- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
економічного розвитку і торгівлі
N 69 від 30.09.2011 )
Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань у Міністерстві економіки України
Відповідно до наказу Головного управління державної служби України від 31.10.2003
N 122 "Про затвердження Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.11.2003 за N 1063/8384 (зі змінами),
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань у Міністерстві економіки України (далі - Порядок), що додається.
2. Першим заступникам та заступникам Міністра згідно з розподілом обов'язків, керівникам структурних підрозділів Міністерства забезпечити проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань згідно із затвердженим Порядком.
3. Визнати такими, що втратили чинність: наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 12.02.2004
N 57 "Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань у Міністерстві економіки та з питань європейської інтеграції України", накази Міністерства економіки України від 07.03.2006 N 83 "Про внесення змін до наказу Міністерства від 12.02.2004 N 57" та від 28.12.2006 N 390 "Про внесення змін до наказу Міністерства від 12.02.2004 N 57".
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Міністр економіки України | Б.М.Данилишин |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
економіки України
04.02.2010 N 78
ПОРЯДОК
проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань у Міністерстві економіки України
1. Загальні положення
1.1. Метою щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань (далі - щорічна оцінка) під час підбиття підсумків виконання ними своїх обов'язків є здійснення регулярного контролю за проходженням державної служби та професійними досягненнями державних службовців шляхом перевірки якості їхньої діяльності відповідно до посадових інструкцій.
1.2. Щорічна оцінка проводиться в період між атестаціями безпосередніми керівниками в січні - лютому за підсумками минулого року.
1.3. Щорічну оцінку за категоріями посад проводять:
спеціалістів - безпосередні керівники структурних підрозділів, у яких вони працюють;
завідувачів секторів у складі департаментів, заступників начальників відділів, начальників відділів у складі департаментів, заступників директорів департаментів - начальників відділів, заступників директорів департаментів - директори відповідних департаментів;
заступників начальників управлінь, начальників відділів, заступників начальників відділів у складі управлінь - начальники відповідних управлінь;
заступників начальників відділів на правах самостійних - начальники відділів на правах самостійних;
завідувачів секторів на правах самостійних, начальників відділів на правах самостійних, начальників управлінь, директорів департаментів -Міністр, перші заступники та заступники Міністра відповідно до підпорядкування.
У разі відсутності безпосереднього керівника або якщо безпосередній керівник працює неповний звітний рік щорічну оцінку може проводити заступник керівника структурного підрозділу або керівник вищого рівня.
1.4. Щорічному оцінюванню не підлягають такі категорії державних службовців:
вагітні жінки;
державні службовці патронатної служби;
державні службовці, призначені на посаду у звітному періоді.
1.5. Щорічна оцінка повинна здійснюватися в атмосфері довіри і справедливості, на засадах законності, прозорості, гласності, об'єктивності, неупередженості, рівноправності.
2. Організація і проведення щорічної оцінки
2.1. Організаційне забезпечення проведення щорічної оцінки покладається на департамент персоналу.
2.2. До початку проведення оцінювання керівники структурних підрозділів повинні ознайомити всіх державних службовців з Порядком проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань у Міністерстві економіки України.
2.3. Департамент персоналу разом з відповідними структурними підрозділами забезпечує державних службовців формою бланка щорічної оцінки виконання державним службовцем посадових обов'язків і завдань (далі - форма бланка щорічної оцінки), зразок якої наведено в додатку.
Зазначена форма може доводитися до державних службовців у паперовому або електронному вигляді.
2.4. Процедура проведення щорічної оцінки складається з таких етапів: підготовчий період, оцінювання, співбесіда та підписання результатів обговорення, затвердження керівником вищого рівня результатів оцінювання, заключний етап.
2.5. Підготовчий період уключає аналіз безпосереднім керівником і державним службовцем виконання завдань та обов'язків, визначених у посадових інструкціях, положеннях про структурні підрозділи, наданих окремих дорученнях у звітний період, а також установлення безпосереднім керівником дати проведення співбесіди.
2.6. Оцінювання здійснюється державним службовцем через самооцінювання та оцінювання безпосереднім керівником, результати якого заносяться до форми бланка щорічної оцінки.
2.7. Проведення оцінювання повинно забезпечувати активну, конструктивну участь державного службовця в процедурі щорічної оцінки. Державний службовець повинен висловити свою думку, визначити проблемні питання, а також установити для себе конкретну мету в удосконаленні професіоналізму.
Безпосередній керівник оцінює виконання державним службовцем посадової інструкції, окремих доручень, завдань, перевіряє своєчасність, якість, результативність їх виконання, з'ясовує причини продовження термінів виконання завдань тощо.
2.8. Оцінювання безпосереднім керівником повинно бути обгрунтованим, спиратися на конкретні приклади з відзначенням позитивних показників роботи державного службовця, рівня його знань, умінь, професійних та ділових якостей, недоліків у роботі, а також шляхів їх подолання.
За результатами оцінювання і самооцінювапня керівником виставляється підсумкова оцінка.
2.9. Підсумкова оцінка враховує самооцінку, оцінку безпосереднім керівником виконання державним службовцем посадових обов'язків, визначених у посадових інструкціях (положеннях про структурні підрозділи), та окремих доручень керівника і може бути:
................Перейти до повного тексту