- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони
здоров’я України
27.03.2012 № 200
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
5 червня 2012 р.
за № 890/21202
ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
про кабінет замісної підтримувальної терапії хворих з опіоїдною залежністю
I. Загальні положення
1.1. Кабінет замісної підтримувальної терапії хворих з опіоїдною залежністю (далі - Кабінет) є спеціалізованим структурним підрозділом закладу охорони здоров’я, який створюється Міністерством охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у складі підпорядкованих їм закладів охорони здоров’я.
( Пункт 1.1 розділу І із змінами, внесеними згідно зНаказом Міністерства охорони здоров'я
№ 238 від 27.03.2013 )
1.2. Графік роботи Кабінету затверджується керівником закладу охорони здоров’я, на базі якого створений Кабінет.
1.3. У своїй діяльності співробітники Кабінету керуються
Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністерства охорони здоров'я України, цим Положенням, іншими нормативно-правовими актами.
1.5. Кабінет створюється для проведення замісної підтримувальної терапії (далі - ЗПТ) наркотичними засобами, які використовуються для проведення ЗПТ (далі - Препарати), під контролем медичного працівника відповідно до
Порядку проведення ЗПТ хворих з опіоїдною залежністю, затвердженого наказом МОЗ України від 27.03.2012 № 200.
1.6. Штатний розпис Кабінету визначається та затверджується Міністерством охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівниками структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.
( Пункт 1.6 розділу І із змінами, внесеними згідно зНаказом Міністерства охорони здоров'я
№ 238 від 27.03.2013 )
1.7. Чисельність працівників Кабінету розраховується відповідно до встановлених згідно із законодавством штатних нормативів та типових штатів закладу охорони здоров’я, на базі якого створений Кабінет. Персонал Кабінету складається не менш як з одного лікаря та двох медичних сестер. У разі роботи Кабінету менше трьох годин на день допускається робота персоналу за сумісництвом.
1.9. Керівник закладу охорони здоров’я, на базі якого створений Кабінет:
здійснює контроль та організацію роботи Кабінету;
затверджує перелік відповідальних осіб, які допущені до роботи з препаратами наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладі охорони здоров’я, їх посадові обов’язки, порядок передачі ключів від сейфів, металевих шаф і приміщень, в яких зберігаються препарати наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та пристроїв для пломбування;
проводить щокварталу інвентаризацію препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у визначеному законодавством порядку із складенням балансу товарно-матеріальних цінностей.
II. Основні завдання і функції Кабінету
................Перейти до повного тексту