- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 квітня 2020 р.
за № 334/34617
Про затвердження Порядку погодження планів санації
1. Затвердити Порядок погодження планів санації, що додається.
2. Визнати такими, що втратили чинність:
наказ
Фонду державного майна України від 03 березня 2016 року № 449 "Про затвердження Порядку надання згоди державними органами приватизації на введення процедури санації боржника до порушення провадження у справі про банкрутство за рахунок небюджетних джерел фінансування", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 454/28584;
3. Управлінню банкрутства та ліквідації підприємств забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.
Голова Фонду |
Д. Сенниченко |
ПОГОДЖЕНО: Т.в.о. Голови Державної регуляторної служби України |
О. Мірошніченко |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного
майна України
04 березня 2020 року № 403
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 квітня 2020 р.
за № 334/34617
ПОРЯДОК
погодження планів санації
I. Загальні положення
2. Цей Порядок визначає процедуру погодження державними органами приватизації планів санації підприємств-боржників, щодо яких господарськими судами відкриті провадження у справах про банкрутство, а також у разі ініціювання підприємством-боржником за рішенням засновників (учасників, акціонерів) процедури санації до відкриття провадження у справі про банкрутство.
3. Дія цього Порядку поширюється на:
державні підприємства, які належать до сфери управління державних органів приватизації;
господарські товариства з корпоративними правами держави понад 50 відсотків їх статутного капіталу, які належать до сфери управління державних органів приватизації;
об’єкти державної власності, що перебувають в управлінні уповноважених органів управління, в разі створення за їх участю нових суб’єктів господарювання.
4. Зміни і доповнення до планів санації підприємств-боржників погоджуються державними органами приватизації у тому самому порядку, що й плани санації.
6. Дія цього Порядку не поширюється на державні підприємства- боржники у разі, якщо погодження умов та порядку проведення санації до відкриття провадження у справі про банкрутство здійснюється у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
II. Порядок подання документів, необхідних для отримання висновку державного органу приватизації про погодження планів санації підприємств-боржників, щодо яких господарськими судами відкриті провадження у справах про банкрутство
1. Для отримання висновку про погодження плану санації підприємства-боржника розпорядник майна (керуючий санацією), керівник підприємства-боржника (у процедурі розпорядження майном) подає до державного органу приватизації письмове звернення, до якого додаються:
план санації, який відповідає вимогам законодавства та складений за відповідною формою, затвердженою державним органом з питань банкрутства;
копії установчих документів боржника, засвідчені в установленому порядку;
копія свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого, засвідчена в установленому порядку;
фінансова звітність за два останніх роки, які передують звітному періоду, та за останній звітний період, підписана керівником боржника і головним бухгалтером (у разі наявності).
2. План санації повинен бути підписаний розпорядником майна (керуючим санацією), керівником боржника (у процедурі розпорядження майном), погоджений (підписаний) інвестором (у разі наявності).
Крім документів, які подаються згідно з пунктом 2 цього розділу, план санації має містити інформацію (документи) про:
наявність на балансі об’єктів, що забезпечують життєдіяльність окремих об’єктів соціальної інфраструктури населеного пункту, у межах якого розташований боржник;
наявність готової продукції на складах та товарно-матеріальних цінностей;
................Перейти до повного тексту