1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
24.07.2006 N 555
Про державну експертизу ДЦНТП
Керуючись статтями 4, 5 і 10 Закону України "Про наукову і науково-технічну експертизу" та статтями 9 і 21 Закону України "Про державні цільові програми",
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Тимчасове положення про експертну раду для проведення державної наукової і науково-технічної експертизи проектів державних цільових наукових і науково-технічних програм (ДЦНТП) (додаток 1).
2. Створити експертну Раду для проведення державної наукової і науково-технічної експертизи проектів ДЦНТП (далі - Рада), поклавши її функції на керівників координаційних рад з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2001 року N 1710, та голову Державного фонду фундаментальних досліджень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2002 року N 1557.
3. Призначити головою Ради першого заступника Міністра освіти і науки Гуржія А.М.
4. Дозволити голові Ради залучати за згодою до роботи фахівців відповідних наукових напрямів.
5. Затвердити Тимчасовий порядок проведення державної наукової і науково-технічної експертизи ДЦНТП (додаток 2).
6. Затвердити форму експертного висновку про державну наукову і науково-технічну експертизу ДЦНТП (додаток 3).
7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Міністр С.М.Ніколаєнко
Додаток 1
до наказу МОН
24.07.2006 N 555
ТИМЧАСОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
про експертну Раду для проведення державної наукової і науково-технічної експертизи проектів державних цільових наукових і науково-технічних програм
1. Експертна Рада (далі - Рада) є консультативно-дорадчим органом, що створюється Міністерством освіти і науки відповідно до ст. ст. 4, 5 і 10 Закону України "Про наукову і науково-технічну експертизу" та ст. 9 і 21 Закону України "Про державні цільові програми".
2. Рада у своїй діяльності керується законами України, актами Кабінету Міністрів України, Положенням про Міністерство освіти і науки України та цим Положенням.
3. Основним завданням Ради є проведення державної наукової і науково-технічної експертизи проектів державних цільових наукових і науково-технічних програм (ДЦНТП), які подаються до МОН замовниками ДЦНТП, з метою встановлення відповідності проектів програм пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки.
4. Рада в процесі виконання покладених на неї завдань взаємодіє з центральними та місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями та має право у встановленому порядку безоплатно одержувати від них інформацію, необхідну для її роботи.
5. Відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки для виконання покладених на Раду завдань та для розгляду питань, пов'язаних з її діяльністю, можуть створюватися тимчасові експертні групи, до участі в них можуть залучатися представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій (за погодженням з їхніми керівниками) та експерти Українського державного центру науково-технічної і інноваційної експертизи.
6. Раду очолює голова, який за посадою є першим заступником Міністра освіти і науки.
7. Формою роботи Ради є засідання, які проводяться у термін, не пізніше ніж через 15 робочих днів з дати реєстрації проекту ДЦНТП у МОН.
Засідання Ради вважається правочинним, якщо на ньому присутні не менше половини її членів.
8. Рішення Ради ухвалюються простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів Ради. У разі однакового розподілу голосів вирішальним є голос голови Ради.

................
Перейти до повного тексту