1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
НАКАЗ
04.03.2020 № 403
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 квітня 2020 р.
за № 334/34617
Про затвердження Порядку погодження планів санації
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Фонду державного майна № 131 від 29.01.2025 )
Відповідно до статей 6, 7, 11 Закону України "Про управління об’єктами державної власності", статей 4,51, 96 Кодексу України з процедур банкрутства, з метою приведення нормативно-правових актів Фонду державного майна України у відповідність до законодавства України НАКАЗУЮ:
( Преамбула із змінами, внесеними згідно з Наказом Фонду державного майна № 131 від 29.01.2025 )
1. Затвердити Порядок погодження планів санації, що додається.
2. Визнати такими, що втратили чинність:
наказ Фонду державного майна України від 03 березня 2016 року № 449 "Про затвердження Порядку надання згоди державними органами приватизації на введення процедури санації боржника до порушення провадження у справі про банкрутство за рахунок небюджетних джерел фінансування", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 454/28584;
наказ Фонду державного майна України від 01 листопада 2016 року № 1991 "Про затвердження Порядку погодження планів санації, мирових угод і переліків ліквідаційних мас", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23 листопада 2016 року за № 1519/29649.
3. Управлінню банкрутства та ліквідації підприємств забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова Фонду

Д. Сенниченко

ПОГОДЖЕНО:

Т.в.о. Голови
Державної регуляторної служби України




О. Мірошніченко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного
майна України
04 березня 2020 року № 403
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 квітня 2020 р.
за № 334/34617
ПОРЯДОК
погодження планів санації
I. Загальні положення
1. Цей Порядок розроблений відповідно до законів України "Про Фонд державного майна України", "Про управління об’єктами державної власності", "Про приватизацію державного і комунального майна", Кодексу України з процедур банкрутства.
2. Цей Порядок визначає процедуру погодження державними органами приватизації планів санації підприємств-боржників, щодо яких господарськими судами відкриті провадження у справах про банкрутство.
( Пункт 2 розділу I із змінами, внесеними згідно з Наказом Фонду державного майна № 131 від 29.01.2025 )
3. Дія цього Порядку поширюється на:
державні підприємства, які належать до сфери управління державних органів приватизації;
господарські товариства з корпоративними правами держави понад 50 відсотків їх статутного капіталу, які належать до сфери управління державних органів приватизації;
об’єкти державної власності, що перебувають в управлінні уповноважених органів управління, в разі створення за їх участю нових суб’єктів господарювання.
4. Зміни і доповнення до планів санації підприємств-боржників погоджуються державними органами приватизації у тому самому порядку, що й плани санації.
5. Погодження планів санації підприємств-боржників, які відповідають умовам пункту 3 цього розділу, щодо яких провадження у справах про банкрутство продовжується згідно із Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", здійснюється відповідно до цього Порядку.
( Пункт 6 розділу I виключено на підставі Наказу Фонду державного майна № 131 від 29.01.2025 )
II. Порядок подання документів, необхідних для отримання висновку державного органу приватизації про погодження планів санації підприємств-боржників, щодо яких господарськими судами відкриті провадження у справах про банкрутство
1. Для отримання висновку про погодження плану санації підприємства-боржника розпорядник майна (керуючий санацією), керівник підприємства-боржника (у процедурі розпорядження майном) подає до державного органу приватизації письмове звернення, до якого додаються:
план санації, який відповідає вимогам законодавства та складений за відповідною формою, затвердженою державним органом з питань банкрутства;

................
Перейти до повного тексту