- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Центральної виборчої комісії
N 189 від 23.10.2009 )
Про Порядок залучення спеціалістів, експертів і технічних працівників для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень виборчих комісій на час підготовки та проведення виборів народних депутатів України
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою
Центральної виборчої комісії
N 1027 від 20.03.2006 )
Відповідно до частини третьої статті
30 та частини п'ятої статті
50 Закону України
"Про вибори народних депутатів України", постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року
N 213 "Про розміри та порядок виплати винагороди спеціалістам, експертам і технічним працівникам, залученим до роботи у виборчих комісіях по виборах народних депутатів України для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень цих комісій" (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року
N 972, від 24 грудня 2005 року
N 1280, керуючись статтями
11 і
12 Закону України
"Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія
постановляє:
1. Затвердити Порядок залучення спеціалістів, експертів і технічних працівників для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень виборчих комісій на час підготовки та проведення виборів народних депутатів України (додається).
2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 22 липня 2004 року
N 228 "Про Порядок залучення спеціалістів і технічних працівників для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень виборчих комісій з виборів Президента України і народних депутатів України та виплати їм грошової винагороди за роботу у виборчій комісії" в частині, що стосується виборів народних депутатів України.
3. Цю постанову надіслати окружним виборчим комісіям після їх утворення.
Голова Центральної виборчої комісії | Я.ДАВИДОВИЧ |
Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 20 січня 2006 року N 250
ПОРЯДОК
залучення спеціалістів, експертів і технічних працівників для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень виборчих комісій на час підготовки та проведення виборів народних депутатів України
1. Цим Порядком відповідно до частини третьої статті
30 та частини п'ятої статті
50 Закону України
"Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон), постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року
N 213 "Про розміри та порядок виплати винагороди спеціалістам і технічним працівникам, залученим до роботи у виборчих комісіях по виборах народних депутатів України для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень цих комісій" (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року
N 972, від 24 грудня 2005 року
N 1280 регулюються питання залучення спеціалістів, експертів і технічних працівників для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень Центральної виборчої комісії, окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на час підготовки та проведення виборів народних депутатів України.
2. Згідно із
Законом для забезпечення здійснення своїх повноважень виборчі комісії можуть залучати відповідних спеціалістів, експертів і технічних працівників.
3. Центральна виборча комісія може залучати спеціалістів з інформаційних технологій, юристів, бухгалтерів, економістів, експертів з виборчого права та технічних працівників.
Окружні виборчі комісії можуть залучати до роботи в окружній та дільничних виборчих комісіях бухгалтерів, касирів, юристів, операторів комп'ютерного набору, друкарок, діловодів, водіїв, прибиральників тощо.
4. Гранична чисельність осіб для забезпечення здійснення визначених
Законом повноважень виборчих комісій становить у:
1) Центральній виборчій комісії - не більше 60 (шістдесяти) осіб;
2) окружній виборчій комісії - не більше 10 (десяти ) осіб;
3) дільничній виборчій комісії великої виборчої дільниці - не більше 2 (двох) осіб;
4) дільничній виборчій комісії малої та середньої виборчої дільниці - не більше 1 (однієї) особи.
5. Окружна виборча комісія на підставі переліку спеціалістів і технічних працівників, зазначених в абзаці другому пункту 3 цього Порядку, та їх граничної чисельності, вказаної у підпунктах 1-4 пункту 4 цього Порядку, на своєму засіданні визначає конкретний перелік і чисельність спеціалістів та технічних працівників, для залучення до роботи в цій комісії та дільничних виборчих комісіях відповідного територіального виборчого округу, про що приймається постанова.
6. Питання залучення спеціалістів, експертів і технічних працівників до роботи у виборчих комісіях регулюється відповідно до положень
Закону та цього Порядку.
7. Для роботи у виборчих комісіях спеціалістами, експертами та технічними працівниками не можуть залучатися державні службовці.
8. Цивільно-правовий договір укладається із залученими працівниками відповідно Центральною виборчою комісією, окружними виборчими комісіями за формами згідно з додатками 1-3 цього Порядку.
Із залученими особами до роботи в дільничній виборчих комісіях цивільно-правовий договір укладається відповідною окружною виборчою комісією в особі голови (заступника голови) за формою згідно додатку 3 цього Порядку.
9. Для укладання цивільно-правового договору до Центральної виборчої комісії та відповідної окружної виборчої комісії залучені особи подають:
копію паспорта;
документ про освіту (із зазначенням спеціальності та кваліфікації), якщо робота потребує спеціальної підготовки або кваліфікації;
копію довідки про присвоєння особі ідентифікаційного номера або заяву із засвідченням (у державних податкових органах) відсутності у неї ідентифікаційного номера.
10. У разі залучення до роботи у виборчих комісіях бухгалтера, касира чи іншого спеціаліста, до обов'язків якого безпосередньо входить зберігання, перевезення або застосування в цих комісіях переданих йому матеріальних цінностей, окремо укладається договір про їх матеріальну відповідальність.
11. Оплата послуг залучених осіб здійснюється Центральною виборчою комісією на підставі акта наданих послуг та табеля обліку робочого часу.
( Абзац перший пункту 11 із змінами, внесеними згідно з Постановою Центральної виборчої комісії
N 1027 від 20.03.2006 )
Оплата послуг осіб, залучених до роботи в окружних та дільничних комісіях, здійснюється відповідною окружною виборчою комісією на підставі акта наданих послуг.
( Абзац другий пункту 11 в редакції Постанови Центральної виборчої комісії
N 1027 від 20.03.2006 )
12. Облік робочого часу залучених осіб до роботи у Центральній виборчій комісії здійснюється керівником структурного підрозділу або за його дорученням - іншим працівником цього підрозділу.
( Абзац другий пункту 12 виключено на підставі Постанови Центральної виборчої комісії
N 1027 від 20.03.2006 )
13. Розмір оплати послуг залучених осіб до роботи в Центральній виборчій комісії встановлюється в межах фонду оплати праці, передбаченого в кошторисі видатків на підготовку та проведення виборів народних депутатів України, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії.
Розмір оплати послуг спеціалістів та технічних працівників, залучених до роботи в окружній або дільничній виборчій комісії, встановлюється в межах фонду оплати праці, передбаченого єдиним кошторисом видатків на підготовку та проведення виборів народних депутатів України відповідної окружної виборчої комісії, затвердженими постановою Центральної виборчої комісії.
14. Розмір оплати послуг спеціалістів, експертів чи технічних працівників, залучених до роботи в Центральній виборчій комісії, визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року
N 213 (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року
N 972, від 24 грудня 2005 року
N 1280.
Розмір оплати послуг спеціалістів чи технічних працівників, залучених до роботи в окружній чи дільничній виборчій комісії, не повинен перевищувати розміру місячної заробітної плати члена відповідної виборчої комісії, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року
N 966 "Про умови оплати праці членів виборчих комісій" (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2005 року
N 954, від 24 грудня 2005 року
N 1280, і не може бути меншим від розміру мінімальної заробітної плати, встановленого на момент її нарахування.
15. Виборча комісія може провадити виплату одноразової грошової винагороди залученим спеціалістам, експертам і технічним працівникам після встановлення підсумків голосування у відповідному територіальному виборчому окрузі в межах загальної економії фонду оплати праці, передбаченого кошторисом видатків окружної виборчої комісії за умови 100-відсоткового здійснення інших видатків з підготовки та проведення виборів.
Розмір одноразової грошової винагороди визначається на засіданні виборчої комісії за поданням її голови, залежить від особистого внеску кожного залученого працівника у роботу комісії і не може перевищувати розміру місячної заробітної плати члена відповідної виборчої комісії.
Рішення дільничної виборчої комісії про виплату одноразової грошової винагороди повинно бути розглянуто та затверджено відповідною окружною виборчою комісією.
Одноразова грошова винагорода виплачується лише один раз не пізніше ніж через 4 дні після встановлення підсумків голосування у відповідному територіальному виборчому окрузі.
( Порядок доповнено пунктом 15 згідно з Постановою Центральної виборчої комісії
N 1027 від 20.03.2006 )
16. Строки розрахунків за надані послуги визначаються у цивільно-правовому договорі, укладеному між залученою особою та відповідною виборчою комісією.
17. З нарахованої спеціалісту, експерту і технічному працівнику суми вартості послуг здійснюються відрахування обов'язкових платежів у порядку та розмірах, установлених законодавством України.
18. Усі інші питання залучення спеціалістів, експертів і технічних працівників до роботи у виборчих комісіях, не визначені цим Порядком, регулюються законодавством України.
19. Особи, винні у порушенні цього Порядку, несуть відповідальність згідно з законодавством України.
Секретар Центральної виборчої комісії | С.ДУБОВИК |
Додаток 1
до Порядку залучення спеціалістів,
експертів і технічних працівників для
організаційного, правового, технічного
забезпечення здійснення повноважень
виборчих комісій під час організації
підготовки та проведення виборів
народних депутатів України,
затвердженого постановою
Центральної виборчої комісії
від 20 січня 2006 року N 250
ДОГОВІР
_________________________ "__"__________ 2006 р.
(назва населеного пункту)
Центральна виборча комісія в особі Голови Центральної
виборчої комісії ___________________________________, який діє на
підставі Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (далі -
Замовник), з однієї сторони, та громадянин (громадянка)
________________________________________, паспорт серії __________
номер ____________, виданий ____________________, ідентифікаційний
номер _______________, адреса ___________________________________,
номер телефону ___________________ (далі - Виконавець), з другої
сторони (далі разом - Сторони), уклали цей Договір про таке.
1. Предмет Договору
1.1. За цим Договором Замовник доручає, а Виконавець бере на
себе зобов'язання за завданням Замовника надавати послуги
__________________________________________________________________
згідно з переліком, установленим у пункті 1.2 цього Договору.
1.2. Перелік послуг, що надаються Виконавцем за цим Договором:
а)
б)
2. Обов'язки та права Сторін
2.1. Виконавець зобов'язується:
а)
б)
в) надавати Замовнику визначені цим Договором послуги особисто та своєчасно, забезпечуючи їх якість.
2.2. Виконавець має право:
а) отримувати від Замовника необхідну для надання послуг інформацію;
б) отримувати за надані послуги оплату в порядку, розмірах і строки, встановлені цим Договором.
2.3. Замовник зобов'язується:
а) створити належні умови для надання Виконавцем передбачених цим Договором послуг;
б) оплатити надані Виконавцем послуги в розмірі, строки та в порядку, встановлені цим Договором;
в) у разі витрачання Виконавцем власних коштів, пов'язаного з наданням послуг за Договором, Замовник зобов'язується відшкодувати такі витрати у повному обсязі на підставі письмової заяви Виконавця та документів, якими підтверджується проведення таких витрат.
2.4. Замовник має право:
а) визначати строк надання Виконавцем передбачених пунктом 1.2 цього Договору послуг;
б) вимагати від Виконавця усунення недоліків, якщо такі виникають при наданні послуг з вини Виконавця.
................Перейти до повного тексту