1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
29.12.2009 N 579
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови Центральної виборчої комісії N 7 від 19.01.2012 )
Про Порядок погашення кредиторської заборгованості окружними виборчими комісіями станом на 1 січня 2010 року та Центральною виборчою комісією після закінчення строку повноважень цих комісій у разі, коли така заборгованість виникла в межах бюджетних асигнувань, передбачених на підготовку та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року
З метою врегулювання механізму погашення Центральною виборчою комісією кредиторської заборгованості окружних виборчих комісій з виборів Президента України 17 січня 2010 року станом на 1 січня 2010 року та після закінчення строку їх повноважень, відповідно до частин п'ятої, шостої статті 51 Бюджетного кодексу України, частин першої, одинадцятої статті 38 Закону України "Про вибори Президента України", постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2001 року N 1713 "Про затвердження Порядку оплати або відшкодування вартості послуг, наданих окружним і дільничним виборчим комісіям під час підготовки та проведення виборів народних депутатів України", розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 липня 2004 року N 422-р "Деякі питання забезпечення підготовки та проведення виборів Президента України", керуючись статтями 11 - 13, частиною другою статті 23 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія
постановляє:
1. Затвердити Порядок погашення кредиторської заборгованості окружними виборчими комісіями станом на 1 січня 2010 року та Центральною виборчою комісією після закінчення строку повноважень цих комісій у разі, коли така заборгованість виникла в межах бюджетних асигнувань, передбачених на підготовку та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року (додаток 1).
2. Встановити форму акта передачі-приймання кредиторської заборгованості окружної виборчої комісії територіально виборчого округу Центральній виборчій комісії (додаток 2).
3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 26 січня 2005 року N 30 "Про затвердження Порядку погашення Центральною виборчою комісією кредиторської заборгованості територіальних, окружних виборчих комісій після закінчення терміну їх повноважень у разі, коли ця заборгованість виникла в межах бюджетних асигнувань, передбачених на підготовку і проведення виборів Президента України, народних депутатів України".
4. Цю постанову надіслати окружним виборчим комісіям територіальних виборчих округів з виборів Президента України 17 січня 2010 року.
Голова Центральної виборчої комісії В.ШАПОВАЛ
Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 грудня 2009 року N 579
ПОРЯДОК
погашення кредиторської заборгованості окружними виборчими комісіями станом на 1 січня 2010 року та Центральною виборчою комісією після закінчення строку повноважень цих комісій у разі, коли така заборгованість виникла в межах бюджетних асигнувань, передбачених на підготовку та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року
Цей Порядок визначає механізм погашення Центральною виборчою комісією кредиторської заборгованості окружних виборчих комісій станом на 1 січня 2010 року та після закінчення строку їх повноважень у разі, коли така заборгованість виникла в межах бюджетних асигнувань, передбачених на підготовку та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року.
Відповідно до частин п'ятої, шостої статті 51 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів (окружні виборчі комісії) беруть бюджетні зобов'язання та провадять видатки тільки в межах бюджетних асигнувань, установлених кошторисами їх видатків.
Зобов'язання, взяті окружними виборчими комісіями за коштами Державного бюджету України без відповідних бюджетних асигнувань або із перевищенням повноважень, встановлених зазначеним Кодексом та законом України про Державний бюджет України на відповідний рік, не вважаються бюджетними зобов'язаннями. Видатки Державного бюджету України на покриття таких зобов'язань не здійснюються.
Згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 липня 2004 року N 422-р "Деякі питання забезпечення підготовки та проведення виборів Президента України" виборчі комісії під час підготовки та проведення виборів Президента України здійснюють оплату або відшкодування вартості послуг, що надаються окружним і дільничним виборчим комісіям, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2001 року N 1713 "Про затвердження Порядку оплати або відшкодування вартості послуг, наданих окружним і дільничним виборчим комісіям під час підготовки та проведення виборів народних депутатів України".
У разі виникнення кредиторської заборгованості станом на 1 січня 2010 року окружні виборчі комісії повинні зареєструвати фінансові зобов'язання в територіальних органах Державного казначейства України та відобразити суми такої заборгованості у формі N 7д, що візується в територіальних органах Державного казначейства України та подається окружними виборчими комісіями до Центральної виборчої комісії разом з фінансовим звітом за 2009 рік до 10 січня 2010 року. Крім того, зазначена кредиторська заборгованість відображається в інформації про виконання єдиного кошторису видатків на підготовку та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року за 2009 рік (додаток 2 до постанови Центральної виборчої комісії від 1 грудня 2009 року N 395) за кодами економічної класифікації видатків.
Центральна виборча комісія на підставі поданої звітності за формою N 7д та Інформації про виконання єдиного кошторису видатків на підготовку та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року за 2009 рік враховує суму такої заборгованості при складанні кошторисів видатків окружних виборчих комісій на 2010 рік.
У разі виникнення кредиторської заборгованості до закінчення строку своїх повноважень окружні виборчі комісії повинні подати Центральній виборчій комісії відомості про кредиторську заборгованість та документи, які її підтверджують. При цьому загальний обсяг кредиторської заборгованості не повинен перевищувати різниці між плановими бюджетними призначеннями і бюджетними асигнуваннями, передбаченими окружній виборчій комісії для підготовки та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року.
На підставі відомостей окружних виборчих комісій про свою кредиторську заборгованість Центральна виборча комісія відшкодовує таку заборгованість після закінчення строку повноважень цих комісій у межах коштів, виділених для підготовки та проведення виборів згідно з кошторисом видатків відповідної окружної виборчої комісії, затвердженим у встановленому порядку.
Окружна виборча комісія до закінчення строку своїх повноважень:
1) здійснює розрахунки з відповідними фізичними та юридичними особами за отримані товари і надані послуги в межах бюджетних асигнувань, передбачених на підготовку та проведення виборів, за укладеними договорами, угодами, рахунками-фактурами, актами наданих послуг, накладними та іншими документами;

................
Перейти до повного тексту