- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
Щодо запровадження системи управління якістю у центральному апараті Мінпромполітики України
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 р.
N 614 "Про затвердження Програми запровадження системи управління якістю (СУЯ) в органах виконавчої влади" та спільного наказу Держспоживстандарту України та Головдержслужби України від 31.07.2006 р.
N 273/221 НАКАЗУЮ:
1. Створити Координаційну раду з якості при Мінпромполітики України.
2. Затвердити Положення про Координаційну раду з якості Мінпромполітики України та склад Координаційної ради з якості Мінпромполітики України, що додається (додаток 1, 2).
3. Призначити Головним уповноваженим з питань запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю у центральному апараті Мінпромполітики України заступника Міністра Новицького В.С.
4. Затвердити Склад робочої групи із запровадження у центральному апараті Мінпромполітики України системи управління якістю, що додається (додаток 3).
5. Робочій групі із запровадження у центральному апараті Мінпромполітики України системи управління якістю розробити План заходів запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю у центральному апараті Мінпромполітики України на 2007-2008 роки
Термін: липень 2007 року
6. Директору Департаменту науково-технічного та інноваційно-інвестиційного забезпечення Ноговіцину О.В., директору ДП "ДонСЕРТ" Федорову В.А. та директору ДП "ДСЦ "ЕЛХІМ" Деменіну С.М. розробити комплекс організаційно-методичних документів, що убезпечуватимуть запровадження СУЯ в апараті Міністерства.
Термін: червень 2008 року
7. Директору Департаменту науково-технічного та інноваційно-інвестиційного забезпечення Ноговіціну О.В. визначити орган з сертифікації для проведення процедури сертифікації СУЯ в апараті Міністерства.
Термін: червень 2008 року
8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Новицького В.С.
Міністр промислової політики України | А.І.Головко |
Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Мінпромполітики
України
18.06.2007 N 345
ПОЛОЖЕННЯ
про Координаційну раду з якості Мінпромполітики України
1. Координаційна рада з якості Мінпромполітики України (далі - Координаційна рада) є постійно діючим дорадчим органом Мінпромполітики України.
3. Головним завданням Координаційної ради є організація розроблення, запровадження та постійне удосконалення системи управління якістю в Мінпромполітики України.
4. Координаційна рада відповідно до покладеного на неї завдання:
- організовує проведення аналізу відповідності діяльності Мінпромполітики України вимогам національного стандарту ДСТУ ISO 9001-2001 та здійснює підготовку заходів щодо приведення її у відповідність до цих вимог;
- координує діяльність з розроблення та актуалізації документів системи управління якістю в Мінпромполітики України;
- вносить Міністру пропозиції щодо кандидатур внутрішніх аудиторів для оцінювання результатів запровадження системи управління якістю в центральному апараті Мінпромполітики України;
- розробляє та затверджує програму проведення внутрішніх аудитів системи управління якістю Мінпромполітики, здійснює контроль за її виконанням;
- розробляє коригуючі заходи та приймає відповідні рішення за підсумками проведення аудитів системи управління якістю в Мінпромполітики України;
- проводить аналіз результативності та ефективності процесів системи управління якістю в Мінпромполітики України, приймає рішення за підсумками цього аналізу;
- координує діяльність, спрямовану на організацію та проведення навчання персоналу Мінпромполітики України з питань управління якістю;
- ініціює запровадження кращого міжнародного досвіду з питань управління якістю в діяльності Мінпромполітики України.
5. Координаційна рада має право:
- одержувати інформацію від структурних підрозділів центрального апарату Мінпромполітики України з питань функціонування системи управління якістю;
- заслуховувати звіти головного уповноваженого та внутрішніх аудиторів з питань запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю у центральному апараті Мінпромполітики України, для оцінювання результатів запровадження системи управління якістю в центральному апараті Мінпромполітики України, здійснювати контроль за їх діяльністю;
- ініціювати підготовку структурними підрозділами апарату Мінпромполітики проектів документів з питань системи управління якістю, розглядати та вносити їх на розгляд керівництву Мінпромполітики України.
6. Координаційна рада утворюється у складі голови, заступників голови Координаційної ради, головного уповноваженого з питань запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю у центральному апараті Мінпромполітики України та членів ради. Персональний склад Координаційної ради затверджується наказом Мінпромполітики України.
7. Заступник голови Координаційної ради з якості Мінпромполітики України, який є головним уповноваженим з питань запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю у центральному апараті Мінпромполітики України:
забезпечує встановлення, впровадження та підтримання процесів, необхідних для системи управління якістю;
звітує перед Міністром про функціонування системи управління якістю і необхідність її удосконалення;
забезпечує обізнаність з вимогами замовника в межах Мінпромполітики України;
забезпечує взаємодію Мінпромполітики України з зовнішніми сторонами з питань, пов'язаних з системою управління якістю.
8. Засідання Координаційної ради проводяться не рідше, ніж один раз на квартал і є правомочним, якщо в ньому бере участь не менше, ніж половина її членів. Головує на засіданнях голова Координаційної ради або за його дорученням заступник голови Координаційної ради, головний уповноважений з питань запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю у центральному апараті Мінпромполітики України.
Рішення Координаційної ради приймаються голосуванням, простою більшістю голосів її членів, які присутні на засіданні Координаційної ради. У разі рівного розподілу голосів при голосуванні голос головуючого на засіданні Координаційної ради є вирішальним.
Питання, які потребують оперативного вирішення, можуть розглядатися шляхом опитування членів Координаційної ради та оформлятися в установленому порядку.
Рішення Координаційної ради оформляються у вигляді протоколів, які підписує головуючий та секретар засідання Координаційної ради.
................Перейти до повного тексту