1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 857 від 11.08.97
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 серпня 1997 р.
за N 327/2131
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Фонду державного майна N 2074 від 04.10.2000 )
Про затвердження Положення про конкурсну комісію
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Фонду державного майна N 589 від 01.04.99 )
Відповідно до пункту 14 Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій відкритих акціонерних товариств, створених в процесі приватизації, затвердженого спільним наказом Фонду державного майна України, Антимонопольного комітету України та Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 4 серпня 1997 року N 821/55/01/204,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про конкурсну комісію, що додається.
2. Начальнику управління правового забезпечення (А.Підгайний) у десятиденний строк з дня прийняття цього наказу забезпечити подання на державну реєстрацію до Міністерства юстиції Положення про конкурсну комісію.
3. Прес-центру Фонду (Я.Хобта) у десятиденний строк з дня державної реєстрації у Міністерстві юстиції цього наказу забезпечити опублікування Положення про конкурсну комісію в "Українській Інвестиційній газеті".
4. Контроль за виконанням цього наказу залишається за в.о.Голови Фонду.
Т.в.о.Голови Фонду В.Ковтюх
Затверджено
наказом Фонду державного
майна України від
11.08.1997 року N 857
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 серпня 1997 р.
за N 327/2131
Положення про конкурсну комісію
Це Положення розроблено відповідно до Закону України "Про приватизацію державного майна", розділу IV Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" та Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій відкритих акціонерних товариств, створених в процесі приватизації, затвердженого спільним наказом Фонду державного майна України, Антимонопольного комітету України та Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 4 серпня 1997 року N 821/55/01/204.
Положення про конкурсну комісію (надалі - Положення) визначає порядок створення та організацію діяльності конкурсної комісії з продажу за конкурсом пакетів акцій відкритих акціонерних товариств, створених на базі майна державних підприємств.
Метою цього Положення є забезпечення конкурентності, справедливості, неупередженості, послідовності та високого професійного рівня в підготовці і проведенні конкурсів відповідно до Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій відкритих акціонерних товариств, створених в процесі приватизації.
Терміни, що визначені в Положенні про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій відкритих акціонерних товариств, створених на базі майна державних підприємств, зберігають своє значення і для цього Положення.
Загальні положення
1. Конкурсна комісія (далі - комісія) - це тимчасово діючий колегіальний орган, що утворюється органом приватизації для проведення комерційних та некомерційних конкурсів з продажу пакетів акцій відкритих акціонерних товариств (далі - ВАТ), створених на базі майна державних підприємств, а також для визначення переможця в конкурсі.
2. Основними принципами діяльності комісії є:
законність;
колегіальність;
повнота розгляду конкурсних пропозицій відповідно до встановлених умов конкурсу;
обгрунтованість прийнятих рішень;
рівність усіх претендентів перед комісією;
незалежність членів комісії (недопущення втручання в діяльність комісії будь-яких органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також учасників конкурсу);
професійність членів комісії.
3. Всі витрати, пов'язані з діяльністю комісії, забезпечуються органами приватизації. Орган приватизації зобов'язаний забезпечити комісію необхідним приміщенням для проведення її засідань, засобами зв'язку, канцелярським приладдям тощо. Орган приватизації забезпечує конкурсні комісії необхідними документами та рекомендаціями для проведення відповідного конкурсу.
Склад та порядок утворення комісії
4. До складу комісії входять працівники органу приватизації, представник органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням ВАТ, представник трудового колективу ВАТ.
До складу комісії, в разі необхідності, можуть залучатися фахівці відповідних галузевих міністерств та відомств, Антимонопольного комітету України, інших центральних органів виконавчої влади, а також експерти.
У разі продажу державних пакетів акцій ВАТ, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, розмір яких перевищує 25% статутного фонду, до складу конкурсної комісії залучається представник правоохоронних органів як радник з правом дорадчого голосу. Кандидатура радника подається до складу комісії на запит органу приватизації.
( Пункт 4 доповнено абзацом згідно з Наказом Фонду державного майна N 589 від 01.04.99 )
5. Комісія створюється у кількості від 5 до 9 осіб.
6. Відповідний орган приватизації направляє в організації та установи письмові запити щодо визначення кандидатур до складу комісії.
Делегування представників до складу комісій є обов'язковим для керівництва організацій та установ.
В 3-денний строк з дня одержання запиту організації та установи направляють до органу приватизації відомості про кандидатури до складу комісії (прізвище, ім'я та по батькові, посаду, яку він (вона) займає, контактний телефон, факс).

................
Перейти до повного тексту