1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Рішення


АДМІНІСТРАТИВНА РАДА
ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
Р І Ш Е Н Н Я
14.10.2002 N 10
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
11 листопада 2002 р.
за N 887/7175
( Рішення втратило чинність на підставі Рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб N 14 від 28.02.2013 )
Про затвердження Інструкції про порядок складання балансу учасника (тимчасового учасника) Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - місячна форма звітності N 1 КБФ
( Із змінами, внесеними згідно з Рішеннями Фонду гарантування вкладів фізичних осіб N 22 від 15.08.2003 N 7 від 09.04.2009 )
Відповідно до статті 9 Закону України "Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб" адміністративна рада Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Інструкцію про порядок складання балансу учасника (тимчасового учасника) Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - місячна форма звітності N 1 КБФ (додається).
( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб N 7 від 09.04.2009 )
2. Контроль за виконанням цього рішення покладається на виконавчу дирекцію.
3. Це рішення набирає чинності відповідно до чинного законодавства.
Голова адміністративної ради В.Кротюк
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення адміністративної
ради Фонду гарантування
вкладів фізичних осіб
14.10.2002 N 10
(у редакції рішення
адміністративної ради Фонду
гарантування вкладів
фізичних осіб
09.04.2009 N 7
( z0541-09 )
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
11 листопада 2002 р.
за N 887/7175
ІНСТРУКЦІЯ
про порядок складання балансу учасника (тимчасового учасника) Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - місячна форма звітності N 1 КБФ
1. Загальні положення
1. Ця Інструкція, розроблена відповідно до Закону України "Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб", визначає порядок складання та загальні вимоги до інформації балансу учасника (тимчасового учасника) Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Баланс).
2. Баланс містить базову інформацію для прийняття зважених економічних рішень щодо поточної діяльності банку, філії іноземного банку, виявлення негативних тенденцій в діяльності банку, філії іноземного банку та прийняття на цій основі заходів щодо захисту вкладників від ризиків.
2. Періодичність та порядок надання Балансу
1. Баланс надається Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) щомісяця до 10 числа після звітного періоду.
2. Баланс повинен бути підготовлений і наданий в систематизованому і послідовному вигляді за формою, що додається.
3. Баланс підписується керівником банку, філії іноземного банку та головним бухгалтером, а також співробітником банку, філії іноземного банку, який відповідає за підготовку Балансу. Баланс складається відповідно до встановлених вимог. Дані особи відповідають за достовірність наданої інформації.
4. Баланс передається електронною поштою. Днем надання Балансу є день його фактичного надходження до Фонду.
5. Баланс складається у копійках.
3. Порядок заповнення Балансу
1. Баланс передбачає надання інформації за залишками за балансовими рахунками, рахунками доходів і витрат та позабалансовими рахунками на звітну дату.
2. Баланс активів і пасивів формується за даними рахунків класів 1 - 5 Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 17.06.2004 N 280, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 26.07.2004 за N 919/9518 (із змінами).
3. У Балансі (колонка 1 "Рахунки") активні та пасивні рахунки відображаються окремо в чіткій послідовності за балансовими рахунками - у розрізі рахунків четвертого порядку, груп, розділів та за позабалансовими рахунками - у розрізі рахунків четвертого порядку та груп. Рахунки класу 8 "Управлінський облік" до Балансу не включаються. Номери рахунків набувають таких значень:
рахунок четвертого порядку (чотиризначний) - балансовий рахунок;
рахунок третього порядку (тризначний) - група;
рахунок другого порядку (двозначний) - розділ;
рахунок першого порядку (однозначний) - клас.
Контрактивні рахунки в активах та контрпасивні рахунки в пасивах відображаються з протилежним знаком і зменшують відповідні статті за групами та розділами.

................
Перейти до повного тексту