- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про затвердження Положення про Комісію з добору керівного складу органів прокуратури
1. Затвердити Положення про Комісію з добору керівного складу органів прокуратури, що додається.
2. Цей наказ набирає чинності з дня його оприлюднення.
3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Генеральний прокурор |
Р. Рябошапка |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
16.12.2019 № 335
ПОЛОЖЕННЯ
про Комісію з добору керівного складу органів прокуратури
1. Це Положення визначає повноваження Комісії з добору керівного складу органів прокуратури (далі - Комісія), процедуру її формування та порядок роботи.
2. До повноважень Комісії належить схвалення призначення прокурорів на адміністративні посади, передбачені пунктами 4-15 частини першої статті
39 Закону України
"Про прокуратуру" .
Призначення на вказані посади здійснюється Генеральним прокурором, керівником обласної прокуратури в межах повноважень, визначених Законом України
"Про прокуратуру", після відповідного схвалення Комісією.
До повноважень Комісії не належить схвалення призначення на адміністративні посади, які не передбачають здійснення функцій прокуратури.
3. Комісія утворюється у складі шести осіб, з яких не менше трьох є особами, делегованими міжнародними неурядовими організаціями, проектами міжнародної технічної допомоги, дипломатичними місіями.
Членами Комісії можуть бути особи, які є членами кадрових комісій, утворених відповідно до
Порядку роботи кадрових комісій, затвердженого наказом Генерального прокурора від 17 жовтня 2019 року № 233.
4. Склад Комісії затверджує Генеральний прокурор, який визначає її голову та секретаря. Головою та секретарем Комісії не можуть бути особи, делеговані до складу Комісії міжнародними неурядовими організаціями, проектами міжнародної технічної допомоги, дипломатичними місіями.
У разі необхідності склад Комісії може бути змінений Генеральним прокурором, у тому числі на підставі заяви члена Комісії про вихід зі складу Комісії. Зміна члена Комісії, делегованого до її складу міжнародними неурядовими організаціями, проектами міжнародної технічної допомоги, дипломатичними місіями, здійснюється за їх пропозицією на підставі звернення Генерального прокурора про делегування особи у визначений ним строк. У разі якщо особу не буде делеговано у визначений строк, Генеральний прокурор призначає до складу Комісії особу на власний розсуд.
5. Голова Комісії:
- організовує роботу Комісії, веде її засідання;
- встановлює порядок повідомлення членів Комісії про проведення її засідань;
- підраховує голоси членів Комісії під час голосування;
- підписує рішення Комісії та протоколи її засідань;
- вносить Генеральному прокурору пропозиції про зміну персонального складу Комісії у разі об’єктивної неможливості членом комісії виконувати свої повноваження;
- відповідає за зберігання документації та інших матеріалів, пов’язаних з роботою Комісії, складання та виготовлення рішень і протоколів засідань Комісії, витягів із протоколів засідань Комісії.
У разі відсутності голови Комісії його обов’язки виконує член Комісії (крім секретаря Комісії та членів Комісії, делегованих міжнародними неурядовими організаціями, проектами міжнародної технічної допомоги, дипломатичними місіями), обраний більшістю голосів присутніх на засіданні членів Комісії, про що зазначається у протоколі засідання.
6. Секретар Комісії організовує підготовку матеріалів з питань, що розглядаються Комісією, виконує інші повноваження, передбачені цим Положенням. У разі відсутності секретаря Комісії виконання його обов’язків за рішенням голови Комісії або члена Комісії, який виконує обов’язки голови Комісії, покладається на одного із членів Комісії, про що зазначається у протоколі засідання.
7. Член Комісії має право:
- ознайомлюватися з матеріалами, поданими на розгляд Комісії, брати участь у їх дослідженні;
- зазначати свої мотиви та міркування, а також надавати додаткові документи з питань, що розглядаються;
- вносити пропозиції щодо проекту рішення Комісії, голосувати "За" або "Проти" рішення Комісії;
- брати участь у проведенні співбесіди;
- виконувати інші повноваження, пов’язані з діяльністю Комісії.
8. Комісія правомочна здійснювати свої повноваження, якщо на її засіданні присутня більшість членів Комісії. У разі наявності об’єктивних причин неможливості присутності на засіданні та за наявності технічної можливості члени Комісії можуть брати участь у засіданні Комісії в режимі відеоконференції (дистанційна участь у засіданні). Про дистанційну участь члена Комісії зазначається у протоколі засідання Комісії.
................Перейти до повного тексту