1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


УГОДА
між Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України та Державним комітетом з науки і технологій Республіки Білорусь про співробітництво у сфері науково-технічної та інноваційної діяльності
( Щодо припинення дії міжнародного договору 15 листопада 2017 року див. Лист Міністерства закордонних справ № 72/14-612/1-19185 від 12.02.2024 )
Дата підписання: 15.11.2011
Дата набрання чинності для України: 15.11.2011
Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України, з одного боку, і Державний комітет з науки і технологій Республіки Білорусь, з другого боку, далі - "Сторони". Керуючись Договором між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі науки і технологій від 17 грудня 1992 року,
переконані, що співробітництво в галузі освіти, науки, нових технологій і інновацій сприяє зміцненню економічного і науково-технічного потенціалу держав;
усвідомлюючи взаємну вигоду об'єднання зусиль для спільного впровадження у виробництво та комерціалізації науково-технічних досягнень, освоєння ринків України, Білорусі і третіх держав;
прагнучи розвитку і зміцнення дружби та взаємної довіри між народами України і Республіки Білорусь,
домовилися про таке:
Стаття 1.
Сторони сприятимуть різнобічному співробітництву в галузі науки, нових технологій та інноваційної діяльності між українськими і білоруськими науковими організаціями, дослідницькими центрами та виробничими підприємствами.
З цією метою Сторони надаватимуть підтримку науковим дослідженням шляхом підготовки спільних проектів, створення спільних підприємств і виробництв, лабораторій та центрів, які зайняті у сфері науки, нових технологій та інноваційної діяльності.
Сторони підтримуватимуть ініціативу установ та організацій України та Білорусі що співпрацюють у проведенні спільних наукових заходів, у тому числі конференцій, семінарів, Днів науки, коопераційних бірж, наукових конгресів і симпозіумів, виставок.
Сторони погоджуватимуть додаткові форми науково-технологічного співробітництва, які можуть виникнути у процесі реалізації цієї Угоди.
Стаття 2.
Сторони обмінюватимуться інформаційними матеріалами та періодичними виданнями з питань розвитку науки, технологій та інноваційної діяльності у своїх державах.
Сторони співпрацюватимуть згідно з протоколами про співробітництво та спільну діяльність.
Умови організації обміну вченими і фахівцями, а також візитів делегацій для участі в заходах узгоджуватимуть Сторонами в робочому порядку.

................
Перейти до повного тексту