- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
07 лютого 2017 р.
за № 170/30038
Про затвердження Порядку підтвердження державними органами приватизації факту передачі державного майна до статутного капіталу господарських товариств, утворених у процесі приватизації (корпоратизації)
1. Затвердити Порядок підтвердження державними органами приватизації факту передачі державного майна до статутного капіталу господарських товариств, утворених у процесі приватизації (корпоратизації), що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність,
наказ Фонду державного майна України від 25 листопада 2003 року № 2097 "Про затвердження Положення про впорядкування передачі об'єктів нерухомого майна, приватизованих у складі цілісного майнового комплексу або переданих до статутного фонду господарського товариства", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23 грудня 2003 року за № 1201/8522.
3. Управлінню реформування власності Департаменту приватизації у встановленому порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України згідно з розподілом функціональних обов’язків.
5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
ПОГОДЖЕНО: В.о. Голови Державної регуляторної служби України |
В.П. Загородній |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного
майна України
12.01.2017 № 17
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
07 лютого 2017 р.
за № 170/30038
ПОРЯДОК
підтвердження державними органами приватизації факту передачі державного майна до статутного капіталу господарських товариств, утворених у процесі приватизації (корпоратизації)
1. Цей Порядок визначає механізм надання Фондом державного майна України та його регіональними відділеннями (далі - державні органи приватизації) підтвердження факту передачі державного майна до статутного капіталу господарських товариств, утворених у процесі приватизації (корпоратизації).
2. Під час утворення господарських товариств у процесі приватизації передача державного майна здійснюється відповідно до рішення засновника на підставі акта приймання-передавання майна до статутного капіталу господарського товариства згідно з додатком 1 до цього Порядку.
Під час перетворення державних підприємств у господарські товариства в процесі приватизації (корпоратизації) передача державного майна здійснюється відповідно до рішення засновника на підставі акта передавання майна до статутного капіталу господарського товариства згідно з додатком 2 до цього Порядку.
У разі створення господарського товариства на базі орендованого державного майна та майна, що є власністю орендаря, або на базі об’єднання майна різних форм власності передача майна здійснюється відповідно до акта передавання майна до статутного капіталу господарського товариства згідно з додатком 3 до цього Порядку.
3. Державні органи приватизації підтверджують факт передачі нерухомого майна (будівлі, споруди) до статутного капіталу господарських товариств, утворених у процесі приватизації (корпоратизації), за зверненнями:
господарського товариства або його засновника;
осіб, які відповідно до законодавства України є правонаступниками господарських товариств.
4. Документом, що підтверджує факт передачі державного майна до статутного капіталу господарського товариства засновником, є складений та підписаний керівником державного органу приватизації (або його заступником) перелік нерухомого майна, переданого у процесі приватизації (корпоратизації) до статутного капіталу господарського товариства (далі - Перелік нерухомого майна), згідно з додатком 4 до цього Порядку.
5. Для підтвердження факту передачі державного майна до статутного капіталу господарського товариства, утвореного у процесі приватизації (корпоратизації), заявник подає до державного органу приватизації:
копію наказу про утворення господарського товариства (про перетворення з державного підприємства, утворення на базі орендованого майна або заснування на базі об’єднання майна різних форм власності);
Перелік нерухомого майна (для майна, переданого у процесі приватизації (корпоратизації) до статутного капіталу господарського товариства);
................Перейти до повного тексту