1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Рішення


ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ
РІШЕННЯ
04.02.2020 № 294/0/15-20
Про затвердження Змін та доповнень до Регламенту Вищої ради правосуддя
Відповідно до статті 131 Конституції України в Україні діє Вища рада правосуддя, яка здійснює повноваження, визначені цією статтею Конституції та статтею 3 Закону України "Про Вищу раду правосуддя".
Згідно із частиною другою статті 2 Закону України "Про Вищу раду правосуддя" Вища рада правосуддя затверджує Регламент Вищої ради правосуддя, положення якого регулюють процедурні питання здійснення нею повноважень.
Рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 52/0/15-17 затверджено Регламент Вищої ради правосуддя.
Відповідно до пункту 24.6Регламенту Вищої ради правосуддя зміни чи доповнення до Регламенту Вищої ради правосуддя затверджуються у порядку, визначеному пунктами 24.1-24.3 цього Регламенту.
Вища рада правосуддя, заслухавши члена Вищої ради правосуддя Краснощокову Наталію Степанівну, у зв'язку з необхідністю врегулювання деяких процедурних питань, керуючись статтею 131 Конституції України, статтями 3, 34 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", пунктом 24-6 Регламенту Вищої ради правосуддя,
ВИРІШИЛА:
затвердити Зміни та доповнення до Регламенту Вищої ради правосуддя, що додаються.
Голова
Вищої ради правосуддя

А.А. Овсієнко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення
Вищої ради правосуддя
04.02.2020 № 294/0/15-20
ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ
до Регламенту Вищої ради правосуддя
1. У главі 5 розділу II:
у пункті 5.2 слово "третьої" замінити словом "другої";
пункт 5.22 викласти в такій редакції:
"5.22. Головуючий на засіданні Дисциплінарної палати перед початком засідання оголошує склад присутніх на засіданні членів Дисциплінарної палати, з'ясовує питання щодо відводів та клопотань, оголошує проект порядку денного, ставить на обговорення усі пропозиції, які вносять члени Дисциплінарної палати, в порядку їх надходження.
Порядок денний засідання Дисциплінарної палати затверджується відкритим голосуванням більшістю присутніх на засіданні членів Дисциплінарної палати.".
2. В абзаці першому пункту 6.7 глави 6 розділу II слова "розгляду дисциплінарної справи" виключити.
3. У главі 11 розділу II:
абзац другий пункту 11.6 глави 11 розділу II доповнити реченням такого змісту:
"Копії ухвали про об'єднання справ щодо несумісності надсилаються заявникам та судді (прокурору).";
пункт 11.7 доповнити абзацом такого змісту:
"Рішення у справі щодо несумісності ухвалюється більшістю голосів членів Вищої ради правосуддя, які беруть участь у засіданні. Член Вищої ради правосуддя, визначений доповідачем у справі, не бере участі у голосуванні. Рішення у справі щодо несумісності викладається у письмовій формі, підписується членами Ради, які брали участь у його ухваленні.".
4. У главі 12 розділу II:
абзаци другий та третій пункту 12.7 виключити;
в абзаці четвертому пункту 12.13 слово "витяг" замінити словом "копія", слово "заявнику" замінити словом "скаржнику";
пункт 12.13 доповнити абзацом такого змісту:
"Копія висновку доповідача (після постановлення Дисциплінарною палатою ухвали про відмову у відкритті дисциплінарної справи) надсилається судді, скаржнику за їхніми клопотаннями.";
пункт 12.14 доповнити абзацами такого змісту:
"Доповідачем на засіданні Ради з цього питання є член Дисциплінарної палати, який звернувся з вимогою.
У разі тривалої відсутності члена Дисциплінарної палати, який звернувся з вимогою, через хворобу чи у зв'язку з відпусткою (понад 30 днів) або у разі його звільнення чи припинення повноважень члена Ради його вмотивована вимога передається через Секретаря Дисциплінарної палати разом із матеріалами справи до відповідного структурного підрозділу секретаріату Ради для визначення доповідача автоматизованою системою розподілу справ із числа членів Ради, які не входили до складу Дисциплінарної палати під час ухвалення цього рішення.";

................
Перейти до повного тексту