- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ АРХІВІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 квітня 2009 р.
за N 295/16311
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
юстиції
N 1612/5 від 28.08.2015 )
Про затвердження Порядку долучення до архівних документів спростування недостовірних відомостей про особу, що містяться в цих документах
1. Затвердити Порядок долучення до архівних документів спростування недостовірних відомостей про особу, що містяться в цих документах, що додається.
2. Відділу зберігання та обліку Національного архівного фонду управління формування, зберігання Національного архівного фонду та діловодства Держкомархіву (Кисельова Л.А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державного комітету архівів України Музичук О.В.
Голова Державного комітету ПОГОДЖЕНО: Міністр культури і туризму України | О.П.Гінзбург В.В.Вовкун |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
архівів України
03.03.2009 N 32
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 квітня 2009 р.
за N 295/16311
ПОРЯДОК
долучення до архівних документів спростування недостовірних відомостей про особу, що містяться в цих документах
1. Цей Порядок розроблено відповідно до статті
20 Закону України
"Про Національний архівний фонд та архівні установи", Закону України
"Про інформацію", Положення про Державний комітет архівів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007
N 899, для забезпечення здійснення права особи спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї.
2. Дія цього Порядку поширюється на підприємства, установи, організації, які зберігають архівні документи, що належать державі або територіальним громадам (далі - архівна установа).
3. Особа, яка вимагає спростування недостовірних, на її думку, відомостей про неї і членів її сім'ї, що містяться в архівних документах (далі - заявник), подає до архівної установи заяву, в якій зазначає, які саме відомості і в яких документах, із зазначенням їх назв (заголовків) і пошукових даних (номери фонду, опису, справи, аркуша, номер одиниці зберігання (одиниці обліку) аудіовізуальних документів), є недостовірними. До заяви додаються оригінали або нотаріально засвідчені копії документів, що містять підстави для спростування зазначених у заяві відомостей чи доповнення недостовірних, на думку заявника, відомостей інформацією, що їх спростовує.
4. У разі якщо архівний документ, який містить відомості, що заявник вимагає спростувати, є документом Національного архівного фонду, архівна установа забезпечує розгляд заяви і доданих до неї документів на засіданні експертної (експертно-перевірної) комісії, про час і місце проведення якого завчасно повідомляє заявника. Заявник має право взяти участь у цьому засіданні.
5. Архівна установа за результатами розгляду заяви приймає одне з таких рішень:
про долучення поданих документів до відповідного архівного фонду;
................Перейти до повного тексту