1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ЛІЦЕНЗІЙНА ПАЛАТА УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 59/166 від 12.07.99
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 липня 1999 р.
за N 506/3799
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Держпідприємництва N 1/3 від 09.01.2001 )
Про затвердження Інструкції про умови і правила провадження підприємницької діяльності (ліцензійні умови) з виготовлення та ввезення бланків цінних паперів, документів суворого обліку і знаків поштової оплати, а також матеріалів і напівфабрикатів для їх виробництва та контроль за їх дотриманням
Відповідно до Закону України "Про підприємництво", Указу Президента України від 16.07.97 N 648 "Про положення про Ліцензійну палату", постанови Кабінету Міністрів України від 03.07.98 N 1020 "Про порядок ліцензування підприємницької діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.93 N 283 "Про встановлення порядку виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку", Указу Президента України від 10.09.96 N 821 "Про виключне право Банкнотно-монетного двору Національного банку України", постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 933 "Про виготовлення бланків цінних паперів та документів суворого обліку", а також Правил виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку, затверджених наказами Міністерства фінансів України від 25.11.93 N 98, Служби безпеки України від 15.11.93 N 118, Міністерства внутрішніх справ України від 24.11.93 N 740 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 14.01.94 за N 8/217,
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Інструкцію про умови і правила провадження підприємницької діяльності (ліцензійні умови) з виготовлення та ввезення бланків цінних паперів, документів суворого обліку і знаків поштової оплати, а також матеріалів і напівфабрикатів для їх виробництва та контроль за їх дотриманням (додається).
2. Управлінню ліцензування економічної діяльності Ліцензійної палати (Єфремову О.В.), Головному управлінню по організації виробництва цінних паперів і документів суворого обліку Міністерства фінансів України (Музиці В.П.) в установленому порядку:
2.1. Подати Інструкцію в п'ятиденний термін на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
2.2. Довести до відома працівників управлінь Ліцензійної палати, представництв Ліцензійної палати в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, працівників управлінь Міністерства фінансів України Інструкцію про умови і правила підприємницької діяльності (ліцензійні умови) з виготовлення та ввезення бланків цінних паперів, документів суворого обліку і знаків поштової оплати, а також матеріалів та напівфабрикатів для їх виробництва та контроль за їх дотриманням.
3. Головному управлінню по організації виробництва цінних паперів і документів суворого обліку Міністерства фінансів України (Музиці В.П.) здійснювати контроль за діяльністю суб'єктів підприємницької діяльності щодо дотримання умов і правил виготовлення та ввезення бланків цінних паперів, документів суворого обліку, знаків поштової оплати і матеріалів та напівфабрикатів для їх виробництва.
4. Управлінню контролю за процедурами ліцензування і реєстрації (Апатенко О.П.) передбачити в планах-графіках роботи перевірки діяльності суб'єктів підприємництва щодо дотримання умов і правил провадження підприємницької діяльності.
5. Головному управлінню по організації виробництва цінних паперів і документів суворого обліку Міністерства фінансів України (Музиці В.П.) забезпечити публікацію Інструкції про умови і правила підприємницької діяльності (ліцензійні умови) з виготовлення та ввезення бланків цінних паперів, документів суворого обліку і знаків поштової оплати, а також матеріалів і напівфабрикатів для їх виробництва та контроль за їх дотриманням у засобах масової інформації.
6. Скасувати Порядок видачі ліцензії на виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 16.08.95 N 138, та Положення про порядок видачі ліцензії на ввезення в Україну бланків цінних паперів, документів суворого обліку, напівфабрикатів і паперів для їх виготовлення та порядок видачі дозволу на придбання і використання друкарських машин і устаткування металографського та орловського способів друку, перфораційних та друкарських нумераторів, усіх видів повнокольорових ксероксів і принтерів, їх переміщення на території України та за її межі, затверджене наказом Міністерства фінансів України від 16.08.95 N 137.
7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Ліцензійної палати України Музичука В.Т. та на начальника Головного управління по організації виробництва цінних паперів і документів суворого обліку Міністерства фінансів України Музику В.П.
Голова Ліцензійної палати України
Міністр фінансів України
С.І.Третьяков
І.О.Мітюков
Затверджено
Наказ Ліцензійної палати України,
Міністерства фінансів України
12.07.99 N 59/166
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 липня 1999 р.
за N 506/3799
Інструкція про умови і правила провадження підприємницької діяльності (ліцензійні умови) з виготовлення та ввезення бланків цінних паперів, документів суворого обліку і знаків поштової оплати, а також матеріалів і напівфабрикатів для їх виробництва та контроль за їх дотриманням
1. Загальні положення
1.1. Цю Інструкцію розроблено відповідно до Закону України "Про підприємництво", Указу Президента України від 16.07.97 N 648 "Про положення про Ліцензійну палату", постанови Кабінету Міністрів України від 03.07.98 N 1020 "Про порядок ліцензування підприємницької діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.93 N 283 "Про встановлення порядку виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку", Указу Президента України від 10.09.96 N 821 "Про виключне право Банкнотно-монетного двору Національного банку України", постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 933 "Про виготовлення бланків цінних паперів та документів суворого обліку", а також Правил виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку, затверджених наказами Міністерства фінансів України від 25.11.93 N 98, Служби безпеки України від 15.11.93 N 118, Міністерства внутрішніх справ України від 24.11.93 N 740 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 14.01.94 за N 8/217.
1.2. Інструкція визначає умови і правила провадження підприємницької діяльності з виготовлення та ввезення бланків цінних паперів, документів суворого обліку і знаків поштової оплати, а також матеріалів та напівфабрикатів для їх виробництва, яких необхідно дотримуватись.
1.3. Суб'єкти підприємницької діяльності, які мають намір виготовляти або ввозити бланки цінних паперів, документів суворого обліку і знаків поштової оплати, що входять до номенклатури, наведеної в додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.93 N 283 "Про встановлення порядку виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку", а також матеріали та напівфабрикати для їх виробництва повинні одержати на це ліцензію Міністерства фінансів України.
2. Умови і правила виготовлення та ввезення бланків цінних паперів, документів суворого обліку і знаків поштової оплати, а також матеріалів та напівфабрикатів для їх виробництва
2.1. Умови і правила виготовлення бланків цінних паперів, документів суворого обліку і знаків поштової оплати
2.1.1. Бланки цінних паперів, документів суворого обліку і знаків поштової оплати (далі - бланки) можуть бути виготовлені спеціалізованими поліграфічними підприємствами або спеціалізованими дільницями на поліграфічних підприємствах (далі - виготовлювачі), що мають необхідне обладнання, технологію, матеріали, рівень кваліфікації фахівців, умови обліку, зберігання та транспортування матеріалів, напівфабрикатів та готової продукції.
2.1.2. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.93 N 283 "Про встановлення порядку виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку" охорона виготовлювача повинна здійснюватись органами внутрішніх справ.
2.1.3. Виготовлювач повинен мати повний технологічний цикл виготовлення бланків відповідно до вимог Правил виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку. За погодженням з Держзнаком Міністерства фінансів України можливе сумісне виготовлення бланків виробниками, що мають різні технології.

................
Перейти до повного тексту