1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ
З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
П О С Т А Н О В А
04.03.2004 N 19
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності N 16 від 25.02.2009 )
Про затвердження Інструкції про часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, їх штатних нормативів, форм фінансової звітності та норм витрат на часткове фінансування
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності N 65 від 25.06.2004 N 220 від 27.12.2005 N 42 від 18.05.2006 N 37 від 26.06.2007 )
Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити Інструкцію про часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (додаток 1).
2. Затвердити штатні нормативи санаторіїв-профілакторіїв, які фінансуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (додаток 2).
3. Затвердити форми фінансової звітності санаторіїв-профілакторіїв "Кошторис санаторію-профілакторію, що частково фінансується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності" (ф. 15-ФСС з ТВП) та "Фінансовий звіт санаторію-профілакторію, що частково фінансується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності" (ф. 16-ФСС з ТВП) (додаток 3).
4. Встановити з 1 квітня 2004 року норми витрат на часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ та організацій за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (додаток 4).
5. Вважати такими, що втратили чинність, постанови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 19.09.2001 року N 37 "Про порядок часткового фінансування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та штатні нормативи санаторіїв-профілакторіїв", із змінами та доповненнями, внесеними постановами правління Фонду від 26.09.2002 р. N 51 і від 25.12.2003 р. N 136, та "Про норми витрат на утримання санаторіїв-профілакторіїв" від 09.07.2001 р. N 24.
6. Ввести в дію штатні нормативи санаторіїв-профілакторіїв, які частково фінансуються за рахунок коштів Фонду, та форми фінансової звітності санаторіїв-профілакторіїв (ф. 15-ФСС з ТВП та ф. 16-ФСС з ТВП) з 1 липня 2004 року.
7. Встановити, що абзац "в" підпункту 3.7.2 Інструкції про часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності застосовується з 1 січня 2005 року.
8. Виконавчим дирекціям відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності:
8.1. Довести дану постанову до робочих органів Фонду та санаторіїв-профілакторіїв, які частково фінансуються за рахунок коштів Фонду.
8.2. Планування витрат на часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду відповідно до пункту 4 цієї постанови здійснювати в межах коштів, передбачених статтею бюджету Фонду "Оздоровчі заходи" та регіональною програмою відновлення здоров'я застрахованих осіб та членів їх сімей відділення Фонду.
Голова правління О.В.Гаряча
Додаток 1
до постанови правління Фонду
соціального страхування
з тимчасової втрати
працездатності
04.03.2004 N 19
ІНСТРУКЦІЯ
про часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
1. Загальні положення
1.1. Ця Інструкція визначає умови та порядок часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, організацій або установ різних форм власності (далі - підприємство) за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - Фонд), яке передбачене Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" (далі - Закон України).
1.2. За рахунок коштів Фонду, в межах асигнувань, що визначаються щорічно при затвердженні його бюджету на наступний фінансовий рік, здійснюється і часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв на організацію харчування, лікування та культобслуговування осіб, проведення медичних консультацій спеціалістами, оплату праці та підвищення кваліфікації працівників санаторіїв-профілакторіїв, що утримуються за рахунок коштів Фонду, оплату послуг та інших видатків.
1.3. Норми витрат на харчування, лікування, культобслуговування, проведення медичних консультацій спеціалістами в санаторіях-профілакторіях за рахунок коштів Фонду затверджуються правлінням Фонду.
1.4. Штати в санаторіях-профілакторіях, які частково фінансуються за рахунок коштів Фонду, встановлюються відповідно до штатних нормативів, затверджених правлінням Фонду.
1.5. При обчисленні заробітної плати працівників санаторіїв-профілакторіїв, які утримуються за рахунок коштів Фонду, застосовуються умови оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення.
1.6. Питання, пов'язані з наданням соціальних послуг (виділення путівок застрахованим особам, членам їх сімей і студентам до санаторію-профілакторію, утримання санаторію-профілакторію), вирішуються комісією (уповноваженим) підприємства, установи, організації із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням (далі - комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства).
1.7. Медичний відбір осіб для направлення в санаторії-профілакторії здійснюється лікарями лікувально-профілактичних закладів за участю лікарів санаторіїв-профілакторіїв відповідно до Інструкції по організації відбору і направлення громадян в санаторії-профілакторії, послідовності та взаємодії в роботі лікувальних закладів і санаторіїв-профілакторіїв, затвердженої Міністерством охорони здоров'я України 19.06.95 року.
1.8. Будівництво, ремонт приміщення та обладнання, поліпшення матеріально-технічної бази, благоустрій території і господарське утримання санаторію-профілакторію (опалення, освітлення, прибирання території і приміщень, охорона, водопостачання, абонентна плата за користування телефоном тощо), придбання і транспортування палива, придбання кухонного обладнання, м'якого інвентарю, медичного устаткування, інструментарію та медичної апаратури, пломбувального матеріалу, дезінфекційних та миючих засобів, канцелярського приладдя, витрати по обслуговуванню та ремонту медичної апаратури і кухонного обладнання, транспортні витрати на постачання продуктів харчування та медикаментів, проведення обов'язкових періодичних медичних обстежень працівників санаторіїв-профілакторіїв, перевезення осіб, які перебувають на лікуванні в санаторії-профілакторії, здійснюються за рахунок власних коштів підприємства.
Обладнання санаторію-профілакторію медичним устаткуванням і апаратурою провадиться підприємством відповідно до типового Табеля оснащення санаторіїв-профілакторіїв з урахуванням особливостей виробництва, рівня та структури захворюваності працівників підприємства.
( Пункт 1.9 виключено на підставі Постанови Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності N 42 від 18.05.2006 )
1.9. Власник санаторію-профілакторію, відповідно до колективного договору, може:
- виділяти додаткові асигнування за рахунок коштів підприємства для поліпшення харчування та лікування осіб, які перебувають в санаторії-профілакторії, утримувати додаткові штатні одиниці, стимулювати працю персоналу санаторію-профілакторію, який фінансується за рахунок коштів Фонду;
- здійснювати фінансування за рахунок коштів підприємства однієї або декількох статей витрат санаторію-профілакторію, асигнування для яких передбачаються за рахунок коштів Фонду;
- організовувати на базі санаторію-профілакторію за рахунок коштів Фонду лікування та оздоровлення батьків з дітьми, а також дітей застрахованих осіб під час шкільних канікул, передбачивши для цього окремі заїзди;
- зберігати необхідні штати медичних працівників, що утримуються за рахунок коштів Фонду, для забезпечення роботи лікувальних кабінетів в санаторії-профілакторії, який у період роботи оздоровчого табору функціонує на його базі.
1.10. Санаторій-профілакторій очолює головний лікар, який призначається на посаду та звільняється з посади власником санаторію-профілакторію і діє на підставі виданої ним довіреності.
На посаду головного лікаря призначається особа, яка має вищу медичну освіту, відповідну підготовку по фізіотерапії і курортології та практичний досвід роботи з організації і управління охороною здоров'я.
( Пункт 1.10 доповнено абзацом другим згідно з Постановою Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності N 42 від 18.05.2006 )
1.11. Контроль за організацією санаторно-курортного лікування та оздоровлення, витрачанням коштів Фонду за призначенням, які виділяються для часткового фінансування санаторію-профілакторію, здійснюють органи Фонду та комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства.
2. Вимоги до санаторію-профілакторію, який частково фінансується за рахунок коштів Фонду
2.1. Санаторій-профілакторій, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я N 385 від 28.10.2002 р., відноситься до лікувально-профілактичних закладів санаторно-курортного типу, основною функцією якого є надання послуг, пов'язаних із санаторно-курортним лікуванням та оздоровленням застрахованих осіб, членів їх сімей і студентів.
2.2. Санаторій-профілакторій є відокремленим підрозділом підприємства і здійснює свою діяльність від його імені без статусу юридичної особи.
2.3. Санаторій-профілакторій діє на основі положення, яке затверджується власником або уповноваженим ним органом (далі - власником).
2.4. Санаторій-профілакторій повинен мати рахунок в установах банку для здійснення банківських операцій по коштах Фонду.
2.5. Відповідно до діючого законодавства санаторій-профілакторій повинен мати ліцензію Міністерства охорони здоров'я України на право провадження медичної практики і акредитаційний сертифікат, які оформляються власником санаторію-профілакторію.
2.6. Санаторій-профілакторій як одержувач державних: коштів (уповноважений на отримання державних коштів, взяття за ними зобов'язань та здійснення платежів) може виступати замовником та здійснювати закупівлю товарів і послуг за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в порядку, визначеному Законом України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".
Інформація та копія звітів про результати торгів по закупівлі продуктів харчування, медичних препаратів тощо санаторієм-профілакторієм надсилається виконавчій дирекції відділення Фонду.
2.7. Санаторій-профілакторій може функціонувати як заклад стаціонарного, амбулаторного (з харчуванням або без харчування) та змішаного типу з стаціонарною і амбулаторною формами обслуговування з безперервним або сезонним графіком роботи.
2.8. Санаторій-профілакторій має забезпечити санаторно-курортне лікування та оздоровлення з ефективним використанням наявної матеріально-технічної бази закладу та методик комплексної терапії відновного лікування, для чого:
- впроваджує в установленому порядку нові ефективні традиційні та нетрадиційні методи відновного лікування;
- вживає заходів щодо підвищення кваліфікації медичного та обслуговуючого персоналу;
- забезпечує безперервність і повноту лікувального процесу, його належну ефективність, послідовність та взаємодію в роботі з лікувально-профілактичними закладами;
- надає повноцінне раціональне та дієтичне харчування пацієнтам;
- проводить санітарно-просвітницьку роботу серед пацієнтів та обслуговуючого персоналу.
2.9. У санаторії-профілакторії терміни лікування хворих становлять 18, 21 та 24 дні.
Між заїздами встановлюється перерва до 2 днів для проведення санітарної обробки приміщень санаторію-профілакторію.
2.10. Санаторій-профілакторій веде оперативний і бухгалтерський облік результатів своєї роботи, статистичну звітність.
Порядок організації та ведення бухгалтерського обліку і подання фінансової та статистичної звітності визначається законодавством.
Звіт про використання коштів Фонду санаторій-профілакторій надає кожний квартал виконавчій дирекції відділення Фонду.
( Абзац третій пункту 2.10 із змінами, внесеними згідно з Постановою Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності N 65 від 25.06.2004 )
2.11. Кількість місць у санаторії-профілакторії, який частково фінансується за рахунок коштів Фонду, встановлюється власником санаторію-профілакторію, але не менше п'ятдесяти.
3. Порядок часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду
3.1. Часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду здійснюється в межах асигнувань, передбачених кошторисами регіональних програм відділень Фонду щодо відновлення здоров'я застрахованих осіб і членів їх сімей.
3.2. Відповідно до передбачених асигнувань на часткове фінансування за рахунок коштів Фонду санаторієм-профілакторієм складається кошторис на підставі:
- штатного розпису санаторію-профілакторію, розміру заробітної плати персоналу, який утримується за рахунок коштів Фонду;
- запланованої кількості людино-днів і норм витрат на харчування, лікування та культобслуговування з розрахунку на один людино-день;
- проведення медичних консультацій спеціалістами з розрахунку на одну путівку;
- запланованих витрат для підготовки кадрів - з розрахунку діючих норм витрат на відрядження працівників санаторію-профілакторію, що фінансуються за рахунок коштів Фонду, для проходження передатестаційного циклу та атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій;
- запланованих витрат для оплати послуг та інших видатків (за виконані уповноваженим банком розрахунково-касові операції та надані ним банківські послуги, що здійснюються за рахунок коштів Фонду, згідно з затвердженими тарифами банку, обов'язкові платежі до бюджету у вигляді комунального податку з фонду оплати праці працівників санаторію-профілакторію за рахунок коштів Фонду, придбання дискет для подання державним органам звітів в електронному вигляді, відрядження по затвердженню кошторисів та здачі звітів про роботу санаторіїв-профілакторіїв).
Затверджується кошторис підприємством - власником санаторію-профілакторію за погодженням з виконавчою дирекцією відділення Фонду.
( Абзац сьомий пункту 3.2 із змінами, внесеними згідно з Постановою Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності N 65 від 25.06.2004 )
При цьому передбачена сума витрат за рахунок коштів Фонду зменшується на суму, що надійде до санаторію-профілакторію за продані путівки.
3.3. Кошти на часткове фінансування санаторію-профілакторію, відповідно до затвердженого кошторису, щомісячно перераховуються на його поточний рахунок підприємством - власником санаторію-профілакторію за рахунок нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до Фонду, а також відділенням Фонду або його робочим органом на підставі укладеної угоди між власником санаторію-профілакторію та виконавчою дирекцією відділення Фонду при прийнятті рішення правлінням Фонду або його відділення про централізацію коштів Фонду для часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв.
У випадку, коли на базі санаторію-профілакторію власника організоване санаторно-курортне лікування та оздоровлення застрахованих осіб і членів їх сімей його відокремлених підрозділів або дочірніх підприємств, часткове фінансування санаторію-профілакторію за рахунок коштів Фонду може здійснюватися централізовано виконавчою дирекцією відділення Фонду або за рахунок нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до Фонду на підставі укладеної угоди підрозділу з власником санаторію-профілакторію за погодженням з виконавчою дирекцією відділення Фонду або робочим органом відділення Фонду.
( Пункт 3.3 доповнено абзацом другим згідно з Постановою Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності N 42 від 18.05.2006 )
Якщо на базі санаторію-профілакторію власника планується організація оздоровлення застрахованих осіб та членів їх сімей підприємства, яке не має санаторію-профілакторію, часткове фінансування за рахунок коштів Фонду може здійснюватися централізовано виконавчою дирекцією відділення Фонду на підставі тристороннього договору, укладеного між власником санаторію-профілакторію, підприємством та виконавчою дирекцією відділення Фонду.
( Пункт 3.3 доповнено абзацом третім згідно з Постановою Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності N 37 від 26.06.2007 )
3.4. При організації в санаторії-профілакторії відділення реабілітації, за погодженням в установленому порядку з органами охорони здоров'я, його фінансування здійснюється за рахунок коштів Фонду, передбачених регіональними програмами щодо відновлення здоров'я застрахованих осіб і членів їх сімей на часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв.
3.5. Витрати на підвищення кваліфікації працівників санаторіїв-профілакторіїв, які фінансуються за рахунок коштів Фонду, здійснюються виконавчими дирекціями відділень Фонду, а витрати на проведення навчання медичних працівників санаторіїв-профілакторіїв новітнім методам діагностики і лікування провадяться виконавчою дирекцією Фонду.
3.6. Наказом директора Виконавчої дирекції Фонду приймається рішення про відкриття або відновлення часткового фінансування санаторію-профілакторію за рахунок коштів Фонду на підставі подання власника санаторію-профілакторію та правління відділення Фонду.
( Абзац перший пункту 3.6 в редакції Постанови Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності N 65 від 25.06.2004 )
До подання додаються копії наступних документів:
( Абзац третій пункту 3.6 виключено на підставі Постанови Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності N 65 від 25.06.2004 )
- акт державної технічної комісії про прийняття закінченого будівництва санаторію-профілакторію (при введенні в експлуатацію нового об'єкту);
- висновок державних органів про можливість експлуатації санаторію-профілакторію (після капітального ремонту);
- гарантійний лист власника санаторію-профілакторію щодо його господарського утримання та вирішення інших питань, передбачених пунктом 1.8 Інструкції;
- висновок державних органів про придатність медичного устаткування, апаратури до експлуатації;
- ліцензія Міністерства охорони здоров'я України на право провадження медичної практики і акредитаційний сертифікат (не пізніше ніж через два роки від початку здійснення діяльності).
3.7. Наказом директора Виконавчої дирекції Фонду приймається рішення про припинення часткового фінансування санаторію-профілакторію за рахунок коштів Фонду на підставі:
( Пункт 3.7 в редакції Постанови Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності N 65 від 25.06.2004 )
3.7.1. Подання власника санаторію-профілакторію та виконавчої дирекції відділення Фонду:
а) при припиненні функціонування санаторію-профілакторію або закритті його на капітальний ремонт;
б) при переході санаторію-профілакторію на самостійну господарсько-фінансову діяльність або здійсненні фінансування його за рахунок коштів власника.
3.7.2. Подання виконавчої дирекції відділення Фонду:
а) при припиненні функціонування санаторію-профілакторію в зв'язку з відсутністю коштів у власника на його господарське утримання терміном більше двох місяців;
б) при невідповідності рівня матеріально-технічної бази та лікувально-профілактичного обслуговування в санаторії-профілакторії існуючим вимогам для закладів такого типу;
в) при відсутності ліцензії Міністерства охорони здоров'я України на право провадження медичної практики та акредитаційного сертифіката (не пізніше ніж через два роки від початку здійснення діяльності).
3.8. Наказом директора виконавчої дирекції Фонду приймається рішення про зменшення або збільшення обсягів часткового фінансування санаторію-профілакторію за рахунок коштів Фонду у випадку збільшення або зменшення кількості місць, виділення додаткових посад на підставі:
а) подання виконавчої дирекції відділення Фонду та власника санаторію-профілакторію про зміну кількості місць у ньому, виділення додаткових посад у зв'язку з відкриттям нових лікувальних кабінетів;
б) довідки виконавчої дирекції відділення Фонду про зменшення обсягів часткового фінансування санаторію-профілакторію за рахунок коштів Фонду з одночасним корегуванням штатів і кількості місць у випадку систематичного невиконання санаторієм-профілакторієм плану лікування, встановлених норм навантаження медперсоналу, зменшення лікувальної бази або відсутність попиту на путівки.
3.9. Розпорядником коштів Фонду в санаторії-профілакторії є його головний лікар.
3.10. Кошти Фонду, які були витрачені санаторієм-профілакторієм з порушенням установленого порядку, повинні бути повернуті відділенню Фонду.
За порушення порядку використання коштів Фонду головний лікар та головний бухгалтер несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
Додаток 2
до постанови правління Фонду
соціального страхування
з тимчасової втрати
працездатності
04.03.2004 N 19
ШТАТНІ НОРМАТИВИ
санаторіїв-профілакторіїв, які фінансуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
1. У залежності від кількості місць установлюються наступні штатні нормативи санаторіїв-профілакторіїв, що фінансуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності:
-------------------------------------------------------------
| Найменування посад | Кількість посад у залежності |
| | від кількості місць у |
| | санаторіях-профілакторіях |
| |------------------------------------|
| |від 50|від 75|від 100|від 150|більше|
| |до 75 |до 100|до 150 |до 200 | 200 |
| |місць | місць| місць | місць |місць |
|-----------------------------------------------------------|
| Категорії |
|-----------------------------------------------------------|
| | V | IV | III | II | I |
|----------------------+------+------+-------+-------+------|
|Завідувач господарства| - | - | 1,0 | 1,0 | 1,0 |
|----------------------+------+------+-------+-------+------|
|Головний бухгалтер | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 |
|----------------------+------+------+-------+-------+------|
|Касир | - | - | - | 1,0 | 1,0 |
|----------------------+------+------+-------+-------+------|
|Машиніст із прання та | 0,5 | 0,5 | 1,0 | 1,0 | 1,0 |
|ремонту спецодягу | | | | | |
|(білизни) | | | | | |
-------------------------------------------------------------
Примітка: У санаторіях-профілакторіях з кількістю місць від 50 до 75 на головного лікаря покладається обов'язок ведення 25 хворих у його робочий час.
-------------------------------------------------------
| Медичний персонал |
|-----------------------------------------------------|
|Лікар-терапевт | 0,5 | 1,0 | 2,0 | 2,5 | 3,0 |
|-----------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Лікар-фізіотерапевт | - | - | - | 0,5 | 1,0 |
|-----------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Старша медична сестра | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 |
|-----------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Медична сестра | 2,0 | 2,5 | 4,0 | 4,5 | 5,0 |
|-----------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Медична сестра | - | - | - | 0,5 | 1,0 |
|процедурного кабінету | | | | | |
|-----------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Медична сестра | 0,5 | 0,5 | 1,0 | 1,5 | 2,0 |
|фізіотерапевтичного | | | | | |
|кабінету | | | | | |
|-----------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Медична сестра з масажу| 1,0 | 1,0 | 1,0 | 1,5 | 2,0 |
|-----------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Медична сестра з | - | - | 0,5 | 1,0 | 1,0 |
|лікувальної фізкультури| | | | | |
|(або інструктор ЛФК з | | | | | |
|середньою освітою) | | | | | |
|-----------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Медична сестра з | 0,5 | 0,5 | 1,0 | 1,0 | 1,0 |
|дієтичного харчування | | | | | |
|-----------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Сестра-господиня | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 |
|-----------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Молодша медична | 3,0 | 3,5 | 4,0 | 5,0 | 6,0 |
|сестра - прибиральниця | | | | | |
-------------------------------------------------------
Примітки:
1. Посада медичної сестри фізіотерапевтичного кабінету встановлюється при наявності повного набору медичної апаратури (згідно з табелем оснащення) і за умови виконання 15000 умовних одиниць на рік.
2. Лікар-фізіотерапевт, крім основної роботи, веде 50% хворих до встановленої норми навантаження на лікаря.
-----------------------------------------------------
| Персонал блоку харчування |
|---------------------------------------------------|
|Завідувач виробництва| - | - | 1,0 | 1,0 | 1,0 |
|(шеф-кухар) | | | | | |
|---------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Кухар | 2,0 | 3,0 | 3,0 | 4,0 | 5,0 |
|---------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Офіціант | 2,0 | 3,0 | 4,0 | 5,0 | 6,0 |
|---------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Комірник | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 |
|---------------------+-----+-----+-----+-----+-----|
|Підсобний робітник | 2,0 | 3,0 | 4,0 | 4,0 | 5,0 |
-----------------------------------------------------
Примітка: Дані штатні нормативи встановлюються в санаторіях-профілакторіях незалежно від графіка їх роботи.
2. У санаторіях-профілакторіях, які перевищують 200 місць, на кожні наступні 50 місць установлюються додаткові посади:
--------------------------------------------------------
|лікаря-терапевта |- 0,5 посади |
|----------------------------------------+-------------|
|медичної сестри |- 1,0 посада |
|----------------------------------------+-------------|
|молодшої медичної сестри - прибиральниці|- 1,0 посада |
|----------------------------------------+-------------|
|офіціанта |- 1,0 посада |
|----------------------------------------+-------------|
|кухаря |- 1,0 посада |
|----------------------------------------+-------------|
|підсобного робітника |- 1,0 посада.|
--------------------------------------------------------
3. У санаторіях-профілакторіях з кількістю місць 250 і більше встановлюється посада завідувача фізіотерапевтичним відділенням, а 300 місць і більше - посада заступника головного лікаря з медичної частини з покладанням на них обов'язків ведення 50% хворих до встановленої норми навантаження для лікаря.
4. За наявності обладнаних спеціалізованих лікувальних кабінетів у санаторіях-профілакторіях можна встановлювати додаткові посади лікарів, середнього та молодшого медичного персоналу згідно з приведеними нормативами за умови виконання ними встановленого навантаження:
4.1. По лікарському персоналу:
а) посада лікаря-стоматолога встановлюється з розрахунку:
--------------------------------------
|від 50 до 100 місць |- 0,5 посади |
|----------------------+-------------|
|від 100 до 250 місць |- 1,0 посада |
|----------------------+-------------|
|від 251 місць і більше|- 1,5 посади;|
--------------------------------------
б) посада лікаря-рефлексотерапевта встановлюється з розрахунку:
--------------------------------------
|від 50 до 125 місць |- 0,5 посади |
|----------------------+-------------|
|від 126 місць і більше|- 1,0 посада;|
--------------------------------------
в) 0,5 посади лікаря-психотерапевта встановлюється в санаторіях-профілакторіях від 100 місць і більше;
г) посада лікаря з функціональної діагностики встановлюється в санаторіях-профілакторіях на 200 місць і більше. Лікар з функціональної діагностики, крім своєї роботи, веде 50% хворих до встановленої норми навантаження на лікаря.
Примітка: На посаду лікаря-фізіотерапевта, лікаря-рефлексотерапевта, лікаря-психотерапевта, лікаря з функціональної діагностики приймається особа, яка має сертифікат лікаря-спеціаліста та спеціалізацію за даним медичним профілем;
д) у санаторіях-профілакторіях на період організації санаторно-курортного лікування та оздоровлення батьків з дітьми посада одного з лікарів-терапевтів може бути замінена на посаду лікаря-педіатра з розрахунку один лікар на 50 дітей.
Інші посади лікарів (невропатолог, гінеколог, отоларинголог тощо) штатним розписом не передбачаються. При потребі вказані посади можуть встановлюватись замість передбачених штатним розписом посад лікарів-терапевтів з покладанням обов'язків ведення 50% хворих до встановленої норми навантаження на лікаря.
4.2. По середньому медичному персоналу:
а) 1 посада медичної сестри (акушерки) встановлюється в гінекологічному кабінеті;
б) посада медичної сестри стоматологічного кабінету встановлюється відповідно до посади лікаря-стоматолога;
в) посада медичної сестри кабінету функціональної діагностики встановлюється відповідно до посади лікаря з функціональної діагностики;
г) з розрахунку 0,5 посади медичної сестри на кожні 7500 умовних одиниць у рік установлюється у відділенні лікувальних ванн з кількістю не менше 5 ванн, кабінетах грязелікування та теплолікування за наявності в кожному з них не менше 4 кушеток, інгаляторії за наявності не менше 5 точок у ньому;
д) 0,5 посади медичної сестри з лікувальної фізкультури або інструктора ЛФК (із середньою освітою) встановлюється для обслуговування басейну для лікувального плавання і лікувальної гімнастики у воді;
е) з розрахунку 1 посада медичної сестри на 15000 умовних одиниць у рік встановлюється для обслуговування кабінету підводного душу-масажу, кабінету кишкових промивань.
4.3. По молодшому медичному персоналу:
а) у відділенні лікувальних душів установлюється 1 посада молодшої медичної сестри душової;
б) у відділенні лікувальних ванн установлюється:
- на кожні 4 ванни - 1 посада молодшої медичної сестри - ванниці;
- на кожні 10 ванн - 1 посада молодшої медичної сестри - прибиральниці;
в) у кабінеті кишкових промивань встановлюється 1 посада молодшої медичної сестри для обслуговування кабінету;
г) у кабінеті грязелікування та теплолікування встановлюється:
- на кожні 4 кушетки - 1 посада молодшої медичної сестри з накладання аплікацій;
- на кожні 10 грязьових кушеток - 1 посада молодшої медичної сестри - прибиральниці;
д) у стоматологічному кабінеті посада молодшої медичної сестри встановлюється відповідно до посади лікаря-стоматолога;
ж) у кабінеті функціональної діагностики встановлюється 0,5 посади молодшої медичної сестри;
е) у гінекологічному кабінеті встановлюється 0,5 посади молодшої медичної сестри.
5. У санаторіях-профілакторіях, які обслуговують з відривом від виробництва 100 і більше осіб на заїзд, установлюється посада культорганізатора, а при обслуговуванні з відривом від виробництва 150 і більше осіб - додатково посада бібліотекаря при наявності бібліотечного фонду.
6. При організації в санаторіях-профілакторіях амбулаторного обслуговування (з лікуванням і харчуванням) штати встановлюються з урахуванням загальної кількості контингенту, який обслуговується за зміну.
7. При організації в санаторіях-профілакторіях амбулаторного лікування (без харчування) штати встановлюються тільки для медичного і адміністративно-господарського персоналу з урахуванням загальної кількості контингенту, який обслуговується за зміну.
8. У санаторіях-профілакторіях на період організації санаторно-курортного лікування та оздоровлення батьків з дітьми додатково встановлюється 1 посада вихователя на 25 дітей.
9. При роботі санаторію-профілакторію за сезонним графіком штатні одиниці його персоналу фінансуються за рахунок коштів Фонду лише у передбачений графіком період. У разі потреби такі штатні одиниці, як головний лікар, головний бухгалтер, старша медична сестра, сестра-господиня або завідувач господарства, шеф-кухар або кухар, крім передбаченого графіком періоду, можуть додатково фінансуватися за рахунок коштів Фонду протягом двох тижнів до початку першого заїзду та протягом двох тижнів після закінчення останнього заїзду.
10. При закритті санаторію-профілакторію на капітальний ремонт у разі потреби такі штатні одиниці, як головний лікар, головний бухгалтер, старша медична сестра, сестра-господиня або завідувач господарства, шеф-кухар або кухар можуть додатково фінансуватися за рахунок коштів Фонду протягом двох тижнів після припинення функціонування санаторію-профілакторію та протягом двох тижнів до його відкриття після ремонту.
11. У разі виробничої необхідності головний лікар санаторію-профілакторію може змінювати в межах загальної чисельності та фонду оплати праці штати санаторію-профілакторію, які фінансуються за рахунок коштів Фонду, крім штатів адміністративно-господарського персоналу та додатково виділених для роботи в спеціалізованих лікувальних кабінетах.
Заміна посад працівників може здійснюватись лише в межах однієї категорії (лікарі, середній медичний персонал, молодший медичний персонал).
При цьому не допускається введення посад таких найменувань, що не передбачені чинними штатними нормативами, а для лікарського персоналу, крім того, діючою номенклатурою лікарських посад.
12. На посаду лікаря та медичної сестри санаторію-профілакторію приймаються особи, які мають диплом про медичну освіту, а також особи, які допущені у встановленому порядку до медичної практики.
13. Штатний розпис працівників санаторію-профілакторію, які фінансуються за рахунок коштів Фонду, затверджується власником санаторію-профілакторію за погодженням з виконавчою дирекцією відділення Фонду.
14. Штатні нормативи є основою для планування фонду оплати праці працівників санаторіїв-профілакторіїв.
Додаток 3
до постанови правління Фонду
соціального страхування
з тимчасової втрати
працездатності
04.03.2004 N 19
Форма 15-ФСС з ТВП
КОШТОРИС
санаторію-профілакторію, який частково фінансується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
при _____________________________________________________________
(назва підприємства, організації, установи)
__________________________________________________________________
на ______ рік
Поштова адреса санаторію-профілакторію __________________________
__________________________________________________________________
Поточний Відділення __________________
рахунок __________________________ банку _______________________
МФО ______________________________ Код ЄДРПОУ __________________
"ЗАТВЕРДЖЕНО" "ПОГОДЖЕНО"
Власник санаторію-профілакторію Виконавча дирекція
_______________________
(Відділення Фонду
соціального страхування
з тимчасової втрати
працездатності)
____________________ ____________________
(Прізвище та підпис) (Прізвище та підпис)
М. П. М. П.
Головний лікар Головний бухгалтер
санаторію-профілакторію санаторію-профілакторію
_______________________ _______________________
(Прізвище та підпис) (Прізвище та підпис)
М. П.
ДЖЕРЕЛА
фінансування та видатки санаторію-профілакторію
Таблиця 1
------------------------------------------------------------------
| NN | Назва джерел надходження | Код | В |Затверд-|
|статей| коштів та видатків |рядка| розрахунку | жено |
| | | | на один | на рік |
| | | |людино-день/| (грн.) |
| | | | путівку | |
| | | | (грн.) | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 1. |Залишок коштів | 1 | х | |
| |на початок року | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| | Джерела фінансування | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 2. |Фінансування за рахунок | 2 | х | |
| |коштів Фонду | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| |У тому числі: | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| |а) надходження від | 3 | х | |
| |страхувальника за рахунок | | | |
| |нарахованих страхових | | | |
| |внесків до Фонду | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| |б) надходження від відділення| 4 | х | |
| |Фонду | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 3. |Інші надходження | 5 | х | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| |У тому числі: | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| |а) від продажу путівок | 6 | х | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| |б) дотації від власника | 7 | х | |
| |санаторію-профілакторію | | | |
| |(на харчування, лікування, | | | |
| |заробітну плату) | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| |в) нарахування банку по | 8 | х | |
| |залишках коштів Фонду | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| | | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 4. |Всього надходжень із залишком| 9 | х | |
| |(рядки 1, 2, 5) | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| | Видатки | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 1. |Харчування | 10 | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 2. |Лікування | 11 | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 3. |Медичні консультації | 12 | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 4. |Культобслуговування | 13 | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 5. |Фонд оплати праці | 14 | х | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 5.1. |Заробітна плата | 15 | х | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| |у т. ч. матеріальна допомога | 16 | х | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 5.2. |Виплати по тимчасовій | 17 | х | |
| |непрацездатності за перші | | | |
| |5 днів | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 6. |Нарахування на заробітну | 18 | х | |
| |плату | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 7. |Нарахування на виплати по | 19 | х | |
| |тимчасовій непрацездатності | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 8. |ФОП з нарахуваннями | 20 | х | |
| |(рядки 14, 18, 19) | | | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 9. |Підготовка кадрів | 21 | х | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 10. |Інші видатки | 22 | х | |
|------+-----------------------------+-----+------------+--------|
| 11. |Всього видатків | 23 | х | |
| |(рядки 10-13, 20-22) | | | |
------------------------------------------------------------------
РОЗПОДІЛ ВИДАТКІВ
на утримання санаторію-профілакторію наростаючим підсумком з початку року
Таблиця 2
-------------------------------------
| Періоди | Сума (грн.) |
|---------------------+-------------|
| 1 | 2 |
|---------------------+-------------|
|I квартал | |
|---------------------+-------------|
|6 місяців | |
|---------------------+-------------|
|9 місяців | |
|---------------------+-------------|
|Всього на рік | |
-------------------------------------
Додатки до кошторису санаторію-профілакторію
ПОКАЗНИКИ
для планування витрат у санаторії-профілакторії
Додаток 1
------------------------------------------------------------------
| Назва показника | Код | Термін зміни |Всього|
| |рядка|----------------------| |
| | |18 днів|21 день|24 дні| |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|Кількість місць (всього), | 1 | х | х | х | |
|у тому числі: | | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|- стаціонарних | 2 | х | х | х | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|- амбулаторних з харчуванням| 3 | х | х | х | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|- амбулаторних без | 4 | х | х | х | |
|харчування | | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|Кількість змін (всього), | 5 | х | х | х | х |
|у тому числі: | | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|- стаціонарних | 6 | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|- амбулаторних з харчуванням| 7 | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|- амбулаторних без | 8 | | | | |
|харчування | | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|Кількість путівок (всього), | 9 | х | х | х | |
|у тому числі: | | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|- стаціонарних | 10 | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|- амбулаторних з харчуванням| 11 | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|- амбулаторних без | 12 | | | | |
|харчування | | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|Кількість людино-днів | 13 | х | х | х | |
|(всього), у тому числі: | | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|- стаціонарних | 14 | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|- амбулаторних з харчуванням| 15 | | | | |
|----------------------------+-----+-------+-------+------+------|
|- амбулаторних без | 16 | | | | |
|харчування | | | | | |
------------------------------------------------------------------
ШТАТНИЙ РОЗПИС
санаторію-профілакторію
Додаток 2
-----------------------------------------------------------------
| Назва посади | Код | Кіль- | Фонд | Кіль- | Фонд |
| |рядка| кість |заробітної| кість |заробітної|
| | |штатних| плати на |місяців| плати на |
| | |одиниць| місяць | |рік (грн.)|
| | | | (грн.) | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Адміністративно- | | | | | |
|господарський | | | | | |
|персонал | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Головний лікар | 1 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Завідувач | 2 | | | | |
|господарства | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Головний бухгалтер | 3 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Касир | 4 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Машиніст із прання | 5 | | | | |
|та ремонту | | | | | |
|спецодягу (білизни)| | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
| | 6 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Разом (рядки 1-6) | 7 | | | х | |
| | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Лікарський | | | | | |
|персонал | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Зав. відділенням | 8 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Лікар-терапевт | 9 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Лікар-фізіотерапевт| 10 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Лікар-стоматолог | 11 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Лікар- | 12 | | | | |
|рефлексотерапевт | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Лікар | 13 | | | | |
|психотерапевт | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
| | 14 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Разом (рядки 8-14) | 15 | | | х | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Середній медичний | | | | | |
|персонал | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Старша медична | 16 | | | | |
|сестра | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Медична сестра | 17 | | | | |
|процедурного | | | | | |
|кабінету | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Медична сестра | 18 | | | | |
|фізіотерапевтичного| | | | | |
|кабінету | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Медична сестра | 19 | | | | |
|стоматологічного | | | | | |
|кабінету | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Медична сестра | 20 | | | | |
|(акушерка) | | | | | |
|гінекологічного | | | | | |
|кабінету | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Медична сестра | 21 | | | | |
|з масажу | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Медична сестра | 22 | | | | |
|з лікувальної | | | | | |
|фізкультури (або | | | | | |
|інструктор ЛФК з | | | | | |
|середньою освітою) | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Медична сестра | 23 | | | | |
|з дієтичного | | | | | |
|харчування | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Медична сестра | 24 | | | | |
|відділення | | | | | |
|лікувальних ванн | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Медична сестра | 25 | | | | |
|кабінету підводного| | | | | |
|душу-масажу | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Медична сестра | 26 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
| | 27 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Разом (рядки 16-27)| 28 | | | х | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Молодший медичний | | | | | |
|персонал | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Сестра-господиня | 29 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Молодша медична | 30 | | | | |
|сестра - | | | | | |
|прибиральниця | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Молодша медична | 31 | | | | |
|сестра - ванниця | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Молодша медична | 32 | | | | |
|сестра душової | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Молодша медична | 33 | | | | |
|сестра кабінету | | | | | |
|грязелікування | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Молодша медична | 34 | | | | |
|сестра | | | | | |
|стоматологічного | | | | | |
|кабінету | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Молодша медична | 35 | | | | |
|сестра кабінету | | | | | |
|кишкових промивань | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Молодша медична | 36 | | | | |
|сестра | | | | | |
|гінекологічного | | | | | |
|кабінету | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Молодша медична | 37 | | | | |
|сестра кабінету | | | | | |
|теплолікування | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
| | 38 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Разом (рядки 29-38)| 39 | | | х | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Персонал блоку | | | | | |
|харчування | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Завідувач | 40 | | | | |
|виробництвом | | | | | |
|(шеф-кухар) | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Кухар | 41 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Офіціант | 42 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Підсобний робітник | 43 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Комірник | 44 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Разом (рядок 40-44)| 45 | | | х | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Інший персонал | | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Вихователь | 46 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Культорганізатор | 47 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Бібліотекар | 48 | | | | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Разом (рядки 46-48)| 49 | | | х | |
|-------------------+-----+-------+----------+-------+----------|
|Всього фонд | 50 | | | х | |
|заробітної плати | | | | | |
|(рядки 7, 15, 28, | | | | | |
|39, 45, 49) | | | | | |
-----------------------------------------------------------------
ПЛАН РОБОТИ
санаторію-профілакторію
Додаток 3
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|N| Зміни | Терміни |Кіль-| Кількість місць | Кількість путівок | Кількість людино-днів |
| |(місяць)| зміни |кість| | | |
| | по |------------|днів |---------------------------+---------------------------+---------------------------|
| |кварта- |поча-|завер-| |стаціо-|амбулаторних |Всьо-|стаціо-|амбулаторних |Всьо-|стаціо-|амбулаторних |Всьо-|
| |лах року|ток |шення | |нарних |-------------| го |нарних |-------------| го |нарних |-------------| го |
| | | | | | | з | без | | | з | без | | | з | без | |
| | | | | | |харчу-|харчу-| | |харчу-|харчу-| | |харчу-|харчу-| |
| | | | | | |ванням|вання | | |ванням|вання | | |ванням|вання | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|1| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|2| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|3| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|4| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|5| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|6| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|7| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|8| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
| | Разом | | | | | | | | | | | | | | | |
| | I кв. | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|1| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|2| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|3| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|4| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|5| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|6| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|7| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|8| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
| | Разом | | | | | | | | | | | | | | | |
| | II кв. | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|1| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|2| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|3| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|4| | | | | | | | | | | | | | | | |
|-+--------+-----+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----+-------+------+------+-----|
|5| | | | | | | | | | | | | | | | |

................
Перейти до повного тексту