1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Розпорядження


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ
ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
10.10.2017 № 4004
Про затвердження Типової програми навчання та підвищення кваліфікації кредитних посерсдників
Відповідно до підпункту 147 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070 та підпункту 3 пункту 1 розділу 2 Вимог до кредитних посередників та до їх діяльності у сфері споживчого кредитування на ринку небанківських фінансових установ, затверджених розпорядженням Нацкомфінпослуг від 27 червня 2017 № 2864, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12 вересня 2017 р. за № 1119/30987 Національна комісія, іцо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
постановила:
1. Затвердити Типову програму навчання та підвищення кваліфікації кредитних посередників, що додається.
2. Рекомендувати навчальним закладам, які уклали з Нацкомфінпослуг договори про співробітництво з навчання та підвищення кваліфікації кредитних посередників, при складанні навчальних програм навчання та підвищення кваліфікації кредитних посередників дотримуватися Типової програми навчання та підвищення кваліфікації кредитних посередників.
3. Управлінню забезпечення діяльності Голови та членів Комісії забезпечити оприлюднення цього розпорядження.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Залєтова О.М.
Голова Комісії І. Пашко
Згідно з чинним законодавством
відповідно до колегіального рішення Комісії
Протокол № 128 засідання
Комісії від 10.10.2017
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Національної
комісії, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків
фінансових послуг
10.10.2017 № 4004
Типова програма навчання та підвищення кваліфікації кредитних посередників
Типова програма навчального курсу "Навчання та підвищення кваліфікації кредитних посередників" передбачає набуття кредитними посередниками комплексу знань, умінь та навичок, що сприяють якісному виконанню ними своїх безпосередніх посадових обов'язків, вивчення законодавства у сфері споживчого кредитування.
Програма навчання та підвищення кваліфікації кредитних посередників розрахована на тривалість курсу навчання не менше 72 годин (не застосовується до працівників юридичної особи, що здійснює посередницьку діяльність у сфері споживчого кредитування, крім керівника), та передбачає поєднання різних форм і методів освоєння навчального матеріалу. Для кредитних посередників, які вперше проходять навчання та підвищення кваліфікації за цією програмою, аудиторні заняття повинні становити не менше 40 годин.

................
Перейти до повного тексту