1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Рішення


ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ
Р І Ш Е Н Н Я
20.10.2009 N 1196
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 січня 2010 р.
за N 21/17316
( Рішення втратило чинність на підставі Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку N 1470 від 16.10.2012 )
Про затвердження Змін до Правил розгляду справ про порушення вимог законодавства на ринку цінних паперів та застосування санкцій
Відповідно до статей 7, 8, 9, 11, 12 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Зміни до Правил розгляду справ про порушення вимог законодавства на ринку цінних паперів та застосування санкцій, затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 11.12.2007 N 2272, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 12.02.2008 за N 120/14811 (додаються).
2. Юридичному управлінню забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Управлінню організаційного забезпечення роботи Голови Комісії та міжнародних зв'язків (Н.Піскун) забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства.
4. Це рішення набирає чинності з дня офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.
Голова Комісії
ПОГОДЖЕНО:
В.о. Голови Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
Сергій Петрашко



С.Третьяков
Протокол засідання Комісії
від 20 жовтня 2009 р. N 41
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Державної комісії
з цінних паперів
та фондового ринку
20.10.2009 N 1196
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 січня 2010 р.
за N 21/17316
ЗМІНИ
до Правил розгляду справ про порушення вимог законодавства на ринку цінних паперів та застосування санкцій ( z0120-08 )
1. В абзаці першому пункту 1 розділу I цифри ",13" виключити.
2. У розділі II:
2.1. Пункт 5 викласти в такій редакції:
"5. Начальник територіального органу Комісії розглядає справи про правопорушення та застосовує санкції до учасників ринку цінних паперів, що передбачені в підпунктах 1.1-1.14, 1.18 пункту 1 розділу XVII цих Правил, а санкції, передбачені підпунктами 1.15-1.17 та 1.19 пункту 1 розділу XVII цих Правил, застосовує у межах повноважень, наданих Комісією".
2.2. В абзаці першому пункту 6 цифри "1.5" замінити цифрами "1.13".
3. Абзац перший пункту 9 розділу III викласти в такій редакції:
"9. У випадку виявлення описок (які не впливають на суть правопорушення) в постанові про порушення справи про правопорушення на ринку цінних паперів, в акті про правопорушення на ринку цінних паперів, постанові, винесеній за результатами розгляду справи, уповноважена особа, яка склала акт або винесла постанову з власної ініціативи або за клопотанням особи, щодо якої складено цей акт (винесено цю постанову), може прийняти рішення про їх виправлення".
4. Абзац четвертий пункту 1 розділу IV викласти в такій редакції:
"У випадку виявлення правопорушення під час проведення перевірки справа про правопорушення порушується не пізніше п'яти робочих днів після підписання акта перевірки".
5. В абзаці першому пункту 9 розділу VII слово ", нагляду" виключити.
6. У розділі X:
6.1. Пункт 3 викласти у такій редакції:
"3. У протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.
Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами.
У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання.
При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснюються її права і обов'язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі".
6.2. У пункті 5 слово "порушника" замінити словами "особи, яка притягається до адміністративної відповідальності".
6.3. У пункті 6 слово "порушнику" замінити словами "особі, яка притягається до адміністративної відповідальності".
7. У розділі XIII:
7.1. В абзаці третьому пункту 1 слово "викладення" замінити словом "опис".
7.2. В абзаці другому пункту 5 слова "та нагляду" виключити.
8. Пункт 7 розділу XIV доповнити новим абзацом такого змісту:
"У разі повернення розпорядження про усунення порушень до чи після терміну, встановленого для виконання цього розпорядження, з відмітками пошти "організація не значиться", "підприємство вибуло" тощо уповноважена особа Комісії, яка винесла це розпорядження, повинна скасувати його у зв'язку з його поверненням".
9. Пункт 1 розділу XV викласти в такій редакції:
"1. Оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення здійснюється відповідно до глави 24 Кодексу України про адміністративні правопорушення".

................
Перейти до повного тексту