1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 20 грудня 2017 р. № 1102
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування Фонду енергоефективності
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 994 від 26.10.2020 № 124 від 16.02.2022 № 1184 від 18.10.2022 № 416 від 28.04.2023 )
Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування Фонду енергоефективності, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 67


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 грудня 2017 р. № 1102
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування Фонду енергоефективності
( У тексті Порядку слово "Мінрегіон" в усіх відмінках замінено словом "Мінінфраструктури" згідно з Постановою КМ № 416 від 28.04.2023 )
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Функціонування Фонду енергоефективності" (далі - бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінінфраструктури.
3. Бюджетні кошти спрямовуються на формування статутного капіталу державної установи "Фонд енергоефективності" (далі - Фонд).
4. Бюджетні кошти, отримані Фондом відповідно до пункту 3цього Порядку, використовуються виключно для забезпечення його статутної діяльності, а саме для:
1) підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергоефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі, з урахуванням національного плану щодо енергоефективності, зменшення викидів двоокису вуглецю з метою виконання Паризької угоди, впровадження acquis communautaire ЄС та виконання Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності щодо:
здійснення термомодернізації;
впровадження ефективних систем моніторингу та управління;
встановлення високоефективних опалювальних і охолоджувальних систем та обладнання, а також заміни наявних систем та обладнання на більш ефективні;

................
Перейти до повного тексту