- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Договір
Договір
про співпрацю між Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України та Баварською інженерно-будівельною палатою
Дата підписання: 22.09.2006
Дата набуття чинності: 22.09.2006
Баварська інженерно-будівельна палата та Міністерство будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, далі - "Сторони",
виражаючи спільні інтереси у тривалому розвитку економічних відносин між Україною та Федеративною Республікою Німеччина,
визнаючи потребу в залученні фахівців-інженерів та, зокрема, реферату з питань співробітництва у галузі зовнішньої економіки Баварської інженерно-будівельної палати,
об'єднані ідеєю спільного європейського майбутнього, сторони на дружній основі,
домовились про таке:
Стаття 1
Сторони погоджуються провадити безоплатно обмін інформацією, яка належить до компетенції обох сторін у наступному форматі:
1.1. Представники Сторін зустрічаються для двостороннього обміну інформацією та досвідом один раз на рік.
1.2. Сторони звертаються один до одного за інформацією, довідками та офіційними документами, які необхідні для виконання професійної діяльності в іншій країні відповідно.
1.3. Сторони регулярно обмінюються власними офіційними виданнями, інформують один одного про власні найважливіші дії та рішення, а також про найважливіші дії та рішення відповідних урядових та законодавчих органів.
1.4. Сторони взаємно сприяють отриманню на відповідні запити іншої Сторони технічних норм та стандартів, а також адміністративних рішень і постанов.
Стаття 2
Сторони сприятимуть тому, щоб послуги інженерів у іншій країні забезпечувались відповідною винагородою. З цією метою партнери по договору взаємно обмінюються інформацією про діючі системи винагороди та праці.
Стаття 3
Сторони зобов'язуються поглиблювати двосторонню співпрацю у спільних проектах у наступній формі:
3.1. Сторони інформують одна одну про тендери на інженерні послуги, якщо вони такою інформацією володіють.
3.2. Німецька Сторона надає допомогу Українській Стороні при виборі інженерного бюро, залучаючи до цього процесу реферат з питань співробітництва у галузі зовнішньої економіки інженерної палати, який буде посередником при виборі відповідного підрядника.
3.3. Українська Сторона надає допомогу реферату з питань співробітництва у галузі зовнішньої економіки Німецької Сторони при встановленні контактів та при переговорах із замовниками з України.
3.4. Партнери по договору взаємно сприяють утворенню інженерних спілок та/або окремих інженерних партнерських об'єднань для ведення проектів у відповідній країні.
Стаття 4
Сторони погоджуються провадити підвищення професійної кваліфікації та обмін інженерними кадрами.
4.1. Сторони інформують один одного про заходи щодо підвищення кваліфікації та про заходи, які можуть становити загальний інтерес для інженера.
4.2. Сторони сприяють контактам, спрямованим на обмін студентами інженерних спеціальностей між українськими та баварськими вищими навчальними закладами.
................Перейти до повного тексту