1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З
01.07.2008 N 346
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства охорони здоров'я N 366 від 27.04.2010 )
Про Порядок розгляду скарг учасників процедур державних закупівель
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я N 169 від 17.03.2009 )
Відповідно до пунктів 85, 86, 88 та 89 Тимчасового положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2008 N 274,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок розгляду скарг учасників процедур державних закупівель, що додається.
2. Затвердити склад Комісії з розгляду скарг учасників процедур державних закупівель, що додається.
3. Уповноважити комісію здійснювати розгляд скарг учасників торгів та приймати рішення за результатами їх розгляду.
4. Внести до Положення про Постійний тендерний комітет МОЗ України, затвердженого наказом МОЗ України 06.03.2007 N 110 такі зміни:
абзац восьмий пункту 3.2 виключити;
абзац сьомий підпункту 4.3.2 виключити;
у абзаці третьому пункту 4.5 слова "розгляду скарг учасників торгів" виключити.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Митника З.М.
Міністр В.М.Князевич
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
01.07.2008 N 346
ПОРЯДОК
розгляду скарг учасників процедур державних закупівель
( У тексті Порядку слова "Управління супроводу державних програм та тендерних процедур" за текстом замінено словами "Відділ тендерних процедур" у відповідних відмінках згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я N 169 від 17.03.2009 )
1. Цей Порядок визначає процедуру розгляду у Міністерстві охорони здоров'я скарг, поданих учасниками процедур державних закупівель до моменту укладення договору про закупівлю (далі - скарга, скарги).
2. У випадку надходження скарги до МОЗ України вона реєструється в установленому порядку та негайно передається до Відділу тендерних процедур. Днем отримання скарги вважається день її реєстрації в МОЗ України.
3. Відділ тендерних процедур:
зупиняє процедуру закупівлі, про що протягом одного робочого дня повідомляє скаржника, учасників процедури закупівлі та Державне казначейство України (крім випадків, передбачених пунктом 6 цього Порядку).
протягом п'яти робочих днів після отримання скарги повідомляє скаржника, учасника-переможця процедури закупівлі та Комісію з розгляду скарг учасників процедур державних закупівель (далі - Комісія) про зміст скарги, час та місце її розгляду.
4. Розгляд скарг здійснюється Комісією, склад якої затверджується наказом МОЗ України. До складу Комісії входять співробітники МОЗ України у кількості не менше 5 осіб. Головою Комісії є заступник Міністра охорони здоров'я, який згідно розподілу функціональних обов'язків координує та контролює діяльність Відділу тендерних процедур.
У разі відсутності голови Комісії його обов'язки виконує заступник Міністра, який згідно розподілу функціональних обов'язків заміщує його на час відсутності.
Комісія правомочна приймати рішення за умови участі в засіданні не менше двох третин її членів. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість членів Комісії, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос голови Комісії є ухвальним.
( Пункт 4 в редакції Наказу Міністерства охорони здоров'я N 169 від 17.03.2009 )
5. Комісія не розглядає скаргу у разі, якщо:
об'єктом оскарження є вибір Постійним тендерним комітетом МОЗ України процедури закупівлі;

................
Перейти до повного тексту