- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЕКСПОРТНОГО КОНТРОЛЮ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 163 від 03.08.98 м.Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 вересня 1998 р. за N 560/3000 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Державної служби експортного контролю
N 355 від 29.11.2004 )
Про затвердження Інструкції про порядок оформлення та використання дозволів/висновків на право здійснення вивезення, ввезення та транзиту товарів, що відповідно до законодавства підлягають або не підлягають експортному контролю
На виконання Указу Президента України від 13.02.98 N 117/98 (п,п.24-29), з метою визначення порядку оформлення та використання дозволів/висновків при переміщенні через митний кордон України товарів, що підлягають або у відповідності до законодавства України не підлягають експортному контролю, а також порядку взаємодії Державної служби експортного контролю України з Державною митною службою України з питань оформлення та використання дозволів і митного оформлення товару під час здійснення відповідних заходів експортного контролю
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію про порядок оформлення та використання дозволів/висновків на право здійснення вивезення, ввезення та транзиту товарів, що відповідно до законодавства підлягають або не підлягають експортному контролю.
2. Начальникам відділу попередження правопорушень і відділу міжвідомчої взаємодії та забезпечення роботи Урядової комісії з політики експортного контролю забезпечити державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.
3. Начальнику відділу забезпечення роботи автоматизованої системи експортного контролю та обчислювальної техніки провести відповідні зміни прикладного програмного забезпечення для ПЕОМ.
4. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Голови Державної служби експортного контролю України від 17.11.97.
N 219.
5. З наказом ознайомити працівників Держекспортконтролю.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника голови Держекспортконтролю Свистіля С.О.
Затверджено
Наказ Державної служби
експортного контролю
України 03.08.98 N 163
Інструкція про порядок оформлення та використання дозволів/висновків на право здійснення вивезення, ввезення та транзиту товарів, що відповідно до законодавства підлягають або не підлягають експортному контролю
1. Загальні положення
Ця Інструкція розроблена з метою встановлення порядку оформлення та використання дозволів/висновків Державної служби експортного контролю України (далі - Держекспортконтроль) під час переміщення через митний кордон України товарів, що відповідно до законодавства підлягають або не підлягають експортному контролю, а також встановлення порядку взаємодії Держекспортконтролю і Державної митної служби України (далі - Держмитслужба) з питань оформлення та використання дозволів/висновків Держекспортконтролю (далі - дозволи/висновки) і митного оформлення товару під час здійснення відповідних заходів експортного контролю.
Дія цієї Інструкції поширюється на товари, щодо яких відповідно до законодавства встановлено режим експортного контролю, або на ті, що не підлягають експортному контролю. Переміщення через митний кордон України зазначених товарів у випадках, передбачених законодавством, здійснюється за дозволом/висновком.
Вид дозволу/висновку ("Разовий" або "Генеральний"), який може бути оформлений на конкретні категорії товарів, визначається Держекспортконтролем за погодженням з Держмитслужбою.
Дозвіл/висновок оформлюється і видається Держекспортконтролем у встановленому цією Інструкцією порядку і є підставою для прийняття товару до митного оформлення, але не звільняє від подання митній установі вантажної митної декларації та інших документів, потрібних для митного контролю відповідно до законодавства.
2. Тлумачення окремих термінів, що застосовуються в Інструкції
Для дії цієї Інструкції використовуються терміни:
Дозвіл "Разовий" - документ установленого зразка, що підтверджує право суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності на здійснення міжнародних передач товарів із визначенням їх кількості та вартості, особливих умов поставки, іноземного суб'єкта (суб'єктів) господарської діяльності, держави призначення або походження товарів і є дійсним протягом установленого строку, але не більше одного року.
Дозвіл "Генеральний" - документ установленого зразка, що підтверджує право суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності на здійснення експорту або імпорту товарів із визначенням особливих умов поставки, держави (групи держав) призначення або походження товарів, кінцевих користувачів і є дійсним протягом установленого строку, але не більше трьох років.
Висновок "Разовий" - документ установленого зразка, що підтверджує право суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності на здійснення міжнародних передач товарів, якщо це не передбачає переходу права власності на товар або відповідно до законодавства не підлягає експортному контролю, а також транзит через територію України товару, що контролюється із визначенням його кількості, особливих умов поставки, іноземного суб'єкта (суб'єктів) господарської діяльності, держави призначення або походження товарів і є дійсним протягом установленого строку, але не більше одного року.
Висновок "Генеральний" - документ установленого зразка, що підтверджує право суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності на здійснення тимчасового вивезення/ввезення за/на митну територію України товару, якщо це не передбачає переходу права власності на товар або у відповідності до законодавства не підлягає експортному контролю, із визначенням особливих умов поставки, держави (групи держав) призначення або походження товарів і є дійсним протягом встановленого строку, але не більше трьох років.
"Заявник" - український суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності, який звернувся до Держекспортконтролю за дозволом/висновком на міжнародні передачі за митну територію (на митну територію) чи транзит через митну територію України товару.
При транзиті "Заявником" може виступати іноземний суб'єкт господарської діяльності (власник чи перевізник товару) або, за його письмовим погодженням, уповноважена особа (юридична або фізична) в Україні.
"Експортер" - український (іноземний) суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності, який виступає стороною зовнішньоекономічного контракту (договору) і планує здійснити вивезення за межі митної території своєї країни товару.
"Імпортер" - український (іноземний) суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності, який виступає стороною зовнішньоекономічного контракту (договору) і планує здійснити ввезення на митну територію своєї країни товару.
"Споживач" - український (іноземний) суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності, який є кінцевим користувачем товару.
"Характер міжнародної передачі" - будь-які види діяльності, пов'язані з експортом/імпортом, тимчасовим ввезенням/вивезенням чи транзитом товарів, що контролюються або не підлягають експортному контролю і які визначено в Законі України
"Про зовнішньоекономічну діяльність" та Указі Президента України від 13.02.98 р. N 117/98 "Про Положення про державний експортний контроль в Україні".
"Товар" - будь-які вироби, технології, послуги або інформація, що в сукупності або окремо підлягають державному експортному контролю або відповідно до законодавства не підлягає експортному контролю.
"Товарна номенклатура зовнішньоекономічної діяльності" (ТН ЗЕД) - чинна в Україні гармонізована система опису та кодування товарів (груп однорідних товарів).
"Експорт"- продаж або передача на інших законних підставах товарів, що контролюються, іноземним суб'єктам господарської діяльності та їх вивезення за митний кордон України або без нього, включаючи реекспорт товарів з митної території України, в тому числі:
а) передача товарів в Україні посольству чи представнику будь-якої юридичної особи іноземної держави, іноземцю чи особі без громадянства;
б) передача в Україні або за її межами управління (контролю) товаром юридичній особі іноземної держави чи її представнику або іноземцю, в тому числі через засоби зв'язку;
в) надання послуг військового призначення за межами України юридичній або фізичній особі іноземної держави чи особі без громадянства;
г) фактичне відвантаження товарів з метою дальшої їх передачі або переміщення за межі України.
"Імпорт" - закупівля або одержання на інших законних підставах від іноземних суб'єктів господарської діяльності товарів, що контролюються, та їх ввезення на територію України, включаючи одержання їх представником будь-якої юридичної особи іноземної держави, іноземцем чи особою без громадянства на території України.
"Транзит товару" - переміщення товару, власником якого є іноземний суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності, через територію України під митним контролем між двома або в межах одного митного пункту без будь-якого використання цього товару на зазначеній території.
3. Порядок заповнення дозволу/висновку
Дозвіл/висновок оформлюється на бланках установленого зразка (форма дозволу/висновку та додатків до них - додатки 1, 2, 3, 4) відповідно до вимог пп.3.1-3.11 цієї Інструкції. Папір для оформлення дозволів/висновків повинен бути пронумерований і мати захищення.
Розділи дозволу/висновку заповнюються відповідно до загальноукраїнських класифікаторів техніко-економічної інформації з обов'язковим зазначенням установлених органами державної статистики кодів юридичних осіб.
Коди країн та митних установ визначаються в установленому законодавством порядку.
Скорочення повинні відповідати загальноприйнятим вимогам.
3.1. При вивезенні за межі митної території України в дозволі "Разовий" зазначаються:
Розділ 1. Реєстраційний номер дозволу.
Розділ 2. Установлений строк дії дозволу.
Розділ 3. Тип дозволу "Разовий".
Розділ 4. Повне найменування заявника.
У підрозділах 4.1, 4.2, 4.3, 4.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни заявника.
Розділ 5. Повне найменування експортера.
У підрозділах 5.1, 5.2, 5.3, 5.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни експортера.
Розділ 6. Повне найменування імпортера.
У підрозділах 6.2, 6.3, 6.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна, код країни імпортера.
Розділ 7. Повне найменування споживача.
У підрозділах 7.2, 7.3, 7.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна, код країни споживача.
Розділ 8. Назви митних установ.
У підрозділах 8.1 та 8.2 зазначаються відповідно митниця оформлення і митниця на кордоні.
Якщо в поданих заявником документах митниця на кордоні не визначена, то в підрозділі 8.2 зазначається "не визначено".
Розділ 9. Коди митниць та/або митних постів.
Розділ 10. Назва валюти платежу, передбаченої договором (контрактом).
Розділ 11. Назва міжнародного режиму передачі "Експорт".
Розділ 12. Код валюти платежу.
Розділ 13. Загальна вартість товару, який буде вивезено за цим дозволом, у відповідності до договору (контракту) та інших документів, наведених у розділі 18. У підрозділі 13.1 зазначається вартість кожного найменування товару.
В окремих випадках вартість товару може не визначатись.
Розділ 14. Повне чи загальноприйняте скорочене найменування товару.
Якщо розділ містить понад 20 найменувань товарів, тоді до дозволу може долучатися додаток, де зазначаються відомості про товари згідно з розділами 14, 15, 16, 17, 13.1. У цьому разі в розділі 14 дозволу зазначаються кількість найменувань товарів та кількість аркушів додатка.
Додаток до дозволу вважається дійсним, якщо він оформлений на такому ж папері, що й дозвіл, кожна сторінка його підписана посадовою особою, яка підписує дозвіл та засвідчена відповідною печаткою.
Розділ 15. Код за ТН ЗЕД для кожного найменування товарів (дев'ять знаків), наведених у розділі 14 дозволу.
Розділ 16. Код одиниці вимірювання товару відповідно до діючого класифікатора кодів одиниць вимірювання згідно з ТН ЗЕД.
Під час міжнародних передач запасних частин або іншого майна в розділі 16 в окремих випадках може проставлятися код 166 (кілограм).
Розділ 17. Кількість товару в одиницях вимірювання, зазначених в розділі 16, якщо інше не зазначене в розділі 14.
Розділ 18. Номер та дата укладення договору (контракту), відповідно до якого надається дозвіл.
Розділ 19. Додаткова інформація про умови здійснення поставок.
Розділ 20. Посада, прізвище, ім'я та по батькові уповноваженої особи, яка підписує дозвіл, дата оформлення; ставиться підпис та печатка.
3.2. При вивезенні за межі митної території України в дозволі "Генеральний" зазначаються:
Розділ 1. Реєстраційний номер дозволу.
Розділ 2. Установлений строк дії дозволу.
Розділ 3. Тип дозволу "Генеральний".
Розділ 4. Повне найменування заявника.
У підрозділах 4.1, 4.2, 4.3, 4.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни заявника.
Розділ 5. Повне найменування експортера.
У підрозділах 5.1, 5.2, 5.3, 5.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни експортера.
Розділ 6. Повне найменування імпортера.
У підрозділах 6.2, 6.3, 6.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна (країни), до якої (яких) планується експорт, код (коди) країни (країн) імпортера (імпортерів).
Розділ 7. Повне найменування споживача.
У підрозділах 7.2, 7.3, 7.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна, код країни споживача.
Розділ 8. Назви митних установ.
У підрозділах 8.1 та 8.2 зазначаються відповідно митниця оформлення і митниця на кордоні.
Якщо в поданих заявником документах митниця на кордоні не визначена, то в підрозділі 8.2 зазначається "не визначено".
Розділ 9. Коди митниць та/або митних постів.
Розділ 10. Назва валюти платежу, передбаченої договором (контрактом).
В окремих випадках може бути не визначеною.
Розділ 11. Назва міжнародного режиму передачі "Експорт".
Розділ 12. Код валюти платежу.
В окремих випадках може бути не визначений.
Розділ 13. Загальна вартість товару, який буде вивезено за цим дозволом, відповідно до договору (контракту) та інших документів, наведених у розділі 18. У підрозділі 13.1 зазначається вартість кожного найменування товару.
В окремих випадках вартість товару може не визначатись.
Розділ 14. Повне чи загальноприйняте скорочене найменування товару.
Якщо розділ містить понад 20 найменувань товарів, тоді до дозволу може долучатися додаток, де зазначаються відомості про товари згідно з розділами 14, 15, 16, 17, 13.1. У цьому разі в розділі 14 дозволу зазначаються кількість найменувань товарів та кількість аркушів додатка.
Додаток до дозволу вважається дійсним, якщо він оформлений на такому ж папері, що й дозвіл, кожна сторінка його підписана посадовою особою, яка підписує дозвіл, та засвідчена відповідною печаткою.
Розділ 15. Код за ТН ЗЕД для кожного найменування товарів (дев'ять знаків), наведених у розділі 14 дозволу.
Розділ 16. Код одиниці вимірювання товару відповідно до діючого класифікатора кодів одиниць вимірювання згідно з ТН ЗЕД.
Під час міжнародних передач запасних частин або іншого майна у розділі 16 в окремих випадках може проставлятися код 166 (кілограм).
Розділ 17. Кількість товару в одиницях вимірювання, зазначених у розділі 16, якщо інше не зазначене у розділі 14.
Якщо в поданих заявником документах кількість товару не визначена, розділи 16 та 17 не заповнюються.
Розділ 18. Номер та дата укладення договору (контракту), відповідно до якого надається дозвіл.
Якщо в межах одного дозволу передбачається здійснювати поставки товарів за декількома договорами (контрактами) протягом строку дії дозволу, то розділ 18 не заповнюється. У цьому разі митні органи приймають товар для митного оформлення тільки за умови подання заявником конкретного договору (контракту), згідно з яким здійснюється операція з товаром.
Розділ 19. Додаткова інформація про умови здійснення поставок.
Розділ 20. Посада, прізвище, ім'я та по батькові уповноваженої особи, яка підписує дозвіл, дата оформлення, підпис та печатка.
3.3. При ввезенні на митну територію України в дозволі "Разовий" зазначається:
Розділ 1. Реєстраційний номер дозволу.
Розділ 2. Установлений строк дії дозволу.
Розділ 3. Тип дозволу "Разовий".
Розділ 4. Повне найменування заявника.
У підрозділах 4.1, 4.2, 4.3, 4.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни заявника.
Розділ 5. Повне найменування експортера.
У підрозділах 5.2, 5.3, 5.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна, код країни експортера.
Розділ 6. Повне найменування імпортера.
У підрозділах 6.1, 6.2, 6.3, 6.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни імпортера.
Розділ 7. Повне найменування споживача.
У підрозділах 7.1, 7.2, 7.3, 7.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни споживача.
Якщо в поданих заявником документах споживач не визначений, то розділ не заповнюється.
Розділ 8. Назви митних установ.
У підрозділах 8.1 та 8.2 зазначаються відповідно митниця оформлення і митниця на кордоні.
Якщо в поданих заявником документах митниця на кордоні не визначена, то в підрозділі 8.2 зазначається "не визначено".
Розділ 9. Коди митниць та/або митних постів.
Розділ 10. Назва валюти платежу, передбаченої договором (контрактом).
Розділ 11. Назва міжнародного режиму передачі "Імпорт".
Розділ 12. Код валюти платежу.
Розділ 13. Загальна вартість товару, який буде ввезено за цим дозволом, відповідно до договору (контракту) та інших документів, наведених у розділі 18. У підрозділі 13.1 зазначається вартість кожного найменування товару.
В окремих випадках вартість товару може не визначатись.
Розділ 14. Повне чи загальноприйняте скорочене найменування товару.
Якщо розділ містить понад 20 найменувань товарів, тоді до дозволу може долучатися додаток, де зазначаються відомості про товари згідно з розділами 14, 15, 16, 17, 13.1. У цьому разі в розділі 14 дозволу зазначаються кількість найменувань товарів та кількість аркушів додатка.
Додаток до дозволу вважається дійсним, якщо він оформлений на такому ж папері, що й дозвіл, кожна сторінка його підписана посадовою особою, яка підписує дозвіл, та засвідчена відповідною печаткою.
Розділ 15. Код за ТН ЗЕД для кожного найменування товарів (дев'ять знаків), наведених у розділі 14 дозволу.
Розділ 16. Код одиниці вимірювання товару відповідно до діючого класифікатора кодів одиниць вимірювання згідно з ТН ЗЕД.
Під час міжнародних передач запасних частин або іншого майна в розділі 16 в окремих випадках може проставлятися код 166 (кілограм).
Розділ 17. Кількість товару в одиницях вимірювання, зазначених у розділі 16, якщо інше не зазначене в розділі 14.
Розділ 18. Номер та дата укладення договору (контракту), відповідно до якого надається дозвіл.
Розділ 19. Додаткова інформація про умови здійснення поставок.
Розділ 20. Посада, прізвище, ім'я та по батькові уповноваженої особи, яка підписує дозвіл, дата оформлення, підпис та печатка.
3.4. При ввезенні на митну територію України в дозволі "Генеральний" зазначаються:
Розділ 1. Реєстраційний номер дозволу.
Розділ 2. Установлений строк дії дозволу.
Розділ 3. Тип дозволу "Генеральний".
Розділ 4. Повне найменування заявника.
У підрозділах 4.1, 4.2, 4.3, 4.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни заявника.
Розділ 5. Повне найменування експортера.
У підрозділах 5.2, 5.3, 5.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна (країни), з якої (яких) планується експорт, код (коди) країни (країн) експортера (експортерів).
Розділ 6. Повне найменування імпортера.
У підрозділах 6.1, 6.2, 6.3, 6.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни імпортера.
Розділ 7. Повне найменування споживача.
У підрозділах 7.1, 7.2, 7.3, 7.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни споживача.
Розділ 8. Назви митних установ.
У підрозділах 8.1 та 8.2 зазначаються відповідно митниця оформлення і митниця на кордоні.
Якщо в поданих заявником документах митниця на кордоні не визначена, то в підрозділі 8.2 зазначається "не визначено".
Розділ 9. Коди митниць та/або митних постів.
Розділ 10. Назва валюти платежу, передбаченої договором (контрактом).
В окремих випадках може бути не визначеною.
Розділ 11. Назва міжнародного режиму передачі "Імпорт".
Розділ 12. Код валюти платежу.
В окремих випадках може бути не визначений.
Розділ 13. Загальна вартість товару, який буде ввезено за цим дозволом, відповідно до договору (контракту) та інших документів, наведених у розділі 18. У підрозділі 13.1 зазначається вартість кожної номенклатури товару.
В окремих випадках вартість товару може не визначатись.
Розділ 14. Повне чи загальноприйняте скорочене найменування товару.
Якщо розділ містить понад 20 найменувань товарів, тоді до дозволу може долучаться додаток, де зазначаються відомості про товари згідно з розділами 14, 15, 16, 17, 13.1. У цьому разі в розділі 14 дозволу зазначаються кількість найменувань товарів та кількість аркушів додатка.
Додаток до дозволу вважається дійсним, якщо він оформлений на такому ж папері, що й дозвіл, кожна сторінка його підписана посадовою особою, яка підписує дозвіл, та засвідчена відповідною печаткою.
Розділ 15. Код за ТН ЗЕД для кожного найменування товарів (дев'ять знаків), наведених у розділі 14 дозволу.
Розділ 16. Код одиниці вимірювання товару відповідно до діючого класифікатора кодів одиниць вимірювання згідно з ТН ЗЕД.
Під час міжнародних передач запасних частин або іншого майна в розділі 16 в окремих випадках може проставлятися код 166 (кілограм).
Розділ 17. Кількість товару в одиницях вимірювання, зазначених у розділі 16, якщо інше не зазначене в розділі 14.
Якщо в поданих заявником документах кількість товару не визначена, розділи 16 та 17 не заповнюються.
Розділ 18. Номер та дата укладення договору (контракту), відповідно до якого надається дозвіл.
Якщо в межах одного дозволу передбачається здійснювати поставки товарів за декількома договорами (контрактами) протягом строку дії дозволу, то розділ 18 не заповнюється. У цьому разі митні органи приймають товар для митного оформлення тільки за умови подання заявником конкретного договору (контракту), згідно з яким здійснюється операція з товаром.
Розділ 19. Додаткова інформація про умови здійснення поставок.
Розділ 20. Посада, прізвище, ім'я та по батькові уповноваженої особи, яка підписує дозвіл, дата оформлення, підпис та печатка.
3.5. При тимчасовому вивезенні (ввезенні)
При тимчасовому вивезенні (ввезенні) товару за межі митної території України за визначеними операціями з товаром, а саме: оренда, ремонт (гарантійний, капітальний), лізинг, спільна підприємницька діяльність та інші, у дозволі зазначаються:
Розділ 13. Загальна вартість товару, який буде вивезено (ввезено) за цим дозволом, або вартість послуг, які надаються за цим дозволом. У підрозділі 13.1 зазначається вартість кожного найменування товару або послуги.
В окремих випадках вартість товару може не визначатись.
Розділ 19. Тимчасове вивезення (ввезення) майна з обов'язковим поверненням, спеціальні умови здійснення операції з товаром відповідно до укладеного договору (контракту).
Розділи 1-12, 14-18, 20 заповнюються у відповідності до вимог пп.3.1-3.4 цієї Інструкції.
На вивезення (ввезення) товару для проведення ремонту оформлюються два дозволи, які заявник повинен подавати для митного оформлення товару одночасно. У першому дозволі в розділі 19 зазначається заставна вартість, а в другому дозволі в розділі 13 та підрозділі 13.1 зазначаються послуги.
3.6. При тимчасовому вивезенні за митну територію України, якщо це не передбачає переходу права власності на товар, у висновку "Разовий" зазначаються:
Розділ 1. Реєстраційний номер висновку.
Розділ 2. Установлений строк дії висновку.
Розділ 3. Тип висновку "Разовий".
Розділ 4. Повне найменування заявника.
У підрозділах 4.1, 4.2, 4.3, 4.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни заявника.
Розділ 5. Повне найменування експортера.
У підрозділах 5.1, 5.2, 5.3, 5.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни експортера.
Розділ 6. Повне найменування імпортера.
У підрозділах 6.2, 6.3, 6.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна, код країни імпортера.
Розділ 7. Повне найменування споживача.
У підрозділах 7.2, 7.3, 7.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна, код країни споживача.
Розділ 8. Назви митних установ.
У підрозділах 8.1 та 8.2 зазначаються відповідно митниця оформлення і митниця на кордоні.
Якщо в поданих заявником документах митниця на кордоні не визначена, то в підрозділі 8.2 зазначається "не визначено".
Розділ 9. Коди митниць та/або митних постів.
Розділ 10. Назва міжнародного режиму передачі "Тимчасове вивезення".
Розділ 11. Повне чи загальноприйняте скорочене найменування товару.
Якщо розділ містить понад 22 найменування товарів, тоді до висновку може долучаться додаток, де зазначаються відомості про товари згідно з розділами 11, 12, 13, 14. У цьому випадку в розділі 11 висновку зазначаються кількість найменувань товарів та кількість аркушів додатка.
Додаток до висновку вважається дійсним, якщо він оформлений на такому ж папері, що й висновок, кожна сторінка його підписана посадовою особою, яка підписує висновок, та засвідчена відповідною печаткою.
Розділ 12. Код за ТН ЗЕД для кожного найменування товарів (дев'ять знаків), наведених у розділі 11 дозволу.
Розділ 13. Код одиниці вимірювання товару відповідно до діючого класифікатора кодів одиниць вимірювання згідно з ТН ЗЕД.
Під час міжнародних передач запасних частин або іншого майна в розділі 13 в окремих випадках може проставлятися код 166 (кілограм).
Розділ 14. Кількість товару в одиницях вимірювання, зазначених у розділі 13, якщо інше не зазначене в розділі 11.
Розділ 15. Номер та дата укладення договору (контракту) або іншого документа, відповідно до якого надається висновок.
Розділ 16. Додаткова інформація про умови здійснення поставок.
Розділ 17. Посада, прізвище, ім'я та по батькові уповноваженої особи, яка підписує висновок, дата оформлення, підпис та печатка.
3.7. При тимчасовому вивезенні за межі митної території України, якщо це не передбачає переходу права власності на товар, у висновку "Генеральний" зазначаються:
Розділ 1. Реєстраційний номер висновку.
Розділ 2. Установлений строк дії висновку.
Розділ 3. Тип висновку "Генеральний".
Розділ 4. Повне найменування заявника.
У підрозділах 4.1, 4.2, 4.3, 4.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни заявника.
Розділ 5. Повне найменування експортера.
У підрозділах 5.1, 5.2, 5.3, 5.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни експортера.
Розділ 6. Повне найменування імпортера.
У підрозділах 6.2, 6.3, 6.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна (країни), до якої (яких) планується тимчасове вивезення, код (коди) країни (країн) імпортера (імпортерів).
Якщо інформація для внесення до розділу 6, підрозділу 6.2, не визначена, то ці графи висновку можуть не заповнюватися. Підрозділ 6.1 не заповнюється.
Розділ 7. Повне найменування споживача.
У підрозділах 7.2, 7.3, 7.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна, код країни споживача.
Якщо кінцевого споживача не визначено, відповідні підрозділи не заповнюються. При цьому до розділу 16 висновку можуть бути внесені певні умови в залежності від специфіки товару та особливостей його використання. Підрозділ 7.1 не заповнюється.
Розділ 8. Назви митних установ.
У підрозділах 8.1 та 8.2 зазначаються відповідно митниця оформлення і митниця на кордоні.
Якщо в поданих заявником документах митниця на кордоні не визначена, в підрозділі 8.2 зазначається "не визначено".
Розділ 9. Коди митниць та/або митних постів.
Розділ 10. Назва міжнародного режиму передачі "Тимчасове вивезення".
Розділ 11. Повне чи загальноприйняте скорочене найменування товару.
Якщо розділ містить понад 22 найменування товарів, тоді до висновку може долучаться додаток, де зазначаються відомості про товари згідно з розділами 11, 12, 13, 14. У цьому разі в розділі 11 висновку зазначається кількість найменувань товарів та кількість аркушів додатка.
Додаток до висновку вважається дійсним, якщо він оформлений на такому ж папері, що й висновок, кожна сторінка його підписана посадовою особою, яка підписує висновок, та засвідчена відповідною печаткою.
Розділ 12. Код за ТН ЗЕД для кожного найменування товарів (дев'ять знаків), наведених у розділі 11 висновку.
Розділ 13. Код одиниці вимірювання товару відповідно до діючого класифікатора кодів одиниць вимірювання згідно з ТН ЗЕД.
Під час міжнародних передач запасних частин або іншого майна в розділі 13 в окремих випадках може проставлятися код 166 (кілограм).
Розділ 14. Кількість товару в одиницях вимірювання, зазначених у розділі 13, якщо інше не зазначене в розділі 11.
Якщо в поданих заявником документах кількість товару не визначена, розділи 13 та 14 не заповнюються.
Розділ 15. Номер та дата укладення договору (контракту) або іншого документа, відповідно до якого надається висновок.
Якщо в межах одного висновку передбачається здійснювати поставки товарів за декількома договорами (контрактами) або іншого документа протягом строку дії висновку, то розділ 15 не заповнюється. У цьому разі митні органи приймають товар для митного оформлення тільки за умови подання заявником конкретного договору (контракту) або іншого документа, згідно з яким здійснюється операція з товаром.
Розділ 16. Додаткова інформація про умови здійснення поставок.
Розділ 17. Посада, прізвище, ім'я та по батькові уповноваженої особи, яка підписує висновок, дата оформлення, підпис та печатка.
3.8. При тимчасовому ввезенні на митну територію України, якщо це не передбачає переходу права власності на товар, у висновку "Разовий" зазначаються:
Розділ 1. Реєстраційний номер висновку.
Розділ 2. Установлений строк дії висновку.
Розділ 3. Тип висновку "Разовий".
Розділ 4. Повне найменування заявника.
У підрозділах 4.1, 4.2, 4.3, 4.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни заявника.
Розділ 5. Повне найменування експортера.
У підрозділах 5.2, 5.3, 5.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна, код країни експортера.
Розділ 6. Повне найменування імпортера.
У підрозділах 6.1, 6.2, 6.3, 6.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни імпортера.
Розділ 7. Повне найменування споживача.
У підрозділах 7.1, 7.2, 7.3, 7.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни споживача.
Розділ 8. Назви митних установ.
У підрозділах 8.1 та 8.2 зазначаються відповідно митниця оформлення і митниця на кордоні.
Якщо в поданих заявником документах митниця на кордоні не визначена, то в підрозділі 8.2 зазначається "не визначено".
Розділ 9. Коди митниць та/або митних постів.
Розділ 10. Назва міжнародного режиму передачі "Тимчасове ввезення".
Розділ 11. Повне чи загальноприйняте скорочене найменування товару.
Якщо розділ містить понад 22 найменування товарів, тоді до висновку може долучаться додаток, де зазначаються відомості про товари згідно з розділами 11, 12, 13, 14. У цьому разі в розділі 11 висновку зазначається кількість найменувань товарів та кількість аркушів додатка.
Додаток до висновку вважається дійсним, якщо він оформлений на такому ж папері, що й висновок, кожна сторінка його підписана посадовою особою, яка підписує висновок, та засвідчена відповідною печаткою.
Розділ 12. Код за ТН ЗЕД для кожного найменування товарів (дев'ять знаків), наведених у розділі 11 дозволу.
Розділ 13. Код одиниці вимірювання товару відповідно до діючого класифікатора кодів одиниць вимірювання згідно з ТН ЗЕД.
Під час міжнародних передач запасних частин або іншого майна в розділі 13 в окремих випадках може проставлятися код 166 (кілограм).
Розділ 14. Кількість товару в одиницях вимірювання, зазначених у розділі 13, якщо інше не зазначене в розділі 11.
Розділ 15. Номер та дата укладення договору (контракту) або іншого документа, відповідно до якого надається висновок.
Розділ 16. Додаткова інформація про умови здійснення поставок.
Розділ 17. Посада, прізвище, ім'я та по батькові уповноваженої особи, яка підписує висновок, дата оформлення, підпис та печатка.
3.9. При тимчасовому ввезенні на митну територію України, якщо це не передбачає переходу права власності на товар, у висновку "Генеральний" зазначається:
Розділ 1. Реєстраційний номер висновку.
Розділ 2. Установлений строк дії висновку.
Розділ 3. Тип висновку "Генеральний".
Розділ 4. Повне найменування заявника.
У підрозділах 4.1, 4.2, 4.3, 4.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни заявника.
Розділ 5. Повне найменування експортера.
У підрозділах 5.2, 5.3, 5.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна(країни), з якої (яких) планується тимчасове ввезення, код (коди) країни (країн) експортера (експортерів).
Якщо інформація для внесення в розділ 5, підрозділ 5.2, не визначена, то ці графи висновку можуть не заповнюватися. Підрозділ 5.1 не заповнюється.
Розділ 6. Повне найменування імпортера.
У підрозділах 6.1, 6.2, 6.3, 6.4 зазначається відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, до якої планується тимчасове ввезення, код країни імпортера.
Розділ 7. Повне найменування споживача.
У підрозділах 7.1, 7.2, 7.3, 7.4 зазначаються відповідно код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, країна, код країни споживача.
Якщо кінцевого споживача не визначено, відповідні підрозділи не заповнюються. При цьому до розділу 16 висновку можуть бути внесені певні умови в залежності від специфіки товару та особливостей його використання. Підрозділ 7.1 не заповнюється.
Розділ 8. Назви митних установ.
У підрозділах 8.1 та 8.2 зазначаються відповідно митниця оформлення і митниця на кордоні.
Якщо в поданих заявником документах митниця на кордоні не визначена, то в підрозділі 8.2 зазначається "не визначено".
Розділ 9. Коди митниць та/або митних постів.
Розділ 10. Назва міжнародного режиму передачі "Тимчасове ввезення".
Розділ 11. Повне чи загальноприйняте скорочене найменування товару.
Якщо розділ містить понад 22 найменування товарів, тоді до висновку може долучаться додаток, де зазначаються відомості про товари згідно з розділами 11, 12, 13, 14. У цьому разі в розділі 11 висновку зазначається кількість найменувань товарів та кількість аркушів додатка.
Додаток до висновку вважається дійсним, якщо він оформлений на такому ж папері, що й висновок, кожна сторінка його підписана посадовою особою, яка підписує висновок, та засвідчена відповідною печаткою.
Розділ 12. Код за ТН ЗЕД для кожного найменування товарів (дев'ять знаків), наведених у розділі 11 висновку.
Розділ 13. Код одиниці вимірювання товару відповідно до діючого класифікатора кодів одиниць вимірювання згідно з ТН ЗЕД.
Під час міжнародних передач запасних частин або іншого майна в розділі 13 в окремих випадках може проставлятися код 166 (кілограм).
Розділ 14. Кількість товару в одиницях вимірювання, зазначених у розділі 13, якщо інше не зазначене в розділі 11.
Якщо в поданих заявником документах кількість товару не визначена, розділи 13 та 14 не заповнюються.
Розділ 15. Номер та дата укладення договору (контракту) або іншого документа, відповідно до якого надається висновок.
Якщо в межах одного висновку передбачається здійснювати поставки товарів за декількома договорами (контрактами) або іншого документа протягом строку дії висновку, розділ 15 не заповнюється. У цьому разі митні органи приймають товар для митного оформлення тільки за умови подання заявником конкретного договору (контракту) або іншого документа, згідно з яким здійснюється операція з товаром.
Розділ 16. Додаткова інформація про умови здійснення поставок.
Розділ 17. Посада, прізвище, ім'я та по батькові уповноваженої особи, яка підписує висновок, дата оформлення, підпис та печатка.
3.10. При здійсненні транзиту через митну територію України у висновку зазначаються:
Розділ 1. Реєстраційний номер висновку.
Розділ 2. Установлений строк дії висновку.
Розділ 3. Тип висновку " Разовий".
Розділ 4. Повне найменування заявника.
У підрозділах 4.2, 4.3, 4.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна, код країни заявника.
Підрозділ 4.1 заповнюється лише тоді, коли заявником виступає українська уповноважена особа.
Розділ 5. Повне найменування експортера, його місцезнаходження.
У підрозділах 5.2, 5.3, 5.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна, код країни експортера. Підрозділ 5.1 не заповнюється.
Якщо в поданих заявником документах місцезнаходження експортера не визначено, підрозділ 5.2 не заповнюється.
Розділ 6. Повне найменування імпортера.
У підрозділах 6.2, 6.3, 6.4 зазначаються відповідно місцезнаходження, країна, код країни імпортера. Підрозділ 6.1 не заповнюється.
Якщо в поданих заявником документах місцезнаходження імпортера не визначено, підрозділ 6.2 не заповнюється.
................Перейти до повного тексту