- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ
Н А К А З
Про затвердження Інструкції про порядок взяття на контроль та зняття з контролю розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів)
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Національної
служби посередництва і примирення
N 435 від 22.09.2003
N 85 від 16.06.2004 )
1. Затвердити Інструкцію про порядок взяття на контроль та зняття з контролю розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (додається).
2. Начальникам відділів Національної служби посередництва і примирення та відділень Національної служби посередництва і примирення в Автономній Республіці Крим та областях забезпечити використання затвердженої пунктом 1 цього наказу Інструкції про порядок взяття на контроль та зняття з контролю розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).
3. Текст Інструкції про порядок взяття на контроль та зняття з контролю розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженої пунктом 1 цього наказу, опублікувати в Бюлетені Національної служби посередництва і примирення.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Голова Національної служби посередництва і примирення | В.М.Руденко |
Затверджено
наказом Національної служби
посередництва і примирення
від 04.12.2001 року N 231
Інструкція про порядок взяття на контроль та зняття з контролю розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів)
1. Загальні положення
1.1. Цією Інструкцією встановлюється порядок взяття на контроль та зняття з контролю Національною службою посередництва і примирення (далі - НСПП) розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів.
1.2. Основні заходи, що мають здійснювати структурні підрозділи НСПП з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), визначено Положенням про порядок здійснення НСПП запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом НСПП від 12 червня 2001 року
N 115 із наступними змінами і доповненнями.
( Пункт 1.2 розділу 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Національної служби посередництва і примирення
N 435 від 22.09.2003 )
2. Порядок взяття на контроль розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин
2.1. Взяття на контроль здійснюється на підставі звернення найманих працівників або органу, уповноваженого представляти їх інтереси, профспілки, об'єднання профспілок, роботодавця, об'єднання роботодавців про виникнення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (найманими працівниками, профспілками, об'єднаннями профспілок та роботодавцями, об'єднаннями роботодавців), та за результатами аналізу стану соціально-трудових відносин і наявності розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин, невирішення яких може привести до виникнення колективного трудового спору (конфлікту).
( Пункт 2.1 розділу 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом НСПП
N 85 від 16.06.2004 )
2.2. Взяття на контроль розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин здійснюється:
- на національному, галузевому та виробничому (для підприємств, які мають структурні підрозділи на території декількох адміністративно-територіальних одиниць України) рівнях, на виробничому і територіальному рівнях в містах Києві та Севастополі - розпорядженням НСПП;
................Перейти до повного тексту