- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 серпня 2013 р.
за № 1373/23905
Про затвердження Порядку розгляду інвестиційних проектів об’єктів приватизації у Міненерговугілля України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та
вугільної промисловості
№ 696 від 14.11.2017 )
1. Затвердити Порядок розгляду інвестиційних проектів об’єктів приватизації у Міненерговугілля України, що додається.
2. Юридичному департаменту (Миргородський О.П.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра Поповича І.М.
ПОГОДЖЕНО: Т.в.о. Голови Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Голова Фонду державного майна України |
О.Ю. Потімков О. Рябченко |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
енергетики та вугільної
промисловості України
26.07.2013 № 528
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 серпня 2013 р.
за № 1373/23905
ПОРЯДОК
розгляду інвестиційних проектів об’єктів приватизації у Міненерговугілля України
1. Цей Порядок визначає процедуру розгляду та погодження Міненерговугілля України інвестиційних проектів, які відповідно до
Закону України "Про особливості приватизації вугледобувних підприємств" подаються для участі в інвестиційному конкурсі з продажу єдиних майнових комплексів, пакетів акцій, що належать державі в статутному капіталі акціонерних товариств, утворених у процесі приватизації чи корпоратизації державних вугледобувних підприємств (далі - інвестиційний конкурс).
2. Потенційний інвестор, який бажає взяти участь в інвестиційному конкурсі, оголошеному Фондом державного майна України, попередньо звертається із заявою щодо погодження інвестиційного проекту об’єкта приватизації (далі - Проект) до Міненерговугілля України.
До заяви додається Проект у трьох примірниках у паперовому вигляді, прошитий, пронумерований та скріплений печаткою (за наявності) потенційного інвестора, разом з його електронною версією згідно з вимогами до інвестиційних проектів об’єктів приватизації, що попередньо надаються потенційними інвесторами на погодження до Міненерговугілля України, наведеними у додатку до цього Порядку (далі - Вимоги).
3. Поданий Проект розглядається Департаментом реструктуризації вугільної промисловості Міненерговугілля України з метою оцінки відповідності встановленим Вимогам щодо форми та змісту Проекту.
У разі виявлення невідповідності Проекту встановленим Вимогам або відсутності необхідної інформації такий Проект у п’ятиденний строк з дня його отримання підлягає поверненню потенційному інвестору для усунення недоліків. Після усунення недоліків та підстав, що спричинили повернення Проекту, він може бути повторно поданий на розгляд до Міненерговугілля України.
Проект, який відповідає встановленим
Вимогам, Департамент реструктуризації вугільної промисловості передає для розгляду та надання висновків щодо можливості погодження Департаменту майна, управління корпоративними правами та реформування власності, Департаменту економіки і фінансів, Департаменту міжнародного співробітництва та інвестицій, Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики, Юридичному департаменту, Сектору з питань запобігання та протидії корупції та, за потреби, галузевим інститутам.
( Абзац третій пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості
№ 696 від 14.11.2017 )
Строк погодження кожним зі структурних підрозділів не може перевищувати 3-х робочих днів, з галузевими інститутами - не більше 5-ти робочих днів з дня отримання Проекту. Якщо у визначений строк висновки не надано, матеріали вважаються погодженими.
4. Після отримання висновків зазначених структурних підрозділів Проект та відповідні матеріали подаються Департаментом реструктуризації вугільної промисловості на розгляд постійно діючої Комісії з розгляду інвестиційних проектів об’єктів приватизації Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (далі - Комісія), склад якої затверджується наказом Міненерговугілля України, яка за результатами розгляду Проекту та поданих матеріалів приймає рішення щодо його погодження або відмови в погодженні.
5. Підставами для відмови в погодженні Проекту є:
неможливість виконання виробничого плану розвитку об’єкта приватизації відповідно до розділу V Вимог;
неможливість дотримання строків реалізації Проекту;
погіршення умов оплати праці;
негативна бюджетна ефективність Проекту.
6. Рішення за результатами розгляду Проекту приймається простою більшістю голосів Комісії та оформлюється протоколом, який підписується присутніми членами Комісії та затверджується головою Комісії, а у разі його відсутності - заступником голови Комісії.
У разі наявності в членів Комісії заперечень щодо погодження Проекту ними надаються відповідні письмові обґрунтування, які додаються до протоколу.
У разі прийняття Комісією рішення про погодження або відмову в погодженні Проекту секретар Комісії готує проект відповідного наказу та надає його на підпис Міністру енергетики та вугільної промисловості України.
7. Після оформлення протоколу та видання наказу Міненерговугілля України секретар Комісії в триденний строк надає Департаменту реструктуризації вугільної промисловості їх копії для повідомлення потенційного інвестора та Фонду державного майна України.
8. Копія наказу Міненерговугілля України про погодження Проекту разом з примірником Проекту з проставленою на титульному аркуші печаткою Міненерговугілля України та написом "Погоджено" Департамент реструктуризації вугільної промисловості направляє потенційному інвестору та Фонду державного майна України в п’ятиденний строк від дня видання наказу.
9. Повідомлення та копія наказу про відмову в погодженні, а також примірники Проекту направляються потенційному інвестору та Фонду державного майна України в п’ятиденний строк від дня підписання протоколу.
10. У разі отримання відмови в погодженні Проекту потенційний інвестор має право підготувати та надати на погодження новий Проект цього самого об’єкта приватизації згідно з Вимогами.
11. Строк розгляду Міненерговугілля України Проекту не може перевищувати 30 календарних днів від дня його отримання.
Заступник директора Департаменту реструктуризації вугільної промисловості - начальник Управління виробничих програм |
С.В. Пижов |
Додаток
до Порядку розгляду
................Перейти до повного тексту