- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
Угода
між Державним космічним агентством України та Міністерством освіти, науки та технологій Республіки Корея про створення Спільного українсько-корейського Комітету з питань співробітництва у використанні космічного простору в мирних цілях
Дата підписання: Дата набрання чинності для України: | 07.12.2011 07.12.2011 |
Державне космічне агентство України та Міністерство освіти, науки та технологій Республіки Корея (далі - Сторони),
з метою координації підтримання між Сторонами регулярного діалогу на вищому рівні стосовно головних питань двосторонніх українсько-корейських відносин в космічній сфері, а також питань, які становлять взаємний або міжнародний інтерес,
домовилися про таке:
Стаття 1
Сторони створюють Спільний українсько-корейський Комітет з питань співробітництва у використанні космічного простору в мирних цілях (далі - Комітет).
Стаття 2
Сторони постановили, що основними завданнями Комітету є:
- аналіз стану українсько-корейського співробітництва в космічній сфері, виявлення найбільш перспективних його напрямів і шляхів удосконалення форм взаємодії;
- практична реалізація основних напрямів співробітництва в космічній сфері між Україною та Республікою Корея;
- контроль за реалізацією відповідних домовленостей, досягнутих на рівні глав держав і урядів держав Сторін;
- розгляд питань, що виникають в процесі українсько-корейського співробітництва в космічній сфері, та координація вирішення цих питань;
- активізація інформаційного обміну та сприяння подальшому розвитку українсько-корейських зв'язків в космічній сфері.
Стаття 3
Сторони погодились, що Комітет складається з двох національних частин, які представляють собою рівну кількість офіційних представників кожної Сторони. Для вирішення конкретних питань Комітет залучає представників підприємств, установ, організацій космічної галузі України та Республіки Корея.
Голова Державного космічного агентства України та Міністр освіти, науки та технологій Республіки Корея можуть очолювати національні частини Комітету за посадою або призначають Голів своїх частин Комітету відповідним рішенням.
Про персональний склад національних частин Комітету та зміни до нього Сторони своєчасно інформують одна одну у робочому порядку.
Стаття 4
Комітет здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України та Республіки Корея.
Стаття 5
Сторони домовились, що робочими мовами діяльності Комітету є українська, корейська та англійська мови.
Стаття 6
Сторони погодились, що засідання Комітету проводяться не рідше одного разу на два роки почергово в Україні та Республіці Корея.
Терміни і місце проведення засідань Комітету, а також їх порядок денний підлягають узгодженню Сторонами. Співголова Комітету від Сторони, на території якої проводиться чергове засідання Комітету, не пізніше ніж за 2 (два) місяці до його проведення направляє Співголові Комітету від іншої Сторони письмове запрошення, а також свої пропозиції щодо порядку денного засідання. Остаточний порядок денний формується з урахуванням пропозицій обох Сторін і попередньо, до проведення засідання Комітету, узгоджується ними в письмовій формі.
За 2 (два) тижні до проведення чергового засідання Комітету Сторони обмінюються пропозиціями щодо змісту протоколу засідання та узгоджують проект цього документу.
................Перейти до повного тексту