1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Рішення


НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
РІШЕННЯ
30.10.2019 № 1726
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
02 січня 2020 р.
за № 7/34290
Про затвердження Змін до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги
Відповідно до статей 11, 13 та 17 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" , статей 7, 70, 71, 73, 74 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" , статей 164-6 - 164-8, 212-9, 212-11, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Зміни до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, затвердженої рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 08 лютого 2012 року № 115, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 24 лютого 2012 року за № 313/20626 (у редакції рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 09 листопада 2017 року № 2127), що додаються.
2. Юридичному управлінню подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Відділу зв'язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення оприлюднити це рішення на офіційному вебсайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.
4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Фещук У.
Перший заступник голови О. Герасим'юк
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної
ради України з питань
телебачення і радіомовлення
30 жовтня 2019 року № 1726
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
02 січня 2020 р.
за № 7/34290
ЗМІНИ
до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги
1. Заголовок Інструкції після слова "послуги" доповнити словами ", оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення".
2. Пункт 1 розділу I після слів "(далі - Національна рада)" доповнити словами ", а також порядок складання та подання органам, уповноваженим розглядати справи про адміністративні правопорушення, протоколів та матеріалів про адміністративні правопорушення".
3. У пункті 17 розділу III:
абзац шостий викласти в такій редакції:
"ознайомлюють керівника ліцензіата або його уповноваженого представника з актом перевірки та/або протоколом (протоколами) в строки, передбачені цією Інструкцією.";
абзац сьомий після слів "під час перевірки" доповнити словами "та/або складання протоколу (протоколів)".
4. У розділі IV:
1) пункт 2 доповнити новим абзацом такого змісту:
"Якщо під час перевірки було зафіксовано порушення, відповідальність за яке передбачена статтями 164-6, 164-7, 164-8, 212-9, 212-11 Кодексу України про адміністративні правопорушення, додатково складається протокол про адміністративне правопорушення (додаток 3).";
2) після пункту 2 доповнити новими пунктами 3, 4 такого змісту:
"3. Для складання протоколу про адміністративне правопорушення уповноважені особи Національної ради мають встановити винність особи у вчиненні правопорушення та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Під час встановлення винності особи можливе витребування документів у ліцензіата щодо покладення ним певного обов'язку на таку особу.
Протокол про адміністративне правопорушення складається впродовж двадцяти чотирьох годин після надання ліцензіатом документів, що підтверджують факт покладення певних обов'язків на працівника. У разі відсутності таких документів або відмови надати такі документи протокол про адміністративне правопорушення складається на керівника телерадіоорганізації в останній день проведення перевірки.
4. Протокол про адміністративне правопорушення (у разі його оформлення) складається не пізніше двадцяти чотирьох годин з моменту виявлення особи, яка вчинила правопорушення, у двох примірниках, один із яких під підпис вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.".
У зв'язку з цим пункти 3-7 вважати відповідно пунктами 5-9.
5. Доповнити Інструкцію після розділу IV новими розділами V, VI такого змісту:
"V. Порядок складання протоколів про адміністративні правопорушення
1. Протоколи про адміністративні правопорушення за порушення, передбачені статтями 164-6, 164-7, 164-8, 212-9, 212-11 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП), складають уповноважені особи (уповноважена особа) Національної ради за результатами перевірки, проведеної цими уповноваженими особами (цією уповноваженою особою).

................
Перейти до повного тексту