1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 891 від 18.08.97
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
22 серпня 1997 р.
за N 333/2137
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Фонду державного майна N 1304 від 02.07.98 )
Щодо проведення конкурсів з продажу пакетів акцій ВАТ
На виконання спільного наказу Фонду державного майна України, Антимонопольного комітету України і Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 04.08.97 р. N 821/55/01/204
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про конкурсний відбір юридичних осіб (радників) для організації та проведення конкурсів з продажу пакетів акцій в процесі приватизації, що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Фонду державного майна України від 19.02.97 р. N 186.
3. Департаменту індивідуальної приватизації (О.Попов) у триденний термін із дня прийняття забезпечити подання цього наказу до Міністерства юстиції України.
4. Редакційно-видавничому відділу (Н.Путівська) у десятиденний термін із дня державної реєстрації у Міністерстві юстиції України цього наказу забезпечити його публікацію у Державному інформаційному бюлетені "Про приватизацію".
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Т.в.о.Голови Фонду В.Ковтюх
Затверджено
наказом Фонду державного майна України
від 18 серпня 1997 р. N 891
Положення про конкурсний відбір юридичних осіб (радників) для організації та проведення конкурсів з продажу пакетів акцій в процесі приватизації
Визначення термінів
Афілійована особа учасника - будь-яка особа, яка володіє більш ніж 20% у статутному фонді учасника конкурсної групи або у статутному фонді якої більш ніж 20% належить учаснику конкурсної групи чи іншій юридичній особі конкурсної групи.
Граничний термін - встановлена конкурсною комісією кінцева дата для подання конкурсантом конкурсної пропозиції.
Конкурсна група - учасник, який складається з юридичних осіб, які зв'язані між собою договірними зобов'язаннями.
Конкурсне завдання (далі - завдання) - документи, що містять умови конкурсу, завдання та вимоги до його учасників.
Конкурсна заява - лист-звернення у вільній формі, який претендент подає конкурсній комісії для участі в конкурсі не пізніше ніж за тиждень до граничного терміну.
Конкурсна пропозиція (далі - пропозиція) - документи, що містять пропозиції щодо робіт по виконанню конкурсного завдання та умови, на яких вони будуть виконані.
Конкурс з відбору радника (далі - конкурс) - процес визначення на конкурентних засадах юридичної особи (групи юридичних осіб), яка запропонує кращі умови виконання конкурсного завдання.
Претендент - юридична особа (група юридичних осіб), яка подала заяву на участь в конкурсі.
Радник - юридична особа (група юридичних осіб), яка на підставі угоди з Фондом державного майна України (далі - Фонд) надає послуги в процесі організації і проведення конкурсу.
Учасник - претендент, який одержав конкурсне завдання.
Загальні питання
1. Це Положення визначає порядок та умови конкурсного відбору радників для організації і проведення продажу пакетів акцій на конкурентних засадах у процесі приватизації.
2. Учасники конкурсу повинні мати угоду з Фондом на право проведення експертної оцінки та дооцінки об'єктів приватизації.
3. Замовником конкурсів виступає Фонд або його регіональні відділення.
4. Конкурси є відкритими для всіх вітчизняних та іноземних юридичних осіб, відносно яких чинне законодавство України не передбачає відповідних обмежень.
5. Термін проведення конкурсу з відбору радників з моменту виходу оголошення до моменту визначення переможця не повинен перевищувати двох місяців. У разі необхідності цей термін може бути подовжено за рішенням Фонду.
6. У разі, коли для участі у конкурсі зареєстровано тільки одного учасника, Фонд може визнати його переможцем конкурсу.
7. У конкурсі можуть брати участь як окремі юридичні особи, так і група юридичних осіб із визначенням юридичної особи, яка несе повну відповідальність за надання послуг у процесі продажу пакетів акцій та укладає договір з Фондом.
8. Один радник може надавати допомогу у проведенні продажу пакетів акцій по одному або декількох підприємствах.
9. Пропозиції подаються державною мовою.
Проведення конкурсу
10. Рішення про проведення конкурсу з вибору радника приймається Фондом.
11. Для проведення конкурсу Фонд наказом утворює конкурсну комісію (далі - комісія) у складі непарної кількості осіб (5-7), призначає голову і відповідального секретаря комісії.
12. Комісія протягом 3 днів розробляє та затверджує конкурсне завдання (далі - завдання) і текст оголошення про конкурс.
13. Завдання, як правило, має містити зобов'язання радника надати Фонду такі послуги:
здійснити аналіз економічного, фінансового, екологічного та правового стану підприємства (групи підприємств);
провести рекламну кампанію по продажу пакетів акцій в українській та зарубіжній пресі;
зробити, у разі потреби, експертну оцінку пакетів акцій, що підлягають продажу;
розробити пакет документації, який повинен містити пропозиції по видах продажу, умови проведення продажу, завдання та вимоги до конкурсантів, проект договорів купівлі-продажу та інформаційне повідомлення про відкрите акціонерне товариство;
провести роботу по залученню потенційних покупців;
здійснювати експертизу всіх документів, що стосуються продажу пакетів акцій.
14. Оголошення про проведення конкурсу друкується в "Інвестиційній газеті" протягом 10 календарних днів після затвердження його тексту, але не пізніше 30 календарних днів до вказаного граничного терміну і обов'язково містить інформацію про:
найменування і місцезнаходження особи, яка відповідає за проведення конкурсу;

................
Перейти до повного тексту