- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
5 березня 2013 р.
за № 357/22889
Про затвердження Положення про конкурс наукових праць імені Василя Веретенникова у галузі архівознавства, археографії і документознавства
1. Затвердити Положення про конкурс наукових праць імені Василя Веретенникова у галузі архівознавства, археографії і документознавства, що додається.
2. Департаменту взаємодії з органами влади (Зеркаль О.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу
Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної архівної служби Гінзбург О.П.
ПОГОДЖЕНО: В.о. Голови Державної архівної служби України |
В.М. Воронін |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
юстиції України
04.03.2013 № 370/5
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
5 березня 2013 р.
за № 357/22889
ПОЛОЖЕННЯ
про конкурс наукових праць імені Василя Веретенникова у галузі архівознавства, археографії і документознавства
І. Загальні положення
1.1. Конкурс наукових праць імені Василя Веретенникова у галузі архівознавства, археографії і документознавства (далі - Конкурс) щороку проводиться Державною архівною службою України з метою заохочення наукових досліджень у сфері архівознавства, археографії і документознавства, які сприяють подальшому розвитку і утверджують авторитет української архівної науки у світі.
1.2. Основними завданнями Конкурсу є:
стимулювання серед працівників галузі та громадськості інтересу до наукових досліджень;
залучення до участі у Конкурсі архівістів, науковців, громадськості;
популяризація наукових надбань у сфері архівознавства, археографії і документознавства.
1.3. Учасниками Конкурсу можуть бути фізичні особи, члени громадських організацій, архівні установи, навчальні заклади, науково-дослідні установи, які проводять профільні дослідження, інші установи, у тому числі іноземні, які проводять дослідження у сфері архівознавства, археографії, документознавства.
1.4. Участь у Конкурсі відбувається на добровільних засадах.
ІІ. Вимоги до наукових праць, що подаються на Конкурс
2.1. На Конкурс приймаються наукові праці у таких конкурсних номінаціях:
архівознавство, історія установ, природничо-наукові, економічні та інші питання архівної справи;
документознавство;
археографія, архівна евристика.
2.2. Конкурсні номінації є незалежними одна від одної, і переможці визначаються за кожною з них окремо.
2.3. Подані на Конкурс наукові праці повинні мати наукову новизну, практичне значення і бути опубліковані у друкованих виданнях не пізніше трьох років до року подання їх на Конкурс.
2.4. Датою опублікування друкованих видань є тридцятий день після дати підписання наукової праці до друку, що зазначена у вихідних відомостях наукової праці.
2.5. Рішення про висунення наукової праці на Конкурс приймається відкритим голосуванням на засіданнях науково-дорадчих (колегіальних) органів.
Фізичні особи, члени громадських організацій подають наукову працю на розгляд науково-дорадчого (колегіального) органу архівної установи, який приймає рішення щодо висування наукової праці на Конкурс.
2.6. Наукові праці можуть бути подані у вигляді монографії, навчального посібника та підручника, наукової статті, циклів статей, звітів науково-дослідної роботи, документальних збірників та публікацій, довідників про склад і зміст архівних документів, довідників з історії адміністративно-територіального поділу та іншої науково-довідкової літератури, підготовленої на основі архівної інформації.
2.7. Наукові праці можуть супроводжуватись різноманітними ілюстративними матеріалами (малюнками, діаграмами, графіками, слайдами, діафільмами, кіно-, фото-, аудіо- та відеоматеріалами тощо).
2.8. Колектив претендентів, наукова праця якого висувається на участь у Конкурсі, не може перевищувати трьох осіб.
2.9. Для участі у Конкурсі наукова праця може бути подана українською, російською, або англійською (з додаванням перекладу) мовою до 1 жовтня включно у двох примірниках разом з такими документами, що оформлюються виключно державною мовою, у тому числі для іноземців:
опублікована наукова праця (серія наукових праць);
витяг з протоколу засідання (рішення) науково-дорадчого (колегіального) органу установи, що висуває наукову працю, а для фізичних осіб, членів громадських організацій - витяг з протоколу засідання науково-дорадчого (колегіального) органу архівної установи;
................Перейти до повного тексту