1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА
У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ
ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
Н А К А З
N 135 від 23.05.2002
м. Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
8 липня 2002 р.
за N 563/6851
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 417 від 21.12.2005 )
Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій МНС України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 329 від 09.09.2003 N 207 від 14.05.2004 Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій N 75 від 14.05.2004 N 226 від 13.12.2004 N 35 від 21.01.2005 ) ( Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 47 від 15.06.2005 )
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року N 18 "Про підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери" із змінами і доповненнями, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2001 року N 134 "Про впорядкування умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 18 травня 2001 року N 541 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери", і іншими змінами і доповненнями та з метою впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій МНС України
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Умови оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій МНС України, що додаються.
2. Установити, що умови оплати праці, які зазначені в пункті 1 цього наказу, запроваджуються з 1 лютого 2002 року.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Державного секретаря Левченко В.П.
4. Уважати таким, що втрачає чинність, наказ МНС України від 12.04.2001 N 90 "Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій МНС України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09.07.2001 за N 571/5762.
Міністр В.В.Дурдинець
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства з питань
надзвичайних ситуацій та у
справах захисту населення
від наслідків
Чорнобильської катастрофи
23.05.2002 N 135
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
8 липня 2002 р.
за N 563/6851
УМОВИ
оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій МНС України
1. Ці Умови оплати праці розроблені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2001 року N 134 "Про впорядкування умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 18 травня 2001 року N 541 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери", з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року N 18 "Про підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери" зі змінами і доповненнями і поширюються на працівників бюджетних установ, закладів та організацій МНС України.
2. Посадові оклади (оклади, ставки заробітної плати) працівників установлюються відповідно до схем посадових окладів згідно з додатками 1 - 10 до цих Умов залежно від складності та обсягу виконуваних робіт, рівня кваліфікації працівників, їх досвіду і знань.
3. Посадові оклади заступників керівників установ, закладів, організацій та заступників керівників структурних підрозділів установ, закладів, організацій встановлюються на 5-15 відсотків, головних бухгалтерів - на 10 - 30 відсотків, помічників керівників - на 30 - 40 відсотків нижче ніж посадовий оклад відповідного керівника, визначений за схемами посадових окладів, затвердженими цим наказом.
4. Посадові оклади (ставки заробітної плати) працівників, які мають почесне звання, спортивні звання, підвищуються:
( Пункт 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 47 від 15.06.2005 )
4.1. За почесні звання України, СРСР, союзних республік СРСР: "народний" - на 40 відсотків, "заслужений" - на 20 відсотків.
4.2. За спортивні звання:
"заслужений тренер", "заслужений майстер спорту" - на 20 відсотків;
"майстер спорту міжнародного класу" - на 15 відсотків;
"майстер спорту" - на 10 відсотків.
За наявності двох або більше звань посадові оклади (ставки заробітної плати) працівників підвищуються за одним (вищим) званням. Посадові оклади працівників підвищуються, якщо діяльність працівників за профілем відповідає почесному або спортивному званню.
( Абзац підпункту 4.2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 47 від 15.06.2005 )( Підпункт 4.3 виключено на підставі Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 47 від 15.06.2005 )
5. Місячні оклади прибиральників приміщень, які використовують дезінфекційні засоби, а також тих, що зайняті прибиранням туалетів, підвищуються на 10 відсотків.
6. Працівникам установлюються доплати:
6.1. У розмірі до 50 відсотків посадового окладу відсутнього працівника або за вакантною посадою:
за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників;
за суміщення професій (посад);
за розширення зони обслуговування або збільшення обсягу виконуваних робіт.
Зазначені види доплат не встановлюються керівникам установ, закладів та організацій, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів та їх заступникам.
6.2. У розмірі до 40 відсотків годинної тарифної ставки (посадового окладу) за роботу в нічний час, за кожну годину роботи з 10 години вечора до 6 години ранку.
6.3. За вчене звання: професора - у граничному розмірі 33 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати); доцента, старшого наукового співробітника - у граничному розмірі 25 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).
( Пункт 6 доповнено підпунктом 6.3 згідно з Наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 47 від 15.06.2005 )
6.4. За науковий ступінь: доктора наук - у граничному розмірі 25 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати); кандидата наук - у граничному розмірі 15 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).
Зазначені доплати встановлюються, якщо діяльність працівників за профілем відповідає вченому або науковому ступеню.
( Пункт 6 доповнено підпунктом 6.4 згідно з Наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 47 від 15.06.2005 )
7. Водіям установлюється доплата у розмірі 25 відсотків установленої тарифної ставки за відпрацьований час за роботу в режимі ненормованого робочого дня.
8. Працівникам військ Цивільної оборони України установлюється доплата у розмірі до 50 відсотків тарифної ставки (посадового окладу) за підтримання постійної бойової готовності військ.
Доплата за підтримання постійної бойової готовності військ не виплачується працівникам, які прийняті на роботу за сумісництвом, тимчасовим і сезонним працівникам.
9. Працівникам установлюються надбавки:
9.1. У розмірі до 50 відсотків посадового окладу:
за високі досягнення у праці;
за виконання особливо важливої роботи (на термін її виконання);
за складність, напруженість у роботі.
Граничний розмір зазначених надбавок для одного працівника не повинен перевищувати 50 відсотків посадового окладу.
У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни ці надбавки скасовуються або зменшуються.
9.2. За роботу з відомостями, що становлять державну таємницю, до посадового окладу (ставки) залежно від ступеня секретності в розмірах:
за роботу з відомостями та їх носіями, що мають ступінь секретності "особливої важливості", - 20 відсотків;
за роботу з відомостями та їх носіями, що мають ступінь секретності "цілком таємно", - 15 відсотків;
за роботу з відомостями та їх носіями, що мають ступінь секретності "таємно", - 10 відсотків.
Зазначена надбавка встановлюється працівникам, які за умовами своєї професійної діяльності постійно працюють з відомостями, що становлять державну таємницю.
Працівники вважаються такими, які постійно працюють з відомостями, що становлять державну таємницю, якщо за своїми функціональними обов'язками вони займаються розробленням, виготовленням, обліком, зберіганням, використанням документів, виробів та інших матеріальних носіїв державної таємниці, приймають рішення з цих питань або здійснюють постійний контроль за станом захисту державної таємниці.
9.3. За вислугу років у Цивільній обороні України до посадового окладу (ставки) працівникам підрозділів Цивільної оборони України (крім посад наукових, науково-педагогічних та інших працівників, для яких відповідні доплати передбачені іншими нормативно-правовими актами) залежно від стажу роботи, який дає право на отримання такої надбавки в розмірах:
понад 2 роки - 5 відсотків;
понад 5 років - 10 відсотків;
понад 10 років - 15 відсотків;
понад 15 років - 20 відсотків;
понад 20 років - 25 відсотків.
До стажу роботи, який дає право на отримання надбавки за вислугу років у Цивільній обороні України, зараховується час роботи на підприємствах, в установах та організаціях штабу Цивільної оборони України (колишнього СРСР), на підприємствах, в установах та організаціях сфери управління МНС України, в центральних і місцевих органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування України і колишнього СРСР, час роботи і служби у Збройних Силах, у Національній гвардії, Прикордонних військах, Службі безпеки, внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ, в інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України та СРСР, та в органах внутрішніх справ.
Надбавка за вислугу років у Цивільній обороні України не виплачується працівникам, які прийняті на роботу за сумісництвом, тимчасовим і сезонним працівникам.
10. Водіям за класність установлюється надбавка до тарифної ставки за відпрацьований водієм час у розмірах:
водіям 1-го класу - 25 відсотків;
водіям 2-го класу - 10 відсотків.
Надбавка за класність водіям виплачується з дня затвердження класної кваліфікації наказом керівника установи, закладу, організації за результатами роботи кваліфікаційної комісії.
Підставою для присвоєння кваліфікації 2-го класу має бути наявність у посвідченні водія позначок на право керування транспортними засобами категорії "В", "С", "Е" або лише "Д" ("Д" і "Е"), а 1-го класу - "В", "С", "Д", "Е". При цьому кваліфікація 2-го класу може бути присвоєна, якщо стаж роботи водієм автомобіля не менше трьох років, а кваліфікація 1-го класу - якщо стаж роботи водієм автомобіля 2-го класу не менше двох років.
За результатами роботи кваліфікаційної комісії і за наказом керівника водію видається посвідчення про присвоєння класу.
У разі наявності порушень правил дорожнього руху клас кваліфікації водію зменшується або скасовується, про що оголошується у наказі керівника із зазначенням причин.
11. Керівникам установ, закладів, організацій в межах фонду заробітної плати, затвердженому в кошторисах, надається право установлювати працівникам конкретні посадові оклади, надбавки, доплати в межах, передбачених цими Умовами, преміювати працівників відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи, надавати працівникам матеріальну допомогу, у тому числі й на оздоровлення, за винятком матеріальної допомоги на поховання, у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік.
Порядок і умови преміювання (категорії працівників, які підлягають преміюванню, періодичність виплати премій тощо) установлюються положенням про преміювання, затвердженим керівником за погодженням з відповідним профспілковим органом (радою представників трудового колективу).
12. Конкретні розміри підвищень, надбавок, доплат, встановлені працівникам, оголошуються наказом керівника.
13. Оплата праці працівників здійснюється пропорційно до відпрацьованого часу, виходячи з посадового окладу з урахуванням підвищень, доплат, надбавок, премій та інших заохочувальних виплат, передбачених чинним законодавством.
14. Оплата праці працівників, прийнятих за строковими трудовими договорами для тимчасового заміщення посад, що комплектуються жінками із числа військовослужбовців, на період їх відпусток у зв'язку з вагітністю та пологами та для догляду за дитиною, здійснюється на умовах, передбачених цим наказом для відповідної категорії працівників за рахунок асигнувань, виділених на грошове забезпечення.
У такому самому порядку і на тих самих умовах здійснюється оплата праці працівників, які мають право згідно з чинним законодавством заміщати вакантні посади військовослужбовців.
15. Оплата праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій МНС України, посади яких не передбачені цими Умовами (медичних працівників, працівників культури та інших), здійснюється відповідно до умов оплати праці аналогічних категорій працівників відповідних галузей економіки.
16. Преміювання керівників бюджетних установ, закладів та організацій, установлення їм надбавок та доплат до посадових окладів, надання матеріальної допомоги здійснюється за рішенням Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Заступник Державного секретаря МНС України В.П.Левченко
Додаток 1
до пункту 2 Умов оплати
праці працівників
бюджетних установ,
закладів та організацій
МНС України
(у редакції наказу
МНС України
від 15.06.2005 N 47
( z0696-05 )
СХЕМА
місячних посадових окладів керівних працівників, фахівців та службовців наукових бюджетних установ та організацій МНС України
Найменування посад Місячні посадові оклади (грн.)
з 1 квітня
2005 року
з 1 липня
2005 року
КЕРІВНІ ПРАЦІВНИКИ
Керівник науково-дослідного
інституту
643-797 687-852
Керівник філії
науково-дослідного
інституту
620-787 663-841
Керівник наукової установи,
організації
582-741 622-792
Завідувач (начальник)
науково-дослідного
відділу (відділення,
лабораторії)
науково-дослідного
інституту, учений секретар
науково-дослідного
інституту
607-764 649-817
Завідувач (начальник)
науково-дослідного
відділу (лабораторії)
наукової установи,
організації
549-692 587-740
Завідувач (начальник)
науково-дослідного сектору
(лабораторії), що входить
до складу
науково-дослідного відділу
(відділення,лабораторії)
науково-дослідного
інституту
549-741 587-792
Завідувач (начальник)
науково-дослідного сектору
(групи), що входить до
складу науково-дослідного
відділу (лабораторії)
наукової установи,
організації
524-643 560-687
Завідувач (начальник)
відділу науково-дослідного
інституту:
патентно-ліцензійного,
стандартизації,
науково-технічної
інформації, які проводять
наукові та науково-технічні
розробки
668-714 714-763
Завідувач (начальник)
сектору (бюро, групи), який
входить до складу
патентно-ліцензійного,
стандартизації,
науково-технічної
інформації відділів
науково-дослідного
інституту (центру), які
проводять або організовують
виконання наукових та
науково-технічних розробок
499-691 533-739
Завідувач (начальник)
основного структурного
підрозділу; начальник
відділу, який проводить
наукові та науково-технічні
розробки в науковій
установі, організіції
549-691 587-739
Головний архітектор,
конструктор, металург,
механік, енергетик,
економіст, метролог та інші
головні фахівці в основних
відділах (відділеннях,
лабораторіях) наукової
установи, організації
549-668 587-714
Завідувач відділу з
охорони праці
499-524 533-560
НАУКОВІ ПРАЦІВНИКИ
Головний науковий
співробітник
741 792
Провідний науковий
співробітник
692 740
Старший науковий
співробітник
570-620 609-663
Науковий співробітник 477-549 510-587
Молодший науковий
співробітник
453-477 484-510
ІНШІ ПРАЦІВНИКИ, ЯКІ ПРОВОДЯТЬ НАУКОВІ
І НАУКОВО-ТЕХНІЧНІ РОЗРОБКИ
Фахівці:
інженер-електронік,
інженер-енергетик,
конструктор, контролер,
математик, механік,
програміст, технолог,
хімік, інженер та інші:

провідні
I категорії
II категорії
без категорії








524-549
464-524
417-464
381-417








560-587
496-560
446-496
407-446
Стажист-дослідник 430 460
Старший лаборант, який має
вищу освіту
369-417 394-446
Техніки всіх спеціальностей
з вищою освітою:

I категорії
II категорії
без категорії



360-381
346-360
334-346



385-407
370-385
357-370
( Додаток 1 в редакції Наказів МНС N 329 від 09.09.2003, N 207 від 14.05.2004; в редакції Наказів Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій N 75 від 14.05.2004, N 35 від 21.01.2005; в редакції Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 47 від 15.06.2005 )
Додаток 2
до пункту 2 Умов оплати
праці працівників
бюджетних установ,
закладів та організацій
МНС України
(у редакції наказу
МНС України
від 15.06.2005 N 47
( z0696-05 )
СХЕМА
місячних посадових окладів працівників навчальних закладів МНС України
Найменування посад Місячні посадові оклади (грн.)
з 1 квітня
2005 року
з 1 липня
2005 року
Помічник начальника вищого
навчального закладу
III-IV рівнів акредитації
542-633 580-676
Начальник відділу вищого
навчального закладу
III-IV рівнів акредитації:
навчального,
навчально-методичного та
інших відділів з основної
діяльності
441 471
Начальник
планово-фінансового
(планового) відділу вищого
навчального закладу
441 471
Начальник іншого відділу,
служби вищого навчального
закладу III-IV рівнів
акредитації (кадрів,
юридичного, обробки
інформації тощо)
417 446
Учений секретар вищого
навчального закладу
III-IV рівнів акредитації
549 587
Завідувач (директор,
начальник)
навчально-методичного
центру цивільної оборони
(філіалу вищого навчального
закладу III-IV рівнів
акредитації)
549 587
Завідувач (директор,
начальник) обласних курсів
цивільної оборони
510 546
Завідувач (директор,
начальник) міських
(районних, міжрайонних)
курсів цивільної оборони
489 523
Завідувач лабораторії
(кабінету, відділення)
курсів цивільної оборони,
навчально-методичного
центру цивільного оборони
(філіалу вищого навчального
закладу III-IV рівнів
акредитації)
441 471
Завідувач лабораторії
(кабінету) обласних курсів
цивільної оборони
406 434
Завідувач
навчально-консультаційного
пункту
334 357
Завідувач дитячого
дошкільного навчального
закладу
393-441 420-471
Завідувач кафедри 834 891
Професор 773 826
Доцент 764 817
Старший викладач 680 727
Викладач, асистент 570 609
Викладач-стажист 524 560
Методист навчального
(навчально-методичного)
відділу вищого навчального
закладу III-IV рівнів
акредитації:

вищої категорії
I категорії
II категорії
без категорії






381
369
360
334






407
394
385
357
Методист, викладач
територіальних курсів
(обласних, міських,
міжрайонних),
навчально-методичних
центрів цивільної оборони,
вихователь:

вищої категорії
I категорії
II категорії
без категорії








441
406
381
346-369








471
434
407
370-394
Музичний керівник:

вищої категорії
I категорії
II категорії
без категорії


393
381
369
346-360


420
407
394
370-385
Старший майстер виробничого
навчання обласних курсів ЦО
435-488 465-522
Старший майстер виробничого
навчання міських, районних
(міжрайонних) курсів ЦО
417-464 446-496
Майстер виробничого
навчання
369-441 394-471
Фахівець із зв'язків
з громадськістю та пресою
334-381 357-407
Примітка. Особам з числа науково-педагогічних працівників, призначеним на посади професорів чи доцентів, які не мають відповідного вченого звання, один раз строком до двох років від часу першого обрання чи призначення посадові оклади встановлюються у таких розмірах:
з 1 квітня 2005 р. з 1 липня 2005 р.
професор 773 грн., 826 грн.,
доцент 764 грн. 817 грн.
( Додаток 2 в редакції Наказів МНС N 329 від 09.09.2003, N 207 від 14.05.2004; в редакції Наказів Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій N 75 від 14.05.2004, N 35 від 21.01.2005; в редакції Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 47 від 15.06.2005 )
Додаток 3
до пункту 2 Умов оплати
праці працівників
бюджетних установ,
закладів та організацій
МНС України
(у редакції наказу
МНС України
від 15.06.2005 N 47
( z0696-05 )
СХЕМА
місячних посадових окладів працівників відділів з питань координації діяльності соціально-психологічних служб та інформування населення і центрів соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи
Найменування посад Місячні посадові оклади (грн.)
з 1 квітня
2005 року
з 1 липня
2005 року
Начальник відділу, керівник
центру
441-597 471-638
Практичний психолог,
соціальний педагог,
методист:

вищої категорії
I категорії
II категорії
без категорії




441
406
381
346-369




471
434
407
370-394
Соціальний працівник 321-369 343-394
Педагог-організатор 334-441 357-471
Фахівець із зв'язків з
громадськістю та пресою
334-381 357-407
Керівник художній 346-406 370-434
( Додаток 3 в редакції Наказів МНС N 329 від 09.09.2003, N 207 від 14.05.2004; в редакції Наказів Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій N 75 від 14.05.2004, N 35 від 21.01.2005; в редакції Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 47 від 15.06.2005 )
Додаток 4
до пункту 2 Умов оплати
праці працівників
бюджетних установ,
закладів та організацій
МНС України
(у редакції наказу
МНС України
від 15.06.2005 N 47
( z0696-05 )
СХЕМА
місячних посадових окладів керівних працівників бюджетних установ, закладів і організацій МНС України
Найменування посад Місячні посадові оклади (грн.)
з 1 квітня
2005 року
з 1 липня
2005 року
Начальник (завідувач)
лабораторії, бюро
381-406 407-434
Начальник автоматичної
телефонної станції
369-393 394-420
Начальник станції: телефонної
(крім АТС), телеграфної,
радіотелеграфічної,
радіотехнічної
358-381 383-407
Начальник
ремонтно-градуювального пункту
356-381 381-407
Начальник господарств:
теплового, вентиляційного,
газового,
водопровідно-каналізаційного;
начальник котельні
310-377 331-404
Завідувач центральної аптеки:

провізор
фармацевт


417
393


446
420
Завідувач аптеки:

провізор
фармацевт


406
381


434
407
Завідувач центрального
аптечного складу
441 471
Завідувач аптечного складу 430 459
Завідувач бібліотеки 346 370
Начальник варти, начальник
зміни
346 370
Командир відділення 334 357
Начальник (завідувач)
пожежно-технічної виставки
310-334 331-357
Завідувач: архіву,
господарства, виробництва,
канцелярії, бюро, складу,
сховища, фотолабораторії,
гуртожитку, спортивного
комплексу, споруди, клубу,
майстерні та інших підрозділів
288-334 308-357
Директор регіональної служби
координації авіаційних робіт з
пошуку і рятування
714 763
Начальник регіонального
координаційного центру
авіаційних робіт з пошуку і
рятування
499-549 533-587
Начальник координаційного
центру пошуку і рятування
549-607 587-648
Начальник оперативно-чергової
зміни координаційного центру
пошуку і рятування
360-385 385-412
Начальник фінансової служби:
окремого аварійно-рятувального
(пожежно-рятувального) загону
оперативного реагування,
спеціального загону,
регіонального рятувального
загону
430 460
Начальник фінансової служби:
окремого аварійно-рятувального
(пожежно-рятувального) загону,
територіального рятувального
загону
417 446
Начальник (завідувач): служби,
відділу, фінансової частини,
ремонтно-будівельної групи,
самостійного відділення (крім
адміністративно-господарсь-
кого)
345-393 369-420
Начальник (завідувач): інших
відділень, секторів, груп,
бюро, спортивної команди та
інших структурних підрозділів,
що входять до скаладу відділів
(служб)
334-369 357-394
Начальник (завідувач):
адміністративно-господарського
(господарського) відділу
(відділення),
квартирно-експлуатаційної
частини (групи, пункту,
сектору, відділення), таємної
частини (групи, сектору,
відділення) та інші
334-369 357-394
( Додаток 4 в редакції Наказів МНС N 329 від 09.09.2003, N 207 від 14.05.2004; в редакції Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій N 75 від 14.05.2004; із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій N 226 від 13.12.2004, в редакції Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій N 35 від 21.01.2005; в редакції Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 47 від 15.06.2005 )
Додаток 5
до пункту 2 Умов оплати
праці працівників
бюджетних установ,
закладів та організацій
МНС України
(у редакції наказу
МНС України
від 15.06.2005 N 47
( z0696-05 )
СХЕМА
місячних посадових окладів фахівців та службовців, загальних для всіх бюджетних установ, закладів і організацій МНС України
Найменування посад Місячні посадові оклади (грн.)
з 1 квітня
2005 року
з 1 липня
2005 року
Інженери всіх
спеціальностей, бухгалтер,
бухгалтер-ревізор,
економіст, електромеханік,
енергетик, перекладач,
програміст прикладний,
програміст системний,
психолог, соціолог,
технолог, хімік, редактор,
художник, юрисконсульт,
інструктор протипожежної
профілактики та інші:

провідний
I категорії
II категорії
без категорії













334-360
321-346
310-334
300-321













357-385
343-370
331-357
321-343
Помічник начальника загону
з матеріально-технічного
забезпечення
321-369 343-394
Старший оперативний
черговий
334-360 357-385
Оперативний черговий 310-334 331-357
Старші: лаборант, який має
вищу освіту, майстер,
механік, інспектор
з охорони праці та інші
321-346 343-370
Статистик, лаборант (який
має вищу освіту), майстер,
механік, парашутист-укладач
парашутів, інспектор
з охорони праці й інші
300-321 321-343
Техніки всіх
спеціальностей:

I категорії
II категорії
без категорії



310-321
300-310
288-300



331-343
321-331
308-321
Старший співробітник
пожежно-технічної виставки,
виставки
пожежно-рятувальної служби,
центру пропаганди
300-321 321-343
Співробітник
пожежно-технічної виставки,
виставки
пожежно-рятувальної служби,
центру пропаганди
288-310 308-331
Бібліотекар:

провідний
I категорії
II категорії
без категорії


351
333
321
310


375
356
343
331
Оператор комп'ютерного
набору, радіотелефоніст,
радіотелеграфіст,
телеграфіст
301 322
Телефоніст міжміського
телефонного зв'язку,
оператор зв'язку,
радіооператор:

1-го класу
2-го класу
3-го класу





304
301
296





325
322
316
Телефоніст місцевого
телефонного зв'язку:

1-го класу
2-го класу
3-го класу



301
300
296



322
321
316
Старші: диспетчер,
друкарка, інспектор,
інспектор-ревізор,
інструктор, касир,
кодувальник, референт,
стенографістка I категорії,
табельник тощо
288-310 308-331
Агент з постачання,
архіваріус, диспетчер,
діловод, доглядач залу,
друкарка, експедитор,
інспектор,
інспектор-ревізор,
інструктор, калькулятор,
касир, кодувальник,
комендант, контролер
контрольно-перепускного
пункту, коректор, кресляр,
лаборант, нарядник,
обліковець, референт,
серетар, серетар-друкарка,
серетар-стенографістка,
стенографістка
II категорії, табельник
тощо
288-300 308-321

................
Перейти до повного тексту