1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ
НАКАЗ
16.06.2016 № 205
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
17 червня 2016 р.
за № 875/29005
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Офісу Генерального прокурора № 293 від 29.12.2022 )
Про затвердження Порядку проведення таємної перевірки доброчесності прокурорів в органах прокуратури України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Генеральної прокуратури № 105 від 24.06.2019 )
На виконання вимог статей 9, 19, пункту 5 розділу ХІІІ "Перехідні положення" Закону України "Про прокуратуру" , з метою забезпечення проведення таємної перевірки доброчесності прокурорів Генеральної прокуратури України, регіональних і місцевих прокуратур НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі, що додаються:
Порядок проведення таємної перевірки доброчесності прокурорів в органах прокуратури України (далі - Порядок);
Анкету доброчесності прокурора (далі - Анкета).
2. Прокурорам Генеральної прокуратури України, регіональних і місцевих прокуратур та слідчим органів прокуратури подавати Анкету протягом 30 календарних днів після набрання чинності цим наказом, а надалі - у строки, визначені Порядком.
3. Управлінню внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури Генеральної прокуратури України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому порядку.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника та заступників Генерального прокурора України, заступника Генерального прокурора України - Головного військового прокурора, заступника Генерального прокурора України - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівників регіональних, місцевих та військових прокуратур.
5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Генеральний прокурор України

Ю. Луценко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генеральної
прокуратури України
16.06.2016 № 205
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
17 червня 2016 р.
за № 875/29005
ПОРЯДОК
проведення таємної перевірки доброчесності прокурорів в органах прокуратури України
І. Загальні положення
1. Цей Порядок визначає підстави, процедуру проведення таємної перевірки доброчесності прокурорів Генеральної прокуратури України, регіональних і місцевих прокуратур та слідчих прокуратури (далі - прокурори).
2. У цьому Порядку наведений нижче термін вживається у такому значенні:
уповноважена особа - посадова особа підрозділів внутрішньої безпеки прокуратури, наділена повноваженнями щодо перевірки доброчесності прокурорів Генеральної прокуратури України, регіональних і місцевих прокуратур.
Інші терміни вживаються у значеннях, наведених у Законі України "Про запобігання корупції".
3. Підставою для проведення таємної перевірки доброчесності прокурорів Генеральної прокуратури України, регіональних і місцевих прокуратур, слідчих прокуратури є вимоги частини п’ятої статті 19 Закону України "Про прокуратуру".
4. Особа повідомляється про проведення щодо неї таємної перевірки доброчесності при призначенні на посаду прокурора, а призначена на дату набрання чинності цим Порядком - у двадцятиденний строк з дня набрання чинності цим Порядком.
5. Повідомлення прокурора про проведення перевірки доброчесності покладається на керівника органу прокуратури відповідного рівня, а щодо керівника прокуратури - на керівника органу прокуратури вищого рівня.
ІІ. Таємна перевірка доброчесності
1. Кожний прокурор з метою виконання вимог частини п’ятої статті 19 Закону України "Про прокуратуру" зобов’язаний щороку до 01 лютого подавати до підрозділу внутрішньої безпеки власноруч заповнену анкету доброчесності прокурора за формою, затвердженою наказом Генерального прокурора України від 16 червня 2016 року № 205 (далі - Анкета).
2. Прокурори, які не мали можливості подати у зазначений строк Анкету через перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, через тимчасову непрацездатність, перебування за межами України, у зв’язку з мобілізацією відповідно до указів Президента України з метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань України та з інших поважних причин, що підтверджуються документально, подають Анкету протягом 30 календарних днів з дати закінчення строку дії зазначених обставин або проходження військової служби, визначеної частиною другою статті 24 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", або з дати набрання чинності контрактом про проходження військової служби.
3. Прокурори, вперше призначені на посаду в органах прокуратури, подають Анкету упродовж 30 календарних днів після дати призначення.

................
Перейти до повного тексту