1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 3 квітня 2017 року № 63
Про скаргу Войцуна І.Г., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 31 березня 2017 року за № 21-37-2283
До Центральної виборчої комісії 31 березня 2017 року повторно надійшла скарга голови громадської організації "Сільський дозор" Войцуна Івана Гавриловича.
Вивчивши скаргу, Центральна виборча комісія встановила.
Згідно з частиною четвертою статті 14 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" скарги подаються до Комісії та розглядаються нею у порядку та строки, встановлені відповідним законом України про вибори або референдуми.
Порядок і строки розгляду скарг, а також вимоги до їх форми і змісту визначено розділом XIII Закону України "Про місцеві вибори" (далі - Закон) та Порядком розгляду скарг виборчими комісіями з місцевих виборів, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 5 вересня 2015 року № 229 (далі - Порядок).
До Комісії скарга Войцуна І.Г. надійшла вперше 17 березня 2017 року.
Відповідно до частини другої статті 97 Закону та пункту 6.7 Порядку вказану скаргу того самого дня з огляду на її оформлення без дотримання вимог, передбачених статтею 96 Закону та розділом 6 Порядку, повернуто суб’єкту звернення зі скаргою без розгляду із зазначенням вичерпного переліку недоліків, які перешкоджали її розгляду.
Зокрема, всупереч пунктам 2, 3, 5, 8 частини першої статті 96 Закону та підпунктам 2, 3, 5, 8 пункту 6.2 Порядку подана до виборчої комісії скарга не містила адреси електронної пошти, якщо така є, суб’єкта звернення зі скаргою; прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності) або найменування суб’єкта оскарження, адреси місця його проживання, місцезнаходження (поштової адреси), а також номера засобу зв’язку, адреси електронної пошти, якщо такі є; зазначення доказів, якими суб’єкт звернення зі скаргою обґрунтовує свої вимоги; у разі їх наявності зазначення заінтересованих осіб, яких суб’єкт звернення зі скаргою вважає за потрібне залучити до розгляду скарги (або зазначення про відсутність таких осіб).
Суб’єкта звернення зі скаргою було повідомлено про можливість повторного звернення та оформлення скарги відповідно до вимог статті 96 Закону в установлені строки.
Водночас Войцун І.Г. повторно подав скаргу з невиправленими недоліками.
Так скаржник не зазначив заінтересованих осіб, яких вважає за потрібне залучити до розгляду скарги (або про відсутність таких осіб). У скарзі суб’єктами оскарження визначено "виборчу комісію Великобагачанської районної ради та Багачансько-Першої сільської ради", місцеві ради та депутатів цих рад.
Згідно з частиною другою статті 96 Закону та пунктом 6.6 Порядку до скарги додаються її копії, докази, зазначені у скарзі, та копії усіх документів, що додаються до неї, у кількості, яка дорівнює кількості суб’єктів оскарження та заінтересованих осіб, зазначених у скарзі. При цьому письмові докази подаються в оригіналі або в засвідченій у встановленому порядку копії.

................
Перейти до повного тексту