- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Договір
Договір
між Україною і Республікою Казахстан про економічне співробітництво на 1999-2009 роки
( Договір ратифіковано Законом
N 1737-III від 18.05.2000 )
Україна і Республіка Казахстан, далі іменовані "Високі Договірні Сторони",
підтверджуючи положення Декларації про подальший розвиток співробітництва між Україною і Республікою Казахстан від 14 жовтня 1997 року,
визнаючи, що економічне співробітництво спрямоване, насамперед, на підвищення рівня життя і задоволення потреб населення двох держав,
усвідомлюючи переваги міжнародного розподілу праці, спеціалізації і кооперування виробництва, взаємовигідної торгівлі для досягнення цілей їх соціально-економічного розвитку,
виходячи з необхідності подальшого зміцнення і розвитку рівноправних і взаємовигідних торгово-економічних і виробничих відносин, надання їм довгострокового і стійкого характеру, ефективного використання економічного потенціалу двох держав і підвищення добробуту їх народів,
підтверджуючи необхідність взаємовигідного використання виробничого й інтелектуального потенціалу своїх держав і прагнучи до подальшого поглиблення всебічного співробітництва,
надаючи важливе значення здійсненню економічних реформ, створенню умов для поетапного переходу до вільного переміщення товарів, послуг, капіталів і робочої сили,
керуючись загальновизнаними нормами і принципами міжнародного права,
домовилися про нижченаведене:
Стаття 1
Високі Договірні Сторони здійснюють Програму економічного співробітництва між Республікою Казахстан і Україною на 1999-2009 роки (далі - Програма), яка є невід'ємною частиною цього Договору.
Стаття 2
Економічне співробітництво Високих Договірних Сторін здійснюється на принципах довгострокового партнерства і режиму вільної торгівлі, що відповідає стратегічним інтересам обох держав, шляхом взаємодії між регіонами, господарюючими суб'єктами незалежно від їхніх форм власності, відповідно до загальновизнаних норм міжнародного права і національного законодавства.
Стаття 3
Високі Договірні Сторони, визнаючи необхідність взаємовигідного співробітництва і поетапного формування і розвитку спільного економічного простору в рамках СНД, створюють сприятливі умови для зближення нормативно-правової бази в галузі зовнішньоекономічної діяльності, торгово-економічних відносин, податкової, митної і тарифної систем, антимонопольної політики і захисту прав споживачів, формування окремих проектів і програм, надання сприяння розвитку взаємовигідних економічних і науково-технічних зв'язків між господарюючими суб'єктами, активізації національних і іноземних інвесторів на території обох держав.
Високі Договірні Сторони утримуються від дій, що завдають шкоди інтересам економіки один одного.
Стаття 4
Високі Договірні Сторони:
спільно розробляють і здійснюють систему заходів підтримки і захисту національних товаровиробників, зайнятих спільним виробництвом;
заохочують утворення транснаціональних об'єднань, фінансово-промислових груп, холдингів, спільних підприємств з виробництва техніки нового покоління на основі поглибленої кооперації виробництва;
визнають обопільну зацікавленість у зміцненні взаємовигідних зв'язків між підприємствами базових галузей промисловості та аграрно-промислового комплексу;
заохочують відкриття торгових домів і представництв.
Стаття 5
Високі Договірні Сторони створюють сприятливі умови для заохочення і взаємного захисту інвестицій, підтримки підприємництва з взаємодії на ринку цінних паперів, розвитку біржової торгівлі.
Стаття 6
Високі Договірні Сторони на взаємовигідній основі забезпечують взаємодію в проведенні фундаментальних і прикладних наукових досліджень у рамках міжнародних проектів, включаючи організацію спільних наукових робіт з проблем, що представляють спільний інтерес.
Стаття 7
Високі Договірні Сторони продовжать співробітництво в галузі транспорту і зв'язку, створять сприятливі умови для транзиту через свої території.
Стаття 8
Високі Договірні Сторони доручають своїм урядам, Спільній міждержавній комісії з економічного співробітництва між Республікою Казахстан і Україною координацію виконання Програми, здійснення контролю за ходом її реалізації і, у разі потреби, опрацювання пропозицій по внесенню змін до неї.
Стаття 9
Розбіжності, що виникають при тлумаченні положень цього Договору, Високі Договірні Сторони будуть вирішувати шляхом переговорів і консультацій.
За взаємною згодою Високих Договірних Сторін до цього Договору можуть вноситися зміни і доповнення, що оформляються окремими Протоколами, які є невід'ємною частиною цього Договору.
Стаття 10
Цей Договір не зачіпає прав та обов'язків Високих Договірних Сторін, які випливають з інших міжнародних договорів, учасниками яких вони є.
Стаття 11
Цей Договір набирає чинності з дати отримання останнього письмового повідомлення, яке підтверджує виконання Високими Договірними Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності Договором, і діє до 31 грудня 2009 року.
Кожна з Високих Договірних Сторін може припинити дію цього Договору шляхом письмового повідомлення іншої Високої Договірної Сторони. У цьому випадку Договір припиняє свою дію через 6 (шість) місяців від дати одержання такого повідомлення.
Припинення дії цього Договору не зашкоджує здійсненню проектів, які виконуються згідно з Програмою.
Вчинено в м. Київ 17 вересня 1999 року в двох дійсних примірниках, кожний українською, казахською і російською мовами, причому всі тексти є автентичними.
У випадку виникнення розбіжностей при тлумаченні положень цього Договору Високі Договірні Сторони звертатимуться до тексту викладеного російською мовою.
За Україну За Республіку Казахстан
Програма
довгострокового економічного співробітництва між Україною і Республікою Казахстан на 1999 - 2009 роки
Україна і Республіка Казахстан є пріоритетними економічними партнерами. Взаємні економічні інтереси обох держав обумовлені, насамперед, високим рівнем історично сформованих виробничих, господарських і технічних зв'язків багатьох галузей економіки, об'єктивною необхідністю їхнього збереження і подальшого розвитку на взаємовигідній і рівноправній основі.
Цілі і задачі Програми
Програма розроблена з метою здійснення Україною і Республікою Казахстан на довгостроковій основі узгодженого комплексу заходів, у тому числі нормативного характеру, по наданню державного сприяння розвитку взаємовигідних економічних і науково-технічних зв'язків між двома країнами, досягненню суттєвого прогресу у виробничому співробітництві провідних галузей національних економік і зростанню на цій основі взаємного товарообігу, а також задоволенню духовно-культурних потреб народів України та Казахстану і підвищення рівня життя населення двох Сторін.
Для реалізації цілей Програми передбачається:
- визначення пріоритетів розвитку економічного співробітництва;
- зближення концептуальних підходів у структурній перебудові економік обох держав, створення господарюючим суб'єктам стимулів для зростання виробництва, інвестицій у його розвиток, запровадження новітніх наукових досягнень і передових технологій, підвищення якості і конкурентноздатності продукції, що випускається;
- взаємодія при формуванні ринкової економіки, у здійсненні інституційних перетворень.
У процесі виконання Програми мають бути розв'язані такі задачі:
- зближення нормативно-правової бази в галузях регулювання зовнішньоекономічної діяльності і податкової системи, здійснення заходів для захисту національних товаровиробників;
- формування окремих міждержавних проектів і програм економічного співробітництва, створення спільних підприємств;
- ефективне використання і розвиток транспортних комунікацій і зв'язку;
- взаємодія в розвитку фондових ринків;
- створення єдиного інформаційного простору в галузі конкуренції і захисту прав споживачів;
- реалізація заходів для зміцнення і розвитку гуманітарного співробітництва, взаємодії в соціальній, культурній і інших сферах;
- здійснення погоджених дій по охороні навколишнього середовища, поліпшенню екологічної обстановки, ліквідації наслідків стихійних лих і катастроф;
- співробітництво в боротьбі зі злочинністю в сфері економіки, із порушеннями митного і податкового законодавства, організованою злочинністю, тероризмом, незаконним поширенням і збутом наркотичних і психотропних засобів;
- узгоджена взаємодія у здійсненні застосування космічної техніки, створення нових космічних матеріалів і технологій проведення космічних досліджень.
Координація пріоритетних напрямків структурних змін в економіках
Основними стратегічними орієнтирами при цьому вважати:
- досягнення стабілізації національних виробництв і їхнього економічного росту;
- підвищення конкурентноздатності продукції;
- розвиток експортного потенціалу Сторін.
Перетворення, які мають бути здійснені в Україні і Республіці Казахстан в рамках проведення узгодженої структурної політики, пов'язані з глибокою якісною перебудовою наявного промислового потенціалу і стосуються інтересів обох держав.
У цьому зв'язку Сторонами будуть розглянуті пропозиції про спільне створення і розвиток структуростворюючих виробництв, про шляхи і форми пайової участі в забезпеченні цих виробництв необхідними ресурсами, зберіганні виробничого профілю підприємств, що мають ключове значення в забезпеченні економічної безпеки України і Республіки Казахстан.
До таких виробництв, насамперед, відносяться паливно-енергетичний комплекс, оборонна промисловість, машинобудування, сільськогосподарське виробництво, суднобудування і легка, харчова промисловість, а також зберігання і примноження науково-технічного потенціалу, співробітництво в галузі освоєння і використання космічного простору.
Міждержавні цільові комплексні програми у відповідності зі структурною перебудовою виробництв обох держав будуть передбачати проведення комплексу заходів, спрямованих:
- на переміщення капіталу в найбільш перспективні сфери економіки;
- на згортання неефективних, неконкурентноздатних галузей і виробництв;
- на підвищення конкурентноздатності продукції.
У процесі здійснення Програми будуть прийняті дійові заходи:
- по зміцненню і розвитку взаємовигідних виробничих прямих зв'язків;
- по збільшенню випуску прогресивних видів продукції;
- по ефективному комплексному використанню сировинних ресурсів;
- по розвитку імпортозамінних виробництв.
Розвиток торгових відносин
Розвиток і поглиблення торгового співробітництва між Україною і Республікою Казахстан буде здійснюватися з наступною лібералізацією діючого між державами режиму вільної торгівлі, переходу на єдині принципи стягування непрямих податків у взаємній торгівлі, поступового усунення торгово-технічних бар'єрів і непрямих нетарифних обмежень.
Програмою передбачається забезпечити взаємодію транспортних систем України і Республіки Казахстан, у тому числі нафтогазопроводів, по яких здійснюється експортно-імпортне постачання енергоресурсів, маючи на увазі їх більш ефективне використання у взаємних перевезеннях вантажів, зниження транспортних витрат, проведення з цією метою узгодженої політики по розвитку і реконструкції систем транспорту.
Організація і здійснення торгових відносин між країнами припускає регулярний обмін необхідною статистичною інформацією. Передбачається обмін статистичними виданнями і публікаціями, методологічними матеріалами і розробками, програмами, а також досвідом проведення статистичних спостережень, переписів, обстежень, узгодження принципів формування статистики зовнішньої торгівлі. Надання інформації буде здійснюватися по узгодженому переліку показників відповідними відомствами України і Республіки Казахстан.
Співробітництво в соціальній сфері
У період реалізації Програми буде здійснюватися координація зусиль з розвитку взаємовигідного співробітництва в галузі охорони здоров'я і поліпшення санітарно-епідеміологічної обстановки, виробництва лікарських препаратів і медичної техніки, культури і мистецтва, фізичної культури, спорту, санаторно-курортної справи і туризму, охорони праці, а також у сфері підготовки висококваліфікованих кадрів для різноманітних галузей і обміну фахівцями, вченими, аспірантами, стажистами і студентами.
Співробітництво в галузі охорони навколишнього середовища і раціонального природокористування
Надалі розвиватиметься співробітництво в галузі гармонізації екологічного законодавства, нормативно-правового регулювання охорони навколишнього середовища і природокористування, оцінки впливу на навколишнє середовище, виробництва засобів і приладів контролю забруднення навколишнього середовища, удосконалювання економічного механізму природокористування, розробки і впровадження екологічно чистих ресурсозберігаючих технологій, надання взаємного доступу в цій галузі і в інших напрямках.
Механізм реалізації Програми
Реалізація Програми буде здійснюватися за допомогою виконання державними органами і господарюючими суб'єктами України і Республіки Казахстан конкретних дій, обумовлених у цій Програмі і Заходах щодо її реалізації.
Координація і контроль за ходом реалізації Програми і Заходів будуть здійснюватися спільною Міждержавною українсько-казахстанською комісією з економічного співробітництва.
Заходи до Програми економічного співробітництва між Україною і Республікою Казахстан на 1999-2009 роки
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
| N | Зміст заходу | Термін | Виконавці |
| п/п | |виконан-| |
| | | ня | |
|--------+------------------------------------------------+--------+----------------------------------|
| | | | Україна | Республіка |
| | | | | Казахстан |
|--------+------------------------------------------------+--------+------------------+---------------|
|I | Головні напрямки економічного співробітництва | | | |
| | | | | |
|1.1. | Підготування пропозицій щодо: | | | |
| | | | | |
|1.1.1. | Налагодження двосторонніх зв'язків у сфері|1999- |Державний |Спілка |
| |розвитку підприємницької діяльності |2003 р.р|комітет з |промисловців і |
| | | |питань розвитку |підприємців |
| | | |підриємництва | |
| | | |(Держпідприємни- | |
| | | |цтво), | |
| | | |Українська | |
| | | |спілка | |
| | | |промисловців і | |
| | | |підприємців (УСПП)| |
| | | | | |
|1.1.2. | Обміну інформацією, в т.ч. про інвестиційні|1999- |Держпідприємниц- |Спілка |
| |проекти і тендери по ним, передовими|2009 р.р|тво, УСПП |промисловців і |
| |технологіями, створення СП, організація| | |підприємців |
| |рекламних компаній, виставок і спільні| | | |
| |дослідження щодо сприяння розширенню| | | |
| |співробітництва між підприємницькими| | | |
| |структурами двох держав. | | | |
| | | | | |
|1.1.3. | Співробітництва між державними структурами|1999- |Держпідприємниц- |Спілка |
| |обох держав, на які покладене вирішення питань|2009 р.р|тво, УСПП |промисловців і |
| |щодо підтримки підприємницької діяльності. | | |підприємців |
| | | | | |
|1.1.4 | Розширення транзитних залізничних перевезень| |Міністерство |Міністерство |
| |по території держав співдружності, розробка і| |транспорту |транспорту і |
| |впровадження пільгових наскрізних тарифів на| |(Мінтранс), |комунікацій |
| |маршрутні перевезення | |"Укрзалізниця" |(МТК) |
| | | | | |
|1.1.5. | Спільної багатосторонньої програми підтримки і|1999- |Національне |Міністерство |
| |розвитку наземної космічної структури|2001 р.р|космічне |енергетики, |
| |космодрому "Байконур" | |агентство (НКА) |індустрії і |
| | | | |торгівлі (МЕІТ)|
| | | | | |
|1.1.6. | Спільної розробки космічних систем для|2001- |НКА |МЕІТ |
| |вивчення природних ресурсів, моніторингу|2005 р.р| | |
| |навколишнього середовища, зв'язків і| | | |
| |телекомунікацій | | | |
| | | | | |
|1.1.7. | Спільної програми космічних досліджень,|2001- |НКА |МЕІТ |
| |розробки нових космічних матеріалів і|2009 р.р| | |
| |технологій | | | |
| | | | | |
|1.1.8. | Розширення використання морських портів|1999- |Мінтранс, |МТК |
| |України для переробки транзитних вантажів з|2009 р.р|Держдепартамент | |
| |Казахстану. | |морського і | |
| | | |річкового | |
| | | |транспорту | |
| | | | | |
|1.1.9. | Підписання міжвідомчої Програми спільних дій в|1999 р. |Антимонопольний |Агентство по |
| |галузі конкурентної політики, що буде| |комітет, |регулюванню |
| |передбачати реалізацію головних напрямків| |Міністерство |природних |
| |розвитку співробітництва. | |закордонних |монополій, |
| | | |справ (МЗС), |захисту |
| | | |Міністерство |конкуренції і |
| | | |економіки |підприємців |
| | | |(Мінекономіки), |малого бізнесу |
| | | |Міністерство |(АРПМ, ЗКіПМБ) |
| | | |фінансів (Мінфін),| |
| | | |Міністерство | |
| | | |зовнішніх | |
| | | |економічних | |
| | | |зв'язків і торгів-| |
| | | |лі (МЗЕЗторг) | |
| | | | | |
|1.2. | Підготовка проектів угод: | | | |
| | | | | |
|1.2.1. | Угода про співробітництво в галузі охорони|1999 р. |Державне патентне |Комітет по |
| |промислової власності | |відомство |авторських |
| | | |(Держпатент) |правах (КАП) |
| | | | | |
|1.2.2. | Угода між Кабінетом Міністрів України й Урядом|1999 р. |Міністерство з |Агентство по |
| |Республіки Казахстан про співробітництво в| |питань |надзвичайним |
| |галузі попередження надзвичайних ситуацій і| |надзвичайних |ситуаціям |
| |ліквідації інших наслідків | |ситуацій і у |(АНС) |
| | | |справах захисту | |
| | | |населення від | |
| | | |наслідків | |
| | | |Чорнобильської | |
| | | |катастрофи (МНС) | |
| | | | | |
|1.2.3. | Угода про співробітництво двох країн в|1999- |Міністерство |МЕІТ |
| |енергетичній галузі |2009 р.р|енергетики | |
| | | |(Міненерго) | |
| | | | | |
|1.2.4. | Угода між Кабінетом Міністрів України й Урядом|1999- |Державна податкова|Міністерство |
| |Республіки Казахстан про співробітництво в|2000 р.р|адміністрація |державних |
| |сфері боротьби з порушеннями податкового| |(Держподатадмі- |прибутків |
| |законодавства | |ністрація) |(МДП) |
| | | | | |
|1.2.5. | Угода між Міністерством фінансів України|1999- |Мінфін, |Міністерство |
| |і Міністерством фінансів Республіки Казахстан|2000 р.р|МЗС |фінансів |
| |про співробітництво | | |(Мінфін) |
| | | | | |
|1.2.6. | Міжурядова угода про співробітництво з питань|2003 р. |Антимонопольний |АРПМ, ЗКіПМБ, |
| |конкурентної політики | |комітет, МЗС, |Міністерство |
| | | |Мінекономіки, |закордонних |
| | | |Мінфін, МЗЕЗторг |справ (МЗС), |
| | | | |Мінфін |
| | | | | |
|1.2.7. | Угода про співробітництво між Національним|1999 р. |Національний |Національний |
| |Банком України і Національним Банком Республіки| |банк (Нацбанк) |банк |
| |Казахстан в галузі обміну інформацією і| | |(Нацбанк) |
| |досліджень у фінансово-банківській системі | | | |
| | | | | |
|1.2.8. | Угода між Держкоммедбіопромом України і|1999 р. |Комітет |Агентство у |
| |Міністерством охорони здоров'я, освіти і спорту| |медичної і |справах |
| |Республіки Казахстан про співробітництво у| |мікробіологічної |охорони |
| |фармацевтичній галузі | |промисловості |здоров'я |
| | | |(Коммедбіопром) | |
| | | | | |
|1.2.9. | Угода про співробітництво в сфері друкарських|1999- |Державний комітет |Міністерство |
| |ЗМІ між Мінінформом України і Міністерством|2009 р.р|інформаційної |культури, |
| |культури, інформації і суспільної злагоди| |політики |інформації і |
| |Республіки Казахстан | |(Держкомінформ- |суспільної |
| | | |політики) |згоди (МКІСЗ) |
| | | | | |
|1.2.10. | Міжурядова Угода про визнання і про|2000- |Міністерство |Міністерство |
| |еквівалентність документів про освіту і наукові|2001 р.р|освіти |освіти і |
| |звання | |(Міносвіти) |науки (МОН) |
| | | | | |
|1.2.11. | Угода між Кабінетом Міністрів України й Урядом|1999- |Міністерство |Міністерство |
| |Республіки Казахстан про співробітництво в|2009 р.р|праці і |праці і |
| |галузі трудової міграції і соціального захисту| |соцполітики |соціального |
| |працюючих-мігрантів | |України |захисту |
| | | |(Мінсоцполітики) |населення |
| | | | |(МПіСЗН) |
| | | | | |
|1.2.12. | Угода між Кабінетом Міністрів України й Урядом|1999- |Мінсоцполітики |МПіСЗН |
| |Республіки Казахстан про співробітництво в|2009 р.р| | |
| |сфері соціального захисту населення | | | |
| | | | | |
|1.2.13. | Угода між Кабінетом Міністрів України й Урядом|1999- |Державний |Агентство по |
| |Республіки Казахстан про співробітництво в|2000 р.р|комітет по туризму|туризму і |
| |галузі туризму | |(Держкомтуризм) |спорту (АТС) |
| | | | | |
|1.2.14. | Угода між Україною і Республікою Казахстан про|1999- |Державний комітет |Агентство по |
| |врегулювання процесу переселення і захисту прав|2000 р.р|по справах |міграції і |
| |осіб, що переселяються і членів їх сімей | |національностей |демографії |
| | | |і міграції |(АМД) |
| | | |(Держкомміграції) | |
| | | | | |
|II | Співробітництво в окремих областях економіки | | | |
| | | | | |
|2.1 | В області розвитку товарних ринків | | | |
| | | | | |
|2.1.1. | Розробка і здійснення взаємних заходів щодо|1999- |Держпатент, |Комітет по |
| |запобігання виготовлення, ввозу і реалізації|2000 р.р|Державне агентство|авторських |
| |товарів із порушенням прав на інтелектуальну| |по авторських і|правах (КАП) |
| |власність | |суміжних правах | |
| | | |(ДААСП), Митна | |
| | | |служба, МВС | |
| | | | | |
|2.1.2. | Розробка і введення в дію процедур, що надають|До 2000 |Держпатент, |МДП, Комітет |
| |митним органам право на призупинення|р. |ДААСП, Митна |по авторських |
| |пропускання через митний кордон товарів,| |служба |правах |
| |виготовлених і/або придбаних із порушенням прав| | | |
| |на об'єкти інтелектуальної власності | | | |
| | | | | |
|2.1.3. | Підготовка й обмін списками вказівок|До 2000 |Держпатент, |МДП |
| |географічного походження для продукції, що|р. |ДААСП, Митна | |
| |традиційно випускається обома державами для| |служба | |
| |використання їх при реєстрації знаків для| | | |
| |товарів і послуг, а також для застосування| | | |
| |митними органами при пропусканні товарів через| | | |
| |кордон | | | |
| | | | | |
|2.1.4. | Підготовка пропозицій про взаємні кооперовані|1999- |Мінпромполітики, |МЕІТ |
| |поставки з додатками обсягів поставок продукції|2000 р.р|Міненерго, | |
| |і переліком підприємств у рамках міжнародних| |Мінтранс, | |
| |угод про виробничу кооперацію | |Мінекономіки | |
| | | | | |
|2.1.5. | Обмін досвідом створення внутрішнього ринку|1999- |Нацбанк |МЕІТ |
| |дорогоцінних металів і каменів і виходу на|2003 р.р| | |
| |зовнішній ринок дорогоцінних металів | | | |
| | | | | |
|2.1.6. | Обмін досвідом у сфері керування зовнішнім|1999- |Нацбанк |Мінфін |
| |боргом |2009 р.р| | |
| | | | | |
| | | | | |
|2.1.7. | Поставки устаткування для нафтогазової галузі|1999- |Мінпромполітики, |МЕІТ |
| |Республіки Казахстан |2009 р.р|Міненерго | |
| | | | | |
|2.1.8. | Поставки з України продукції будівельних|1999- |Підприємства |Будівельний |
| |матеріалів у різноманітному асортименті, а саме|2009 р.р|корпорації |комплекс, |
| |скло віконне, армоване, загартоване, консервна| |"Укрбудматеріали" |металургійні |
| |тара, санітарна кераміка, плитка керамічна в| | |підприємства, |
| |асортименті, лицювальні вироби, сантехніка і| | |підприємства |
| |багато чого іншого | | |АПК |
| | | | | |
|2.1.9. | Поставки в Україну сурику свинцевого і |1999- |Підприємства |Усть- |
| |плавникової кислоти по 1000 тон щорічно |2003 р.р|корпорації |Каменогорський |
| | | |"Укрбудматеріали" |металургійний |
| | | | |комбінат |
| | | | | |
|2.1.10. | Організація міжлабораторних порівняльних|1999- |Державний комітет |Комітет по |
| |іспитів продукції, що взаємопостачається і|2009 р. |по стандартизації |стандартизації,|
| |підлягає обов'язковій сертифікації в цих| |метрології і |метрології і |
| |країнах | |сертифікації |сертифікації |
| | | |(Держстандарт) | |
| | | | | |
|2.2. | Машинобудування | | | |
| | | | | |
|2.2.1. | Створення спільних виробництв: | | | |
| | | | | |
|2.2.1.1.| - по вакуумній комутаційній техніці для|1999- |Мінпромполітики, |МЕІТ |
| |енергетичної промисловості |2000 р.р|ВО "Полярон" | |
| | | |м.Львів | |
| | | | | |
|2.2.1.2.| - по виготовленню оборотних плугів і фрезерних|1999- |Мінпромполітики, |АТ |
| |культиваторів |2000 р.р|Мінагропром, |"Акмоласільмаш"|
| | | |АТ "Одесасільмаш",|м.Астана |
| | | |"Шепетівський | |
| | | |завод | |
| | | |культиваторів", | |
| | | |"Галещина, | |
| | | |Машзавод", "КП | |
| | | |Київтрактороде- | |
| | | |таль" | |
| | | | | |
|2.2.1.3.| - по виготовленню кукурудзо- і зернозбиральних|1999- |Мінпромполітики, |Мінсільгосп |
| |комбайнів |2000 р.р|Мінагропром, | |
| | | |АТ "Херсонські | |
| | | |комбайни", АТЗТ | |
| | | |"Завод Автоштамп" | |
| | | |м.Олександрія | |
| | | | | |
|2.2.1.4.| - по виготовленню дощувальної техніки з|1999- |Мінпромполітики, |АТ |
| |використанням тракторів АТ "Павлоградтрактор" |2000 р.р|Мінагропром, |"Павлоград- |
| | | |АТ "Херсонські |трактор" |
| | | |комбайни", АТ | |
| | | |"Завод Фрегат" | |
| | | | | |
|2.2.1.5.| - по виготовленню машин для захисту рослин |1999- |Мінпромполітики, |Мінсільгосп |
| | |2000 р.р|Мінагропром, | |
| | | |АТ "Львівсільмаш" | |
| | | | | |
|2.2.1.6.| - по виготовленню машин для очищення зерна |1999- |Мінпромполітики, |Мінсільгосп |
| | |2000 р.р|Мінагропром, ЗАТ | |
| | | |"Вібросепаратор" | |
| | | | | |
|2.2.1.7.| - по виготовленню емальованих баків, |1999- |Мінпромполітики, |Мінсільгосп |
| |автоклавів і устаткування для випічки |2000 р.р|Мінагропром, | |
| |хлібобулочних виробів | |АТ "Смілянський | |
| | | |машзавод" | |
| | | | | |
|2.2.1.8.| - по виготовленню хлібопекарских печей і|1999- |Мінпромполітики, |Мінсільгосп |
| |устаткування для міні-спиртозаводів |2000 р.р|Мінагропром, | |
| | | |АТ "Ніжинський | |
| | | |механічний завод" | |
| | | | | |
|2.2.1.9.| - по виготовленню устаткування для розливу й|1999- |Мінпромполітики, |Мінсільгосп |
| |закупорки рідких харчових продуктів |2000 р.р|Мінагропром, АТ | |
| | | |"Мелітопольпрод- | |
| | | |маш" | |
| | | | | |
|2.2.1.10| - по виготовленню автоцистерн, ємкостей для|1999- |Мінпромполітики, |Мінсільгосп |
| |охолодження і зберігання молока, молочних|2000 р.р|Мінагропром, | |
| |насосів, пастеризаторів-холодників молока | |АТ "Карповський | |
| | | |механічний завод" | |
| | | | | |
|2.2.1.11| - по виготовленню запчастин для ремонту |1999- |Мінпромполітики, |АТ "Поршень" |
| |дизелів |2000 р.р|Мінагропром, КП |м.Алмати |
| | | |"Київтратороде- | |
| | | |таль" | |
| | | | | |
|2.4. | Паливно-енергетичний комплекс | | | |
| | | | | |
|2.4.1. | Впровадження установок когенерації теплової й|1999- |Державний комітет |МЕІТ |
| |електричної енергії |2009 р.р|по енергозбережен-| |
| | | |ню (Держкоменерго-| |
| | | |збереження) | |
| | | | | |
|2.4.2. | Розробка програм обміну, підготовки і навчання|1999- |Держкоменерго- |МЕІТ |
| |для урядових службовців і підприємств, що мають|2009 р.р|збереження | |
| |відношення до розвитку і керування енергетичним| | | |
| |сектором | | | |
| | | | | |
|2.4.3. | Проведення спільних виставок, конференцій і|1999- |Держкоменерго- |МЕІТ |
| |семінарів з питань використання нетрадиційних|2009 р.р|збереження | |
| |джерел енергії | | | |
| | | | | |
|2.4.4. | Розробка комерційно-привабливих варіантів| | | |
| |транспортування казахстанської нафти споживачам| | | |
| |України: | | | |
| | а) по діючій системі нафтопроводів; |1999 р. |Міненерго, НАК |НК |
| | | |"Нафтогаз України"|"КазТрансОйл" |
| | б) через нафтотермінал "Південний" і|2001 р. |Міненерго, НАК |НК |
| |нафтопровід Одеса-Броди | |"Нафтогаз України"|"КазТрансОйл" |
| | | | | |
|2.4.5. | За підсумками тристоронніх консультацій|1999- |Міненерго |МЕІТ |
| |роздивитися можливість створення українсько-|2000 р.р| | |
| |казахстансько-російського консорціуму на базі| | | |
| |АТ "ЛіНОС" | | | |
| | | | | |
|2.4.6. | Спільно з Українською Стороною визначити|1999- |Міненерго |МЕІТ |
| |можливість постачань в Україну газового|2000 р.р| | |
| |конденсату родовища Карачаганак в узгоджених| | | |
| |обсягах для переробки на АТ "ЛіНОС" і інших| | | |
| |нафтопереробних заводах, а також скрапленого| | | |
| |газу | | | |
| | | | | |
|2.4.7. | Забезпечення сприятливих умов для здійснення|1999- |Міненерго |МЕІТ |
| |постачань казахстанської нафти в Україну,|2000 р.р| | |
| |збільшення обсягів транзиту цієї нафти в Європу| | | |
| |нафтопровідними системами України, а також| | | |
| |транзиту казахстанського природного газу і| | | |
| |скрапленого газу | | | |
| | | | | |
|2.4.8. | Проведення переговорів щодо закупівлі Україною|1999 р. |Міненерго |МЕІТ |
| |казахстанського природного газу в 2000 році в| | | |
| |обсязі до 5 млрд.куб.м. | | | |
| | | | | |
|2.5. | Транспорт | | | |
| | | | | |
|2.5.1. | Розвиток виробничої кооперації промислових|1999- |Мінтранс, |МТК |
| |підприємств залізничного транспорту, що|2009 р.р|"Укрзалізниця" | |
| |здійснюють ремонт рухомого складу і роблять| | | |
| |запчастини для потреб залізничного транспорту | | | |
| | | | | |
|2.5.2. |Організація підготовки рядового плавскладу в|1999- |Мінтранс, |МТК |
| |Миколаївській морехідній школі і Навчальному|2009 р.р|Держдепартамент | |
| |центрі Українського дунайського пароплавства| |морського і | |
| |(м.Ізмаїл) по попередніх заявках, а також| |річкового | |
................Перейти до повного тексту