- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
22 липня 2015 р.
за № 882/27327
Про затвердження Змін до Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 року
№ 1294 "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб"
НАКАЗУЮ:
2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Міністр оборони України генерал-полковник |
С.Т. Полторак |
ПОГОДЖЕНО: Міністр соціальної політики України |
П. Розенко |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
оборони України
01.07.2015 № 300
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
22 липня 2015 р.
за № 882/27327
ЗМІНИ
до Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам
1. Пункт 4.3 розділу ІV викласти в такій редакції:
"4.3. Особам офіцерського складу, особам рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, призначеним на посади, за якими посадові оклади встановлені від мінімуму до максимуму, конкретні розміри посадових окладів установлюються або змінюються (підвищуються або знижуються) у межах зазначених розмірів відповідно до наказу командира військової частини (командирам військових частин - наказів вищих командирів /начальників/) залежно від складності та обсягу роботи.".
2. Пункт 11.7 розділу XI викласти в такій редакції:
"11.7. Військовослужбовцям, засудженим до відбування покарання у дисциплінарному батальйоні, грошове забезпечення виплачується:
військовослужбовцям строкової військової служби - з розрахунку посадового окладу, встановленого за першим тарифним розрядом для військовослужбовців строкової служби, із дня набрання вироком законної сили і до дня призначення на посади після відбування покарання чи до звільнення з військової служби;
іншим військовослужбовцям - з розрахунку окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років із дня набрання вироком законної сили і до дня закінчення строку відбування покарання.".
3. Розділ XII викласти в такій редакції:
"XII. Правила виплати грошового забезпечення в разі захоплення в полон чи заручниками, смерті (загибелі) військовослужбовців або якщо вони визнані безвісно відсутніми чи оголошені померлими
12.1. У разі смерті (загибелі) військовослужбовця належні, але не отримані ним до дня смерті (загибелі) посадовий оклад, оклад за військовим званням і щомісячні додаткові види грошового забезпечення (у тому числі за весь місяць, у якому військовослужбовець помер (загинув)) виплачуються членам його сім'ї, зазначеним у пункті 12.3 цього розділу.
Якщо таких осіб немає, належні суми грошового забезпечення виплачуються іншим спадкоємцям відповідно до законодавства України.
12.2. За військовослужбовцями, захопленими в полон або заручниками (крім військовослужбовців, які здалися в полон добровільно), а також інтернованими в нейтральних державах або зниклими безвісти, зберігається грошове забезпечення. Членам сімей цих військовослужбовців, зазначеним в пункті 12.3 цього розділу, щомісяця виплачується грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення, в розмірах, що встановлені військовослужбовцю на день захоплення його в полон або заручником, інтернування в нейтральних державах або зникнення безвісти.
При цьому виплата грошового забезпечення цим членам сімей здійснюється до повного з'ясування обставин захоплення військовослужбовців у полон або заручниками, інтернування або їх звільнення, або визнання в установленому законом порядку безвісно відсутніми чи померлими.
Виплата грошового забезпечення здійснюється членам сімей військовослужбовців (на підставі наказів командирів військових частин, якими оголошується захоплення військовослужбовця в полон або заручником, зникнення безвісти, виданих за результатами службових розслідувань):
тих, які здалися в полон добровільно, - до дня їх добровільної здачі в полон;
захоплених у полон або заручниками, - до дня звільнення з полону (заручників) включно;
зниклих безвісти, - до дня набрання законної сили рішенням суду про визнання військовослужбовця безвісно відсутнім або померлим.
В усіх випадках виплата грошового забезпечення членам сім'ї військовослужбовця здійснюється не більш як до дня виключення його зі списків особового складу військової частини.
12.3. Грошове забезпечення виплачується таким членам сімей військовослужбовців:
дружині (чоловіку), а в разі якщо її (його) немає, - повнолітнім дітям, які проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (інвалідів з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні військовослужбовців, або батькам військовослужбовців рівними частками, якщо військовослужбовці не перебувають у шлюбі та не мають дітей.
12.4. Членам сімей військовослужбовців, зазначених у пунктах 12.1 і 12.2 цього розділу, також виплачуються одноразові додаткові види грошового забезпечення, право на отримання яких виникло у військовослужбовців до дня смерті (загибелі) чи до дня набрання законної сили рішенням суду про визнання їх безвісно відсутніми чи померлими, або за час перебування їх у полоні, заручниками, інтернованими в нейтральних державах, зникнення безвісти. Не отримані військовослужбовцем у поточному році суми грошової допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань виплачуються членам його сім'ї за їх зверненням.
12.5. Грошове забезпечення членам сім'ї військовослужбовця, який помер (загинув) або визнаний судом безвісно відсутнім чи оголошений померлим, виплачується, якщо звернення за одержанням надійшло до закінчення трьох років із дня смерті (загибелі), з дня набрання законної сили рішенням суду про визнання військовослужбовця безвісно відсутнім або померлим.".
4. Абзац третій підпункту 14.2.5 пункту 14.2 розділу XIV викласти в такій редакції:
"в органах військового управління, з'єднаннях, військових частинах високомобільних десантних військ і спеціального призначення, у військових навчальних закладах, що готують осіб офіцерського складу для високомобільних десантних військ, десантно-штурмових підрозділах (згідно з переліком органів управлінь, з'єднань, військових частин і підрозділів, затвердженим Міністром оборони України), у пошуково-рятувальній і парашутно-десантній службах авіації - за умови виконання в минулому році річних норм стрибків з парашутом (або наявності права на встановлення пільгового заліку вислуги років за минулий рік для призначення пенсії), передбачених затвердженими в установленому порядку планами бойової підготовки, але не менше річних норм, визначених Міністром оборони України для обчислення вислуги років для виходу на пенсію на пільгових умовах, а парашутистам-випробувачам - за умови проведення протягом року льотних випробувань;
................Перейти до повного тексту