1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Протокол


Протокол
між Адміністрацією Державної прикордонної служби України і Бюро Прикордонної поліції та поліції у справах іноземців Президії Поліцейського корпусу Словацької Республіки про напрями взаємодії оперативних органів
Дата підписання: 26.10.2005
Дата набуття чинності для України: 26.10.2005
Адміністрація Державної прикордонної служби України і Бюро Прикордонної поліції та поліції у справах іноземців Президії Поліцейського корпусу Словацької Республіки (далі - Сторони);
керуючись положеннями Договору між Україною і Словацькою Республікою про режим українсько-словацького державного кордону, співробітництво та взаємодопомогу з прикордонних питань від 14.10.93, з метою реалізації положень Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про співробітництво у боротьбі з організованою злочинністю від 5.12.2000 року;
прагнучи розвивати та зміцнювати дружні стосунки між Україною і Словацькою Республікою,
з метою забезпечення безпеки спільного кордону Європейського Союзу та України, своєчасного запобігання та припинення злочинних проявів на україно-словацькому кордоні, організації та підтримання взаємодії між оперативними органами Державної прикордонної служби України та Бюро Прикордонної поліції та поліції у справах іноземців Президії Поліцейського корпусу Словацької Республіки,
домовились про таке:
Стаття 1. Компетентні органи
В інтересах виконання завдань, визначених цим Протоколом, безпосередню взаємодію в рамках компетенції здійснюють:
з Української Сторони - Департамент оперативної діяльності Адміністрації Державної прикордонної служби України; оперативно-розшуковий відділ Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України; оперативно-розшуковий відділ Чопського прикордонного загону Державної прикордонної служби України;
зі Словацької Сторони - Національний підрозділ по боротьбі з незаконною міграцією Бюро Прикордонної поліції та поліції у справах іноземців Президії Поліцейського корпусу Словацької Республіки, відділ оперативно-розшукової діяльності "Схід" Національного підрозділу по боротьбі з незаконною міграцією Бюро Прикордонної поліції та поліції у справах іноземців Президії Поліцейського корпусу Словацької Республіки.
Стаття 2. Організація та підтримання взаємодії
1. Компетентні органи здійснюють співробітництво у сфері боротьби з злочинністю, у тому числі з її можливими організованими формами, що мають міжнародний характер, зокрема:
тероризм;
незаконна міграція (незаконний перетин державного кордону та переправлення);
контрабанда, у тому числі сигарет, зброї, боєприпасів, вибухових, отруйних, радіоактивних речовин, наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.
2. Відповідальність за виконання цього Протоколу покладається на керівників Департаменту оперативної діяльності Адміністрації Державної прикордонної служби України та Національного підрозділу по боротьбі з нелегальною міграцією Бюро Прикордонної поліції та поліції у справах іноземців Президії Поліцейського корпусу Словацької Республіки.
3. Зустрічі між керівниками Департаменту оперативної діяльності Адміністрації Державної прикордонної служби України та Національного підрозділу по боротьбі з нелегальною міграцією Бюро Прикордонної поліції та поліції у справах іноземців Президії Поліцейського корпусу Словацької Республіки відбуваються щорічно та оперативно, відповідно до нагальних питань розвитку обстановки на державному кордоні.
4. З метою підтримання взаємодії керівники оперативно-розшукового відділу Чопського прикордонного загону Державної прикордонної служби України та відділу "Схід" Національного підрозділу по боротьбі з нелегальною міграцією Бюро Прикордонної поліції та поліції у справах іноземців Президії Поліцейського корпусу Словацької Республіки проводять зустрічі в міру потреби, але не рідше одного разу на квартал.
У ході зустрічей здійснюється обмін даними оперативної обстановки на державному кордоні, опрацьовуються конкретні спільні заходи щодо їх реалізації, спрямовані на посилення оперативного забезпечення державного кордону, відпрацьовуються додаткові заходи з удосконалення оперативної взаємодії. Також визначається час та порядок зустрічей керівників підпорядкованих їм підрозділів на поточний квартал.
5. Час, місце, склад учасників зустрічей та порядок їх проведення сторони узгоджують не менше як за 5 (п'ять) днів до зустрічі по визначених каналах зв'язку. Вищевказане не відноситься до позапланових зустрічей.
6. Результати зустрічей представників Компетентних органів оформляються Протоколом, українською та словацькою мовами.

................
Перейти до повного тексту