1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 105-Ц/209 від 08.04.99
м.Київ
Про порядок взаємодії митних та залізничних органів України
З метою вдосконалення взаємодії, врегулювання та вирішення питань, що виникають між митними органами та залізницями, об'єднаннями, підприємствами і організаціями залізничного транспорту при переміщенні через митний кордон України товарів та інших предметів, керуючись Інструкцією про взаємодію та розмежування функцій щодо здійснення контролю на державному кордоні,
НАКАЗУЄМО:
1. Установити таку структурну схему взаємодії між митними та залізничними органами:
- на рівні центральних апаратів: Держмитслужба - Укрзалізниця;
- на регіональному рівні: регіональні митниці - управління та відділки залізниць;
- на місцевому рівні: митниці - залізничні станції та інші підприємства залізничного транспорту.
2. Усі питання, які виникають у процесі проведення митного контролю та оформлення товарів (предметів), контролю за доставкою вантажів до митниць призначення, при обкладенні податками та зборами цих товарів (предметів), зберігання товарів під митним контролем та розпорядженні товарами, вирішувати таким чином.
Перш за все конфліктні ситуації чи спори вирішуються на місцевому рівні митницями та залізничними станціями або іншими підприємствами залізничного транспорту. Якщо вирішення питання не входить до компетенції керівних осіб зазначених органів або прийняте рішення не задовольняє одну з сторін, матеріали (із обов'язковим прикладенням письмової відповіді керівника) направляються в регіональну митницю і управління (відділок) залізниці.
У разі, коли регіональна митниця або управління залізниці не може вирішити питання (задовольнити вимоги заявника), матеріали разом з письмовою відповіддю начальника регіональної митниці або управління залізниці направляються в Держмитслужбу та Укрзалізницю.
3. Установити терміни розгляду матеріалів та прийняття відповідного рішення:
1) Для митниць, залізничних станції та інших підприємств залізничного транспорту - два тижні.
У разі затримки залізничних транспортних засобів у пунктах пропуску термін становить один тиждень. У разі затримки швидкопсувних товарів, пального або товарів, що становлять небезпеку для оточуючого довкілля, термін скорочується до трьох днів.
2) Для регіональних митниць та управлінь - два тижні.
3) Для Держмитслужби і Укрзалізниці - один місяць.
Перший заступник Міністра транспорту - генеральний директор Укрзалізниці А.В.Слободян Голова Державної митної служби України Ю.П.Соловков
Перейти до повного тексту