- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Лист
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ
Л И С Т
05.06.2009 N 15-04/1500-9163 |
Міністерствам,
іншим центральним органам
виконавчої влади
Головним управлінням
Державного казначейства
в Автономній Республіці
Крим, областях, містах Києві
та Севастополі
Міністерству фінансів
Автономної Республіки Крим,
обласним, Київському
та Севастопольському міським
фінансовим управлінням
Щодо порядку заповнення форм фінансової звітності
З метою встановлення єдиних вимог до порядку заповнення окремих довідок, які додаються до пояснювальної записки, Державне казначейство України роз'яснює наступне.
Загальні правила складання фінансової звітності у 2009 році визначені у Порядку складання місячної та квартальної фінансової звітності у 2009 році установами та організаціями, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 25.03.2009
N 123 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.04.2009 за N 338/16354.
Для відображення інформації про кошти, грошові документи та матеріальні цінності, які надходять відповідно до законодавства у тимчасове розпорядження установ і з настанням відповідних умов підлягають поверненню або перерахуванню за призначенням, до пояснювальної записки квартальної фінансової звітності включена
Довідка про депозитні операції бюджетних установ.
З метою однозначності відображення інформації повідомляємо порядок заповнення граф у зазначеній
Довідці.
У графах 3 та 4 відображаються депозитні операції з грошовими коштами.
Так, у графі 3 відображається сума коштів, які отримані установою у тимчасове розпорядження, а у графі 4 - нормативно-правовий документ, згідно з яким проводяться такі операції.
У графах 5 та 6 відображаються депозитні операції з грошовими документами.
Так, у графі 5 наводиться назва та кількість таких операцій, а у графі 6 - нормативно-правовий документ, згідно з яким проводяться такі операції.
У графах 7 та 8 відображаються депозитні операції з матеріальними цінностями.
Так, у графі 7 наводиться сума за такими операціями, а у графі 8 - нормативно-правовий документ, згідно з яким проводяться такі операції.
У графах 9 та 10 відображаються інші депозитні операції.
Так, у графі 9 наводиться сума, що склалася від проведення таких операцій, а у графі 10 - нормативно-правові документи, згідно з якими проводилися інші депозитні операції.
При веденні бухгалтерського обліку установи застосовують метод подвійного запису, за яким операції зарахування депозитних коштів будуть відповідно відображатися за дебетом субрахунку 315 "Поточні рахунки для обліку депозитних сум" або 325 "Спеціальні реєстраційні рахунки для обліку депозитних сум" та кредитом субрахунку 672 "Розрахунки за депозитними сумами". Суми залишків коштів на рахунках в установах банків та органах Державного казначейства, отриманих в тимчасове розпорядження у "Довідці про депозитні операції бюджетних установ" відображаються у рядках 010, 020, 030 та 040. У рядку 050 відображаються суми за операціями з грошовими документами, матеріальними цінностями та іншими депозитними операціями.
................Перейти до повного тексту