1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ
ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
Н А К А З
10.03.2010 N 139
Про затвердження Типового положення про колегію головного управління МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь
Відповідно до пункту 10 наказу МНС від 24.10.2006 N 686 "Про затвердження Положення про Головне управління (управління) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.11.2006 за N 1192/13066 (із змінами), та з метою подальшого удосконалення системи управління під час реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій в регіонах України, забезпечення колективного і вільного обговорення найважливіших напрямків діяльності головних управлінь МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь, а також підпорядкованих йому органів управління і підрозділів
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Типове положення про колегію головного управління МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь, що додається.
2. Начальникам головних управлінь МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь розробити та до 20 березня 2010 року затвердити положення про колегію головного управління МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь, а також її персональний склад, про що доповісти через Департамент організаційно-контрольної роботи (Бойко А.П.).
3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Міністр В.Шандра
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МНС
10.03.2010 N 139
ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
про колегію головного управління МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь
I. Загальні положення
1.1. Це Положення регламентує роботу колегії головного управління МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь (далі - колегія).
1.2. Колегія є постійним консультативно-дорадчим органом і утворюється для погодженого вирішення питань, що належать до її компетенції, та для колективного і вільного обговорення найважливіших напрямків діяльності головного управління МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь (далі - ГУ МНС) та підпорядкованих йому органів управління і підрозділів.
1.3. У своїй роботі колегія керується Конституцією та законами Україні актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням МНС, Положенням про ГУ МНС, іншими нормативно-правовими наказами Міністерства та цим Положенням.
1.4. Рішення про утворення колегії приймається начальником ГУ МНС.
II. Функції колегії
2.1. Обговорює і приймає рішення щодо перспектив і найважливіших напрямків діяльності ГУ МНС.
2.2. Розглядає пропозиції щодо:
удосконалення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій в регіоні;
забезпечення співпраці з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування територіальними органами управління центральних органів виконавчої влади під час виконання покладених на ГУ МНС завдань;
розширення співробітництва у визначеній сфері діяльності.
2.3. Обговорює прогнози і програми соціально-економічного розвитку, регіону сфери діяльності ГУ МНС, інші програми та визначає шляхи їх реалізації.
2.4. Розглядає питання про стан дотримання фінансової, бюджетної дисципліни, збереження та використання державного майна, здійснення внутрішнього фінансового контролю та усунення виявлених недоліків.
2.5. Розробляє пропозиції щодо вдосконалення діяльності ГУ МНС, підпорядкованих органів управління та підрозділів, які належать до сфери його управління.
2.6. Аналізує стан роботи ГУ МНС з питань забезпечення прав і свобод людини і громадянина.
2.7. Розглядає результати роботи ГУ МНС, підпорядкованих органів управління та підрозділів (у межах компетенції).
2.8. Аналізує стан дотримання законодавства з питань організаційно-кадрової роботи та виконавської дисципліни.
2.9. Розглядає інші питання, пов'язані з реалізацією завдань, покладених на ГУ МНС.
III. Склад колегії
3.1. До складу колегії входять: начальник ГУ МНС (голова колегії), перший заступник, заступники начальника ГУ МНС (за посадою), інші керівні працівники ГУ МНС. У разі потреби - керівні працівники Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, територіальних органів управління центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що належать сфери управління МНС та дислокуються на території регіону, а також члени громадських організацій (за згодою).
3.2. Кількісний та персональний склад колегії затверджується начальником ГУ МНС.
IV. Організація роботи колегії
4.1. Організаційною формою роботи колегії є її засідання. Періодичні проведення засідань колегії визначається начальником ГУ МНС в міру потреби, але не рідше одного разу на квартал.
У разі потреби можуть проводитися розширені та виїзні засідання колегії, а також спільні засідання з колегіями інших органів влади.
4.2. Робота колегії проводиться відповідно до затвердженого її головою: перспективного плану засідань колегії на рік і робочого плану підготовки та проведення засідань колегії на квартал, в яких зазначаються питання, необхідно розглянути, строк подання матеріалів, особи, відповідальні підготовку і подання матеріалів на засідання колегії, орієнтовна дата проведення засідань.
4.3. Члени колегії, керівники структурних підрозділів ГУ МНС до 1 грудня та до 10 числа останнього місяця кожного кварталу подають секретарю колегії пропозиції до проектів планів роботи колегії на рік (квартал) за формою (питання, що пропонується до розгляду на засіданні колегії; доцільний строк його розгляду; назва структурного підрозділу, відповідального за підготовку матеріалів, прізвище та ініціали його керівника; коротке обґрунтування доцільності розгляду питання на засіданні колегії).
4.4. На підставі рішень та доручень начальника ГУ МНС, пропозицій, внесених членами колегії, керівниками структурних підрозділів ГУ МНС, аналізу виконання попередніх рішень колегії секретар колегії складає проект плану роботи колегії на рік (квартал) та після погодження із заступниками начальника ГУ МНС подає його на розгляд і затвердження начальнику ГУ МНС.
4.5. Затверджені перспективний план засідань колегії на рік та робочий план підготовки та проведення засідань колегії на відповідний кварта, доводяться для виконання до членів колегії, керівників структурних підрозділів ГУ МНС не пізніше ніж за два тижні до початку кварталу (року).
Копії планів або витяги з них надсилаються, у разі необхідності, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевим державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування, територіальним органам управління центральних органів виконавчої влади, підприємствам, установам та організаціям, що належать до сфери управління ГУ МНС, які беруть участь у вирішенні запропонованих до розгляду на засіданнях колегії питань.
4.6. Додаткові питання до затвердженого плану засідань колегії можуть бути включені до порядку денного засідання колегії за рішенням її голови пізніше ніж за десять днів до чергового засідання.
4.7. Дата, час, місце проведення та порядок денний засідання каш визначаються головою колегії.
4.8. Підготовка проекту порядку денного засідання колегії згідно затвердженим планом засідань та з урахуванням внесених пропозицій здійснюється секретарем колегії, який не пізніше ніж за десять днів до засідання; подає його голові колегії для погодження.
4.9. На розгляд колегії подаються:

................
Перейти до повного тексту