- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
Про затвердження Положення про порядок подання відомостей про структуру власності банку
1. Затвердити Положення про порядок подання відомостей про структуру власності банку (далі - Положення), що додається.
2. Визнати такими, що втратили чинність:
3) абзац третій пункту 1 постанови Правління Національного банку України від 14 січня 2015 року
№ 10 "Про затвердження Змін до Положення про порядок реєстрації та ліцензування банків, відкриття відокремлених підрозділів та Положення про порядок подання відомостей про структуру власності".
3. Банкам протягом двох тижнів із дня набрання чинності цією постановою подати до Національного банку України відомості про свою структуру власності в паперовому та в електронному вигляді згідно з додатками 1 - 3 до Положення, а також визначене Положенням схематичне зображення структури власності банку станом на дату набрання чинності
Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності пов'язаних із банком осіб" і на дату подання цих відомостей до Національного банку України.
Відомості про структуру власності в електронному вигляді (крім паспортних даних фізичних осіб, повних адрес їх проживання та реєстраційних номерів облікових карток платників податків) до розроблення програмного забезпечення для подання відомостей про структуру власності подавати у форматі PDF-файлів на електронну адресу 41BANR@U0H2 Департаменту реєстраційних питань та ліцензування.
4. Власникам істотної участі в банку та ключовим учасникам у структурі власності банку протягом одного тижня з дня набрання чинності цією постановою подати банку відомості про себе, необхідні для формування інформації за формою, що наведена в додатках 2 та 3 до Положення.
5. У Положенні термін "публічна компанія" вживається в такому значенні:
"публічна компанія - іноземна юридична особа, створена у формі публічного акціонерного товариства, акції якої включені до біржових списків (пройшли процедуру лістингу) і допущені до торгів у регульованому сегменті кваліфікованої фондової біржі. Фондова біржа визнається кваліфікованою, якщо:
вона створена згідно із законодавством держави - члена Європейського Союзу або
сукупна ринкова капіталізація компаній, акції яких уключені (допущені) до торгів на такій біржі, перевищує еквівалент 100 мільярдів доларів США станом на останній місяць року, що передує року, у якому компанія визнається публічною для цілей цього Положення".
6. Департаменту методології (Іваненко Н.В.) довести зміст цієї постанови до відома банків України для використання в роботі.
7. Департаменту інформаційних технологій (Нагорнюк В.В.) доопрацювати програмне забезпечення щодо подання відомостей про структуру власності в електронному вигляді з урахуванням вимог Положення та довести його до відома банків.
8. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Писарука О.В.
9. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.
В. о. Голови |
О.В. Писарук |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова
Правління Національного
банку України
21.05.2015 № 328
ПОЛОЖЕННЯ
про порядок подання відомостей про структуру власності банку
I. Загальні положення
2. Банк та/або юридична особа, яка має намір здійснювати банківську діяльність (далі - банк), подають Національному банку відомості про свою структуру власності в порядку, визначеному цим Положенням і нормативно-правовим актом Національного банку, що регулює порядок реєстрації та ліцензування банків.
3. Остаточні ключові учасники - це ключові учасники - фізичні особи, а також ключові учасники - юридичні особи, які у своєму складі не мають ключових учасників.
Остаточними ключовими учасниками також є держава (в особі відповідного органу державної влади), територіальна громада (в особі відповідного органу місцевого самоврядування), міжнародна фінансова установа, а також публічна компанія.
4. Структура власності банку має відповідати вимогам щодо прозорості, визначеним цим Положенням.
Структура власності банку є прозорою, якщо одночасно виконуються такі вимоги:
1) відомості про структуру власності банку дають змогу визначити:
усіх осіб, які мають пряму та/або опосередковану істотну участь у банку або можливість значного або вирішального впливу на управління та/або діяльність банку;
усіх ключових учасників банку та всіх ключових учасників усіх юридичних осіб у ланцюгу володіння корпоративними правами банку;
характер взаємозв'язків між особами, зазначеними вище;
2) документи про структуру власності банку відповідають вимогам цього Положення;
3) відомості про структуру власності банку подано до Національного банку та розміщено на веб-сайті банку в мережі Інтернет (в окремому розділі з назвою "Структура власності банку") та на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку за формою, визначеною Національним банком.
Структура власності банку є непрозорою, якщо вона не відповідає вимогам щодо прозорості, визначеним у цьому пункті, а також за наявності обставин, визначених у пунктах 5 і 6 цього розділу.
5. Структура власності банку є непрозорою, якщо неможливо визначити всіх власників істотної участі в банку через наявність у структурі власності банку трастових конструкцій. Трастовою конструкцією (трастом) є заснований на правочині (трастовому договорі, трастовій декларації тощо) режим володіння/управління майном, який передбачає розщеплення права власності на юридичне право власності, яке передається довірчому керуючому, та бенефіціарне право власності, яке передається вигодоодержувачам (бенефіціарам). Під юридичним правом власності розуміється право юридичного володіння, користування та розпорядження майном на користь та в інтересах вигодоодержувачів (бенефіціарів), а під бенефіціарним правом власності розуміється право отримання будь-якої вигоди від майна.
Національний банк має право визнати структуру власності банку непрозорою у разі:
1) неможливості встановити особу/осіб, яка/які здійснює(ють) значний вплив на управління або діяльність банку, або
2) наявності в такій структурі власності особи/осіб, яка/які визнана/визнані Національним банком власником/власниками істотної участі в банку, якщо такою особою/особами не погоджено з Національним банком набуття істотної участі в банку в порядку, визначеному законодавством України.
6. За наявності в Національного банку підстав уважати, що заявлена структура власності банку не відповідає дійсності, зокрема, що будь-яка особа, яка входить до складу десяти найбільших остаточних ключових учасників у структурі власності банку, є номінальним (довірчим) власником, тобто особою, яка володіє акціями або частками юридичної особи на користь (в інтересах) іншої особи (кінцевого бенефіціарного власника) та виконує юридично значущі дії щодо таких акцій або часток лише на підставі інструкцій і вказівок кінцевого бенефіціарного власника, Національний банк має право запитати в такої особи додаткові документи, у тому числі документи для оцінки фінансового/майнового стану такої особи та для з'ясування прозорості структури власності банку, а також установити строк для надання таких документів.
Право Національного банку запитати додаткові документи в особи, яка входить до складу десяти найбільших остаточних ключових учасників у структурі власності банку, не поширюється на:
1) осіб, сукупна участь яких у банку не перевищує одного відсотка;
2) осіб, які отримали погодження Національного банку на набуття або збільшення істотної участі в банку.
У разі неподання достатніх доказів того, що заявлена структура власності банку відповідає дійсності, у тому числі в разі встановлення Національним банком незадовільного фінансового/майнового стану принаймні двох осіб, які входять до складу десяти найбільших остаточних ключових учасників у структурі власності банку та сукупно володіють не менше ніж п'ятьма відсотками сукупної участі в банку, або однієї особи, яка володіє не менше ніж десятьма відсотками сукупної участі в банку, Національний банк має право визнати таку структуру власності банку непрозорою.
( Абзац п'ятий пункту 6 розділу I із змінами, внесеними згідно з Постановою Національного банку
№ 368 від 10.06.2015 )
6-1. Фінансовий/майновий стан особи, яка входить до складу десяти найбільших остаточних ключових учасників у структурі власності банку, що підлягає оцінці згідно з пунктом 6 розділу І цього Положення для з'ясування прозорості структури власності банку, вважається задовільним, якщо:
1) розмір власних коштів юридичної особи станом на останню звітну дату, що передує відповідній даті, або на будь-яку іншу дату в періоді між останньою звітною датою та відповідною датою включно/сума власних грошових коштів та іншого майна (активів) фізичної особи станом на відповідну дату є рівним/рівною або більшим/більшою, ніж більша з таких величин:
величина частини регулятивного капіталу банку, пропорційна частці, яку розмір участі особи становить у статутному капіталі банку (розмір регулятивного капіталу визначається на кінець звітного місяця, що передує даті підтвердження розміру власних коштів);
величина частини мінімального розміру регулятивного капіталу банку, установленого Національним банком, пропорційна частці, яку розмір участі особи становить у статутному капіталі банку (мінімальний розмір регулятивного капіталу визначається на кінець звітного місяця, що передує даті підтвердження розміру власних коштів);
ціна прямого/опосередкованого придбання участі в банку в разі оплатного придбання;
2) джерела власних коштів особи є підтвердженими.
Методика розрахунку розміру власних коштів юридичної особи/суми власних грошових коштів та іншого майна (активів) фізичної особи, вимоги до підтвердження джерел їх власних коштів, а також перелік документів, що мають бути подані Національному банку для оцінки фінансового/майнового стану, визначаються нормативно-правовим актом Національного банку з питань ліцензування банків.
Відповідною датою для оцінки фінансового/майнового стану остаточного ключового учасника є дата, визначена Національним банком.
( Розділ I доповнено новим пунктом 6-1 згідно з Постановою Національного банку
№ 59 від 09.04.2019 )
7. Національний банк у разі виявлення невідповідності структури власності банку вимогам щодо її прозорості, визначеним цим Положенням, направляє письмове повідомлення про це банку та встановлює строк для приведення структури власності банку у відповідність до цих вимог. Національний банк має право зазначити в повідомленні перелік заходів, які банку, власникам істотної участі в ньому та ключовим учасникам у структурі власності банку рекомендується вжити для приведення структури власності банку у відповідність до вимог щодо її прозорості.
Національний банк має право прийняти рішення про визнання структури власності банку непрозорою [рішення приймає Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, оверсайту платіжної інфраструктури (далі - Комітет з нагляду)], якщо структуру власності банку не приведено у відповідність до вимог щодо її прозорості в строк, установлений Національним банком.
( Абзац другий пункту 7 розділу I із змінами, внесеними згідно з Постановою Національного банку
№ 51 від 18.04.2023 )
Національний банк повідомляє банк про визнання структури власності банку непрозорою та надсилає банку копію такого рішення протягом трьох робочих днів після його прийняття.
7-1. Національний банк приймає рішення про визнання структури власності банку прозорою (рішення приймає Комітет з нагляду) у разі приведення структури власності цього банку, яка була визнана непрозорою, у відповідність до вимог Національного банку та подання банком до Національного банку відповідного клопотання та підтвердних документів. Національний банк повідомляє банк про це рішення електронною поштою Національного банку протягом трьох робочих днів після його прийняття.
Структура власності такого банку може бути повторно визнана непрозорою в разі виникнення підстав, визначених цим Положенням.
( Розділ I доповнено новим пунктом 7-1 згідно з Постановою Національного банку
№ 110 від 17.10.2018 )
8. Розмір участі в банку розраховується відповідно до вимог нормативно-правового акта Національного банку, що регулює порядок набуття/збільшення істотної участі в банку.
9. Національний банк має право вимагати від банку, власників істотної участі та всіх ключових учасників у структурі власності банку подання інформації та документів для підтвердження відомостей про структуру власності банку.
Документи, що подаються до Національного банку відповідно до цього Положення, не мають містити виправлень і неточностей.
( Пункт 9 розділу I доповнено новим абзацом згідно з Постановою Національного банку
№ 109 від 10.11.2017 )
Документи, що складені іноземною мовою, для подання Національному банку мають бути перекладені на українську мову (справжність підпису перекладача засвідчується нотаріально). Не перекладаються на українську мову документи, що складені іноземною мовою з одночасним наведенням їх тексту українською мовою.
( Пункт 9 розділу I доповнено новим абзацом згідно з Постановою Національного банку
№ 109 від 10.11.2017 )
10. Усі власники істотної участі та ключові учасники в структурі власності банку зобов’язані протягом 10 робочих днів із дня настання відповідних змін надавати банку інформацію та документи, необхідні для виконання банком вимог, передбачених цим Положенням.
II. Порядок подання відомостей про структуру власності банку
11. Банк подає Національному банку такі документи про структуру власності банку (далі разом - Документи про структуру власності):
1) повідомлення про подання відомостей про структуру власності банку, складене за формою, наведеною в додатку 1 до цього Положення (далі - Повідомлення);
2) відомості про остаточних ключових учасників у структурі власності банку, складені за формою та відповідно до параметрів заповнення, наведених у додатку 2 до цього Положення (далі - Відомості про остаточних ключових учасників);
3) відомості про власників істотної участі в банку, складені за формою та відповідно до параметрів заповнення, наведених у додатку 3 до цього Положення (далі - Відомості про власників істотної участі);
4) схематичне зображення структури власності банку (далі - Схема).
Документи про структуру власності мають містити повну та достовірну інформацію щодо структури власності банку на дату їх подання.
( Пункт 11 розділу II доповнено новим абзацом шостим згідно з Постановою Національного банку
№ 109 від 10.11.2017 )
Інформація, зазначена у Схемі, має повністю відповідати інформації, уключеній до Відомостей про остаточних ключових учасників та Відомостей про власників істотної участі.
Зразки заповнення Відомостей про остаточних ключових учасників, Відомостей про власників істотної участі та складання Схеми наведені в додатках 4 - 9 до цього Положення.
12. Сторона договору купівлі-продажу або іншого правочину, унаслідок виконання якого відбудуться зміни в складі власників істотної участі в банку або 10 найбільших остаточних ключових учасників банку, зобов'язана протягом 10 робочих днів із дати настання події, що призводить до таких змін (перехід права власності на акції банку або частку в статутному капіталі особи, яка має пряму або опосередковану участь у банку, тощо), подати до Національного банку та банку на паперових і/або електронних носіях оригінал або копію такого правочину, засвідчену підписами сторін цього правочину або нотаріально.
( Пункт 12 розділу II із змінами, внесеними згідно з Постановою Національного банку
№ 98 від 16.05.2022 )
13. Банк подає Національному банку Документи про структуру власності щороку до 01 лютого станом на 01 січня поточного року, а також протягом 15 робочих днів із дати змін у складі відомостей про структуру власності (переходу права власності на акції банку, переходу права власності на корпоративні права особи, яка має пряму або опосередковану участь у банку), якщо такі зміни стосуються:
1) складу власників істотної участі в банку або розміру їх участі в банку або
2) складу 10 найбільших остаточних ключових учасників у структурі власності банку або розміру їх участі в банку, -
за умови, що зміни розміру участі в банку перевищують один відсоток статутного капіталу банку.
У Повідомленні, яке подається в складі Документів про структуру власності у зв'язку зі змінами в складі відомостей про структуру власності, обов'язково наводиться короткий опис змін із посиланням на реквізити правочинів, на підставі яких відбулися зміни.
14. Документи про структуру власності подаються до Національного банку в такій формі:
1) Повідомлення - листом, який надсилається електронною поштою Національного банку на адресу структурного підрозділу Національного банку з питань ліцензування банків;
2) Відомості про остаточних ключових учасників, Відомості про власників істотної участі та Схема - в електронному вигляді засобами спеціального програмного забезпечення. Схема надсилається у файлі формату PDF.
15. Документи про структуру власності в електронному вигляді подаються у вигляді файлів. Формат, вимоги щодо назви, структуру, засоби передавання та захисту файлів визначає Національний банк.
Факт отримання Національним банком Документів про структуру власності в електронній формі фіксується:
( Пункт 15 розділу II доповнено новим абзацом згідно з Постановою Національного банку
№ 109 від 10.11.2017 )
1) щодо Повідомлення - засобами електронної пошти Національного банку;
( Пункт 15 розділу II доповнено новим абзацом згідно з Постановою Національного банку
№ 109 від 10.11.2017 )
2) щодо інших Документів про структуру власності - засобами спеціального програмного забезпечення.
( Пункт 15 розділу II доповнено новим абзацом згідно з Постановою Національного банку
№ 109 від 10.11.2017 )
Банк забезпечує доступ до складання та надсилання відомостей про структуру власності банку лише уповноваженим на те особам.
( Пункт 15 розділу II доповнено новим абзацом згідно з Постановою Національного банку
№ 109 від 10.11.2017 )
16. Документи про структуру власності на паперових носіях подаються за ініціативою банку (додатково до документів, визначених пунктом 14 розділу II цього Положення).
( Абзац перший пункту 16 розділу II із змінами, внесеними згідно з Постановою Національного банку
№ 98 від 16.05.2022 )
( Абзац другий пункту 16 розділу II виключено на підставі Постанови Національного банку
№ 98 від 16.05.2022 )
Документи про структуру власності на паперових носіях підписуються уповноваженою особою банку.
17. У разі подання неповного пакета документів або їх невідповідності вимогам цього Положення або якщо подані документи містять недостовірну інформацію, Національний банк пропонує банку виправити виявлені недоліки протягом строку, визначеного Національним банком.
III. Розміщення інформації про структуру власності банку на веб-сайті банку в мережі Інтернет та на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку
18. Банк має забезпечити розміщення Відомостей про остаточних ключових учасників, Відомостей про власників істотної участі та Схеми на веб-сайті банку в мережі Інтернет (крім паспортних даних фізичних осіб, повних адрес їх проживання та реєстраційних номерів облікових карток платників податків) у файлі формату PDF з урахуванням вимог пункту 11 розділу II цього Положення.
Інформація, яку банк розміщує на веб-сайті банку в мережі Інтернет, повинна підтримуватись банком в актуальному стані та бути доступною на безоплатній основі всім заінтересованим особам.
( Пункт 18 розділу III із змінами, внесеними згідно з Постановою Національного банку
№ 109 від 10.11.2017 )
19. Національний банк розміщує на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку Відомості про остаточних ключових учасників, Відомості про власників істотної участі та Схему з урахуванням пункту 11 розділу II цього Положення (крім паспортних даних фізичних осіб, повних адрес їх проживання, реєстраційних номерів облікових карток платників податків та за обов'язкової наявності такої примітки: "Ця інформація опублікована на підставі наданої банком інформації").
Національний банк має право відмовити банку в розміщенні інформації про структуру власності банку на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку в разі:
1) неподання окремих Документів про структуру власності;
2) невідповідності Документів про структуру власності зразкам та параметрам їх заповнення та складання, визначеним цим Положенням;
3) надання неповної або надлишкової інформації, або інформації, що суперечить інформації, яка є в Національного банку.
Директор Департаменту методології |
Н.В. Іваненко |
Додаток 1
до Положення про порядок
подання відомостей
про структуру власності банку
(пункт 11 розділу II)
ПОВІДОМЛЕННЯ
про подання відомостей про структуру власності банку
Додаток 2
до Положення про порядок
подання відомостей
про структуру власності банку
(пункт 11 розділу II)
ВІДОМОСТІ
про остаточних ключових учасників у структурі власності банку
станом на ___________ 20__ року
______________________________________________________
(повне найменування та місцезнаходження банку)
№ з/п |
Прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи або повне найменування юридичної особи |
Тип особи |
Чи є особа власником істотної участі в банку |
Інформація про особу |
Участь особи в банку, % |
Опис взаємозв'язку особи з банком |
пряма |
опосередкована |
сукупна |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
__________ Примітка. |
Розрахунок опосередкованої участі ключового учасника в банку (колонка 7 таблиці): |
№ з/п |
Прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи або повне найменування юридичної особи |
Розрахунок |
1 |
2 |
3 |
___________________________ (посада уповноваженої банком особи) |
_____________________ (підпис) |
_______________________ (прізвище та ініціали) |
____________________ (дата) |
______________________ (прізвище та ініціали виконавця) |
_______________________ (телефон виконавця) |
ОПИС
параметрів заповнення таблиці
1. До відомостей про остаточних ключових учасників уключається інформація про остаточних ключових учасників у структурі власності банку. Особи повинні бути зазначені в таблиці згідно з порядком зменшення розміру сукупної участі в банку (колонка 8).
2. У колонці 2 зазначається:
1) щодо фізичних осіб - громадян України - прізвище, ім'я та по батькові особи згідно з паспортом;
2) щодо фізичних осіб - іноземців та осіб без громадянства - повне ім'я англійською мовою та його транслітерація українською мовою;
3) щодо юридичних осіб України - повне найменування відповідно до установчих документів;
4) щодо юридичних осіб інших держав - повне найменування англійською мовою та його транслітерація українською мовою.
3. У колонці 3 зазначається тип особи у вигляді літер:
1) "Д" - для держави (в особі відповідного державного органу);
2) "МФУ" - для міжнародної фінансової установи;
3) "ПК" - для публічної компанії;
4) "ТГ" - для територіальної громади (в особі відповідного органу місцевого самоврядування);
5) "ФО" - для фізичної особи;
6) "ЮО" - для юридичної особи.
4. У колонці 4 зазначається "Так" - якщо особа є власником істотної участі в банку, "Ні" - якщо особа не є власником істотної участі.
5. У колонці 5 зазначається:
1) щодо фізичних осіб:
громадянство, країна, місце проживання (повна адреса), серія та номер паспорта, найменування органу, що його видав, і дата видачі паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків;
дані щодо нерезидентів - фізичних осіб подаються українською та англійською мовами;
2) щодо юридичних осіб України - місцезнаходження (повна адреса), код за ЄДРПОУ;
3) щодо іноземних юридичних осіб - місцезнаходження (повна адреса) українською та англійською мовами, ідентифікаційний код із витягу з торговельного, банківського, судового реєстру або іншого офіційного документа, що підтверджує реєстрацію іноземної юридичної особи в країні, у якій зареєстровано її головний офіс.
6. У колонці 6 зазначається відсоток прямої участі особи в банку.
7. У колонці 7 зазначається відсоток опосередкованої участі особи в банку, який розраховується відповідно до вимог нормативно-правового акта Національного банку, що регулює порядок набуття/збільшення істотної участі в банку.
8. У колонці 8 зазначається сума значень колонок 6 і 7.
9. У колонці 9 зазначаються взаємозв'язки особи з банком:
1) якщо особа має тільки пряму участь у банку, зазначається, що особа є акціонером (учасником) банку;
2) якщо особа має опосередковану участь у банку, зазначаються всі особи, через яких особа має опосередковану участь у банку, - щодо кожної ланки в ланцюгу володіння участю в банку.
10. У примітці наводиться розрахунок опосередкованої участі ключового учасника в банку, на підставі якого була заповнена колонка 7 таблиці.
Додаток 3
до Положення про порядок
подання відомостей
про структуру власності банку
(пункт 11 розділу II)
ВІДОМОСТІ
про власників істотної участі в банку станом на ___________ 20__ року
________________________________________________________
(повне найменування та місцезнаходження банку)
№ з/п |
Прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи або повне найменування юридичної особи |
Тип особи |
Тип істотної участі |
Інформація про особу |
Опис взаємозв'язку особи з банком |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
___________________________ (посада уповноваженої банком особи) |
_____________________ (підпис) |
_______________________ (прізвище та ініціали) |
____________________ (дата) |
______________________ (прізвище та ініціали виконавця) |
_______________________ (телефон виконавця) |
ОПИС
параметрів заповнення таблиці
1. У колонці 2 зазначається:
1) щодо фізичних осіб - громадян України - прізвище, ім'я та по батькові особи згідно з паспортом;
2) щодо фізичних осіб - іноземців та осіб без громадянства - повне ім'я англійською мовою та його транслітерація українською мовою;
3) щодо юридичних осіб України - повне найменування відповідно до установчих документів;
4) щодо юридичних осіб інших держав - повне найменування англійською мовою та його транслітерація українською мовою.
2. У колонці 3 зазначається тип особи у вигляді літер:
1) "Д" - для держави (в особі відповідного державного органу);
2) "МФУ" - для міжнародної фінансової установи;
3) "ПК" - для публічної компанії;
4) "ТГ" - для територіальної громади (в особі відповідного органу місцевого самоврядування);
5) "ФО" - для фізичної особи;
6) "ЮО" - для юридичної особи.
3. У колонці 4 зазначається тип істотної участі у вигляді літер:
1) "П" - пряма істотна участь;
2) "О" - опосередкована істотна участь;
3) "П, О" - пряма та опосередкована істотна участь;
4) "О(Д)" - істотна участь виникла у зв'язку з передаванням особі права голосу за дорученням.
4. У колонці 5 зазначається:
1) щодо фізичних осіб:
громадянство, країна, місце проживання (повна адреса), серія та номер паспорта, найменування органу, що його видав, і дата видачі паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків;
дані щодо нерезидентів - фізичних осіб подаються українською та англійською мовами;
2) щодо юридичних осіб України - місцезнаходження (повна адреса), код за ЄДРПОУ;
................Перейти до повного тексту