спостереження щодо діяльності громадських організацій використовуються форма № 1-громадська організація (річна) "Звіт про діяльність громадської організації" з урахуванням роз’яснень щодо її заповнення.
2) Показники форми характеризують результати діяльності громадських організації в Україні.
3) У формі № 1-громадська організація (річна) відображаються дані про:
кількість членів на обліку громадських організацій;
суми надходження за джерелами та витрат коштів за напрямами.
3. Порядок проведення та розробки державного статистичного спостереження
1) Форму № 1-громадська організація (річна) органи державної статистики отримують на паперових носіях або в електронному вигляді.
3) Одержану від респондентів первинну інформацію за формою № 1-громадська організація (річна) перевіряють на логічний і арифметичний контролі та в разі виявлення помилок після опрацювання з респондентами коригують та заносять до бази даних.
4) Уведення інформації, її обробка й узагальнення здійснюються із застосуванням програмного забезпечення.
5) За результатами розробки даних за формою державного статистичного спостереження № 1-громадська організація (річна) створюються архів та часові ряди даних з метою їх збереження.
6) Результати державного статистичного спостереження узагальнюються в таких розрізах:
на регіональному рівні: зведена інформація по всіх показниках, уключених до відповідної форми звітності, у розрізі районів і міст обласного підпорядкування;
на державному рівні: зведена інформація по всіх показниках, уключених до відповідної форми звітності, по країні у цілому й у розрізі регіонів.
7) За результатами розробки даних за формою державного статистичного спостереження щодо діяльності громадських організацій створюють архів та часові ряди даних з метою їх збереження.
................Перейти до повного тексту