- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Розпорядження
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Про затвердження Порядку закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, укладання договорів про закупівлю та контролю за їх виконанням
З метою підвищення ефективності використання державних коштів при здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг, вдосконалення роботи з підготовки договорів про закупівлю товарів, робіт і послуг та посилення контролю за їх виконанням, відповідно до Закону України
"Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року
N 1469 "Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель", на підставі наказів Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 27 червня 2003 року
N 165 "Про порядок визначення предмета закупівлі за державні кошти", від 26 грудня 2000 року
N 280 "Про затвердження Положення про порядок створення та головні функції тендерних комітетів щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти", керуючись пунктом 1 частини другої, частиною четвертою статті
26 Закону України
"Про Центральну виборчу комісію":
1. Затвердити Порядок закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, укладання договорів про закупівлю та контролю за їх виконанням (додається).
2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Голова Центральної виборчої комісії | Я.ДАВИДОВИЧ |
Додаток
до розпорядження Центральної виборчої комісії
від 17 серпня 2005 р. N 68
ПОРЯДОК
закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, укладання договорів про закупівлю та контролю за їх виконанням
1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок визначає процедури закупівель товарів, робіт і послуг за кошти Центральної виборчої комісії (далі - Комісія), порядок підготовки договорів про закупівлю товарів, робіт і послуг, а також механізми контролю за їх виконанням.
1.2. Комісія здійснює державні закупівлі на основі таких принципів:
- максимальна економія та ефективність використання державних коштів;
- добросовісна конкуренція серед учасників закупівель;
- відкритість та прозорість на всіх стадіях державних закупівель;
- недискримінація учасників закупівель;
- об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.
1.3. Проведення закупівель Комісією здійснюється, як правило, в такому порядку:
- планування закупівель та підготовка кошторису на закупівлю товарів, робіт і послуг;
- затвердження річного плану закупівель;
- проведення процедур із закупівлі та визначення переможців;
- укладання договорів про закупівлю;
- складання звіту про результати здійснення процедур закупівель;
- виконання договорів про закупівлю;
- контроль за виконанням договорів про закупівлю.
1.4. У разі якщо закупівля товарів, робіт і послуг підпадає під дію Закону України
"Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", організацію та проведення процедур закупівель здійснює постійний тендерний комітет Комісії (далі - постійний тендерний комітет) у порядку, визначеному цим Законом.
1.5. Для вирішення конкретних питань, що виникають у процесі проведення процедур закупівель, створюються робочі групи із членів постійного тендерного комітету та залучаються до роботи в постійному тендерному комітеті (без права голосу) працівники відповідних структурних підрозділів Секретаріату Комісії та, у разі необхідності, сторонні експерти та консультанти, які можуть залучатися на договірних засадах.
2. Планування закупівель та підготовка кошторису на закупівлю товарів, робіт і послуг
2.1. Планування закупівель розпочинається з підготовки пропозицій структурними підрозділами Комісії щодо закупівлі товарів, робіт і послуг.
2.2. Структурні підрозділи Комісії подають до планово-фінансового управління Секретаріату Комісії у письмовому вигляді пропозиції щодо доцільності здійснення закупівель товарів, робіт і послуг у наступному році до 20 червня поточного року.
2.3. Планово-фінансове управління Секретаріату Комісії здійснює узагальнення поданих пропозицій щодо доцільності здійснення закупівель товарів, робіт і послуг та передбачає відповідні кошти в проекті кошторису Комісії на наступний рік.
2.4. Затвердження кошторису здійснюється в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
2.5. Після затвердження кошторису протягом 5 календарних днів планово-фінансове управління Секретаріату Комісії подає до постійного тендерного комітету інформацію щодо видатків на здійснення закупівель товарів, робіт і послуг у наступному році.
3. Затвердження річного плану закупівель
3.1. Відповідальний секретар постійного тендерного комітету спільно з планово-фінансовим управлінням Секретаріату Комісії готує проект орієнтовного річного плану закупівель та подає його на узгодження до постійного тендерного комітету та на затвердження Голові Комісії протягом чотирнадцяти календарних днів з дня затвердження кошторису Комісії, попередньо узгодивши його з відповідними структурними підрозділами Секретаріату Комісії, які ініціювали закупівлі.
3.2. Річний план закупівель оприлюднюється шляхом розміщення в інформаційній системі мережі Інтернет протягом 15 календарних днів з дати його затвердження.
3.3. Питання щодо вибору процедури закупівлі, терміну її проведення, визначення особи, відповідальної за проведення торгів, та відповідального структурного підрозділу Секретаріату Комісії розглядаються на засіданні постійного тендерного комітету.
4. Проведення процедур із закупівлі та визначення переможця
4.1. Особа, відповідальна за проведення торгів, разом з відповідальним секретарем постійного тендерного комітету Комісії забезпечує:
- розроблення тендерної документації, яка затверджується рішенням постійного тендерного комітету та засвідчується підписом голови постійного тендерного комітету та печаткою Комісії;
- надання тендерної документації на запит учасників закупівель для проведення тендерів чи процедур попередньої кваліфікації учасників закупівель.
4.2. Відповідальний секретар постійного тендерного комітету Комісії забезпечує:
- розміщення оголошення про здійснення процедур закупівлі товарів, робіт і послуг, процедур попередньої кваліфікації учасників процедур державних закупівель у бюлетені "Вісник державних закупівель", в інформаційних системах у мережі Інтернет, розсилання запрошень учасникам взяти участь у цих процедурах, а також інформування учасників процедур державних закупівель про їх результати;
подання на розгляд постійного тендерного комітету проекту роз'яснень учасникам процедур державних закупівель щодо змісту тендерної документації в разі отримання від останніх відповідних запитів;
- підготовку проектів листів на адресу уповноваженого органу та необхідної документації у випадках, передбачених чинним законодавством України;
- оформлення протоколів розкриття тендерних пропозицій, протоколів проведення процедури попередньої кваліфікації учасників процедур державних закупівель, матеріалів розгляду, порівняння та оцінку тендерних пропозицій (у довільній формі або у вигляді таблиць), рішень постійного тендерного комітету та звіту про результати здійснення процедури закупівлі.
4.3. Управління документального забезпечення Секретаріату Комісії здійснює організацію приймання та зберігання тендерних пропозицій учасників процедур державних закупівель для проведення процедури розкриття цих пропозицій.
................Перейти до повного тексту